نحوه نصب Alluc روی Kodi در کمتر از 7 دقیقه

مخزن Alluc چیست؟?

اگر می خواهید آخرین نمایش ها / فیلم های تلویزیونی را از طریق Kodi پخش کنید ، ممکن است بخواهید از Alluc استفاده کنید. اگرچه باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید ، رابط کاربری ساده و آسان برای پیمایش است. برنامه افزودنی دارای یک پایگاه داده عظیم از محتوای موجود برای پخش است. به این ترتیب ، می توانید با جدیدترین قسمت های سریال تلویزیونی خود ، به همراه فیلم های جدید / کلاسیک ، به روز باشید. برای اطلاعات در مورد نحوه نصب Alluc در Kodi ، این راهنمای سیستماتیک را در زیر بخوانید.

نحوه نصب Alluc در Kodi Krypton نسخه 17 یا بالاتر

 1. راه اندازی برنامه Kodi V17 Krypton و کلیک در نماد “چرخ دنده”.نحوه نصب Alluc روی Kodi
 2. لیستی از گزینه ها را مشاهده خواهید کرد. انتخاب کنید آخرین مورد با عنوان “File Manager” با عنوان.نحوه نصب alluc در kodi krypton نسخه 17 یا بالاتر
 3. در اینجا منابعی را برای مخازن Kodi پیدا خواهید کرد. کلیک در “افزودن منبع” برای وارد کردن URL.alluc kodi
 4. روی “دوبار” کلیک کنیدهیچ یک“و موارد زیر را وارد کنید آدرس اینترنتی: http://kdil.co/repo/alluc در راه اندازی kodi
 5. نام منبع رسانه ای “کدیل مخزن“و ضربه بزنید خوب دکمه.تنظیمات کد را اختصاص دهید
 6. منبع رسانه ای را که اضافه کرده اید و قبلاً نامگذاری کرده اید ، پیدا کرده و کلیک کنید. “کدل مخزن“.به پیکربندی kodi اشاره کنید
 7. انتخاب کنید “کدیل.زیپ“.آموزش alluc kodi
 8. انتخاب کنید “فیلم اضافه کردنیکبار” > آلو > کلیک از مخزن نصب کنید.alluc kodi
 9. از پخش در Alluc Kodi لذت ببرید.

نحوه نصب Alluc در Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. باز کن کدی V16 جارویس و روی “سیستم” گزینه.
 2. پیمایش و انتخاب “فایل مدیر“برگه.
 3. انتخاب “منبع را اضافه کنید“با دوبار کلیک بر روی آن گزینه”.
 4. بر روی “هیچ یک“برای وارد کردن URL.
 5. کپی / چسباندن: http://kdil.co/repo/
 6. نام را به منبع بدهید ، مانند “کدیل مخزن“.
 7. کلیک کنید سیستم > اضافه کردنیکبار > نصب از جانب زیپ فایل.
 8. کلیک “کدیل مخزن“.
 9. انتخاب کنید “کدیل.زیپ
 10. منتظر اعلان فعال شده افزونه باشید.
 11. به صفحه اصلی برگردید و ”برنامه ها“.
 12. انتخاب کنید مخزن Kodil> افزودنیهای ویدیویی > و بعد پیدا کنید.
 13. فشار دهید نصب دکمه!

بارگیری Alluc Kodi

 1. فایل زیپ را بارگیری کنید در دستگاه شما.
 2. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی > کلیک کنید بر روی جعبه آیکون > کلیک از Zip File نصب کنید > سیستم را به پوشه موجود در آن بروید فایل زیپ بارگیری شده > انتخاب کنید “کدیل.زیپ” > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 3. کلیک از مخزن نصب کنید > بر روی “کدیل مخزن” انتخاب کنید “فیلم اضافه کردنیکبار” >آلو > کلیک نصب.

Alluc vs Exodus

Exodus به عنوان یکی از بهترین افزونه های kodi برای پخش مستندها ، ورزش ها ، کارتون ها ، انیمه ها ، نمایش های تلویزیونی و فیلم ها وجود دارد. با این حال ، با توجه به اینکه توسعه دهندگان رسما آخرین بروزرسانی را معرفی کردند ، افزودنی alluc به مدت طولانی باقی نخواهد ماند. طبق یک اطلاعیه ، میثاق جایگزین رسمی این الحاقی است. این بدان معنی است که آلو قطعاً فعلاً از Exodus دست بالایی دارد. هیچ گونه تهدیدی مبنی بر خاموش شدن برنامه افزودنی وجود ندارد و از لحاظ فنی نیز به یک پایگاه داده عظیم از محتوا دسترسی مشابه دارید.

Alluc کار نمی کند / مشکلات / رفع

خطای ورود به سیستم Alluc

شما افزونه Alluc را نصب کرده اید ، در پنجره باز شده ، از شما استقبال کرده و سلب مسئولیت ارائه شده را پذیرفته است. با این حال ، هنگامی که شما تصمیم به اجرای Alluc در حالت Basic یا Advanced هستید ، نمی توانید از صفحه ورود به سیستم عبور کرده و خطایی دریافت کنید.

راه حل

به دلیل عدم ثبت نام موفقیت آمیز ، این امر ممکن است امکان پذیر باشد. برای ثبت نام از http://accounts.alluc.com/ بازدید کنید و حتماً روی پیوند تأیید دریافت شده از طریق ایمیل کلیک کنید. بیشتر ، خطاهای ورود به دلیل عدم تأیید آدرس شما ایجاد می شوند.

Alluc نصب وابستگی را انجام نداد

این خطا رایج ترین در هنگام نصب افزونه های مختلف از مخازن متنوع kodi در Kodi است. دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد که دلیل این امر را مشاهده می کنید ، اما نیازی به وحشت نیست. برای رفع خطا مراحل زیر را دنبال کنید.

راه حل

اگر می خواهید از خطای نصب خطای وابستگی خلاص شوید ، repos های غیرفعال کننده را که دیگر کارایی ندارند ، در نظر بگیرید. در اکثر اوقات ، Kodi تلاش می کند تا اطلاعات را از بازپرداخت های شکسته به دست آورد. این منجر به عدم موفقیت در نصب می شود. راه حل دیگر ، جوان سازی کدی از طریق پسوند Indigo است.

هیچ نتیجه ای یافت نشد

این خطا بیشتر هنگام جستجو برای یک نمایش خاص نشان داده می شود. اکثرا لیستی از نتایج مطابق با درخواست شما مشاهده خواهید کرد. با این حال ، روزهایی وجود دارد که شما می توانید خطای “نتیجه ای یافت نشد” دریافت کنید. بدانید که چرا این خطا را در زیر مشاهده می کنید:

راه حل

Alluc دارای یک پایگاه داده عظیم از محتوا است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها / سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود را با حداکثر راحتی مشاهده کنند. با این حال ، خطا نشان نمی دهد که مشکلی در افزونه وجود دارد. بعضی اوقات ، ممکن است نتیجه ای برای جستجو ارائه نشده باشد. برای بررسی دوبار جستجوی جستجو ، به http://alluc.ee مراجعه کنید

بررسیهای Alluc Kodi

افزونه Alluc Kodi موفق شده است شهرت بزرگی را در بازار افزودنیهای شخص ثالث به دست آورد. شما می توانید بسیاری از کاربران را بخاطر رابط کاربری ساده و توانایی ارائه جریانی با کیفیت بالا برای انواع برنامه ها / فیلم های تلویزیونی ، تمجید کنید..

اگر احمق است ، alluc بسیار جذاب است ، و غیره ، اگر مشکلی در این زمینه وجود دارد ، مانند زندگی در یک نوع تلاش و مرتب کردن آن !! تماشای یک باند! نکات Kodi ?

– Joeniniho (@ joesimons19) 31 اکتبر 2023

با این حال ، گاهی اوقات کاربران هنگام مشاهده محتوای مورد علاقه خود ، دچار مشکل می شوند. در زیر می توانید یک کاربر را مشاهده کنید که از عدم امکان یافتن جریانی برای Stranger Things از افزونه دیگر ، ناامید کننده است..

من تمام هفته پیوندهای Stranger Things Openload و Alluc را در Covenent تماشا می کردم ، مگر اینکه امروز هیچ کدام در دسترس نبودند.

– جیمی کوهن (JCKodiRocks) 3 نوامبر 2023

حساب Alluc Kodi

به راحتی می توانید با رفتن به آدرس ، حساب Alluc خود را بصورت آنلاین ایجاد کنید منطقه حسابهای اختصاصی. پس از ثبت نام ، به راحتی می توانید Alluc را با میثاق ادغام کنید.

Alluc vs عهد

Alluc منابع و لینکهای جریان را برای پخش برنامه های تلویزیونی و نمایش فیلم ها فراهم می کند و اگر Alluc را به میثاق ادغام کنید ، منابع بیشتری برای پخش و دریافت با کیفیت بهتر جریان دریافت خواهید کرد.

Alluc API

پس از ثبت نام ، می توانید به راحتی یک کلید API را از داشبورد حساب خود دریافت کنید. کلید API را از آنجا دریافت کنید ، کپی کنید و به Kodi بروید.

قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی > فیلم مواد افزودنی > کلیک راست میثاق > تنظیمات > کلیک حساب ها > حرکت به پایین و انتخاب کنید آلو و چسباندن API کلید که شما از آلو حساب > کلیک خوب. اکنون می توانید منابع جریان بیشتری و محتوای با کیفیت بهتر را پخش کنید.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

ما امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند نحوه نصب Alluc را بر روی Kodi ، ضمن عیب یابی مشکلات مشترک با برنامه افزودنی نیز به شما کمک کند. لذت بردن از تماشای فیلم / برنامه های تلویزیونی در افزودنی ، بدون هیچ زحمتی. با این حال ، اگر با افزودنی با هر مشکلی روبرو هستید ، در صورت تمایل نظر خود را در زیر بیاورید. همچنین از به اشتراک گذاشتن مقاله با دوستان / اعضای خانواده خود دریغ نکنید. روز خوبی داشته باشید! ��

Thanks! You've already liked this