ExpressVPN برای بررسی Kodi 2023 – به نظر می رسد که امن ترین VPN برای Kodi با صفر است

برای لذت بردن از پخش یکپارچه با سرورهای پر سرعت و امنیت عالی ، ExpressVPN را برای Kodi انتخاب کنید. از این راهنما دیدن کنید تا همه چیزهایی را که باید در مورد ExpressVPN و سازگاری آن با Kodi بدانید ، ببینید.

چرا ExpressVPN بهترین سرویس در مورد VPN است

ExpressVPN بعنوان یک ستمگر در نظر گرفته می شود زیرا پروتکل های امنیتی درجه یک را فراهم می کند و هرگز به دلیل نشت DNS یا IP فراخوانی نشده است. انتخاب بهترین VPN برای پخش کد Kodi مانند گرفتن یک جهش ایمان برای کاربران است و اطمینان از عدم از بین رفتن ایمان ، اولویت اول ارائه دهنده خدمات است. از این رو ، پیشنهاد می شود یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که از نظر امنیت و سرعت قابل اطمینان باشد.

یكی از بهترین مواردی كه در مورد ExpressVPN وجود دارد این است كه فوراً به سرور شما از بین لیست انتخاب می شود. سایر ارائه دهندگان VPN برای اتصال به سرورها مدتی طول می کشد اما سرورهای ExpressVPN بطور شگفت آور سریع هستند. این نکته مهمی است که باید هنگام انتخاب یک VPN برای Kodi در نظر داشته باشید.

همه این خصوصیات فوق تأیید می کنند که ExpressVPN بهترین خدمات در مورد سایر VPN ها است. فرم بازخورد کاربران ExpressVPN مثبت است ، که نشان می دهد مردم از خدمات آن بسیار راضی هستند. می توانید برخی از نظرات کاربران موجود در این راهنما را مشاهده کنید.

ExpressVPN برای تست سرعت Kodi

از آنجایی که ExpressVPN به عنوان سریعترین VPN برای Kodi مورد ستایش قرار گرفته است ، من قبل از توصیه آن به شما مردم باید اطمینان می دادم که این ادعا صحیح است. بنابراین ، من به یک سرور آمریکایی متصل شدم و جریان را روی Kodi شروع کردم.

ExpressVPN برای تست سرعت Kodi

این سرعتی بود که من از طریق سرور ExpressVPN (NewYork) دریافت می کردم ، در حالی که من از طریق اتصال 2 Mbps پخش می کردم ، که واقعاً شگفت انگیز است. من طی 3 تا 4 ثانیه به سرور ExpressVPN وصل شدم. جریان صاف بود و من با هیچ تاخیری و قطع شدن روبرو نبودم (قطع ارتباط).

  11 بهترین ابزار تعمیر و نگهداری کد برای مدیریت کارآمد Kodi

ExpressVPN برای تست نشت Kodi IP

یک VPN قابل اعتماد باید دارای پروتکل رمزگذاری قوی باشد و از عدم وجود نشت OP یا DNS اطمینان حاصل کند. بنابراین ، در حالی که به یک سرور ExpressVPN وصل شدم ، یک تست نشت IP و DNS گرفتم و نتایج به شرح زیر است:

ExpressVPN برای تست نشت Kodi IP

تست نشت IP ExpressVPN

هیچ گونه نشتی در IP یا نشت DNS یافت نشد ، اثبات این که ExpressVPN در واقع یک ارائه دهنده خدمات مطمئن و قابل اعتماد است.

ExpressVPN برای بررسی افزودنیهای اضافه شده با محدودیت Kodi Geo

یکی از دلایل اصلی استفاده از VPN در Kodi ، دسترسی به افزودنی ها و جریانهای محدود جغرافیایی است. تقریباً تمام افزودنیهای Live TV محدود به جغرافیایی هستند زیرا دسترسی به آنها به هیچ منطقه دیگری غیر از مجوزهای مجاز امکان دسترسی ندارد..

ما سعی در استفاده از ExpressVPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی تلویزیون ماوریک داشتیم و این اتفاقی است که افتاد:

ExpressVPN برای بررسی افزودنیهای اضافه شده با محدودیت Kodi Geo

ما بدون هیچ مشکلی قادر به دسترسی به جریانها بودیم و جریان بی عیب و نقص بود ، هیچگونه بافر یا وقفه ای نداشت.

آیا ExpressVPN با Kodi سازگار است?

بله ، ExpressVPN با Kodi سازگار است اگرچه افزودنی اختصاصی Kodi را ندارد اما در پس زمینه اجرا می شود. ExpressVPN در واقع یکی از بهترین VPN برای Kodi است زیرا دارای سرورهای پر سرعت است و بدون محدود کردن IP یا DNS از محدودیت های جغرافیایی به خوبی عبور می کند..

فرقی نمی کند که از Kodi در ویندوز ، اندروید یا هر پلتفرم دیگر مانند iOS ، macOS ، Linux ، FireStick و FireTV ، Roku ، RaspberryPi ، ExpressVPN استفاده کنید ، تقریباً در همه سیستم عامل های اصلی قابل استفاده است..

نحوه استفاده از Kodi با ExpressVPN در Android

تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان از دستگاه های Android برای اهداف پخش استفاده می کنند. با افزایش استفاده از دستگاه های اندرویدی برای پخش جریان ، مسائل مربوط به امنیت سایبر نیز متعاقباً رشد پیدا کرده اند. حفظ حریم خصوصی به ویژه برای افرادی که از دستگاه های خود برای اهداف پخش استفاده می کنند ، به یک نگرانی جدی برای کاربران اندرویدی تبدیل شده است.

از Kodi با ExpressVPN در دستگاه های Android استفاده کنید ، تا در هنگام لذت بردن از امنیت ، امنیت آنلاین خود را تضمین کنید. روش نصب شده در زیر را برای نصب ExpressVPN در دستگاه Android خود دنبال کنید:

 1. قابل اعتماد و متخصص فروشگاه Google Play و جستجوی ExpressVPN.
 2. کلیک کنید ExpressVPN – بهترین VPN Android از نتایج جستجو.
 3. اکنون ، کلیک کنید نصب و بارگیری شروع می شود بعد از اتمام بارگیری برنامه به طور خودکار نصب می شود.
 4. روی باز کردن کلیک کنید.
 5. بعد از آن, روی ورود به سیستم کلیک کنید از رابط برنامه.
 6. وارد کن اعتبار حساب به وارد ExpressVPN شوید. (از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید گزارش های خرابی را به اشتراک بگذارید و غیره کلیک کنید) خوب یا نه ممنون, بسته به ترجیح شما
 7. اکنون کلیک کنید خوب برای تنظیم VPN خود > کلیک خوب در صورت درخواست پنجره بازشو.
 8. اکنون مکان سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای روشن کردن VPN روی دکمه پاور کلیک کنید و به سرور وصل شوید.
  Kodi Samsung Smart TV - ისწავლეთ როგორ დააინსტალიროთ 6 მარტივი მეთოდით

پس از اتصال به سرور ExpressVPN ، Kodi را در دستگاه خود باز کرده و جریان را شروع کنید. اگر هنوز Kodi را در دستگاه Android خود نصب نکرده اید ، به راهنمای ما “نحوه نصب / راه اندازی Kodi در دستگاه های Android” مراجعه کنید.

نحوه استفاده از Kodi با ExpressVPN در ویندوز

اکثر حرفهایهای پخش کننده جریان از Kodi در ویندوز استفاده می کنند و شکی نیست که در ویندوز بسیار عالی عمل می کند. روشی را که در زیر نشان داده شده است دنبال کنید تا نحوه استفاده از Kodi با ExpressVPN در ویندوز را ببینید:

 1. به صفحه سفارش ExpressVPN بروید و در هر برنامه بسته ای که مناسب شما باشد ، مشترک شوید.
 2. سرویس گیرنده رومیزی ویندوز ExpressVPN را بارگیری کنید.
 3. پس از بارگیری ، برنامه را روی دستگاه خود نصب کنید.
 4. باز کن مشتری ExpressVPN بعد از نصب و اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید پس از اشتراک توسط ExpressVPN به شما ارائه می شود.
 5. اکنون مکان سرور مورد نظر خود را از لیست لیست انتخاب کنید 160 مکان.
 6. کلیک کنید بر روی دکمه پاور آیکون به نوبه خود VPN روشن.
 7. در آنجا شما ExpressVPN خود را نصب و وصل کرده اید. اکنون Kodi را راه اندازی کنید و جریان امن را در ویندوز شروع کنید ، در حالی که ExpressVPN در پس زمینه اجرا می شود. اگر Kodi را بر روی ویندوز نصب نکرده اید ، این راهنمای را دنبال کنید ، “چگونه Kodi را در ویندوز نصب کنیم”.

ExpressVPN را روی Kodi از طریق مدیر VPN نصب کنید

اگر می خواهید ExpressVPN را مستقیماً بر روی Kodi نصب کنید ، می توانید از طریق VPN Manager این کار را انجام دهید. به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

 1. قابل اعتماد و متخصص مدیر VPN> کلیک کنید پیکربندی VPN > کلیک کنید تنظیمات
 2. برای ورود به حساب ExpressVPN ، اعتبار خود را وارد کنید.
 3. کلیک کنید اتصالات VPNبرگه > انتخاب کنید اولین اتصال VPN.
 4. هر سروری را که می خواهید به آن متصل شوید ، از لیست انتخاب کنید.
 5. شما متصل خواهید شد و اکنون می توانید از پخش مستقیم در Kodi با ExpressVPN یکپارچه شده در آن لذت ببرید.
  به Netflix USA دسترسی پیدا کنید و نمایش های تلویزیونی را تماشا کنید ، فیلم های آنلاین را از کتابخانه ایالات متحده Netflix تماشا کنید

نحوه استفاده از Kodi با ExpressVPN در FireStick

آمازون FireStick در واقع یکی از بهترین دستگاه های پخش کننده است ، به خصوص هنگامی که Kodi را روی آن نصب کرده اید. بهترین بخش این است که با دنبال کردن این مراحل می توانید از Kodi با Express VPN در FireStick استفاده کنید:

 1. دستگاه FireStick خود را بوت کنید > از صفحه اصلی روی نوار جستجو کلیک کنید.
 2. جستجوی “ExpressVPN”.
 3. کلیک “گرفتن” > برنامه بارگیری و نصب می شود.
 4. پس از اتمام نصب ، روی “باز کن“.
 5. اکنون ورود به برنامه, با استفاده از اعتبارنامه ExpressVPN.
 6. کلیک خوب برای تکمیل پیکربندی و تنظیم اتصال VPN
 7. مورد نظر خود را انتخاب کنید محل سرور و سپس روی کلیک کنید دکمه پاور به نوبه خود VPN روشن.

ساده است! اکنون از پخش جریان با Kodi و محافظت از حریم خصوصی از طریق ExpressVPN در FireStick لذت ببرید.

خدمات VPN جایگزین برای Kodi

با وجود بهترین ارائه دهنده خدمات VPN در صنعت ، بسیاری از مردم از قیمت آن یعنی 8.32 دلار آمریکا در هر ماه شکایت کرده اند. اگر به دنبال یک سرویس VPN هستید که هزینه کمتری نسبت به ExpressVPN داشته باشد ، می توانید خدمات جایگزین VPN زیر را برای Kodi امتحان کنید:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN برای بررسی Kodi Reddit

من به گمراه کردن خوانندگانم اعتقاد ندارم و به همین دلیل فکر کردم که به شما اجازه دهم تا بچه ها بازخورد کاربر را در مورد ExpressVPN مشاهده کنند. در اینجا ، نگاه کنید:

نظر از بحث نظر ieswideopen از بحث "اکسپرس VPN".

این شخص از ExpressVPN برای تماشای Netflix از طریق یک سرور UK استفاده کرده است و بازخورد مثبت است. همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، ExpressVPN از سرعت سرور بسیار خوبی برخوردار است که یک امتیاز عالی برای پخش می باشد.

نظر از بحث نظر geffenizlud از بحث "به دنبال افزونه مدیر VPN ، Kodi در سیستم عامل AndroidTV کار می کند".

نگرانی این کاربر از نداشتن یک افزودنی اختصاصی Kodi کاملاً مرتبط است زیرا واقعاً باعث ایجاد دردسر می شود. اما اگر از بهترین VPN برای Kodi استفاده می کنید ، دسترسی و حفاظت به خطر نمی افتد.

نتیجه

در حال حاضر ، شما باید تصویری شفاف از آنچه توسط ExpressVPN برای Kodi ارائه می شود داشته باشید و چرا این بهترین VPN برای Kodi است. من سعی کردم تمام جنبه های اساسی مربوط به ExpressVPN را برای Kodi ، از نصب آن تا سازگاری آن ، پوشش دهم. ExpressVPN در واقع گزینه ای عالی برای کاربران Kodi است و من شخصاً آن را به همه توصیه می کنم ، مخصوصاً برای پخش جریان.

امروزه VPN به دلیل فزاینده تهدیدهای سایبری و مسائل مربوط به حریم خصوصی ، دیگر گزینه ای نیست بلکه نیاز دیگری است. صنعت پخش آنلاین روز به روز در حال رشد است و این رشد را در خاطر داشته باشید ، گسترش آگاهی درباره امنیت سایبری ضروری است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this