Kodi na iPad – Jak nainstalovat bez počítače / s vězení rozbité ve 4 krocích

Nejvýznamnějším a doporučovaným streamingovým softwarem na celém světě je Kodi. Nejlepší na tom je, že iPi Kodi je jen pár kroků od hotelu. Existuje několik nejlepších doplňků Kodi, které nabízejí neomezený zážitek z streamování nejnovějšího mediálního obsahu. Zjistěte více o společnosti Kodi na našem webu, protože vám přináší vše, co potřebujete vědět o společnosti Kodi.


Když už mluvíme o dominanci a doporučení, Apple je v posledních několika letech dominantním jménem v oboru mobilních gadgetů. Společnost Apple Inc. rozšířila své různé produktové řady, jako jsou mobilní telefony, tablety a počítače, které jsou vysoce doporučovány. Pokud však uvažujeme o použití Apple iPad pro Kodi; která zkombinuje nejlepší zařízení s nejlepším softwarem pro streamování, výsledky budou skvělé.

Není pochyb o tom, že kvalita, funkčnost a uživatelské prostředí poskytované společností Apple jsou bezkonkurenční. Postupujte podle této příručky, abyste viděli, jak používat Kodi v iPadu.

Co je to iPad?

IPad je řada počítačů Tablet PC vyvinutých společností Apple Inc. stejně jako ostatní výrobci mobilních zařízení. Hlavním rozdílem je však operační systém, protože jako iPad běží na iOS, zatímco jiná zařízení běží na Windows a Androidu. Stejně jako jakékoli jiné počítače Tablet PC lze i iPad použít k odesílání e-mailů, sledování filmů a videí, hraní videoher a procházení webu.

Společnost Apple Inc. spustila první iPad přesně před 8 lety v dubnu 2010 a od té doby je každý rok představeno 8 generací iPadu. Každá nová generace má některé změny v uživatelském rozhraní, opravy chyb softwaru, nové funkce byly zavedeny a několik změn s jeho designem byly také provedeny. Všechna vylepšení systému a funkčnosti byla vylepšeními, která zahrnovala nové procesory a funkce, jako jsou biometrické skenery, vylepšení kamer a dotykové identifikátory.

Dosud bylo na celém světě prodáno přes 250 milionů kusů iPadu. V průběhu těchto generací byl iPad rozdělen na dvě série, iPad Pro a iPad Mini. Byla také vydána série iPad s názvem iPad Air, která byla elegantnější v designu a měla několik vylepšení ve svém systému a funkcích. Od uvedení na trh byly na trh představeny dvě generace iPad Pro a čtyři generace iPad mini.

Mohu nainstalovat Kodi na iPad ?

Ano! Kodi můžete nainstalovat na iPad, ale ne bez aplikace třetích stran, protože Kodi není k dispozici v App Store. Proto při instalaci Kodi iPad budete muset použít aplikaci TweakBox nebo aplikaci Cydia. Kodi verze 16 nefunguje s iPadem velmi dobře, ale Kodi Krypton verze 17 běží skvěle na téměř každém iPadu.

Apple iPad pro Kodi je skvělá volba, protože pokud zkombinujete nejlepší tablet na světě a nejlepší software pro streamování, výsledky by byly obrovské. Dříve jsme poskytovali návod k nastavení kodi na Apple TV, což je zdaleka nejlepší metoda pro postranní načítání Kodi na Apple TV.

Mohu nastavit Kodi na iPadu s vězením? ?

Ano, Kodi lze nainstalovat do vězně poškozeného iPadu, protože Kodi není oficiálně k dispozici v obchodě s aplikacemi, a proto k jeho instalaci musíme použít aplikaci jiného výrobce.

Co musíte mít před instalací Kodi na iPad

1) Xcode

xcode pro kodi na iPadu

Xcode je balíček IDE vyvinutý společností Apple Inc. pro vývoj aplikací pro Mac a iOS. Pomáhá uživatelům nainstalovat nebo vyvinout požadované platformy pro provoz na iOS a Mac.

2) Impaktor cydie

jak nainstalovat kodi na ipad s cydia impaktorem

Cydia Impactor na iPadu je instalační nástroj, který se používá k instalaci souborů IPA na iPhones a iPad. Pomáhá uživatelům instalovat externí aplikace a software na platformu iOS. Cydia Impactor vyžaduje integraci Mac při instalaci Kodi, protože jde o metodu Jailbreak.

Stáhněte si soubor Cydia Impactor.

3) Kodi deb file

Mohu nainstalovat kodi na ipad

deb file je soubor softwarového balíčku vyvinutý na platformě UNIX nebo iOS. Debi soubor Kodi je debian soubor, který lze nainstalovat do vězně poškozeného iPadu.

Stáhněte si soubor Kodi Deb.

4) iOS App Signer

Mohu nastavit Kodi na iPadu s vězením?

Aplikace iOS App Signer pomáhá uživatelům upravovat jejich soubory do souborů IPA podporovaných iPadem a připravit je na instalaci.

5) Tweakbox App

Co musíte mít před instalací Kodi na iPad

Jedná se o instalační nástroj třetích stran, který se široce používá k instalaci neoficiálních aplikací na zařízení iOS. Ve své knihovně má více než 2000 aplikací s velkým počtem aplikací rozdělených do mnoha různých kategorií. Aplikace Tweak Box se používá k instalaci Kodi na iPad bez metody Jailbreak, protože nevyžaduje integraci do Mac a lze ji provést přímo na zařízení.

Stáhněte soubor Tweakbox.

4 Ruční způsoby nastavení Kodi na iPadu

Níže jsou uvedeny způsoby, jak nainstalovat Kodi na iPad pomocí metod Jailbreak:

 1. Cydia Impactor
 2. iOS App Signer

Níže jsou uvedeny způsoby, jak můžete nainstalovat bez Jailbreakingu nebo používání počítače:

 1. Tweak box App
 2. Xcode

Jak nastavit Kodi na iPad pomocí metody útěk z vězení

Jak nastavit Kodi na iPad pomocí metody útěk z vězení

Jak je uvedeno výše, existují dva způsoby instalace Kodi na iPad. Chcete-li nainstalovat Kodi pomocí metod Jailbreak, postupujte takto:

1) Impaktor cydie

Před instalací Kodi si stáhněte soubor Kodi.IPA a Cydia Impactor.

 1. Připojte svůj iPad tvému Mac. (Ujistěte se, že ukončíte iTunes).
 2. Zahájení Cydia Impactor.
 3. Otevři IPA soubor v Cydia Impactor přetažením.
 4. Vybrat iPad ze seznamu.
 5. Klikněte na Start.
 6. Zadejte vaše Apple ID když se zobrazí výzva.
 7. Nyní otevřeno Nastavení > Jít do Profily & Správa zařízení.
 8. Pokračujte výběrem zadaného Apple ID > Klikněte na Důvěra a Pokračovat.

To je vše, nyní můžete Kodi snadno používat.

2) Xcode

 1. Připojte Mac a iPad
 2. Spusťte Xcode
 3. Začněte nový Xcode projekt > Vybrat Aplikace pro jedno zobrazení > Klikněte na další.
 4. Zadejte název produktu jako Kodi.
 5. Zadejte zbývající podrobnosti > Vybrat Univerzální > Klikněte na další. (Pokud se zobrazí výzva, zadejte Apple ID opravit to.)
 6. otevřeno iOS App Signer
 7. Otevřete stažený soubor Kodi.
 8. Vyberte profil, který jste použili dříve > Klikněte na Start.
 9. Vydejte se Xcode Domov > Z nabídky nahoře vyberte Zařízení.
 10. Vyberte svůj iPad > Klikněte na ikonu +
 11. Procházet a otevřít .ipa soubor vytvořen dříve.
 12. Nyní odpojte iPad > Přejděte do hlavní nabídky a otevřete ji Kodi.
 13. otevřeno Nastavení > přístroj Řízení > Vývojářská aplikace > Klikněte na Důvěra.

2 nejlepší způsoby, jak nainstalovat Kodi na iPad bez vězení nebo bez počítače

1) Tweakbox App

 1. otevřeno iPad > otevřeno Safari prohlížeč > Zadejte tuto adresu URL “https://www.tweakboxapp.com/“A otevřete ji.
 2. Stáhněte si Aplikace > Klikněte na Dovolit.
 3. Klikněte na Nainstalujte.
 4. Otevřete aplikaci.
 5. Klikněte na Aplikace.
 6. Klikněte na Aplikace Tweakbox.
 7. Svitek dolů hledat Kodi a klikněte na něj.
 8. Po dokončení instalace přejděte na Nastavení.
 9. otevřeno Profily & Správa zařízení.
 10. Klikněte na níže uvedenou možnost Sekce Enterprise Apps
 11. Klikněte na Důvěra > Klikněte na Důvěra

Kodi na stažení iPadu

Kodi nelze stáhnout přímo do iPadu, protože není oficiálně podporován společností Apple a jeho oficiální aplikace není k dispozici v App Store. Nicméně soubor Debian je možné stáhnout z oficiálních stránek společnosti Kodi, které si uživatelé mohou stáhnout. Lze jej však do iPadu nainstalovat pouze prostřednictvím instalačního klienta aplikace jiného výrobce.

Jak nainstalovat doplněk Exodus a Covenant na Apple iPad

Exodus a Covenant lze nainstalovat na iPad Kodi podobně, jako jsou nainstalovány na Kodi Windows. Po instalaci Kodi je postup instalace Exodus v Kodi a Covenant v Kodi podobný.

Nejlepší dálkové ovladače pro Kodi na Apple iPad

Nejlepší dálkové ovladače pro Kodi na Apple iPad

Následuje několik dálkových ovladačů Kodi dostupných v App Store, které si uživatelé mohou stáhnout pro použití Kodi na iPadu:

 1. Oficiální dálkové ovládání Kodi od JoetheFox
 2. Souhvězdí XBMC
 3. Velitel XBMC zdarma
 4. Vlastní WebUI XBMC

Jak hrát knihovnu iTunes v Kodi

Nejprve budete muset připojit svůj disk s iTunes ke Kodi, protože musí být mapován. Pokud není namapován, postupujte takto:

 1. Jít do Nastavení z hlavní nabídky Kodi > otevřeno Soubor Manažer > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Procházet > Vybrat Jednotka iTunes.
 2. Nakonfigurujte složku iTunes v zařízení.
 3. Klikněte na OK > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte to.

Zde máte ve svém Kodi nakonfigurovanou knihovnu iTunes a nyní je připravena hrát.

iPad Alternate Devices for Kodi

 1. Kodi na Windows
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na Firestick
 4. Kodi na Roku
 5. Kodi zapnuto Apple TV
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na štítu Nvidia

Závěrečná slova

Společnost Kodi, přestože získala celosvětovou reputaci, byla mnohými lidmi velmi kritizována. Celá kritika, kterou obdržela, je způsobena problémy s pirátstvím, které byly spojeny s jejími doplňky. Doplňky Kodi třetích stran jsou považovány za nezákonné, protože chytají potoky, které jsou pirátské, a zobrazují bezplatné materiály chráněné autorskými právy.

Podobně se zdá, že Apple Inc je velmi proti společnosti Kodi, protože v obchodě App není k dispozici žádná oficiální aplikace Kodi. Proto uživatelé, kteří chtějí používat Kodi, musí dodržovat postupy pro přerušení vězení a postup instalace Kodi na iPad bez nutnosti útěku z vězení. Celkově jsme vysvětlili, jak nainstalovat a jak správně používat Kodi na iPad. Před instalací Kodi si zkontrolujte vše.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map