Jak nainstalovat Supremacy Kodi Repository na Krypton, Jarvis a FireStick

Supremacy Repository je kompletní balíček pro všechny streamující nadšence, kteří si přejí mít jeden repozitář pro filmy, televizní pořady a sporty atd. Supremacy si získal skvělý název díky svému doplňku Supremacy Kodi, který je populární mezi mnoho uživatelů.

Projděte si tohoto průvodce společností KodiVPN a získejte více informací o úložišti a nejlepších doplňcích Kodi.

Supremacy Repo Review

Supremacy Repository je jedním z nejpopulárnějších úložišť v komunitě Kodi. Důvodem jeho popularity je skutečnost, že hostuje vlastní doplňky a další doplňky třetích stran. Málo repozitářů nemá svůj vlastní doplněk Kodi a nejlepší část o Supremacy je, že má vlastní tři různé doplňky:

 1. Svrchovanost; hlavní doplněk, který umožňuje uživatelům sledovat filmy, dokumenty, televizní pořady, 4K filmy, dětské filmy a živé televizní pořady.
 2. Supremacy Sports; doplněk zaměřený na sport, který poskytuje proudy pro živé sporty.
 3. Nadřazenost iptv; doplněk pro všechny milovníky IPTV.

Repozitář Supremacy je pravidelně aktualizován jeho vývojáři, a to je důvod, proč někteří lidé dávají přednost použití tohoto repozitáře a jeho doplňků. Doplňky Supremacy Kodi pro ně nezávisle získaly skvělou pověst tím, že poskytovaly vysoce kvalitní streamování.

Jak nainstalovat Supremacy repozitář na Kodi kryptón 17.6 a vyšší

Chcete-li nainstalovat Supremacy Repository do svého Kodi Krypton verze 17.6, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Ikona nastavení (rychlost) > otevřeno Správce souborů.jak nainstalovat supremacy kodi repozitář na kryptonu 17.6
 2. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Objeví se dialogové okno > Klikněte tam, kde se říká > Do adresního řádku „http://2supremacy.uk/repo/“ zadejte tuto adresu URL. > Klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj médií jako „Svrchovanost> Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.jak nainstalovat supremacy kodi repozitář na jarvis
 3. Jít zpět k Hlavní menu > Klikněte na Doplňky > Klikněte na Ikona pole z levého horního rohu.jak nainstalovat supremacy kodi repozitář na firestick
 4. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na Svrchovanost > Vybrat supremacy-2.6.zip > počkejte na oznámení.stáhnout úložiště supremacy
 5. Klikněte na Instalace z úložiště volba > Nyní můžete z tohoto úložiště snadno nainstalovat jakýkoli doplněk.
  Kodi on Roku: Naučte se, jak nastavit Kodi na Roku Stick, Ultra a Roku Express

nainstalujte supremacy kodi repo ze souboru zip

Jak nainstalovat Supremacy Repo na Kodi Jarvis 16 a nižší

 1. otevřeno Kodi Jarvis.
 2. Klikněte na Systém > Jít do Správce souborů.
 3. Klikněte na Přidat zdroj.
 4. Klikněte na <Žádný> a napište to URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte tento odkaz na zdroj médií jako Svrchovanost > Klikněte na Hotovo > Klikněte na
 5. Vraťte se zpět Kodi Home Obrazovka > Klikněte na Systém > otevřeno Doplňky.
 6. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na Svrchovanost > Klikněte na supremacy-2.6.zip.

Jak nainstalovat úložiště Supremacy na FireStick Kodi

 1. Nainstalujte Zařízení Kodi na Fire Stick.
 2. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Po dokončení výše uvedených kroků si přečtěte postup instalace Kodi Krypton verze 17.6.

Stáhnout Supremacy Repository

 1. Stáhněte si zip soubor Supremacy Kodi z (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Jít do Hlavní nabídka Kodi.
 3. Klikněte na Doplňky.
 4. Klikněte na Krabice
 5. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP.
 6. Procházejte systém a otevřete stažený soubor ZIP.
 7. Nyní klikněte na Instalace z úložiště volba.
 8. Klikněte na
 9. otevřeno Doplňky videa do složky a nainstalovat všechny své oblíbené doplňky Kodi přítomné v úložišti a začít streamovat.

Supremacy Kodi Addons

Supremacy Repository je nabito mnoha populárními doplňky Kodi jako:

 1. Aspis
 2. Yoda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektra Vault
 5. Noční hrůzy
 6. Planet MMA
 7. Nadřazenost iptv
 8. Supremacy Sports
 9. NAPROSTO
 10. JoyRide

Všechny tyto doplňky jsou aktuální a fungují perfektně. Já osobně jsem se pokusil nainstalovat všechny tyto doplňky jeden po druhém, a já jsem neměl čelit žádnému problému.

Supremacy FAQ

Mnoho lidí po celém světě používá úložiště nadřazenosti. Podobně jeho uživatelé zveřejnili mnoho dotazů na různých fórech. Zde jsou dva nejčastější problémy, na které upozornilo mnoho uživatelů:

  Sportsdevil Kodi - Jak nainstalovat SportsDevil na Kodi [2023]

Supremacy repo nefunguje

V určitých okamžicích možná nebudete mít přístup do úložiště Supremacy a to může být ze dvou hlavních důvodů. Úložiště prochází aktualizací nebo je zdrojová adresa URL, kterou jste přidali do Kodi, nesprávná.

Vždy se ujistěte, že jste zadali správnou adresu URL zdroje médií, a před přidáním adresy URL vždy zkontrolujte, zda je zdrojová adresa URL online nebo ne.

Nadřazený doplněk nefunguje

To se nestává normálně, protože doplněk Supremacy Kodi je čas od času aktualizován a doplněk nikdy neklesl. Pokud však doplněk ve vašem systému nefunguje, zkuste znovu nainstalovat doplněk z úložiště.

Ujistěte se, že používáte aktualizovaný repozitář Supremacy, protože pokud se pokoušíte nainstalovat tento doplněk z jakéhokoli jiného úložiště, je pravděpodobné, že byste upadli do zastaralé verze..

Závěr

Supremacy je vynikající úložiště, které má každý doplněk potřebný pro sledování binge. Úložiště je spolehlivé, protože bylo již nějakou dobu aktuální a uživatelé o něm nehlásili žádné chyby ani problémy.

Skutečnost, že hostuje své vlastní doplňky, z něj činí důvěryhodné úložiště a kvalita jeho doplňků je také pozoruhodná. Doporučuji uživatelům vyzkoušet toto úložiště, ale ne bez placené nebo nejlepší bezplatné VPN pro Kodi, protože použití doplňků třetích stran vás činí zranitelnými vůči právním problémům..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this