این VPN ها جریان بی سیم را برای Netflix فراهم می کنند | 5 بهترین Netflix VPN

Netflix در حال حاضر بزرگترین نام در صنعت سرگرمی است. میلیون ها کاربر برای تحقق نیازهای سرگرمی خود به این سرویس تکیه می کنند. بسیاری از کاربران این کار را با کمک بهترین VPN برای Netflix بعنوان راه حل برای بدست آوردن Netflix ایالات متحده در کشورشان انجام می دهند. در حالی که بسیاری از بینندگان به سادگی از استفاده از VPN های رایگان که با Netflix کار می کنند ، کوتاهی می کنند ، زیرا در آنجا وجود ندارد.

نتفلیکس شبکه خود را در بیش از 190 کشور جهان پخش کرده است و این به آن کمک کرده تا سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. با این وجود ، با وجود همه این کشورها بخشی از شبکه Netflix ، آنها همان کتابخانه محتوا را به اشتراک نمی گذارند.

این بدان معنی است که عناوین محتوا موجود و قابل دسترسی در Netflix از ایالات متحده ممکن است در مناطق دیگر مانند هند ، امارات متحده عربی یا ژاپن در دسترس نباشد. دلیل اینکه هر توزیع کننده محتوا محدودیت هایی دارد و برخی از مجوزها از ارائه Netflix به ارائه هر محتوا به هر منطقه جلوگیری می کنند.

هر منطقه دارای کتابخانه Netflix مخصوص به خود است ، که تقریباً دارای همان عناوین محتوا با سایر کتابخانه ها است ، به غیر از مواردی که به دلیل مشکلات مجوز توسط توزیع کنندگان محتوا محدود شده است.

به عبارت دیگر ، شما می توانید اورجینال های Netflix را در سراسر جهان در کتابخانه Netflix در هر منطقه در دسترس داشته باشید اما برخی نمایش ها محدود به مناطق خاص هستند. این محدودیت جغرافیایی فقط با یک سرویس VPN قابل اعتماد که ارائه می کند ناشناس بودن کامل است یا VPN برای Netflix کار نمی کند قابل عبور است..

از امروز Netflix پرکاربردترین سرویس پخش آنلاین آنلاین در سراسر جهان است و شکی نیست که ، این انتخاب اولیه برای هر تماشاگر است. دلیل اصلی محبوبیت Netflix این است که محتوای متنوعی را برای هر منطقه ارائه می دهد و کیفیت جریان آن برجسته است.

در اینجا لیستی از معدود کشورهای شناخته شده از 190 کشور + با دسترسی به Netflix وجود دارد:

انگلستان (بریتانیا) بنگلادش اسرائيل سری لانکا
ایالات متحده بلژیک ایتالیا سوئد
استرالیا برزیل مالزی سوئیس
آلمان بلغارستان مکزیک بوقلمون
افغانستان کانادا هلند امارات متحده عربی
هند دانمارک رومانی سری لانکا
فرانسه مصر عربستان سعودی سوئد
پاکستان یونان سنگاپور سوئیس
ژاپن هنگ کنگ کره جنوبی (جمهوری کره) بوقلمون
آرژانتین اندونزی اسپانیا امارات متحده عربی

این مزیتی است که Netflix نسبت به سایر رقبا دارد!

خطای رویای Netflix چیست؟?

محدودیت جغرافیایی Netflix تنها چیزی است که یک تماشاگر پرتلاش از آن متنفر است زیرا غیر از این ، چیزی برای شکایت وجود ندارد!

در ابتدا ، بسیاری از کاربران سعی کردند از طریق محدوده های جغرافیایی برای دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده (که دارای بهترین و بیشترین تعداد عناوین محتوا) است از طریق سرورهای پروکسی ، دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix و خدمات رایگان VPN دور بزنند..

در ابتدا ، آنها در تلاش برای یافتن این راه حل موفق بودند اما این به طور جدی به اعتبار شهر نتفلیکس و درآمد و صداقت توزیع کنندگان محتوا آسیب زد..

هنگامی که استفاده از پروکسی ها و VPN ها به یک روش برجسته تبدیل شد ، نتفلیکس مجبور شد اقدامات جدی علیه آن انجام دهد. بنابراین ، Netflix با مسدود کننده VPN روبرو شد که می تواند پروکسی ها و سرورهای VPN را از دسترسی به Netflix تشخیص و محدود کند..

مسدود کردن VPN برای Netflix مثبت شده است زیرا دیگر نمی توان از سرورهای پروکسی و VPN های رایگان برای دور زدن محدودیت ها استفاده کرد.

بسیاری از سرویس های محبوب VPN مانند Private Internet Access که ادعا می شود بهترین VPN برای Netflix است ، سرورهایشان را در لیست سیاه قرار داده اند. وقتی کاربران سعی کردند به جریانهای Netflix دسترسی پیدا کنند ، محدودیت های کتابخانه را از طریق سرورهای لیست سیاه یا حتی با سرورهای جدید دور می زنند ، اما وقتی آنها سعی می کنند پخش جریان را انجام دهند ، Netflix خطایی را نمایش می دهد که به نظر می رسد:

netflix vpn کار نمی کند

این خطا آخرین چیزی است که هر کاربر VPN می خواهد ببیند!

مسدود شدن VPN نگرانی هایی را برای ارائه دهندگان VPN ایجاد کرده و به آنها دامنه فرعی جدیدی را برای شیرجه رفتن فراهم می کند. به این دلیل؛ ارائه دهندگان پیشرو VPN در صنعت ، اضافه کردن سرورهای بیشتری را آغاز کردند و برخی از ارائه دهندگان حتی به یک ویژگی خاص Unblock Netflix دست یافتند.

نحوه تماشای Netflix با VPN?

Netflix و Chill! این قبلاً از نقاط عطف رایج بود اما اکنون به Netflix و VPN جایگزین شده است!

VPN برای Netflix به ابزاری اساسی برای تماشاگران پرتلاش در سراسر جهان تبدیل شده است زیرا بدون آن ، آنها نمی توانند به بهترین های Netflix دسترسی پیدا کنند. ارائه دهندگان برتر VPN به شدت در ارائه بهترین سرورها برای حرفهایهای بخار آنلاین جهت دور زدن محدودیتهای جغرافیایی Netflix بدون شناسایی ، متمرکز شده اند و در این امر بسیار موفق بوده اند.

برای تماشای Netflix با VPN ، این مراحل را دنبال کنید:

توجه: فرض کنید که شما می خواهید با استفاده از VPN به کتابخانه ایالات متحده Netflix از خارج از ایالات متحده دسترسی پیدا کنید.

 1. با ایجاد حساب کاربری در وب سایت رسمی ارائه دهنده VPN ، خود را به سرویس VPN ثبت کنید و یک برنامه اشتراک را خریداری کنید. برنامه های ماهانه ، سالانه و دو ساله ارائه شده توسط ارائه دهندگان VPN وجود دارد که می بینید کدام یک از این نیازهای شماست.
 2. مشتری VPN را از وب سایت رسمی ارائه دهنده بارگیری کنید.
 3. مشتری VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید.
 4. با وارد کردن اطلاعاتی که در وب سایت ارائه دهنده ثبت نام کرده اید ، برنامه نصب شده را باز کرده و وارد حساب VPN خود شوید..
 5. اکنون مشتری منو از ویژگی های شما را به شما نشان می دهد ، ویژگی ای را انتخاب می کند که استفاده شما از VPN را توجیه می کند. مانند ، اگر شما برای انسداد کتابخانه Netflix از آن استفاده می کنید ، از میان ویژگی هایی مانند پخش آنلاین ، مرور ناشناس یا ناشناس بودن یا هر ویژگی مشابه آن را انتخاب کنید. برخی از VPN ها ویژگی های Unflocking Netflix را تعیین کرده اند ، اگر VPN که از آن استفاده می کنید این ویژگی را داشته باشد ، به دنبال این ویژگی بروید.
 6. پس از اتصال به سرور ایالات متحده ، مرورگر را باز کرده و به Netflix.com بروید.
 7. به حساب Netflix وارد شوید و کتابخانه کامل Netflix US را در مقابل شما مشاهده خواهید کرد.
  如何在不到5分钟的时间内安装播放列表加载程序Kodi插件

در آنجا کتابخانه Netflix US با VPN مسدود شده است. این یک روش بسیار ساده است زیرا می بینید که در این روش نیازی به ترفند سخت افزاری یا نرم افزاری نیست.

در اینجا مثال دیگری برای شما با توجه به سرویس VPN وجود دارد که Netflix را از طریق یک برنامه افزودنی مرورگر کروم به جای سرویس دسک تاپ خود قفل می کند..

PureVPN یکی از محبوب ترین ارائه دهنده VPN است و به دلیل خدمات فوق العاده آن از طرف حرفهایهای آنلاین پخش بسیار مورد توجه است. با این حال ، جالب ترین نکته در مورد PureVPN این است که فقط می تواند محدودیت های Netflix را از طریق پسوند مرورگر خود دور کند..

اگر کاربر PureVPN هستید ، این مراحل را برای نصب و دور زدن محدودیتهای Netflix دنبال کنید:

 1. ثبت نام / اشتراک در هر برنامه اشتراک PureVPN.
 2. برنامه افزودنی مرورگر PureVPN (Chrome یا Firefox) را بارگیری کنید.
 3. پس از افزودن آن به مرورگر ، وارد حساب PureVPN خود شوید و روی اتصال کلیک کنید. شما به سرور مطلوب ایالات متحده متصل خواهید شد.
 4. اکنون وب سایت Netflix را باز کرده و به حساب Netflix خود وارد شوید.
 5. هر فیلم یا نمایش تلویزیونی را که می خواهید تماشا کنید ، جستجو کنید اما در منطقه شما قابل دسترسی نبود.

ساده!

Netflix Blocks VPN

Netflix یک روش هوشمند برای جلب همه مزاحمان محدود کننده از طریق مسدود کننده VPN خود دارد. هنگامی که یک کاربر به یک سرور VPN متصل می شود ، آدرس IP سرور نقاب می شود و به آن امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزند..

با این حال ، برخی از VPN ها می توانند آدرس IP شما را تغییر دهند اما نه آدرس DNS شما ، که به مسدود کننده Netflix VPN اجازه می دهد تا تشخیص دهد که از یک پروکسی یا VPN برای رفع انسداد استفاده می کنید. مسدود کننده Netflix VPN آدرس IP و DNS شما را بررسی و مقایسه می کند و در صورت عدم مطابقت ، دسترسی شما به جریان ها را محدود می کند.

این مشکل بیشتر توسط پروکسی ، VPN رایگان و کاربران متوسط ​​VPN روبرو است زیرا این ارائه دهندگان ممکن است ادعا کنند ناشناس بودن کامل را ارائه می دهند اما در واقعیت ، آنها دارای اشکالات هستند که باعث نشت DNS و بسیاری موارد دیگر می شوند. استفاده از چنین سرویس هایی همیشه خطرناک است زیرا چنین خدمات VPN شما را در برابر حملات هک و بدافزارها آسیب پذیر می کند.

بهترین VPN برای Netflix اطمینان حاصل می کند که هیچگونه نشتی در IP یا نشت DNS وجود ندارد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی از جریان لذت ببرید. به همین دلیل من همیشه به مردم توصیه می کنم به جای چنین خدمات VPN ، از ارائه دهندگان مشهور و معتبر VPN استفاده کنند ، این امر می تواند امنیت و حریم شخصی شما را به خطر بیندازد.

چگونه می توان از Netflix VPN Ban جلوگیری کرد?

دور زدن ممنوعیت Netflix VPN دیگر کار آسانی نیست زیرا Netflix دسترسی VPN را فوراً و نه تنها آن مسدود می کند ، بلکه آن سرور خاص را نیز در لیست بلاک خود قرار می دهد. بسیاری از ارائه دهندگان VPN هنوز در تلاش برای افزایش خدمات خود هستند در حالی که صنعت پیشرو VPN پیشرو در حال حاضر با افزایش خدمات خود زمینه ای قدرتمند برای خود ایجاد کرده است تا به عنوان بهترین VPN برای Netflix شناخته شود..

اگر در دور زدن ممنوعیت Netflix VPN با مشکلاتی روبرو هستید ، باید واقعاً ارائه دهنده VPN خود را تغییر دهید.!

VPN را انتخاب کنید که واقعاً بتواند از ممنوعیت VPN Netflix دور بزند و سرورهای متنوعی را برای انتخاب خود انتخاب کند زیرا وقتی سرورها محدود هستند ، احتمال تحریم بیشتر است.

برای رفع نگرانی های شما ، ما پنج ارائه دهنده VPN را ارائه داده ایم که می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آنها استفاده کنید. ما همچنین نتایج آزمون سرعت آنها را برای اثبات اعتبار آنها ارائه داده ایم.

بهترین VPN برای Netflix که در سال 2023 کار می کند

من 5 ارائه دهنده VPN را پس از آزمایش ممنوعیت حذف Netflix VPN در دور زدن قابلیت ها و سرعت پخش سرورهایشان ، تنظیم کرده ام..

Surfshark – # 1 VPN For Netflix

Surfshark یک ارائه دهنده شگفت انگیز VPN است که دارای ویژگی های عالی و خدمات قابل ستایش است. این نرم افزار بدون هیچگونه وقفه ای روان اجرا می شود و فوراً به هر سروری که می خواهید ، از هر منطقه وصل می شود. سرعت آن عامل اصلی است که من آن را به هر کسی توصیه می کنم.

حتی اگر از Netflix در Kodi استفاده می کنید ، می توانید از این VPN برای Kodi استفاده کنید.

netflix cta

طرفداران

اتصال سریع

تبلیغات و ردیاب مسدود کننده یکپارچه شده است

500+ سرور در 50 کشور

افزونه های مرورگر Chrome و Firefox

سرورهای سریع که از تجربه عالی در جریان استفاده می کنند

DNS یا IP نشتی ندارد

خط مشی سخت و بدون سیاههها

منفی

ایکس بدون سوئیچ Kill

کتابخانه ایالات متحده Netflix را مسدود کرد

من به سرور US Surfshark وصل شدم و سعی کردم به کتابخانه Netflix US دسترسی پیدا کنم ، نمایشگری که جستجو کردم “Penny Dreadful” است که فقط به منطقه ایالات متحده محدود شده است و امکان پخش آن در خارج از ایالات متحده وجود ندارد..

کوسه گشت و گذار با netflix

VPN به صورت چشم به سرور متصل شد و من به سرور Surfshark US Los Angeles متصل شدم (همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید). من توانستم بدون هیچ زحمتی به این نمایش دسترسی پیدا کنم و کیفیت جریان مناسب بود. من با هیچ مشکلی برای بافر یا خرابی روبرو نشدم و همچنین نتفلیکس استفاده از VPN را تشخیص نداد.

من از تمام قسمت ها با کیفیت HD لذت بردم و بله ، من از اتصال اینترنت 20mbps استفاده می کردم. من در هنگام پخش نمایش در Netflix با SurfShark یک تست سرعت اجرا کردم و از دیدن نتایج شوکه شدم:

سرعت پخش کوسه گشت و گذار با netflix

ExpressVPN – # 2 بهترین Netflix VPN

ExpressVPN Netflix همواره به عنوان بهترین ارائه دهنده VPN در عین حال تا حدودی گران قیمت در بین سایر ارائه دهندگان در نظر گرفته می شود. ویژگی های ExpressVPN برجسته هستند و عملکرد آن بسیار جذاب است. در اینجا چندین واقعیت وجود دارد که آن را به عنوان یک VPN بهینه Netflix معرفی می کنند:

  如何在Lazy Kodi,All Eyez,我,Kodil和XvBMC存储库上的Kodi上安装Covenant –(包括视频教程)

طرفداران

این شرکت بیش از 2000 سرور در حدود 94 کشور دارد

خط مشی سخت و بدون سیاههها

اتصال سریع

3 اتصال همزمان

بدون محدودیت پهنای باند

ویژگی سوئیچ کشتن گنجانده شده است

منفی

ایکس برنامه های بسیار گران قیمت

ExpressVPN ادعا می کند که یک سرویس VPN درجه یک است و من هرگز در هنگام استفاده از ExpressVPN به چنین مسئله ای برخورد نکرده ام که می توانم فکر دیگری داشته باشم. با این حال ، هنگام تلاش برای دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده با ExpressVPN ، اتفاقی غیر منتظره رخ داده است:

سرور شیکاگو ExpressVPN برای netflix

سرور ExpressVPN شیکاگو

بله ، درست حدس زده اید!

سرور newyork ExpressVPN برای netflix

سرور ExpressVPN NewYork

سعی کردم به دو سرور ExpressVPN متفاوت به Netflix دسترسی پیدا کنم. نیویورک و شیکاگو. هر دوی آنها محدودیت های جغرافیایی را دور زدند و من توانستم نمایش فیلم را جستجو کنم – قانون و نظم “(نمایش محدود جغرافیایی). با این حال ، هر دو آنها نتوانستند نمایش را پخش کنند زیرا نتوانستند از ممنوعیت VPN Netflix دور بزنند.

این چیزی است که من هرگز انتظار نداشتم این اتفاق بیفتد اما وقتی سعی کردم از طریق سرور ExpressVPN واشنگتن دی سی به این جریان دسترسی پیدا کنم ، کار کرد!

جریان بسیار خوب اجرا شد و من با سرعت یا محدودیت هایی از طریق این سرور با هیچ مشکلی روبرو نشدم. اپیزود کامل را تماشا کردم و به هیچ وجه با مشکلات یا باطری روبرو نشدم.

ExpressVPN Netflix با سرور واشنگتن دی سی قفل نشده است

سرور ExpressVPN واشنگتن دی سی

هنگام پخش نمایش ، سرعت سرور ExpressVPN (واشنگتن دی سی) را آزمایش کردم و نتایج کاملاً چشمگیر بود.

سرعت پخش Expressvpn

این تست سرعت نشان می دهد که سرورهای ExpressVPN بسیار سریع هستند همانطور که می توانید برای خودتان ببینید. یک مورد که بعد از امتحان ExpressVPN با Netflix متوجه شدم این است که اگر از Netflix VPN خوب استفاده می کنید و با ممنوعیت VPN روبرو هستید ، نباید تسلیم شوید و از بین رفتن سرورها ادامه دهید..

PureVPN – # 3 VPN که با Netflix کار می کند

PureVPN جزء ارائه دهندگان برتر VPN است و به دلیل ویژگی های شگفت انگیز و کیفیت عالی بسیار محبوب است. PureVPN به دلیل تنوع بسیار زیاد سرور و عملکرد سرورهای آنها ، گزینه برتر تماشاگران binge و پخش آنلاین بوده است..

طرفداران

بیش از 2000 سرور در 180 منطقه

ویژگی سوئیچ را بکشید

حداکثر 5 ورود همزمان مجاز است

ویژگی تونل تقسیم

پشتیبانی 24 ساعته چت

خط مشی مربوط به سیاههها نیست

منفی

ایکس اتصال آهسته

ایکس پینگ روبرو شد

برای آزمایش اینکه PureVPN با Netflix کار می کند یا خیر ، من سرویس PureVPN را تست کردم و سعی کردم به کتاب جنایی Criminal Minds از کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنم زیرا این نمایش در سایر کتابخانه های Netflix موجود نیست..

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کنیم این است که PureVPN از ممنوعیت ها و محدودیت های جغرافیایی Netflix VPN عبور می کند اما نه از طریق سرویس گیرنده دسک تاپ آن. برای دسترسی به Netflix باید برنامه مرورگر PureVPN را نصب کنید.

بنابراین ، افزونه مرورگر کروم PureVPN را نصب کردم و به یک سرور ایالات متحده متصل شدم. اتصال 20 تا 30 ثانیه طول کشید که در مقایسه با SurfShark VPN خیلی سریع نیست. به هر حال ، بعد از اتصال به سرور ، سعی کردم به Netflix دسترسی پیدا کنم و در اولین Go موفق شدم!

جستجوی نمایش را جستجو کردم ، آن را پیدا کردم و سپس شروع به پخش آن کردم. جریان بی وقفه بود و صادقانه بگویم ، با هیچ مشکلی برای بافی روبرو نشدم. حتی کیفیت جریان فوق العاده بود زیرا کیفیت تصویر در حال pixelating نیست ، و این مسئله را روشن می کند که PureVPN دارای سرورهای سریع است.

PureVPN Netflix را مسدود کرد

من در حالی که جریان را ادامه می دادم ، تست سرعت گرفتم و نتایج به شرح زیر بود:

سرعت جریان خالص VPN برای netflix

همانطور که مشاهده می کنید ، سرعت بارگیری سرور بسیار خوب بود به شرطی که من از اتصال 20mbps استفاده می کردم. با این حال ، من از دیدن تعداد بالای پینگ های کشف شده توسط ابزار تست شگفت زده شدم و در همان زمان تعجب کردم زیرا با هیچ گونه مشکل بافی روبرو نبودم.

NordVPN – شماره 4 VPN که با Netflix کار می کند

NordVPN ستمگر در صنعت VPN و معدود ارائه دهنده های VPN است که به دلیل این واقعیت که آنها به طور مرتب در حال بهبود خدمات خود هستند ، هرگز کاربران خود را کم نکرده اند..

طرفداران

رمزگذاری نهایی

حداکثر 6 اتصال همزمان

اتصال فوری

5000+ سرور در 62 کشور

برنامه افزودنی مرورگر

خط مشی مربوط به گزارش ها نیست

منفی

ایکس برنامه های اشتراک کمی گران قیمت است

ایکس سرعت سرور آهسته برای جریان

عملکرد NordVPN Netflix همیشه مورد استقبال کاربران از سراسر جهان قرار گرفته است و شکی نیست که این یکی از معتبرترین ارائه دهندگان VPN است. با این حال ، من قبل از توصیه آن به کاربران ، اطمینان داشتم که با Netflix کار می کند ، به همین دلیل من NordVPN را با Netflix برای دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده آزمایش کردم..

بینگو! کار می کند.

NordVPN با دستیابی به کتابخانه Netflix ایالات متحده و عدم شناسایی توسط مسدود کننده Netflix VPN ، تست ناشناس ماندن را با موفقیت پشت سر گذاشت. بنابراین ، مورد بعدی پخش یک نمایش جغرافیایی محدود بود ، بنابراین تصمیم گرفتم فیلم شگفت انگیز Ex-Machina را پخش کنم. این یک فیلم جغرافیایی محدود است و در سایر کتابخانه های Netflix در دسترس نیست.

Nordvpn با Netflix

جریان به خوبی شروع شد اما من با تأخیر و خاموش بودن سرور مواجه شدم. به عبارت ساده ، من به دلیل تأخیر در جریان ، از پخش Netflix با NordVPN لذت نبردم. با این حال ، سرعت در حال نوسان است و جریان سه برابر مختل شده است.

netflix nordvpn

تست سرعت هنگام پخش Netflix با سرور NordVPN نشان می دهد که سرعت ارائه شده توسط سرور بسیار کم بود.

nord vpn سرعت پخش

این سرعت سرور به همین دلیل است که پخش نشدن با NordVPN تجربه ای عالی به نظر نمی رسد. با این وجود ، این مورد در مورد هر سرور وجود ندارد ، برخی از سرورها کند هستند در حالی که دیگران می توانند سرعت بسیار خوبی را ارائه دهند. سرور من شب سعی کردم پهنای باند خوبی را ارائه ندهم اما مطمئناً سرورهایی وجود دارند که می توانند سرعت بهتری ارائه دهند.

CyberGhost – شماره 5 VPN برای Netflix US

CyberGhost یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که روز به روز خدمات خود را بهبود بخشیده و زمینه ای را برای خود در میان بهترین ارائه دهندگان VPN فراهم می کند. در اینجا جزئیاتی وجود دارد که چرا CyberGhost را به کاربران Netflix VPN توصیه می کنم.

  如何在美国,英国,加拿大,澳大利亚在线观看UFC 235在线直播,以及在Kodi上免费观看

طرفداران

بیش از 3000 سرور در 61 کشور

اختصاصی ویژگی Unblocking Netflix

بیش از 500 سرور فقط در ایالات متحده

ویژگی کشتن سوئیچ

45 روز ضمانت برگشت پول

حداکثر 7 اتصال همزمان

خط مشی مربوط به سیاههها نیست

منفی

ایکس مشکلات پشتیبانی زنده

ایکس سرورهای آهسته

بهترین چیزی که در مورد CyberGhost به آن توجه خواهید کرد این است که ویژگی اختصاصی برای رفع انسداد Netflix را در مشتری خود دارد. با این حال ، هنگامی که من سعی کردم از طریق ویژگی اتصال سفارشی آن با اتصال به سرور دالاس ، به کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنم ، مسدود کننده Netflix VPN آن را تشخیص داد.

cyberghost netflix

بنابراین من در مورد تلاش برای ویژگی اختصاصی Netflix که در بخش Unblock Website موجود است فکر کردم و با موفقیت وصل شد. من توانستم محدودیت جغرافیایی کتابخانه را دور بزنم و سعی کردم نمایش “Fosters” (که فقط در کتابخانه Netflix موجود است) پخش کنم و جریان بدون هیچ مشکلی آغاز شد..

cyberghost netflix را از مسدودشدگی در می آورد

با این حال ، سرعت اتصال CyberGhost تا حدی نگران کننده است ، زیرا برای اتصال به سرویس حدود 3 تا 4 دقیقه طول می کشد. CyberGhost باید این فاصله را در اسرع وقت پر کند.

در مورد سرعت جریان ، اشکالی ندارد زیرا من دو بار با مشکلات بافر روبرو شدم. من سرعت سرور را هنگام پخش تست کردم و این توجیه می کند که چرا جریان بسیار کند بود.

سرعت پخش سایبرگاست

به غیر از سرعت آن ، عملکرد خوب بود زیرا بعد از آن با مشکلات ممنوعیت VPN روبرو نشدم و یک مورد که من بیشتر از همه دوست داشتم رابط مشتری آن است که بسیار ساده است.

به طور کلی ، این صلاحیت بودن یکی از 5 شرکت برتر ارائه دهنده VPN Netflix است و اگر عملکرد خود را بهبود بخشد ، می تواند فراتر رود.

VPN رایگان که با Netflix کار می کند

همانطور که قبلاً هم گفتم که پروکسی ها و VPN های رایگان به شرط عبور از ممنوعیت Netflix VPN نیستند ، به همین دلیل تلاش برای ارائه خدمات رایگان صرفه جویی در وقت است. شما تعداد زیادی مقاله را بصورت آنلاین پیدا خواهید کرد ، در مورد VPN های رایگان برای دسترسی به Netflix ، بحث می کنید اما همه ارائه دهندگان VPN که آنها ذکر می کنند واقعاً رایگان نیستند. آنها به کاربران توصیه می كنند كه به جای خرید آنها ، دوره های آزمایشی خود را امتحان كنند و اینها را VPN های رایگان ادعا كنند.

من قصد ندارم خوانندگان خود را گمراه کنم و به همین دلیل می گویم که اگر واقعاً می خواهید VPN رایگان را برای Netflix امتحان کنید ، می توانید دوره آزمایشی ارائه دهندگان V PN را ذکر کنید یا می توانید این سه ارائه دهنده VPN را امتحان کنید. دوره آزمایشی را نیز ارائه دهید:

 1. هات اسپات شیلد
 2. خرس تونل
 3. کینو

این ارائه دهنده های معتبر Netflix VPN نیستند ، اما می توان آنها را تا حدی از Netflix استفاده کرد. اما تضمین نمی کنم که این ارائه دهندگان VPN قادر به دور زدن محدودیت های جغرافیایی Netflix و مسدود کننده Netflix VPN باشند یا خیر..

بدترین VPN برای Netflix – VPN و Smart DNS که دیگر با Netflix کار نمی کنند

اگر من بدترین ارائه دهنده VPN را نامگذاری کردم که به هیچ وجه با Netflix کار نمی کند ، باید آن را به دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) بدانیم زیرا مسدود کننده Netflix VPN تمام سرورهای خود را که می توان برای دسترسی به Netflix استفاده کرد ، در لیست سیاه قرار داده است. این ارائه دهنده VPN دیگر نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به Netflix ، از این رو PIA را از معادله Netflix خارج می کند. PIA برای دسترسی به Netflix سرورهای Silicon Valley را در اختیار کاربران قرار داد و هم اکنون همه آنها توسط Netflix مسدود شده اند.

در مورد Smart DNS ، طبق نظر من این چیزی غیرقابل اعتماد است زیرا این سرویس می تواند محدودیت ها را بعضا اما نه در هر زمان دور بزند. علیرغم ادعاهای مطرح شده توسط SmartDNS مبنی بر دسترسی به Netflix ، خدمات آن کاملاً سازگار نیست.

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ممکن است بتوانید برای چند روز به کتابخانه Netflix دسترسی پیدا کنید اما این شانس گاه به گاه از بین می رود. به همین دلیل SmartDNS یک سرویس پیشنهادی از طرف من نیست.

چگونه منطقه Netflix خود را تغییر داده یا به کتابخانه مورد علاقه خود تغییر دهید

چنین ویژگی در سیستم Netflix موجود نیست که به شما امکان می دهد متناسب با انتخاب خود کتابخانه خود را تغییر دهید. برای انجام این کار ، به یک VPN احتیاج خواهید داشت که سرورهای منطقه خاصی را که می خواهید به کتابخانه دسترسی داشته باشید و باید به اندازه کافی خوب باشد که بتوانید محدودیت های Netflix را دور بزنید.

به عبارت ساده ، می توانید منطقه Netflix خود را از طریق VPN تغییر دهید!

من در حال حاضر تمام جزئیات را نشان داده ام ، به آنها رجوع کنید و مراحل اتصال به کتابخانه مناطق مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

Netflix VPN Reddit

نظر از بحث Cheeseburgerwaffles از بحث "چگونه همه چیز را در Netflix بدست آوریم؟… نه تنها کتابخانه ایالات متحده".

این پسر تجربه خود را با وی در میان گذاشت که سعی داشت با PVN به Netflix دسترسی پیدا کند اما مسدود کننده Netflix VPN آن را تشخیص داد. ما نمی دانیم از وی پی ان وی برای عبور از محدودیت های نتفلیکس استفاده کرده است ، زیرا او هیچ چیزی در مورد آن ذکر نکرده است. اما ، با قضاوت در مورد این واقعیت که VPN وی شناسایی شده است ، باید VPN رایگان یا هر ارائه دهنده VPN متوسط ​​باشد..

نظر از بحث .

این کاربر سعی دارد از طریق PureVPN به Netflix دسترسی پیدا کند ، اما خوش شانس نبوده است. خوب ، همانطور که قبلاً بحث کردم ، PureVPN گزینه ای عالی برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی Netflix است اما شما می توانید این کار را فقط با کمک برنامه افزودنی مرورگر انجام دهید..

نتیجه

نتفلیکس امروزه یک غول سرگرمی است اما بسیاری از مردم این واقعیت را نمی دانند که نتفلیکس چیزی نیست که از چند سال پیش آغاز شده است. 21 سال گذشته است که از سال 1997 آغاز شده است ، و هیچ نشانی از ایده های سرگرمی دیجیتالی وجود ندارد.

این سرویس بعنوان یک سرویس اجاره فیلم آنلاین شروع شد و اکنون پادشاه صنعت سرگرمی دیجیتال است. Netflix واقعاً صنعت استاندارد سرگرمی را از طریق استانداردهای بالای خود تغییر شکل داده است.

نتفلیکس ، نه تنها این ، گام های جسورانه ای در راستای حفظ صداقت خود برداشته است ، مانند جلوگیری از دسترسی به VPN و پراکسی ها ، و همچنین تفکیک بخش کتابخانه های محتوا. از یک طرف ، این چیزی است که برای کاربران دلسرد کننده است ، اما کیفیت محتوای Netflix باعث شده تا کاربران نیز به آن اعتماد کنند..

کاربران آنقدر با Netflix وسواس کرده اند که سعی می کنند همه راه های ممکن برای دور زدن محدودیت های Netflix را پیدا کنند ، فقط برای دسترسی به بهترین های Netflix. این درایو در کاربران فشار زیادی به صنعت VPN وارد کرده و رقابت را در خود صنعت VPN ایجاد کرده است.

فقط چند ارائه دهنده VPN قادر به دستیابی به استاندارد دور زدن ممنوعیت Netflix VPN و دسترسی به مطالب محدود جغرافیایی برای کاربران بوده اند. Netflix دسترسی VPN را مسدود نمی کند زیرا چیزی در مقابل کاربر دارد اما به دلیل فشار ، از طرف توزیع کنندگان محتوا روبرو می شود.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this