به Netflix USA دسترسی پیدا کنید و نمایش های تلویزیونی را تماشا کنید ، فیلم های آنلاین را از کتابخانه ایالات متحده Netflix تماشا کنید

Netflix اعتیاد آورترین سرویس سرگرمی دنیای امروز است. هنگامی که آن را تجربه کردید ، نمی توانید از جذابیت آن فرار کنید و بیشتر بخواهید هوس کنید. دلیل این امر ، محتوای غیرقابل مقاومت است که کاربران نمی توانند جریان را متوقف کنند.


Netflix شبکه خدمات خود را در 190 شهرستان گسترش داده است و در هر منطقه ، Netflix دارای کتابخانه محتوای متفاوت است. با این حال ، جذاب ترین و جذاب ترین کتابخانه Netflix ایالات متحده است زیرا بسیاری از نمایش ها و فیلم های بسیار محبوب فقط در کتابخانه Netflix USA موجود هستند.

عناوین محتوای خاصی در کتابخانه Netflix USA موجود است که از هیچ منطقه دیگری نمی توان به آنها دسترسی پیدا کرد زیرا محدودیت های جغرافیایی دارند.

نژادپرستی یا تبعیض قومی?

نه! این هیچ ارتباطی با چنین موارد منفی ندارد ، اما دلایل واقعی این محدودیت ها الزامات قانونی توزیع کنندگان محتوا و سیاست های حفظ حریم خصوصی است. این مقررات Netflix را از توزیع محتوای خود به مناطق دیگر محدود می کند.

Netflix USA چیست؟?

Netflix USA شگفت انگیزترین کتابخانه Netflix در بین سایر کتابخانه های Netflix است زیرا دارای عناوین جذاب بسیاری است که در مناطق دیگر در دسترس نیست. برخی از نمایشهایی که در کتابخانه Netflix ایالات متحده موجود است عبارتند از:

 1. ادبیات کم کیفیت
 2. مجموعه پرونده های پزشکی قانونی
 3. قانون و نظم
 4. فاسترها
 5. ذهن جنایی

اینها برخی از محبوب ترین نمایش های نتفلیکس است که فقط به ایالات متحده محدود شده است اما پخش کننده های پخش شده در سرتاسر جهان مایل به تماشای آنها هستند.

Netflix USA بزرگترین كتابخانه محتوا در بین كتابخانه های Netflix محسوب می شود اما طبق واقعیت ها ، بزرگترین كتابخانه Netflix Japan با توجه به تعداد عنوان محتوا است. با این وجود ، این فقط مربوط به عناوین محتوا نیست بلکه به کیفیت و محبوبیت مطالب در سراسر جهان نیز می پردازد.

عناوین محتوای موجود در کتابخانه Netflix ایالات متحده ، با وجود محدود بودن جغرافیایی ، در سراسر جهان مشهور است. کاربران به خوبی از آن نمایش ها آگاه هستند و از آنها برای دستیابی به چنین محتوای محدودی از خارج از ایالات متحده ، از تکنیک های دور دست استفاده می کنند.

در صورت نیاز به کمک به Netflix ، می توانید به صفحه راهنمای Netflix مراجعه کرده یا با Netflix به عنوان کمک تماس بگیرید. 800-585-8131.

چگونه Netflix را از هرجای دنیا دریافت کنیم?

در حال حاضر شما می توانید این ایده روشن را درک کنید که Netflix USA چیست و چرا این همه محبوب در سراسر جهان است؟.

اما آیا شما می دانید چگونه از هر منطقه دیگری به آن دسترسی پیدا کنید?

خوب ، اگر از هر منطقه دیگری به غیر از ایالات متحده به Netflix دسترسی پیدا کنید ، به دلیل محدودیت های جغرافیایی نمی توانید محتوای موجود در کتابخانه ایالات متحده را پیدا کنید..

اولین ایده هایی که در ذهن شما ظاهر می شود ، امتحان کردن سرویس پروکسی یا VPN رایگان است!

اما صبر کنید! این دیگر کار نمی کند که خطایی را ارائه دهد “Netflix VPN کار نمی کند”!

آن روزها مدتها پیش می رود که مسدود کردن Netflix از طریق سرورهای پروکسی و VPN های رایگان گزینه ای بود. نتفلیکس متوجه این مشکل شد و با یک سرویس مسدود VPN قوی همراه شد تا جلوی چنین نشانه هایی را بگیرد.

آیا این بدان معنی است که شما دیگر نمی توانید به کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید?

نه! شما می توانید محدودیت های جغرافیایی را به راحتی و فقط با کمک یک ارائه دهنده VPN با کیفیت بالا دور بزنید. دلیل این امر این است که یک ارائه دهنده VPN با کیفیت بالا ، ترافیک شما را به خوبی رمزگذاری می کند و IP شما را کاملاً نقاب می زند بدون اینکه هیچ گونه نشتی DNS داشته باشد..

یک VPN خوب ضروری است زیرا ناشناس بودن بسیار اهمیت دارد و از طریق سرویس های رایگان VPN و سایت های پروکسی نمی توان به آن دست یافت. یک سرویس VPN قابل اعتماد را انتخاب کنید و بدون هیچ مشکلی به کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید.

در اینجا چند ارائه دهنده VPN وجود دارد که می توانید برای دسترسی به Netflix (مورد آزمایش و آزمایش) از آنها استفاده کنید:

 1. NordVPN Neflix
 2. PureVPN
 3. ExpressVPN برای Netflix
 4. SurfShark
 5. CyberGhost

من شخصاً سعی کرده ام با تمام این ارائه دهندگان VPN به کتابخانه Netflix دسترسی داشته باشم و می توانم به شما اطمینان دهم که همه آنها کاملاً کار می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهندگان VPN ، می توانید به بهترین وبلاگ VPN برای وبلاگ Netflix مراجعه کرده و خود را ببینید. من تمام جزئیات را به همراه نتایج سرعت ارائه داده ام.

روش دریافت Netflix آمریکایی از هر نقطه جهان ، به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

 1. ثبت نام / مشترک شدن در هر ارائه دهنده VPN که در بالا ذکر شد.
 2. بارگیری و سرویس گیرنده VPN یا افزونه مرورگر را در دستگاه خود بارگیری کنید
 3. مشتری PVN را باز کرده و با استفاده از گواهینامه هایی که ثبت نام کرده اید ، وارد حساب خود شوید.
 4. به هر مکان سرور ایالات متحده متصل شوید.
 5. مرورگر خود را باز کرده و Netflix را باز کنید.
 6. عنوانهای محتوایی را جستجو کنید که در منطقه شما موجود نیست به عنوان مثال ادبیات کم کیفیت.

از آنجا می توانید به کتابخانه کامل Netflix ایالات متحده دسترسی داشته باشید ، لذت ببرید!

برنامه های Netflix

بسیاری از افراد از این واقعیت انتقاد می کنند که شما هزینه استفاده از Netflix را دارید و برخی از آنها دلیل این موضوع را نمی فهمند. من با موضوعاتی روبرو شده ام که ادعای تورنت را بهتر از Netflix دارند اما به نظر می رسد این افراد جذابیت و کیفیت محتوای موجود در Netflix را نمی دانند.

Netflix قیمت مناسب را شارژ می کند و کیفیت محتوا و سرعت پخش شگفت انگیز است. علاوه بر این ، هیچ هزینه ای پنهان یا هزینه اضافی برای بهره مندی از ویژگی های موجود نیست. بسته ها به اندازه کافی واضح هستند که می توانند بفهمند که همه بسته ها به ترتیب دارای ویژگی های خود هستند.

در اینجا تفکیک برنامه های Netflix در مناطق مختلف آورده شده است:

منطقهبسته بندی اولیهبسته استانداردبسته بندی حق بیمه
ایالات متحده7.99 دلار آمریکا10.99 دلار آمریکا13.99 دلار آمریکا
انگلستان5.99 پوند7.99 پوند99 9.99
کاناداCA 9.99 $CA $ 13.99CA 16.99 دلار

نتفلیکس در آمریکا چقدر است?

قیمت برنامه های نتفلیکس با ویژگی های مربوط به آن به شرح زیر است:

ویژگیپایه ایاستانداردحق بیمه
قیمت ماهانه7.99 دلار آمریکا10.99 دلار آمریکا13.99 دلار آمریکا
HD در دسترس استنهآرهآره
فوق العاده HD در دسترس استنهنهآره
صفحه هایی که می توانید همزمان تماشا کنید124
بر روی لپ تاپ ، تلویزیون ، تلفن و رایانه لوحی خود تماشا کنیدآرهآرهآره
فیلم ها و برنامه های تلویزیونی نامحدودآرهآرهآره
در هر زمان لغو کنیدآرهآرهآره
ماه اول رایگانآرهآرهآره

Netflix قیمت مناسب را برای همه کاربران ارائه می دهد و به همین دلیل بسیاری از کاربران این سرویس را انتخاب می کنند.

چگونه Netflix US را در انگلستان بدست آوریم?

کتابخانه Netflix UK بسیار خوب است اما با کتابخانه Netflix ایالات متحده رقابتی نیست. دسترسی به Netflix به ایالات متحده از انگلستان مشکل زیادی ندارد و می توان آن را به راحتی از طریق VPN انجام داد.

به سادگی در ارائه دهنده VPN مشترک شوید ، برنامه مشتری خود را بارگیری کنید و آن را در دستگاه خود نصب کنید. بعد از نصب برنامه را باز کنید و با استفاده از شناسه و رمز عبور ارائه شده توسط ارائه دهنده به حساب کاربری خود وارد شوید.

از لیست سرورهای ارائه شده به یک سرور ایالات متحده متصل شوید و مرورگر وب خود را باز کنید. به Netflix.com بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از یک سرویس خوب VPN استفاده می کنید ، می توانید تمام عناوین محتوای Netflix آمریکایی را در آنجا مشاهده کنید و قادر خواهید بود هرکدام از آنها را بخار کنید..

آخرین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در Netflix USA

در اینجا برخی از جدیدترین و پرطرفدارترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی جدید در Netflix USA وجود دارد که می توانید در ایالات متحده از آنها لذت ببرید:

 1. دسرهای تازه Zumbo
 2. Brothers of Blades II: The Infernal Battlefield
 3. ضرب و شتم میکس با جف راس & دیو آتل
 4. عملیات دریای سرخ
 5. هارولد و لیلیان: یک داستان عاشقانه هالیوود

11 فیلم برتر و نمایش برای تماشای Netflix هم اکنون

از تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی Netflix USA لذت ببرید و بازی سرگرمی خود را قوی نگه دارید:

 1. Minecraft: حالت داستان
 2. تاج
 3. ماشین سابق
 4. سیر نشدنی
 5. عزیزم
 6. سوئیچ پرنسس
 7. دوستی کوچک پونی من جادویی است: بهترین هدیه تا کنون در Netflix USA
 8. iZombie
 9. غرفه بوسه
 10. کشور وحشی وحشی
 11. یادداشت مرگ

نتیجه

شوق نتفلیکس طوفان جهانی را به خود جلب کرده است و چرا اینطور نیست ، بهترین محتوا را برای دیوانگی های سرگرمی و سرویس با کیفیت بالا دارد. شما با افرادی روبرو می شوید که روش دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده را درخواست می کنند زیرا این محتوای همیشه در Netflix USA است. به همین دلیل کاربران از Netflix USA VPN استفاده می کنند.

Netflix ایالات متحده دارای فیلم های غیرقابل دسترسی در منطقه است و این همان چیزی است که دیگران برای صادق بودن آنها کمی نگران کننده می دانند. کاربران می خواهند بهترین مطالب موجود را بصورت آنلاین مشاهده کنند و دانستن این واقعیت که آنها نمی توانند به کتابخانه ایالات متحده دسترسی پیدا کنند ، به همین دلیل است که بسیاری از کاربران از VPN استفاده می کنند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map