Kuidas installida Watch5S Kodi Krypton 17.6 ja Jarvis 16

Kui olete meeleheitlikult parim kodi lisandite fänn ja samal ajal ka filmifänn, peate tutvuma Watch5S Kodi lisandmooduliga, mis on suurepärane film, mis pakub lisandmoodulit. Watch5S-il on tohutu filmikogu, mis põhineb uusimatel ja vanimatel filmidel. Selles juhendis pakume lihtsaid samme, kuidas Watch5S uut moodust Kodile installida.

Enne alustamist on oluline meeles pidada, et StremHubi hoidla (vanem link) enam ei tööta. Konkreetse kolmanda osapoole lisandmooduli omanik on teadmata põhjusel eemaldanud Watch5S Kodi lisandmooduli. See, mida me teile näitama hakkame, on see uuem versioon kuidas paigaldada Watch5S Kodi. Niisiis, jätkake lugemist.

Hoiatus! Sa peaksid Watch5Si kasutamisel anonüümseks jäämiseks kasutama Kodi VPN-i, kuna see kaitseb sinu privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogestage piiramatut sisu Watch5S-is.

Kuidas installida Watch5S Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või uuemale

 1. Käivitage Kodi > Minge seadetesse > Seejärel klõpsake File Manager > Topeltklõpsake valikul Lisa allikas.kuidas paigaldada watch5s kodi
 2. Tippige nüüd URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Sisestage meediumiallika nimi „Cazwall”.Kuidas installida Watch5S Kodi Kryptoni versioonile 17.6
 3. Minge Kodi avaekraanile, vajutades klaviatuuril nuppu Esc > Klõpsake lisandmoodulitel > Nüüd klõpsake ikooni „Paketi paigaldaja”.kuidas lisada kodi kella5
 4. Installige ZIP-failist > Valige hoidla > Leidke repository.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s laadib kodi alla ZIP-faili
 5. Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Kerige alla ja klõpsake nuppu Watch5S > Klõpsake nuppu Installi.kuidas installida watch5s jarvise versioonile 16
 6. Nüüd minge Kodi avaekraanile > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Vaata5S.Watch5S on blokeerimata
 7. Nautige ja vaadake uusimaid filme.
  SurfShark on Kodi - ülevaate- ja paigaldusjuhend

Rakenduse Watch5S allalaadimine

Kuidas installida Watch5S Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis > Süsteem > Failihaldur > Topeltklõpsake valikul Lisa allikas.
 2. Tippige URL http://cazwall.com/repo > Tippige meediumiallika nimi Cazwall > Klõpsake nuppu OK > Minge Kodi avaekraanile.
 3. Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Hoidla > Leidke repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Kerige alla ja klõpsake nuppu Watch5S > Klõpsake nuppu Installi.
 5. Lisandmoodulile pääsete juurde Veosest > Video lisandmoodulid > Vaata5S ja naudi!

Watch5s Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail oma seadmes > Minema Kodi avaekraan.
 2. Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon > Installige ZIP-failist > Leidke ja avage repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. Nüüd Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Valige Vaata5S > Klõpsake nuppu Installi.
 4. Saate juurde pääseda lisandmoodulile Video lisandmoodulid > Vaata5S.

 Watch5s Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kontrolli logi viga

Lisandmooduli installimisel võib hüpikaknas ilmneda teade „Kontrolli logi lisateabe saamiseks”. See tähendab, et hoidlas puudub fail, mistõttu hoidlat ei saa installida. Teine põhjus on see, et hoidla võib olla vananenud.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks veenduge, et värskendust värskendataks koos hoidlaga, mida kavatsete installida. See hoiab ära selle vea ilmumise.

Vale postiindeks

Zip-failist installimisel võib see tõrge ilmneda. Selles pole vaja muretseda ja seda saab hõlpsasti lahendada.

Paranda

Kui see tõrge ilmub, minge tagasi failihaldurisse ja kontrollige, kas olete sisestanud õige allika URL-i. Kui sisestatud URL on õige, siis kontrollige linki, kas see töötab või mitte. Mõnikord lingid katkevad või suletakse, põhjustades probleemi.

Rakenduse Watch5S allalaadimine

Vaadates rakendust Watch5S, saate Watch5S tuua teie mobiiltelefoni kõik värsked filmid. Seda Androidi rakenduste paketti (APK) saab kasutada Androidi versiooniga 4.4 või uuemaga. See kindlasti ei sisalda vigu ja on tasuta kasutamiseks. Nii et ärge jätke kasutamata võimalust vaadata tasuta filme oma mobiilseadmes, kasutades rakendust Watch5S.

  Kuidas paigaldada keeristormi Kodi Kryptonile ja Jarvisele vähem kui 6 minutiga

Watch5S on blokeerimata

Võib juhtuda, et mõned filmid, millele proovite juurde pääseda, on ühel või teisel põhjusel geopiiranguga või blokeeritud. See tähendab, et osa meediasisu on teatud riikides saadaval, teistes riikides aga blokeeritud.

Siiski pole vaja karta, kui saate ikkagi K55 VPN-i abil Watch5S meediumisisu blokeerida. VPN-teenus blokeerib Watch5S-i filmide blokeerimise, muutes teie IP-aadressi, mis muudab filmid juurdepääsetavaks.

Veel üks VPN-teenuse eelis on see, et valitsus ega Interneti-teenuse pakkuja ei jälgi teie Interneti-tegevust kunagi. Nüüd saate Internetis vabalt ringi liikuda!

Watch5s troonide mäng

Kes ei taha vaadata Troonide mängu? Lugu pettustest, režiimist, verest, hiilgusest ja skeptilistest emotsioonidest; Troonide mäng on tormi võtnud maailma. Kogu maailmas on miljardeid fänne, kes tahavad innukalt jälgida iga uut mängu tulevat Game of Thronesi hooaega.

Siiski on nende ees takistus, kus seda vaadata, kuhu voogesitada madala kvaliteediga vooge, ebausaldusväärseid allikaid jne. Selle jaoks on olemas lihtne lahendus! Kõigil Troonide mängu fännidel pole enam millegi pärast muretseda, kuna nad saavad Watch5s-is vaadata troonide mängu.

Watch5s troonide mäng

Teil on vaja vaid külastada https://watch5s.is/ ja otsige Troonide mängu, kasutades veebisaidi otsinguriba. Saate kõik saidil olevad lingid, avate kõik lingid ja vaatate oma lemmikperioodi / -hooaega.

Kuidas vaadata Moanat teleris Watch5s Kodi

Kuidas vaadata Moanat teleris Watch5s Kodi

Disney populaarset filmi “Moana” saate vaadata Watch5S kodi lisandmoodulil. Selleks peate ülaltoodud installijuhendist Kodi installima Watch5S.

Kui lisandmoodul Watch5S on installitud, minge Kodi peamenüüsse > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Vaata5S > Klõpsake nuppu Otsi > Tüüp Moana > Vaadake Moana HD-st.

kuidas vaadata moana HD-d kella5 kohta kodi

Asjade lisamiseks

Suurepärase ja lõputu filmipakkumise jaoks pole Kodi kohal nagu Watch5S. Selle tohutu filmikogu pakub mõne sekundiga teile igat tüüpi filme kõigi põlvkondade jaoks. See on Watch5S Kodi installimise uuem versioon, kuna StreamHub on eraldunud Watch5Sist. Kui näete filmi voogesituse ajal geopiiranguid, saate juurdepääsu saamiseks VPN-i. Selles juhendis esitasime juhised Watch5S Kodi installimiseks, nii et häälestage veel Kodi lisandmooduleid.

  Kodi Nvidia Shield TV-s Ülim voogesitusepleier: lihtne 4 sammu juhend
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this