כיצד לצפות בפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור ב- Kodi Live Live Online

פתק: חביב לעומת מקגרגור UFC 229 צובר המון הייפ השנה. אתה יכול לצפות בחביב נורמגומדוב לעומת קונור מקגרגור בשידור חי באינטרנט.

פלויד ‘כסף’ מייוות’ר נגד קונור מק’גרגור ‘הידוע לשמצה’ בלאס וגאס ב -26 באוגוסט שם קץ להשערה המיוחלת בה הלוחמים הנמכרים ביותר בעולם ילכו ראש בראש..

הקטטה התחילה לא יותר משמועות, אבל בסופו של דבר כולנו ידענו שיש יותר מדי כסף כדי פשוט להרפות מההזדמנות הזו. למייווטר תהיה אחיזה חזקה ביריבו למרות היותו בן 40, אך השם הגדול ביותר באומנויות לחימה מעורבות יהפוך את הדברים למעניינים יותר.

אבל אפשר לתהות איך לצפות בפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור בקודי? המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד אתה יכול לצפות במשחק באינטרנט.

איך לצפות במייוות’ר נגד מקגרגור בקודי V 17
איך לצפות במייוות’ר נגד מקגרגור בקודי V 16
הדרך הזולה ביותר לצפות בפלויד מייוות’ר לעומת קונור מקגרגור בתשלום לצפייה
פלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור נלחמים בכסף
כרטיסים לפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור

כיצד לצפות בפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור בגרסת 17 של קודי קריפטון

 1. הפעל את קודי > לך ל הגדרות סמל שנמצא בחלקו העליון > לחץ על מנהל קבצים > כעת לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור, תופיע תיבה.איך לצפות בפלויד מייוות'ר נגד קונור מקגרגור בקודי
 2. לחץ על ‘אף אחד’ > הקלד את ה כתובת אתר http://repo.cazwall.com/sc/ > לחץ על בסדר > הקלד את שם ה- מקור מדיה ‘SC’ > לחץ על בסדר.כיצד לצפות בפלויד מייוות'ר נגד קונור מקגרגור בגרסת 17 של קודי קריפטון
 3. כעת הקש על ‘מקש לחזור אחורה’ מקש מספר פעמים עד שתחזור לבית תפריט ראשי של קודי > כעת לחץ על תוספות > לחץ על מתקין חבילות הממוקם בפינה השמאלית העליונה.מייוות'ר נגד קונור מקגרגור קודי נלחמים באדיון
 4. בחר התקן מקובץ Zip > לחץ על SC > כעת לחץ על מאגר > עכשיו repository.simplycaz-1.0.2.zip > המאגר ייקח זמן להתקנה.קובץ מיקי מיידר לעומת קונור mcgregor קודי
 5. כעת לחץ על התקן מהמאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > Planet MMA > לחץ על להתקין.הגדרת המאבק של מייוות'ר נגד קונור מקגרגור קודי
 6. לאחר שייקח כמה דקות להתקנה, תוכלו לצפות בפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור נעה על קודי..
  כיצד להתקין קודי Addon פנטסטי בשלוש שיטות פשוטות (כלול וידאו)

להתקין Mayweather לעומת קונור

כיצד לצפות בפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור בגירסת 16 של קודי ג’רוויס

 1. הפעל את קודי > עבור אל מערכות > לחץ על מנהל הקבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. לחץ על ללא > הקלד כתובת URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip > לחץ על אישור > הקלד את שם מקור המדיה ‘SC’ > לחץ על אישור / בוצע.
 3. חזור לתפריט הראשי של Kodi על ידי לחיצה על מקש ‘Backspace’ פעמים רבות > עבור אל מערכת > בחר תוספות > לחץ על התקן מקובץ zip > אתר ולחץ על SC > מאגר > repository.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. המתן עד שההרחבה תאפשר > בחר התקן ממאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > Planet MMA > לחץ על התקן > המתן להודעת הפעלת הרחבות בצד ימין למעלה.
 5. תיהנו מהקטטה!

הדרך הזולה ביותר לצפות בפלויד מייוות’ר לעומת קונור מקגרגור בתשלום לצפייה

המשחק ישודר ב- Showtime PPV ויש הרבה דרכים להשיג Showtime במכשיר שלך. Showtime פרט כמה מהמכשירים מהם תוכלו לצפות בערוץ. אלה מוצגים להלן:

פלויד מייוות'ר לעומת קונור מקגרגור שואו-פיין-תצוגה לצפייה

UFC תשדר את המשחק גם ב- 26 באוגוסט אך עם דמי מנוי של 56.96 דולר ארה”ב למשך 6 חודשים.

הדרך הזולה ביותר לצפות בפלויד מייוות'ר לעומת קונור מקגרגור בתשלום לצפייה

עם זאת, אנו לא מניחים כי אדם שרוצה לצפות במשחק בודד ישלם סכום כה חזק עבור מנוי לששה חודשים. אז, חפרנו קצת יותר עמוק וגילינו ש- UFC מציע מחירים משתנים עבור מעריצים החיים במדינות שונות. התבונן בטבלה זו להלן:

מדינה מחירים של UFC
ארה”ב 56.99 דולר
קנדה 43.75 דולר ארה”ב
הפיליפינים 18.45 דולר
מלזיה 59.99 דולר ארה”ב
רוסיה 27.20 דולר ארה”ב
 • כל המחירים הם בדולר אמריקאי

עכשיו, איך אתה מקבל יתרון מההצעה הזו? אתה יכול להירשם לשירות VPN ולשנות את המיקום שלך לפיליפינים, כדי לעשות דברים. VPN לא מאפשר לממשלה ולספק האינטרנט שלך לעקוב אחר מיקומך, וכך הוא יציג את מיקומך בפיליפינים.

  29 עורות הקודי הטובים ביותר עבור גרסאות ליה, קריפטון, ג'רוויס (18,17,16)

פלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור נלחמים בכסף

הארנקים המשוערים למאבק של מייוות’ר נגד מקגרגור הם מדהימים. לפי קית ‘אידק מ”סצנת איגרוף “, ההערכה היא שמייווידר לבדה יכולה לפחות להרוויח 100 מיליון דולר. עם זאת, נתון זה עשוי לטייל גבוה פי ארבעה אם יושגו הערכים הכספיים של האירועים.

קונור מקגרגור, לעומת זאת, עשוי להרוויח לפחות 75 מיליון דולר שהם גדולים פי חמישה מכל הקרבות שלו שהוא עשה אי פעם ב- UFC. הארנק הרשמי לקטטה יעמוד לרשותו ב- 25 באוגוסט, יום לפני הקרב במשקל-הכניסה.

Aussie Media מדווחים על ארנקים של פלויד לעומת קונור

פלויד 400 מיליון דולר
מקגרגור 127 מיליון דולר

בהנחה שיעדי PPV נפגעו # MayweatherMcGregor

RT

– ממלכת האגרוף (@ BoxingKingdom14) 15 ביוני 2023

כרטיסים לפלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור

כרטיסי הקרב של מייוות’ר נגד מקגרגור עדיין לא מוצעים למכירה על ידי ההנהלה. עם זאת, ההנחה היא כי כרטיסי VIP יכולים להגיע עד 19,000 דולר ארה”ב לכרטיס. בינתיים, אתרים מזויפים רבים ניצלו את ההזדמנות הזו כדי להונות את המעריצים באמצעות מכירת כרטיסים מזויפים.

דנה ווייט, מנכ”ל UFC העביר את הנושא לטוויטר שם אישר כי טרם החליטו על מחיר הכרטיס והאוהדים חייבים להיות מודעים לחברות הכוזבות הללו.

כרטיסים עדיין אינם במבצע. אנא אל תיפרעו. חברה זו אינה מחזירה כסף לאוהדים זה. אנו נודיע מתי tix goonsale pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI

– דנה ווייט (@danawhite) 23 ביוני 2023

סטטיסטי של פלויד מייוות’ר נגד סטודיו קונור מקגרגור

למרות שקונור מקגרגור היה יריב חזק במאבק, הוא הפסיד 3 משחקים לחלוטין בקריירה שלו ב- UFC, תוך שהוא מנצח 21 משחקים. המאבק האחרון שלו בנובמבר נגד אדי אלווארז זיכה אותו בשני תארים של חטיבת ה- UFC במקביל.

  כיצד להתקין PureVPN ב- FireStick ו- FireTV?

סטטיסטי של פלויד מייוות'ר נגד סטודיו קונור מקגרגור

מייוות’ר מחזיק בסטטיסטיקה מדהימה של 49-0 בקריירת האגרוף המקצועית שלו. הוא ניצח את מני פקוויאו נגד כל הסיכויים והתריס רבים כדי להפוך למתאגרף הגדול ביותר בתקופתו. ברור שיש לו גם יד על העליונה במשחק הזה כאשר משווים אותו על בסיס נתונים סטטיסטיים, כי עובדות אינן משקרות.

נתונים סטטיסטיים של פלויד מייוות'ר

חיזוי פלויד מייוות’ר נגד קונור מקגרגור

מאחר והקטטה תתקיים תחת כללי אגרוף, לכן מייוות’ר הופכת לפייבוריטית חזקה לנצח בתחרות. עם זאת, סגנון המשחק הלא שגרתי של קונור מקגרגור יגרום לכמה בעיות עבור האלופה הבלתי מנוצחת, אך זה עדיין לא מוכיח שמקגרגור יביס את מייוות’ר.

ניתן לחזות מאוד שהישג ידו של מקגרגור יהיה המפתח לסיכוייו. אין ספק שלמקרגר יש זרועות ארוכות, אבל מעניין היה לראות אם הוא יכול לזרוק אגרופים מזוויות מוזרות. לאחרונה פרסם מקגרגור תמונה שככל הנראה מכבה את כל הביקורות שמסרו אנליסטים.

הגעה מלאה 74 אינץ ‘. ואני באורתודוקסים.

פוסט ששיתף קונור מקגרגור הרשמי (@thenotoriousmma) בתאריך 2 ביולי 2023 בשעה 12:20 PDT

למרות הסיכויים שנמצאים נגד מקגרגור, אנחנו בהחלט שמים את כספנו על מקור ‘הידוע לשמצה’ של מקגרגור מכיוון שהוא הלוחם היחיד שמסוגל לזעזע את כולם בעולם. דרך ללכת מקגרגור!

אנא שתפו כיצד לצפות mayweather vs mcgregor במדריך החינמי של קודי בערוצים החברתיים ואל תהסס לשאול בתגובות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this