כיצד להתקין ריפו של ברווז מקי על Kodi Krypton / Jarvis – צעדים פשוטים

עדכון מאגר ברווז של מאקי: מאגר ברווז של מאקי הושבת עקב טענות בזכויות יוצרים והוא אינו זמין עוד.

אזהרה! עליך להשתמש ב- VPN כדי להישאר אנונימי תוך כדי שימוש ב- Mucky Duck Repo מכיוון שהוא ישמור על פרטיותך. הועיל ל 85% הנחה ב- PureVPN והזרם תוכן ללא הגבלה ב- Mucky Duck.

התקנת Mucky Duck Repo ב- Kodi היא בחירה פופולרית בקרב סרטים, תכניות טלוויזיה וחובבי ספורט. הסיבה היחידה לכך שמישהו יכול היה להגיע היא מגוון אפשרויות התוסף המוצעות למשתמשים על ידי Repo. אנו מציעים למשתמשי Kodi להתקין את Mucky Duck Repo במכשירים או בתוכנה של Kodi שלהם, בכדי לקבל גישה למערך רחב של סרטים, תכניות טלוויזיה ותוסף ספורט בין היתר. במדריך זה אנו מספקים מדריך שלב אחר שלב כיצד להתקין את Mucky Duck Repo על Kodi.

להלן כמה מהתוספות המדהימות שניתן למצוא ב- Mucky Duck Repo:

 1. 123 סרטים
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. אפדה
 5. תיבת HD

להלן השלבים כיצד להתקין את Mucky Duck Repo ב- Kodi:

כיצד להתקין ריפו של ברווז מקי בגרסת 17 של קודי קריפטון

 1. פתוח קודי למכשיר שלך > לך ל הגדרות > כעת לחץ על מנהל קבצים.כיצד להתקין ריפו ברווז מחורבן - -
 2. כעת לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור נוכח בצד שמאל > הקלד את כתובת האתר http://muckys.mediaportal4kodi.ml במקום בו כתוב ‘אף אחד’ > הזן את השם של מקור מדיה כפי ש ‘דאקי ברווז’ > ולחץ בסדר.כיצד להתקין ריפו ברווז מחורבן בגירסת 17 של קודי קריפטון
 3. אתה צריך לחזור ל מסך הבית של קודי על ידי לחיצה ‘יציאה’ כפתור בלוח המקשים שלך > בחר תוספות > לחץ בצד שמאל למעלה ‘מתקין חבילות’ סמל.מאגרי ברווז מטונפים
 4. בחר התקן מקובץ zip > גלול למטה ללחיצה דאקי ברווז > ובחר repository.mdrepo-1.0.2.zip > עכשיו חכה זמן עד שהתוספת של הברווז המטומטם תיטען.ברווז מגוחך להתקין מקובץ zip
 5. לחץ על התקן מהמאגר > בחר ריפו של מיקי דאקס > תוספות וידאו > כאן תוכלו לראות רשימה של תוספות קודי הברווז הפופולרי.תוספות וידאו ברווז מעולה
 6. לחץ על אחת מהתוספות > לחץ על להתקין כדי להתחיל בתהליך ההתקנה.ברווז זורם
 7. לאחר השלמת ההתקנה, עבור אל תפריט ראשי של קודי > תוספות > תוספות וידאו> בחר את התוסף הברווז המטונף שזה עתה התקנת.הגדרות ברווז עכורה
 8. וואלה! אתה טוב לצפות בסרטים, בתוכניות טלוויזיה ועוד ועוד!
  כיצד להתקין אקסודוס רדוקס על קודי ליה, קריפטון וג'רוויס

ברווז מגוחך FUBAR

כיצד להתקין ריפוי של ברווז מקי בגירסת 16 של קודי ג’רוויס

התקנת Mucky Duck Repo ב- Kodi Jarvis Version 16 היא תהליך דומה לזה של Kodi Krypton Version 17 שתואר במדריך לעיל. עם זאת, לפני התקנת Mucky Duck Repo על Kodi, עליכם לזכור כי לשתי הגרסאות של Kodi יש הבדלים שונים בפריסה, מקשים ומיקום של התפריט הראשי..

אם התקנת את Kodi Jarvis במכשיר שלך, אתה לא צריך לדאוג. השלבים להתקנת Mucky Duck Repo נותרו זהים. ההבדל היחיד שעליך לשמור על המשמר הוא התפריט הראשי לכל אחת מהגרסאות. בקודי ג’רוויס התפריט הראשי ממוקם בתחתית במצב אופקי, ואילו התפריט הראשי בקודי קריפטון ממוקם אנכית בצד שמאל.

מלבד זאת, תמצא שהמפתח ‘מערכות’ מוחלף על ידי מקש ‘הגדרות’ בגירסת Kodi Krypton גרסה 17. אם התקנת את Kodi Jarvis במכשיר שלך, עליך לבצע את אותם הצעדים המתוארים עבור Kodi Krypton תוך שמירה על זכור את השינויים שתוארו.

Repo של הברווז של מיקי לא עובד

כיבוי לא צפוי

אם אתה מגלה שהקודי שלך לא מצליח להתקין את Mucky Duck Repo מהמאגר שסופק במדריך, או מסתגר בפתאומיות ללא אזהרה כלשהי, ייתכן שיש לך בעיה בקודי.

כישלון בעדכון Kodi לגירסה חדשה יותר עלול להיגרם לבעיות כאלה שיכולות לשקף מטרד בקרב משתמשי Kodi..

פיתרון

משתמשי Kodi יכולים להתגבר על כישלון זה על ידי התקנת הגרסה האחרונה של Kodi, כלומר Kodi Krypton גרסה 17. לאחר השלמת ההתקנה, עליך להתקין שוב את Mucky Duck Repo ב- Kodi. זה בוודאי יפתור את הבעיה שלך.

בעיות זרימה

בעיות הזרמה נמשכות עם מרבית התוספות של Kodi. מכיוון שמאקי דאק הוא מאגר שמכיל מספר רב של תוספות קודי ברווז דאקי פופולרי, יתכן כי מצב זה יתרחש.

  123 סרטים מקוונים מובילים בחינם | מצא אתרים דומים כמו 123 סרטים לצפייה בסרטי HD בחינם

אם אחת מהתוספות קודי הברווזיות המטורפות לא מצליחה להזרים תוכן מדיה, סביר להניח שמשתמשי קודי עשויים להאשים את התוספות בפרסום קישורים רעים. אמנם זה אולי נכון, אך לא לגמרי.

לתכני סטרימינג מסוימים עשויים להיות מגבלות חסומות גיאוגרפיות המהוות סוג של הגנה המונעת ממשתמשים גישה לתוכן על סמך מיקומם הגאוגרפי.

פיתרון

משתמשי Kodi יכולים לפתור את הבעיה בקלות באמצעות VPN של Kodi שיאפשר למשתמשים בקודי גישה לתוכן חסום גיאוגרפי ללא קשר למיקומם הגאוגרפי. VPN של קודי יסתיר גם את פעילותם באינטרנט מספקי שירותי אינטרנט וממשל.

מיקי ברווז ריפו זיפ

אם ברצונך לקצר את מספר הצעדים שסיפקנו, ואתה מעוניין למצוא דרך קלה להורדת Mucky Duck Repo, עליך להתקין ישירות את קובץ ה- zip של Mucky Duck Repo מאתר האינטרנט שלה. התהליך מתואר להלן:

אתה צריך להוריד קובץ Mucky Duck Repo Zip.

לחץ על repository.mdrepo-1.0.2.zip > זה יבקש את רשותך לשמור את קובץ ה- zip במכשיר שלך > שמור את הקובץ.

התחל את תהליך ההתקנה על ידי הפעלת Kodi > עבור אל התוספות > לחץ על סמל מתקין החבילות > התקן מקובץ zip > נווט בקובץ שהורדת בשלב 2 > לחץ על בסדר.

כעת המשך בתהליך ההתקנה משלב 5 הכלול במדריך למעלה.

מחשבות אחרונות

כדי להתקין את Mucky Duck Repo ב- Kodi, עליך לבצע 8 צעדים המתוארים המדוברים במדריך זה. אם Mucky Duck Repo לא עובד במכשיר שלך, ייתכן שתצטרך להוריד את הגרסה האחרונה של Kodi, כלומר Kodi Krypton Version 17, או לשקול להשתמש ב- VPN של Kodi. בכל מקרה, תוכלו להזרים תוכן מדיה מדהים בחינם.

Thanks! You've already liked this