13 תוספות Kodi חדשות לגרסאות ליה וקריפטון (עובד גם על Firestick)

דבר אחד שמרחיק את קודי לפני פלטפורמות סטרימינג מקוונות אחרות הוא מגוון התוספים שלה. תוספות קודי הן מסוגים שונים, המאפשרות למשתמשים להזרים כמעט את כל מה שיש. עם זאת, הבעיה שרבים מהמשתמשים מתמודדים איתם היא שחלק מהתוספות של Kodi שפעלו נהדר, מתחילות להתרסק או לצלצל שגיאות. זה מעודד משתמשים לחפש משהו טוב יותר והם ממשיכים לדור באתר לאתר בחיפוש אחר תוספות קודי חדשות.


אל תדאגי יותר; רישמנו עבורכם כמה מההרחבות החדשות הטובות ביותר לקודי, כך שלא תעמדו בטרחה בגלישה במספר אתרים.

תוספות קודי הן מסוגים שונים ומטבעם. לפי סוגים, אני מתכוון שהם יכולים להיות להזרמת סרטים, תכניות טלוויזיה, טלוויזיה בשידור חי, מוסיקה, סרטים תיעודיים וכו ‘, או שהם יכולים להיות תוספות שירות לתחזוקה ותמיכה..

דבר אחד שיש להבין כאן הוא שאני מתכוון לתוספות קודי לא רשמיות, החופשיות לשימוש. התקנה או שימוש בתוספות כאלה נחשבים לא חוקיים באזורים רבים ולכן אני ממליץ לכם להשתמש ב- VPN זורם.

13 תוספות קודדי האחרונות לשנת 2019

1. פלדנאג

תוסף Fladnag Kodi הוא פינוק לכל משתמשי הקודי שאוהבים תכניות טלוויזיה זורמות. ל- IT מגוון תכניות טלוויזיה מכל רחבי העולם וכולן מסודרות בקטגוריות שונות. קטגוריות אלה הן מגמות, TMDB המדורגים המובילים, פעולה והרפתקאות, מופעים פופולריים וכו ‘.

סרטי fladnag

ניתן להוריד ולהתקין תוסף זה ממאגר T2K, שעבר לאחרונה לדומיין חדש. ניסיתי אישית את התוסף הזה ולא התמודדתי עם שום שגיאה בעת התקנתו. התוסף הותקן תחת דקה אחת והוא פועל בצורה חלקה ללא כל פיגורים או קריסות.

2. לתקן DIY Kodi Addon

אם אתה משתמש קודי תכוף שלא אוהב לחפש תיקונים ודברים ברשת כשאתה שונא גלישה, אז התוסף הזה הוא בשבילך. תוסף DIY לתיקון Kodi הוא תוסף ייחודי של Kodi המספק פתרונות לבעיות רגילות כמו גינון, תיקון אלקטרוניקה, חיות מחמד, תיקון רכב וכו ‘. תוסף DIY לתיקון Kodi זמין במאגר אצבעות חמאה..

Di-Fix-Kodi-Addon-Repo

השימוש בתוסף זה יקל על חייך בהרבה, שכן יהיה לך מדריך לפיתרון בעיות החיים הרגילות שלך במקום אחד. לא תצטרך עוד לחפש דברים כאלה ברשת או ביוטיוב; אתה יכול פשוט להשתמש בתוסף זה לקבלת עזרה. אנו יכולים לומר שקודי לא רק משפר את הסטרימינג המקוון, אלא הוא גם מספק קלות בחיי היומיום שלנו.

3. מודוס אופרנדי

Modus Operandi הוא תוסף ספורט חדש של Kodi המספק אפשרויות סטרימינג לאבקות, ספורט קרבי, כדורסל ואירועי מירוץ. התוסף הזה של קודי עשוי להיות מתמודד חדש בענף, אך אין ספק שיש לו פוטנציאל רב.

MODUS-OPERANDI-new-Kodi-Addon

משתמשים יכולים לנסות את קישורי הזרימה המסופקים לאירוע הספורט הרצוי להם שכן הוא מספק קישורי סטרימינג רבים לאירוע בודד. אם אחד מקישור הזרימה שסופק אינו פועל, המשתמשים יכולים להשתמש בתכונת החיפוש למציאת קישורים חדשים. הורד והתקן את התוסף Modus Operandi Kodi ממאגר iTzMe.

4. תוסף סרן קודי

סרן היא אחת התוספות הטובות ביותר לקודי לכל הגיקים הזורמים שיש להם חשבון אמיתי או טרקט. תוסף קודי מדהים שיש בו את כל הסרטים האחרונים שקיימים בזמן שהוא מגרד קישורים דרך אתרי סיקור.

תוסף זה זמין במאגר שערים של Nix ותוכל להוריד ולהתקין אותו משם בקלות. תוכל לעיין במדריך שלנו “כיצד להתקין את Seren Kodi Addon”, למידע נוסף על addon זה.

סודי קודי

5. WatchNixToons2

WatchNixToons2 הוא תוסף Kodi חדש הכולל את כל הסרטים האחרונים, תכניות טלוויזיה, סרטים מצוירים, תוכן אנימה ועוד ועוד. לתוסף זה כותרות תוכן המסווגות היטב לקטעים שונים.

nixtoons קודי addon

הממשק של התוסף הזה פשוט למדי והתוסף עצמו הוא בגודל קטן מאוד. זו הסיבה שהתקנה ושימוש בתוסף זה אינה טרחה כלל. תוסף זה זמין במאגר הדוקו.

6. ארס

Venom הוא מזלג חדש לתוסף Exodus Kody המיתולוגי, בעל פריסה דומה אך משופרת באיכות. יש לו מגרדים טובים ומעודכנים שמספקים קישורי סטרימינג טובים יותר. בעבר ראינו מזלגות אקסודוס רבים בענף, אך לא לכולם היה פוטנציאל לספק חוויה איכותית.

ארס קודי addon חדש

ארס לעומת זאת, הוא מזלג מצוין שעובד די טוב ואינו מספק קישורי סטרימינג שבורים. באפשרותך להוריד ולהתקין תוסף Venom Kodi ממאגר הייעודי של Venom.

7. 13 ליצנים

13 תוספות Kodi ליצנים היא אחת לכל התוספות של קודי עבור IPTV, סרטים, תכניות טלוויזיה, סרטוני יוטיוב, ספורט וכו ‘. ל 13 ליצנים יש מגרדי סיביטאס שהם חבילה חדשה אם מגרדים, טובים בהרבה מגרוטאות הלמבדה הישנות.

13 ליצנים-קודי

זה למעשה מזלג של תוספת Exodus Redux Kodi אבל ניסיתי את זה באופן אישי והבנתי שהוא עדיף. יש לו תכונה של מנוע חיפוש, המאפשרת למשתמשים לחפש אחר כותרות התוכן המועדפות עליהם שאינם קיימים בספריה שלה. התוסף זמין להורדה והתקנה במאגר 13 ליצנים.

8. קל מדי

מזלג נוסף של אקסודוס קודי, שוחרר עם כמה עדכונים וציוצים לשיפור החוויה. זהו תוסף טוב של קודי להזרמת סרטים ותכניות טלוויזיה ויש בו גם כמה כלי קודי שימושיים.

קודי אדוני

תוסף זה זמין במאגר אגמן.

9. קודי מוזי

Kodi Muzic הוא תוסף מוסיקה Kodi חדש לגמרי המספק את כל זרמי המוסיקה האחרונים הזמינים ב- YouTube. המגרדים בתוסף Kodi Muzic מושכים קישורי סטרימינג מיוטיוב, ומאפשרים למשתמשים לחפש ולשחק בלחיצה אחת. לא רק זה, המשתמשים יכולים גם לצפות בסרטוני הווידאו והקונצרטים האחרונים האחרונים.

מוזיק קודי addon

הממשק של התוסף החדש הזה של קודי מאורגן היטב לקטגוריות שונות כמו מחזות זמר ומנגן רדיו סטריאו לייב, הופעות מוזיקה, סרטים דוקומנטריים וכו ‘. אתה יכול להוריד ולהתקין את התוסף Kodi המדהים הזה מה- מאגר אצבעות חמאה.

10. KODZI

קודזי הוא תוסף כלי קודי חדש לחלוטין וייחודי שלעולם לא היית מדמיין. זה מפותח בצורה כזו שמשתמשים כבר לא יצטרכו לעבור את כל השלבים הארוכים של התקנת מאגר. קודזי מאפשר למשתמשים פשוט להזין את כתובת האתר של קישור המקור למאגר בו והיא תמשוך ותתקין את המאגר עצמו. כלומר, המשתמשים יכולים כעת להירגע ולהתקין כל מאגר Kodi מבלי שהם צריכים לעקוב אחר מדריך כלשהו.

קודי addon חדש

עם תוסף Kodzi, המשתמשים לא יצטרכו להצטופף יותר במנהל הקבצים שלהם שכן תוסף זה הוא חוסך הזמן והמאמץ האולטימטיבי. אתה יכול להתקין בקלות את התוסף הזה מה- מאגר MrKodz.

11. סערה

די עם כל המזלגות של התוספת Exodus Kodi, זו אחת המזלגות של התוסף הפופולרי Covenant Kodi שבעצמו היה מזלג של יציאת מצרים. הפיאסקו הזה של מזלגות מעל מזלגות פשוט לא נגמר והדבר הטוב ביותר הוא שהמזלגות מפותחים טוב יותר מקודמיהם.

סופה-קודי-תוסף

תוסף Kodi Tempest הוא מזלג חדש לחלוטין של התוסף Codyant Kodi אך עם מגרדים טובים יותר וקישורי סטרימינג באיכות גבוהה עד איכות 4K. הממשק עם זאת דומה לתוסף Covenant Kodi. ניסיתי אישית את התוסף הזה ותסמוך עלי שהוא עובד בצורה מדהימה. אתה יכול לנסות את התוסף הזה על ידי הורדה והתקנתו מ מאגר זמני.

12. אגדות ברזל של רשת

האם אתה חובב הכדורגל האמריקאי? אם כן, ללא ספק התוסף הזה הוא פינוק בשבילך. Grid Iron Legends הוא תוסף קודי ייעודי לספורט הגדול ביותר באמריקה, מכיוון שאתה יכול להזרים גפרורים חיים, מחליפים, סרטים תיעודיים ועוד..

gridiron kodi addon

לא רק זה, אתה יכול להזרים גם חטיבות אחרות בכדורגל המכללות. תוסף Kodi זה זמין ב- מאגר היקום העולמי.

13. גורל

Destiny הוא תוסף Kodi המספק זרמים כמעט לכל מה שמשתמש מעוניין לצפות בו בקודי. משתמשים יכולים לצפות בסרטים, בתוכניות טלוויזיה, בתוכן לילדים, בספורט חי ועוד הרבה מעבר לתוסף זה. דבר נהדר נוסף בתוסף Destiny Kodi הוא שהוא מעודכן את Acestream, ומאפשר למשתמשים ליהנות מבידור עם קישור זרימה באיכות גבוהה..

גורל-Addon-Kodi addon

אחת הפיצ’רים החדשים הגדולים ביותר שתמצאו בתוסף Destiny Kodi הוא של סטרימינג של Torrent, שעובד ללא צורך בפרוקסי או VPN כלשהו. תוסף זה זמין ב- מאגר אגמן ותוכל להוריד ולהתקין אותו משם.

סיכום

תוספות חדשות לקודי ממשיכות לשחרר מיום ליום מכיוון שקהילת קודי מתפתחת בקצב נהדר. משתמשים אוהבים לנסות משהו טוב יותר וחדש שיכול לשפר את החוויה שלהם או שיכול לספק להם בידור טוב יותר. עם זאת, דבר אחד שיש להבין כאן הוא שהתוספות החדשות של קודי אכן משחררות אך מצד שני, תוספות רבות של קודי מתות מדי פעם. תוספות Kodi שזה עתה שוחררו תופסות את מקומן של אותן תוספות קודי שנפלו והמחזור נמשך.

תוספות קודי המוזכרות במדריך זה כולן תוספות קודי לא רשמיות. התוספות החדשות של קודי אלה ניתנות להתקנה וזרם בחינם, ואופי הזרמה כזה נחשב לא חוקי באזורים רבים. לכן, אני ממליץ לך לבחור VPN אמין עבור Kodi שיכול לעזור לך לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה ולעזור לך לשמור על אנונימיות..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map