כיצד להתקין i4atv על Kodi Leia, Krypton ו- Jarvis בפחות מ 3 דקות

יהיו רק מעט תוספות בהן אתה יכול לצפות בטונות של ערוצי IPTV ותוכל למצוא תוסף i4atv בראש אותה רשימה..

מומלץ להשתמש ב- VPN עבור Kodi כשאתה זורם עם תוספות Kodi של IPTV מכיוון שיש להם זרמים מוגבלים גיאוגרפיים ועליך לוודא שאתה זורם בצורה בטוחה..

אזהרה: הזרמת התוכנית או הסרט המועדפים עליך באמצעות Addons של צד שלישי ללא VPN, בהחלט תכניס אותך לבעיות בזכויות יוצרים והפרות. תוספות קודי לא רשמיות נחשבות לא חוקי ברוב המדינות. זה המקום בו א VPN של קודי מגן על זהותך & שומר עליכם מפני הודעות על זכויות יוצרים ועל DMCA, תוך ביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי.
 CTA

I4atv הוא התוספת האחרונה לערוץ ה- IPTV Kodi התוסף שמצליח איכשהו להזרים ערוצים פופולריים רבים מרחבי העולם. צפה ברשימת התוספות הקודיות הטובות ביותר שלנו כדי לדעת אילו תוספות בראש הרשימה.

במדריך הגדרה זה, אנו דנים כיצד להתקין i4atv ב- Kodi כך שתוכלו לצפות בפעולות ספורט חיות במכשיר שלכם.

 1. כיצד להתקין i4atv בגירסת 18 / 17.6 של Kodi Leia / Krypton
 2. כיצד להתקין i4atv בגירסת 16 של Kodi Jarvis
 3. i4atv Repo Zip הורד
 4. i4atv Apk
 5. i4atv לא עובד / שגיאות / בעיות

כיצד להתקין i4atv בגירסת Kodi Leia / Krypton גרסה 18 / 17.6 ומעלה

 1. הפעל את קודי קריפטון במערכת שלך > לחץ על סמל גלגל השיניים (סמל הגדרות) ממוקם למעלה > בחר באפשרות מנהל קבצים > בצד שמאל, גלול מטה ולחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור.כיצד להתקין-i4atv-on-Kodi
 2. בקרוב תופיע תיבה על המסך שלך אז הקש על ‘אף אחד’ אפשרות והדבק את כתובת אתר http://srp.nu/ > לחץ על בסדר > כעת בתחתית התיבה הקלד את שם המאגר ‘סופר ריפו’ > לחץ על בסדר לסגור את התיבה.כיצד להתקין i4atv בגירסת 17 או יותר של Kodi קריפטון
 3. לך ל דף הבית של קודי על ידי הקשה על ‘יציאה’ מקש במקלדת > ואז ראש אל תוספות תפריט > בחר סמל תיבה למעלה.i4atv על קודי
 4. כעת לחץ על התקן מקובץ Zip > כאן תוכלו לראות תיבה מופיעה, אז גללו מטה ובחרו סופר ריפו > לאחר מכן קריפטון > לחץ על מאגרים > SuperRepo > כעת לחץ על SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > ייקח מספר דקות להתקנה.הגדרת i4atv קודי
 5. לאחר התקנת המאגר, תופיע חלון מוקפץ בצד ימין למעלה של המסך שיאשר את ההתקנה > כעת לחץ על התקן מהמאגר > מאגרי SuperRepo [Krypton] [v7].הגדרות i4atv קודי
 6. בחר כעת מאגר תוספים > כאן תוכלו למצוא רשימה של מאגרי Super Repo רבים, אז לחץ על SuperRepo All [Krypton] [v7] > לחץ על להתקין > המתן למאגר להתקנתו.תצורת i4atv קודי
 7. עכשיו חזור שוב ל התקן מהמאגר אפשרות על ידי לחיצה על ‘יציאה’ מקש במקלדת > גלול למטה ולחץ על SuperRepo All [Krypton] [v7] > בחר תוספות וידאו > גלול למטה כדי למצוא i4atv > מכה להתקין > המתן לסיום ההתקנה.כיצד להתקין i4atv DX בגירסת קודי גרביס 16 או למטה
 8. התוסף i4atv מותקן כעת > לפתיחת התוסף i4atv 2023 חזור אל בית קודי > בחר תוספות אפשרות > לחץ על תוסף וידאו > בצד ימין של המסך לחץ על i4atv > תהנה!
  כיצד להתקין תוסף F4MTester Kodi ב- Leia, Krypton ו- Jarvis בפחות מ 5 דקות

כיצד להתקין i4atv בגירסת 16 או למטה של ​​Kodi Jarvis

 1. פתוח קודי ג’רוויס > לך ל מערכת תפריט > לחץ על תפריט המשנה ‘מנהל קבצים’ > לחץ לחיצה כפולה הוסף מקור ממוקם למטה.
 2. לחץ על ‘אף אחד’ אפשרות כאשר התיבה מופיעה > הקלד את ה כתובת אתר http://srp.nu/ > לחץ על בוצע > בתחתית, הקלד את שם המאגר ‘סופר ריפו’ > לחץ על בוצע > לחץ על בסדר.
 3. חזור אל תפריט ראשי של קודי על ידי לחיצה ‘מקש לחזור אחורה’ מקש במקלדת – – > לחץ על מערכת > לאחר מכן תוספות > כעת הקש התקן מקובץ Zip אפשרות > מהתיבה, בחר סופר ריפו > לחץ על ג’רוויס > לאחר מכן מאגרים > SuperRepo > בחר כעת superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. לאחר התקנת Super Repo, לחץ על התקן מהמאגר > מצא ולחץ על מאגרי SuperRepo [Jarvis] [v6] > מאגר תוספים > בחר SuperRepo All [Jarvis] [v6] > להתקין.
 5. חזור אל התקן מהמאגר אפשרות > לחץ על SuperRepo All [Jarvis] [v6] > תוספות וידאו > בחר i4atv > מכה להתקין.

i4atv Repo Zip הורד

דרך נוספת להתקין את i4atv 2023 היא באמצעות הורדת קובץ Zip Super Repo Repository Zip. לפני שתתחיל להתקין הורד את קובץ ה- zip מלמטה:

עבור קריפטון: הורד קובץ מיקוד Super Repo

לג’רוויס: הורד קובץ מיקוד Super Repo

 1. פתוח קודי קריפטון > לך ל תוספות > סמל תיבה למעלה > בחר התקן מקובץ Zip > נווט או העלה קובץ מיקוד ה- Super Repo שהורדת > המתן להתקנתו.
 2. לך ל התקן מהמאגר אפשרות > לחץ על מאגרי SuperRepo [Krypton] [v7] > מאגר תוספים > SuperRepo All [Krypton] [v7] > להתקין.
 3. לאחר ההתקנה, הכה ‘מקש לחזור אחורה’ מקש פעמיים ואז גלול מטה לבחירה SuperRepo All [Krypton] [v7] > לך ל תוספות וידאו > בחר i4atv > לחץ על להתקין > תהנה!
  Sportsdevil Kodi - כיצד להתקין SportsDevil ב- Kodi [2023]

i4atv Apk

כעת אתה יכול להתקין את i4atv במכשיר אנדרואיד על ידי הורדת ה- i4ATV apk. עקוב אחר הצעדים הבאים להתקנת i4atv apk ב- Fire Stick / TV או כל מכשיר אנדרואיד אחר.

 1. הורד את APK של i4atv
 2. במכשיר ה- Android שלך נווט בקובץ שהורד.
 3. פתח את אשף ההתקנה והתחל להתקין את i4atv. בדוק את מכשפי הקודי הטובים ביותר.

ביקורות על i4atv Reddit

תודה לאל לזרם i4atv.us זה מכיוון שאיני יכול לגרום למערכת ה- ESPN לעבוד בשביל חיי …

– התעמלות (@Gymtertaining) 15 באפריל 2023

רק קומץ תוספות קודי מסוגלות להזרים ערוץ ESPN בשידור חי בקודי. עובדה זו הוכרה על ידי משתמשי קודי רבים מכיוון שזו התוסף המקוון לצפייה בספורט חי. זה מביא לך פעילות ספורטיבית חיה מכל העולם.

יש קישורים טובים למפגש 2? I4atv.us מאגרים ללא הפסקה בשבילי

– דניאל (@ Daniel_san2013) 14 באפריל, 2023

אומנם תוסף i4atv Kodi יציע לכם אפשרויות בחירה רבות לסטרימינג, אך חציצה היא סוגיה נפוצה העומדת בפני רובם. חציצה בקודי עשויה להרוס לכם את כל הקופות כשאתם צופים בספורט, אז עקבו אחר הקטע שלהלן כדי להתמודד עם סוגיות חוצץ i4atv.

i4atv לא עובד / שגיאות / בעיות

סוגיות חוצץ

חציצה היא בעיה נפוצה עם תוספות ובאופן ספציפי עם i4atv. חצוצת קודי המתרחשת במהלך סרטים ותכניות טלוויזיה מעצבנת באותה מידה כשאתה צופה בספורט חי. זה עשוי להרוס את כל הכיף, אך הכי חשוב שזה עשוי לבקש מהמשתמשים לא לבקר שוב בקודי.

פיתרון

בעיית חציצה בקודי מתרחשת בגלל הגידול במטמון ב- Kodi. לכן אנו ממליצים למשתמשים בקודי לנקות מטמון באמצעות Merlin Wizard. לצד ניקוי מטמון, Merlin Wizard מוחק גם תמונה ממוזערת וחבילות.

  איך לצפות בווימבלדון 2023 בשידור חי מקוון חינם ללא כבלים ב- Kodi

התקנת התלות נכשלה

בעת התקנת תוסף i4atv מלבד Super Repo, משתמשי Kodi מקבלים לעיתים קרובות שגיאה בשם ‘נכשל התקנת תלות’. בעיה זו מתרחשת בדרך כלל כאשר מאגר או תוסף הפסיקו לעבוד, או עוברים עדכון.

פיתרון

יש פיתרון פשוט לפתרון בעיה זו והיא כוללת התקנת המאגר הנכון עבור i4atv. Super Repo הוא המאגר הנכון להתקנת i4atv. לכן, סיפקנו את מדריך ההתקנה של Super Repo אשר יפתור את הבעיה.

לעטוף דברים

התוסף i4atv Kodi עושה רושם חזק על משתמשי Kodi עם רשימה מרשימה של ערוצי IPTV הזמינים לסטרימינג. ניתן למצוא תוסף זה במאגרי Super Repo בקרב תוספות רבות אחרות. מדריך התקנה זה מספק פרטים על התקנת i4atv ב- Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this