כיצד להתקין וורטקס על קודי קריפטון וג’רוויס תוך פחות מ 6 דקות

מהו וורטקס בקודי

Vortex הוא התוסף החדש לספורט ומוזיקה שפותח על ידי שני הענקים בתעשיית הטק, כלומר רוק מגרסה ו Dreamweaver. התוסף הזה מכסה אירועי ספורט מיוחדים רבים כולל כדורגל, UFC, ספורט מוטורי, וכל כך הרבה יותר.

Rock Crusher ו- Dreamweaver אף פעם לא מתפשרים על איכות, כך שתוכלו לצפות לשום דבר לא פחות ממושלם. במדריך זה אנו דנים כיצד להתקין את Vortex על Kodi. להתקנת תוסף זה, בצע את הצעדים שהודגשו למטה עבור קריפטון וג’רוויס.

כיצד להתקין וורטקס ב- Kodi 17
כיצד להתקין וורטקס ב- Kodi 16
הורד את Vortex Repo
וורטקס קודי לא עובד / שגיאות / בעיות
ביקורות של Kodi Vortex

אזהרה! עליך להשתמש ב- VPN כדי להישאר אנונימי תוך כדי שימוש ב- Vortex מכיוון שהוא ישמור על פרטיותך. הועיל ל 85% הנחה ב- PureVPN והזרם תוכן ללא הגבלה ב- Vortex.

כיצד להתקין וורטקס בגירסת 17 או יותר של Kodi Krypton

 1. פתוח קודי קריפטון 17 במערכת שלך > הקש סמל הגדרות (אייקון בצורת גלגל שיניים) הממוקם בחלקו העליון > בחר כעת מנהל קבצים אפשרות.כיצד להתקין מערבולת על קודי - -
 2. כאן אתה רואה רשימת מקורות מאגר, גלול מטה ו- לחץ לחיצה כפולה ב הוסף מקור > תופיע תיבה בה אתה צריך ללחוץ ‘אף אחד’ > ואז הקלד את כתובת מאגר http://www.rockodi.com/ ולחץ בסדר > כעת הקלד את שם מקור המדיה ‘סלע’ ולחץ בסדר > לחץ על בסדר שוב.כיצד להתקין מערבולת בגירסת 17 ומעלה של קודי קריפטון
 3. כדי להמשיך בצעד השלישי, עבור אל תפריט ראשי של קודי > לחץ על תוספות > כעת הקש על מתקין חבילות סמל (סמל בצורת תיבה) בפינה השמאלית העליונה.הוסף מערבולת על קודי
 4. לחץ על התקן מקובץ Zip > תופיע תיבה בה עליך לגלול למטה ולחץ עליה ‘סלע’ > מאגר. Rockcrusher-1.6.zip > ייקח קצת זמן להתקנת המאגר.הורד קובץ zip של קודקוד קוד
 5. כעת לחץ על התקן מהמאגר > מאגר Rockcrusher > תוספות וידאו > מצא ולחץ על וורטקס מהרשימה > כעת לחץ על להתקין > המתן שיתקין את התוסף.מערבולת בהגדרת קודי
 6. לצפייה בתוסף, חזור אל תפריט ראשי של קודי > לחץ על תוספות כרטיסייה > כעת לחץ על תוספות וידאו > אם אתה מסתכל לצד הימני של המסך, תראה רשימה של תוספות קודי, גלול מטה כדי למצוא וורטקס ולחץ עליו. התחל להשתמש בתוסף Vortex.
  איך לצפות ב- PSL 4 Live Streaming Online בחינם 2023 ללא כבלים ב- Kodi

מערבולת בהגדרות קודי

כיצד להתקין וורטקס בגירסת 16 או למטה של ​​קודי ג’רוויס

 1. פתוח קודי ג’רוויס 16 במערכת שלך > לחץ על מערכות אפשרות הממוקמת בתחתית המסך > בחר כעת מנהל קבצים.
 2. לחץ פעמיים על הוסף מקור שתוכל למצוא בסוף הרשימה > כעת מופיעה תיבה קופצת, לחץ על ‘אין’ > הקלד URL http://www.rockodi.com ולחץ על בוצע > הקלד שם ‘רוק’ ולחץ על בוצע > כעת לחץ על אישור.
 3. חזור אל מסך הבית של קודי > בחר מערכות אפשרות שוב > לאחר מכן לחץ על תוספות > התקן מקובץ Zip > בחר ‘רוק’ מהרשימה > לחץ על מאגר. Rockcrusher-1.6.zip > עכשיו חכה להתקנתו.
 4. כעת לחץ על התקן מהמאגר > מאגר Rockcrusher > לחץ על תוספות וידאו > וורטקס > להתקין > המתן שיתקין את התוסף.

הורד את Vortex Repo

תוסף וורטקס נמצא במאגר מגרסות הרוק. אתה יכול גם להוריד מאגר זה ישירות במערכת שלך שמוחקת חלק מהשלבים שהודגשו לעיל. לחץ כאן כדי להוריד את מאגר הורטקס ובצע את הצעדים שלהלן:

 1. לאחר שתוריד את קובץ ה- zip ושמור אותו במערכת שלך, פתח את Kodi > לחץ על תוספות > סמל מתקין חבילות.
 2. התקן מקובץ Zip > נווט בקובץ ה- zip שהורדת. לאחר הניווט בקובץ, ייקח מספר דקות להתקנה.
 3. כעת לחץ על התקן מהמאגר > רוקקרוש ריפו > תוספות וידאו > וורטקס > להתקין > תהנה!

וורטקס קודי לא עובד / שגיאות / בעיות

וורטקס היה זמין בעבר במאגר ההרחבות של זרמים. עם זאת, כעת יש לה מאגר משלה Rockcrusher בו תוכלו להתקין את וורטקס בקלות. המעבר מתוספי זרם לתוסף נפרד של וורטקס הביא לכך שהתוסף גרם לבעיות מסוימות. בלוג זה מכסה את ההנחיות האחרונות להתקנת וורטקס שעובדת בצורה מושלמת.

  כיצד להתקין תוסף F4MTester Kodi ב- Leia, Krypton ו- Jarvis בפחות מ 5 דקות

תוסף וורטקס לא עובד

וורט עבד מצוין עד לשינוי המאגר. כעת, כאשר יש לה מאגר חדש ונפרד, הוא פועל היטב על קודי.

ביקורות של Kodi Vortex

Vortex מאפשרת לך לצפות באירועי ספורט רבים, כולל מרוצי ספורט מוטורי בשידור חי באינטרנט. משתמשי Kodi רבים מפעילים את התוסף Vortex שלהם ב- Kodi לצפייה בספורט מקוון ללא מנוי.

תודה ל @ rockcrusher01 על הכיסוי # formula1 # מדהים ב- #vortex. סיקור מירוצים הטוב ביותר בקודי.

– ניק אנגל (@nickanghel) 13 במאי 2023

משתמשי קודי תופסים גם את וורטקס כתוסף נוסף בגלל הסטרימינג שלה ב- HD. והכי חשוב, כל הסטרימינג שלו עובד בצורה מבריקה מבלי להיכנע לטעון את תוכן המדיה.

ל- @ rockcrusher01 #VORTEX יש את הטוב ביותר (אולי היחיד שעובד ב- HD / Eng) זרם פרסי הגראמי ב- KODI. אבזרים ו- TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– ניק אנגל (@nickanghel) 13 בפברואר 2023

להוסיף דברים

Vortex, שם חדש בעולם הקודי השתלט על קטגוריית התוספות לספורט ומוזיקה. זהו תוצר של שני השמות הפופולאריים בעולם הקודי מגרסה רוק ו- Dreamweaver. זה מכסה אירועי ספורט רבים כולל אירועי ה- PPV של UFC שקשה להציג ברשת בחינם. במדריך זה אנו דנים כיצד להתקין את וורטקס על קודי ולצפות בספורט חי. עיין במדריך שלנו לקודי vpn.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this