כיצד להתקין את הטלוויזיה של קונג בקודי – זמן ההערכה הוא 3 דקות

טלוויזיה קונג מאפשרת לך לצפות במאות ערוצי IPTV מרחבי העולם עם איכות הווידיאו הטובה ביותר במכשיר הקודי שלך. יש בו קטעים נפרדים המחולקים לקטגוריות רבות, כלומר סרטים, ספורט, טלוויזיה חיה, סרטים תיעודיים, ילדים ועוד ועוד. מקורות לתוכן שמספקת קונג TV מכילים מעט מאוד קישורים רעים וזה מה שהופך את התוסף הזה נהדר.

במדריך זה דנו בתהליך שלם להתקנת הטלוויזיה של קונג ב- Kodi. הבה נתחיל.

 1. כיצד להתקין את הטלוויזיה של קונג ב- Kodi 16
 2. טלוויזיה קונג לא עובדת / בעיות / שגיאות
 3. הורד את APK TV Kong
 4. ביקורות קודי טלוויזיה קודי
 5. הורדת קודי TV Kodi Repo להורדה

כיצד להתקין טלוויזיה קונג ב – Kodi Krypton גרסה 17 ומעלה

 1. ראשית עליך פתח את קודי קריפטון > ואז בחר הגדרות בסמל בתפריט העליון > לך ל מנהל קבצים.כיצד להתקין טלוויזיה קונג בקודי
 2. גלול מטה לתפריט ולחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור בצד שמאל של המסך > תפתח תיבה בה אתה צריך ללחוץ על ‘אף אחד’ אפשרות > הקלד את ה כתובת אתר http://devraiden.com/repo/ > לחץ על בסדר > כעת הקלד את שם המאגר כלומר. ריפו קינג קונג > לחץ על בסדר לסגור את התיבה.כיצד להתקין טלוויזיה קונג בגרסת קודא קריפטון גרסה 17 ומעלה - -
 3. חזור אל בית קודי על ידי לחיצה על ‘מקש לחזור אחורה’ מקש במקלדת > לך ל תוספות תפריט > לחץ על מתקין חבילות (סמל תיבה) למעלה.כיצד להוסיף טלוויזיה קונג בקודי
 4. רשימת האפשרויות תוצג, אז לחץ על התקן מקובץ Zip > מהתיבה שנפתחה על המסך לחץ על ריפו קינג קונג > Repository.KingKong.zip > ייקח מספר דקות להתקנה.תוכנית ההתקנה של קונג tv
 5. הקש התקן מהמאגר אפשרות > מצא ולחץ על מאגר קינג קונג > לאחר מכן תוספות וידאו > טלוויזיה בקונג > להתקין.קונג טלוויזיה בקודי
 6. לצפייה בתוסף, עבור אל בית קודי > לאחר מכן תוספות > תוספות וידאו > טלוויזיה בקונג > תיהנו מהטלוויזיה בשידור חי!
  אוראנוס קודי 17.6 - כיצד להתקין על קריפטון וג'רוויס גרסה 16

כיצד להתקין את הטלוויזיה של קונג בגירסת 16 או למטה של ​​קודי ג’רוויס

 1. הפעל את קודי ג’רוויס במערכת שלך> בחר מערכת אפשרות מהתפריט > לחץ על מנהל קבצים מאפשרות תפריט המשנה > ואז לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. לחץ על ‘אף אחד’ כאשר התיבה נפתחת > הקלד את ה כתובת אתר http://devraiden.com/repo/ > לחץ על בוצע > לאחר מכן הקלד את השם, כלומר. ריפו קינג קונג > לחץ על בסדר.
 3. חזור אל תפריט ראשי של קודי > בחר מערכת תפריט שוב > הקש תוספות > כעת לחץ על התקן מקובץ Zip > ריפו קינג קונג > ואז בחר repository.kingkong.zip
 4. לך ל התקן מהמאגר > ואז בחר מאגר קינג קונג > לחץ על תוספות וידאו > טלוויזיה בקונג > להתקין

טלוויזיה קונג לא עובדת / בעיות / שגיאות

אתה עשוי להוסיף סוגים שונים של שגיאות ובאגים באמצעות תוסף טלוויזיה קונג. מכיוון שערוצים אלו משודרים מכל העולם, לכן משתמשים רבים בקודי מתמודדים עם טעויות אלה. חלקם מודגשים למטה:

התקנת התלות נכשלה

בכל פעם ששגיאה זו מתרחשת, המשמעות היא שני דברים. זה יכול להיות אם התוסף או המאגר כבר לא קיימים, או שהתוסף או המאגר מתעדכנים. לא יכול להיות אפשרות שלישית כשאתה רואה שגיאה זו.

פיתרון

פיתרון בעיה זו כרוך לעתים קרובות בהמתנה של מספר דקות ואז לנסות שוב להתקין את התוסף המסוים. אם זה עדיין לא עובד אז זה אומר שיש בעיה כלשהי עם התוסף שצריך לתקן. המתנה למספר דקות תבטיח שהתוסף יתעדכן.

אין זרימה / מקור זמין

אמנם קונג TV משדרת את מרבית הערוצים המוזכרים ברשימתם, אך חלקם מוגבלים גיאוגרפית. פירוש הדבר, הערוצים האלה לא ישודרו אלא אם כן הם מוצגים במוצאם הארצי הספציפי שלהם. אחרת, הוא יציג את ‘אין מקור זמין’.

  כיצד לצפות בקונור מקגרגור נגד חביב נורמגומדוב UFC 229 להילחם בתשלום לצפייה

פיתרון

יש פיתרון פשוט לפיתרון הבעיה, וזה להשיג VPN של Kodi. זה יאפשר לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות ולשמור על המערכת שלך מפני איומים וספאם חיצוניים.

APK טלוויזיה קונג

בקונג TV אין כרגע APK משלה. לכן מומלץ להוריד את קונג TV במכשיר Kodi Fire Stick. צעדים דומים נעשים כפי שנדונו עבור קודי קריפטון בסעיף לעיל.

ביקורות קודי טלוויזיה קודי

@_PYDev_ הי. אוהב את התוספות של קונג. ב- Aeon Nox Silvo, אני לא יכול להוסיף KongTV או KongKids לבנות שלי. קופא בכל פעם שאני לוחץ על הוסף קיצור דרך

– רונלד קפלר (@rkapeller) 2 באוגוסט 2023

בצפייה בתגובה של משתמשי Kodi, נראה כי קונג TV לא נראה עובד כראוי בעת התקנת עור Kodi חדש. אחד מהמשתמשים בקודי ציין כי קונג TV לא משתלב היטב עם Aeon Nox Silvo Skin, ולכן קופא אחרי כל כמה דקות.

@ASB_YT עיין באפליקציית KongTV ……. כל הערוצים יוצאים לאחר שלוש או ארבע דקות.

– פט (@Whelts) 1 באוגוסט 2023

ביקורת נפוצה נוספת שפורסמה על ידי משתמשי קודי היא כישלונה בתחזוקת ערוצי IPTV. תלונות רבות מכוונות לכיבוי הערוצים לאחר כל 3-4 דקות. פירוש הדבר של- Kong TV יש באג לתיקון המופיעים לעתים קרובות.

הורדת קודי TV Kodi Repo להורדה

ניתן להתקין את King Kong Repository באמצעות קובץ Zip ומשם תוכלו להתקין תוסף Kong TV ישירות על Kodi. בצע את הצעדים המודגשים להלן:

 1. הורד את מאגר הטלוויזיה של קונג
 2. פתוח קודי > לך ל תוספות > בחר אייקון תיבה למעלה > לאחר מכן התקן מקובץ Zip > נווט או העלה קובץ ה- Zip שהורדת.
 3. לך ל התקן מהמאגר > מאגר קינג קונג > תוספות וידאו > לחץ על טלוויזיה בקונג > לאחר מכן להתקין.
  קודי לא עובד? שגיאות ותיקונים נפוצים (2023)

לעטוף את זה

טלוויזיה קונג צוברת פופולריות עצומה בגלל הכיסוי שלה במאות ערוצי IPTV. ניתן למצוא טלוויזיה של קונג במאגר KingKong יחד עם תוספות נהדרות אחרות של קודי. הוא מציע ערוצים באיכות וידיאו טובה ויש לו פחות קישורים רעים. במדריך זה דנו כיצד להתקין את הטלוויזיה של קונג בקודי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this