Kuidas vaadata Disney Plusi Kodil

Disney + -on-Kodi

Kas soovite teada, kuidas Disney Plusi Kodil vaadata? Ärge muretsege, kuna see juhend hõlmab kõiki olulisi aspekte Disney Plusi vaatamisel Kodil ilma ühegi sendi maksmata.

Disney + on praegu kogu maailmas kõige hüpoodilisem voogesituse platvorm. Enne turuletoomist arvasid voogesitusgurud, et sellest saab kas või Netflixi tugev konkurent. Sellest hoolimata on Disney Plus tõepoolest tõusnud Netflixi suureks konkurendiks, pakkudes ülimat sisu kvaliteeti ja tipptasemel funktsioone.

Disney Plus suutis esimese kuu jooksul pärast turuletoomist koguda üle 20 miljoni kasutaja kogu maailmas. See näitab selgelt Disney + populaarsust kogu maailmas.

Nii nagu Netflixil, on ka Disney Plusil oma sisu tootmine, samuti Marveli, Pixari, Tähesõdade ja National Geographicu sisu. Praegu on üks Disney enda algsest saatest; The Mandalorian on trendid kogu maailmas.

Disney Plusi saate Kodil vaadata ilma probleemideta, kuid üks asi, mida peate meeles pidama, on see, et see on geograafiliselt piiratud teenus. Seetõttu vajate Kodi jaoks VPN-i, mis suudaks geopiirangutest mööda minna, võimaldades teil voogesitust ilma probleemideta.

Kuidas vaadata Disney Plusi Kodi Leida versioonil 18 või uuemal

Disney Plusi saate vaadata Kodi Leida versioonil 18 või uuemal Tempest Kodi Addoni kaudu, kus on kõik uusimad ja populaarsemad filmid ja telesaated. Dispest + voogesitamiseks 5 minuti jooksul Tempest Kodi lisandmooduli installimiseks toimige järgmiselt.

 1. Lae alla Tempest Kodi Addoni ZIP-fail oma seadmes.
 2. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid sakk
 3. Nüüd klõpsake nuppu Pakett paigaldaja (Kast ikoon)
 4. Valige Install alates Zip faili valik > Sirvige oma seadet, avage alla laaditud tõmblukk faili, ja oodake teadet
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Kerige loendist allapoole ja valige Tempest Repo > Minema Video Lisad kausta
 6. Valige Tempest nimekirjast > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet
 7. Kui olete lisandmooduli installinud, leiate selle Disney TV näitab, minnes kõige rohkem populaarne kategooria kategoorias TV näitab

Kuidas vaadata Disney Plusi Kodi Kryptoni versioonil 17.6 või uuemal

Võite kasutada sama lisandit, mida on kirjeldatud eespool Kodi Leida versiooni korral, või võite proovida ka neid Kodi lisasid:

 1. Exodus: Exodus Kodi Addoni paigaldusjuhend
 2. Watch5s: Watch5s Kodi Addoni installijuhend
 3. cCloud : cCloud Kodi Addoni installijuhend

Kuidas vaadata Disney Plusi saidil Kodi FireStick

 1. Installige Kodi FireSticki
 2. Tempest Kodi lisaseadme installimisel järgige ülaltoodud protseduuri ja nautige Disney showde HD-voogesitust tasuta.

Disney Plus Kodi vigade / paranduste osas

Kodis voogesituse ajal satuvad kasutajad palju vigu, kuid Disney + voogesitamisel Kodis ei tohiks see juhtuda sama. Ainus viga, millega võite kokku puutuda, on tõrge „Vooge pole saadaval”.

Kuidas vaadata Disney + Kodi-le – videoõpetus

Disney Plus ühtegi voogu pole saadaval

Voogudes pole saadaval viga on paljude kasutajate poolt Kodi lisandmoodulite kasutamisel tavaline tõrkeotsing. Selle tõrke põhjuseid ja lahendusi käsitletakse üksikasjalikult meie juhendis „Kuidas parandada Kodi vooge, mis pole saadaval”. Peate siiski ühte asja meeles pidama, Disney Plus on geograafiliselt piiratud voogesitusteenus, millele pole globaalselt juurde pääseda.

Paranda

Selle sisule juurde pääsemiseks on vaja VPN-i, mis töötab Kodi puhul hästi. Lisaks ei pääse mitte iga VPN-i pakkuja Disney Plusile, kuna sellel on nutikas DNS ja VPN-blokeerija, mistõttu paljud VPN-id ei suuda selle piirangust mööda minna.

Pärast mõningast testimist ja uurimist oleme teada saanud, et Disney Plusiga töötavad järgmised VPN-i pakkujad:

 1. PureVPN (serverid: USA, Kanada ja Uus-Meremaa)
 2. SurfShark (serverid: Ida serverid)
 3. NordVPN (serverid: Chicago ja Atlanta)
 4. CyberGhost (serverid: USA)
 5. ExpressVPN (serverid: USA põhja- ja idaosa, aga ka Austraalia)

Kääri see kõik üles

Disney Plus on hämmastav veebivoogesituse platvorm, millel on lai valik erinevaid sisupealkirju. Selle platvormi kaudu saadaolev sisu on hämmastav, kuid jällegi ei tule midagi tasuta. Disney Plus võtab oma teenuste eest 7 dollarit koi tellimistasu.

Kas pole hämmastav, et pääsete paljudele selle sisu pealkirjadele juurde tasuta Kodi Addonide kaudu ja saate kogu selle sisu voogesitada ilma midagi kulutamata.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this