7 tundmatut fakti Khabib Nurmagomedovi kohta, mida keegi ei tea

Khabib Nurmagomedov pole meister ja tööstuse suur nimi olnud Conor McGregoriga võrreldes paljudele inimestele kogu maailmas väga tuntud. Kuna aga eelmisel kuul kuulutati välja võitlus McGregori vs Khabibi vastu, on inimesed hakanud rohkem otsima Khabib Nurmagomedovi kohta, et näha, kes kotkas tegelikult on. See on suurendanud palju fänne, kes otsivad odavaimat vaatamise võimalust.

Võtsime endale vabaduse anda teile inimestele teada Khabib Nurmagomedovi kohta kõige huvitavamaid fakte.

1. Karm lapsepõlv

RAUHA LAPS --- Khabibi isa

Khabib Nurmagomedov sündis ja kasvas nii geograafiliselt kui ka poliitiliselt äärmiselt karmis ja karmis keskkonnas. Ta sündis Dagestani külmades ja karedates mägedes, paigas Venemaa lähedal, kus ta on langenud terrorismi ja vaesuse ohvriks.KAUGLAPS

Isa Khabib Nurmagomedov oli ise Sambo meister, võitluskunstnik ja vabamaadleja. Tal oli oma spordisaal ja treenimisvõimalus, kus ta ise Khabibit treenis.

2. Ta on hästi kaunistatud sportlane

Khabib pole saavutanud mitte ainult UFC kaheksanurka, vaid on vallutanud ka need asjad:

  1. Olnud kahekordne kuldmedalist maailma sambo meistrivõistlustel.
  2. Kaks korda kuldmedalimees Venemaa riiklikel Sambo meistrivõistlustel.
  3. Võitis kaks No-Gi Grapplingi turniiri Põhja-Ameerikas
  4. Armee käsikäes Euroopa meistrivõistluste võitja
  5. Euroopa Panganduse meister

Khabib on olnud võidukas kõigil spordialadel, kus ta on osalenud, ja see teebki temast tõelise sõdalase.

3. sai isaks oma võitluse päeval UFC 219

SAA ISESE

UFC 219 öö polnud ainult tema UFC karjääri, vaid ka isikliku elu määrav hetk. UFC 219-l tegi ta oma karjääris suure hüppe, lüües Barboza ja samal õhtul sai ta isaks vaid mõni tund enne oma matši.

Irooniline oli näha, kuidas ta käitus nii juhuslikult, kui temalt küsiti emotsioonide kohta ja kas ta kahetseb, et ta pole seal olnud, on perekond, millele tal oli külm vastus.

4. Kunagi pole ükski ring kaotanud

MITTE KUNAGI KAOTAMATA

Jah! On tõsi, et Khabib Nurmagomedov pole võitnud mitte ainult iga võitlusvõistluse, vaid pole ka kunagi kaotanud ühtegi vooru. Just see eristab teda teistest võitlejatest ja see on põhjus, miks tema 26-0 võitnud vööt on nii eriline.

See on intrigeeriv fakt, mida Conor McGregor peaks arvestama, sest Khabib on kindlameelne võitleja, kes ei lase mitte kellelgi teda peatada.

5. Ta on üks populaarseim sportlane Venemaal

Šarapova-insta

Võib-olla mäletate aega, mil Khabib kiitis UFC 205 võitlusjärgses vestlusjärgses vestluses oma kodumaa iirlastele (McGregor), öeldes: „Iirimaa 6 miljonit, Venemaa 1250 miljonit”. Noh, Khabib ei öelnud geograafilise fakti kohta klass, kuid ta rääkis pigem inimeste arvust, kes teda taga ajavad.

khabib-insta

Khabib on vene rahva jaoks selles spordis rahvuskangelane ja kuhu iganes ta ka ei lähe, on venelased teda toetamas. Veel üks suurepärane nimi, mis meie peas hüppab, kui mõelda maailmas tuntud Venemaa sportlasele, on Maria Šarapova, kes on tennisetäht ja meister mitmel etapil. Khabib Nurmagomedovi fännide arv on isegi tema populaarsusest sotsiaalmeedias kaugele maha jäänud. Võib öelda, et praegu on Khabib Nurmagomedov Venemaa populaarseim sportlane.

6. Ta on seisnud silmitsi vaid kahe reaga vastase Barbosa ja RDAga

AINULT ARMASTATUD-KAKS-TOP-ATHLET-2

Khabib Nurmagomedovi karjääri UFC-s analüüsides tuleb tähele panna seda, et ta on kogu oma karjääri jooksul võistelnud vaid kahe suure nime vastu.

AINULT ARMASTATUD - KAKS TOP-ATHLETTI - khabibn-barboza-ufc-219

Edson Barboza UFC 219 võistlusel ja Rafael dos Anjos on Khabibi konkurentide nimekirjas ainsad kaks silmapaistvat nime, keda võib nimetada tugevateks vastasteks. Conor McGregor saab neist võitlejatest siiski liiga kõrgel. Conor McGregor on türann, kellel on ainulaadne võitlusstiil. See on Khabib Nurmagomedovile kindlasti kogu karjääri karmim vastane.

7. Naasis vigastustelt pärast kaheaastast pausi

ALATI VASTASTIKUNUD

Khabib armastab seda spordiala ja see on nähtav tema kindlameelsuse tõttu ringis ja väljaspool seda. Kuid üks asi, millest paljud inimesed ei tea, on see, et Khabib oli kaks aastat UFC-st eemal; Aprill 2014 – aprill 2016. Kaheaastane paus, mille ta võttis, oli korduvate karjäärile ohtlike vigastuste tõttu, mille ta sai treeningute ajal.

Allikate sõnul loobus ta ühel hetkel peaaegu UFC-st ja otsustas pensionile jääda, kuid tema isa on põhjus, miks ta naasis kaheksanurka.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this