11 Nejlepší nástroje pro údržbu Kodi pro efektivní správu Kodi

Udržování vašeho přehrávače Kodi nebylo nikdy tak snadné pomocí nástrojů pro údržbu Kodi. Tyto doplňky Kodi by spravovaly Kodi efektivně, takže vás ušetří před mnoha problémy. Vyčistí všechny mezipaměť, spravuje knihovny Kodi a pomůže také s nefunkcí kodi.

V této příručce jsme diskutovali o 10 nejlepších nástrojích údržby Kodi, které vám usnadní práci se softwarem Kodi.

10 nejlepších nástrojů údržby Kodi pro srpen

Nástroj pro údržbu bude vaše Kodi efektivně spravovat. Zde je seznam 10 nejlepších nástrojů údržby společnosti Kodi pro listopad:

 1. Nový začátek
 2. Záloha
 3. Průvodce Merlinem
 4. Průvodce Aresem
 5. Bezpečnostní štít
 6. správce cdART
 7. Komunitní portál
 8. Portál Kodi
 9. VPN Manager pro OpenVPN
 10. Prohlížeč protokolu pro Kodi

1. Nový start

Nástroj pro údržbu Fresh Start Kodi Krypton je nejjednodušší způsob, jak obnovit tovární nastavení přehrávače Kodi. Pokud máte smíchané všechny doplňky Kodi, které je třeba zahodit, pak je to váš doplněk go-to. Odinstaluje vše a přinese vám zcela nový Kodi.

nejlepší nástroje pro údržbu kodi

Jak nainstalovat nový start do Kodi

 1. Otevřete Kodi > V horní nabídce klikněte na ikonu Nastavení > Zvolte Správce souborů > Nyní poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Zde musíte vložit adresu URL http://cypher-media.com/repo/ po kliknutí na možnost „Žádná“ > Vyberte možnost OK > Zadejte název úložiště, tj. Cyphers Lockers > Vyberte možnost OK.
 3. Vraťte se zpět do hlavní nabídky Kodi > Pak doplňky > Ikona pole > Možnost instalace ze souboru ZIP.
 4. Najděte a vyberte Cyphers Lockers > Poté klikněte na Cypherslockers-1.0.2.zip
 5. Vyberte Instalovat z úložiště > Cyphers Lockers > Programové doplňky > Vyberte nový začátek > Stiskněte tlačítko Instalovat.
  10 zcela zdarma VPN pro Kodi (2023)

2. Zálohování

Uživatelé Kodi se obávají, že při instalaci novější verze Kodi, každý addon, který nainstalovali, bude také pryč. Společnost Kodi si uvědomila potřebu a zavedla nástroj pro údržbu Kodi Krypton add-on, který uloží všechna data Kodi včetně doplňků a úložišť..

Zálohovací nástroj pro údržbu Kodi

Jak nainstalovat zálohu na Kodi

 1. Otevřete Kodi > V nabídce vlevo vyberte položku Doplňky > Klikněte na ikonu ve tvaru pole v levém horním rohu.
 2. Vyberte možnost Instalovat z úložiště > Poté najděte a klikněte na úložiště doplňků.
 3. Zvolte Programové doplňky > Poté klikněte na Záloha z dlouhého seznamu doplňků > Nainstalujte.
 4. Otevřete doplněk Backup Kodi > Klikněte na Záloha.

3. Průvodce Merlinem

Merlin Wizard je další nástroj údržby Kodi Krypton, který vám pomůže vyčistit mezipaměť a vylepšit ukládání do vyrovnávací paměti videa. Postupem času se přehrávač Kodi vyvíjí uvolněně, a to je důvod, proč čelíte problémům s vyrovnávací pamětí Kodi.

Nástroj Merlin Wizard Kodi Maintenance Tool

Merlin Wizard je perfektní nástroj pro údržbu, který vám umožní streamovat video a užít si dlouhé hodiny zábavy. Podívejte se na úplného průvodce instalací průvodce Merlin. Lze jej považovat za alternativu k nástroji Xunity Maintenance Tool. Dále obsahuje nástroje pro čištění nástroje Kodi, které čistí nepotřebné balíčky.

4. Průvodce Ares (nefunguje)

Ares Wizard má vše od doplňků po kodi repozitáře, přes Kodi Builds a Kodi Skins. Dále obsahuje sekci údržby, která uživatelům Kodi umožňuje vymazat mezipaměť, odstranit balíčky a odstranit miniatury. Jeho funkce zde nekončí, dále analyzuje vaše Kodi a doporučuje konkrétní nastavení, které vám umožní zastavit ukládání do paměti Kodi.

Nástroj Ares Wizard Kodi Maintenance Tool

Podívejte se na instalačního průvodce pro Ares Wizard. Po instalaci Průvodce Ares otevřete Průvodce Ares > Přejděte na kartu Údržba a vymažte mezipaměť. Chcete-li dodržovat doporučená nastavení, otevřete Průvodce Ares > Přejděte na možnost Vylepšení > Postupujte podle postupu.

  Jak nastavit profil Kodi a spravovat více profilů v roce 2023

5. Bezpečnostní štít

Security Shield je doplněk pro údržbu, který prohledává váš systém na výskyt virů a chyb. Jedna z jeho funkcí vám řekne, které úložiště momentálně selže při instalaci doplňků. Můžete zůstat informováni o tom, které úložiště je třeba nainstalovat a kterému se musíte vyhnout.

Bezpečnostní štít Kodi Maintenance Tool

Bezpečnostní štít najdete v úložišti Noobs a Nerds, viz instalační průvodce pro Noobs a Nerds. Po instalaci úložiště přejděte na Programové doplňky > Vybrat Bezpečnostní štít > lis Nainstalujte.

6. Správce cdART

Pokud jste velkým hudebním fanouškem, pak je pro vás dokonalým doplňkem. Program cdART Manager vám umožní spravovat hudební knihovnu a třídit ji podle vaší hudební chuti. Pokud mají uživatelé Kodi tekoucí hudební knihovnu se spoustou hudby, bude ji za vás spravovat program cdART Manager.

Nástroj cdart Manager Kodi Maintenance

Jak nainstalovat Správce cdART na Kodi

 1. Stáhněte si soubor s pluginy správce cdART > Ušetřete ve svém systému.
 2. Otevřete Kodi > Vyberte doplňky > Pak ikona Box > Instalace ze souboru ZIP.
 3. Nahrajte nebo procházejte souborem pluginu, který jste stáhli v kroku 1.
 4. Nyní je nainstalován program cdART Manager.

7. Komunitní portál

Komunitní portál je informativní nástroj údržby Kodi Krypton, protože poskytuje informace o nejnovějších doplňcích. Také dále vzdělává uživatele Kodi o oblíbených doplňcích a počtu stažení.

Komunitní portál Kodi Maintenance Tool

Podívejte se na instalačního průvodce úložiště Noobs a Nerds. Po instalaci Noobs a Nerds otevřete úložiště > Jít do Programové doplňky > Vybrat Komunitní portál ze seznamu > Udeřil Nainstalujte.

8. Kodi Portal

Kodi Portal je programový doplněk, ve kterém můžete nainstalovat mnoho oblíbených doplňků současně s čistou mezipamětí. Je to jako průvodce Kodi, kde můžete získat Kodi Skiny a rozšíření Kodi podle svých představ. Procházejte různé nejlepší kodi průvodce.

  Jak nastavit LibreELEC OpenVPN na Fire Fire Kodi / Raspberry Pi / Amazon

Nástroj pro údržbu portálu Kodi Portal

Podívejte se na instalačního průvodce úložiště Ares Project. Po dokončení instalace Ares Project přejděte na Programové doplňky > Vybrat Portál Kodi > Udeřil Nainstalujte.

9. Správce VPN pro OpenVPN

VPN Manager pro OpenVPN zajišťuje vaše soukromí online pomocí Kodi VPN. Pomocí tohoto nástroje údržby Kodi Krypton se budete moci připojit k síti VPN, která skryje vaši online aktivitu na serveru Kodi. Podívejte se na instalačního průvodce pro VPN Manager pro OpenVPN.

Dále jsou doplňky IP IP Live omezeny geograficky. To znamená, že budete požadovat, aby VPN překonala omezení a byla schopna streamovat kanály z celého světa. S VPN Manager pro OpenVPN můžete mít Kodi svobodu.

10. Prohlížeč protokolu pro Kodi

Tento nástroj údržby Kodi vám umožňuje prohlížet protokoly. Stalo se tak, že uživatelé Kodi při instalaci doplňků nebo dokonce úložišť čelili protokolu chybových kontrol. Tento doplněk vám dá vědět, jaký druh chyby čelíte nebo kterým souborům chybí.

Prohlížeč protokolů pro nástroj pro údržbu Kodi

Jak nainstalovat Prohlížeč protokolů na Kodi

Zahájení Kodi > Vybrat Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na Instalační program balíčku ikona nahoře.

Vybrat Instalace z úložiště > Nalézt Úložiště doplňků Kodi ze seznamu.

Jít do Programové doplňky > Vyhledejte a vyberte Prohlížeč protokolu na Kodi > Udeřil Nainstalujte.

11. Nástroj pro údržbu Xunity

Nástroj pro údržbu Xunity byl kdysi velkým doplňkem, ale nedokázal prodloužit jeho životnost a zmizel ve vzduchu. Nástroj Xunity Maintenance by udělal cokoli od vymazání mezipaměti po správu vaší knihovny. Měl vlastní úložiště, které bylo možné stáhnout do přehrávače Kodi.

Nástroj údržby Xunity byl kompletní nástroj údržby, dokud jej vývojáři nevypnuli. Od té doby však jen několik doplňků dokázalo splnit tuto sadu funkcí.

Zabalte se

Nástroje pro údržbu Kodi ve všech ohledech zjednodušují Kodi. Pomáhá uživatelům Kodi spravovat jejich doplňky, knihovny a vymazat všechny nepotřebné soubory, které Kodi spotřebuje. S naším průvodcem můžete přehrávač Kodi upevnit pomocí 11 nejlepších doplňků údržby.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this