YouTube na Firestick and Fire TV – Jak nainstalovat za méně než 5 minut

Stále přemýšlíte, jestli byste mohli sledovat YouTube na FireStick?


Ne! Tyto dny jsou dávno pryč.

Od té doby, co se Google a Amazon zapojily do soupeření, se pro online streamery staly věci docela obtížné. V důsledku tohoto sporu společnost Google odstranila aplikaci YouTube z obchodu Amazon firestick apps store, což opravdu poškodilo pocity uživatelů.

Upozornění: Nepoužívejte žádnou aplikaci bez použití vpn pro firestick.

Mohu sledovat YouTube na FireStick?

Google a Amazon přicházejí tváří v tvář se mělo stát a teprve v loňském roce došlo k hořkému soupeření, když Google začal stahovat své aplikace z obchodu Amazon, jako je aplikace YouTube sama..

Amazonovo odmítnutí prodeje produktů Google a uvádění Amazon Prime Video jako aplikace Chromecast se zdá být skutečným důvodem tohoto sporu mezi průmyslovými tyrany.

Amazon nepochybně prochází trhem jako ostrá dýka, což poškodilo existenci a příjmy společnosti Google. Podíl Amazonu na trhu začal růst, zatímco uživatelé Google začali klesat.

Tyto obavy provokovaly společnost Google, aby podnikla několik velkých kroků, a proto společnost Google začala čelit strategiím Amazonu. Google provedl několik improvizací svých nákupních akcí, aby otřásl Amazonskými internetovými obchody. Za druhé, improvizoval své mapy, což vývojářům her a aplikací umožnilo vylepšit jejich funkce aplikací integrací map Google.

Hlavním úderem bylo především stažení aplikací, které vlastní Google, z obchodu Amazon, a tento krok nazývám velkým úderem, protože otřásl Amazonky, kteří preferovali YouTube pro sledování videí bez útěku z vězení..

Nejčastější dotazy týkající se YouTube v Fire TV

Zde jsou některé z nejčastějších dotazů uživatelů FireStick a FireTV:

Na jakých zařízeních můžete sledovat YouTube TV

YouTube TV lze sledovat na počítačích, mobilních zařízeních, tabletech a chytrých televizích. Zde je konkrétní přehled všech zařízení, na kterých lze přistupovat k YouTube TV:

 1. Chromecast
 2. iPhone a iPad
 3. Chytré telefony (telefony Android) a tablety
 4. Android TV
 5. AirPlay pro Apple TV
 6. Xbox
 7. Samsung Smart TV
 8. Smart TV LG
 9. Roku

Mohu obsadit na FireStick

Ano, na FireStick můžete snadno vložit YouTube omezení implementovaná společností Google. Odesílání YouTube na FireStick však již není, jak tomu bývalo, protože když Google odstranil YouTube z obchodu Amazon, byl jako alternativní nástroj pro odesílání YouTube na FireStick představen Silk prohlížeč..

Nejlepší na tom je, že vysílání YouTube na FireStick z jakéhokoli zařízení iPhone nebo Android se nyní stalo jednodušším.

Proč Google odstranil aplikaci YouTube z obchodu s aplikacemi Amazon

Google z aplikace Amazon odstranil aplikaci YouTube, protože Amazon odmítl nabídku prezentace Amazon Prime Video jako aplikace Chromecast. Společnost Amazon rovněž odmítla rozšířit prodej produktů Google, což tento spor ještě více podpořilo.

Po odplatě společnost Google z obchodu s aplikacemi Amazon odstranila svou aplikaci pro streamování videa, takže tisíce uživatelů zůstala nedotčena.

Obchodní model Amazonu nefunguje tak, jak Google hledal, možná proto nemohli tito dva průmysloví obři najít společnou půdu. Amazon spustil aplikaci Apple TV tím, že se držel svého obchodního modelu, že prodává pouze omezené množství. Amazon nikomu neposkytuje zvláštní výhodu.

Jak nainstalovat YouTube TV na Amazon FireStick

 1. Připojte zařízení FireStick k televizoru.
 2. Přejděte do nabídky Nastavení.
 3. Klikněte na „Zařízení“.youtube na firestick and fire tv
 4. Klikněte na „Možnosti vývojáře“.jak nainstalovat youtube na firestick
 5. Zapněte „Aplikace z neznámých zdrojů“.jak se dívat na youtube v ohni tv
 6. Nyní stáhněte aplikaci „Downloader“ tak, že přejdete do nabídky vyhledávání a vyhledáte „Downloader“. Po stažení aplikace ji nainstalujte.jak se dostat na youtube na amazon firestick
 7. Pokud již máte v zařízení FireStick nainstalovanou verzi aplikace YouTube, odinstalujte ji.
 8. Spusťte aplikaci Downloader a do adresního řádku zadejte tuto adresu URL: https://smartyoutubetv.github.io > Klepněte na tlačítko Přejít.youtube na firestick nefunguje chyby chyby
 9. Po stažení aplikace přejděte ke stažení a otevřete odkaz ke stažení > Klikněte na „stabilní verze“ > Počkejte, až se soubor stáhne.chytrý youtube github io
 10. Po dokončení stahování klikněte na Nainstalujte > Když systém vyzve k povolení k instalaci aplikace, klikněte na ikonu Nainstalujte.chytrý youtube tv na firestick
 11. Po dokončení instalace klikněte na Otevřít.youtube na stažení firestick
 12. Zde si stáhnete aplikaci YouTube do svého FireStick nebo FireTV (kterékoli zařízení, které používáte).

Co dělat Po instalaci Firewall YouTube TV

Po instalaci aplikace YouTube na FireStick je nutné ji nakonfigurovat pro lepší funkčnost. Chcete-li rychle nakonfigurovat aplikaci YouTube na FireStick, postupujte takto:

Spusťte aplikaci YouTube. Uvidíte 4 různé možnosti:

 1. 720p
 2. 1080p
 3. 4K: MiTV a další
 4. 4K: Alt verze

Z dostupných možností vyberte 720p.

youtube verze 4k na firestick

 1. Nyní budete muset nainstalovat službu Crosswalk Project Service. Pokud tuto službu ještě nemáte nainstalovanou, může se zobrazit tato chyba:služba projektu pro chodce nebyla nalezena
 2. Klikněte na Získat přechod > Klikněte na Instalovat.xwalkcorelibrary
 3. Po instalaci aplikace klikněte na Hotovo.
 4. Nyní můžete snadno používat aplikaci YouTube na svém zařízení FireStick a FireTV.

Nejlepší / nejjednodušší způsob sledování YouTube TV na FireStick

Kdybych byl naysayer, doporučil bych vám přeskočit YouTube TV a jednoduše procházet YouTube online a sledovat videa.

Ale proč být pesimistou, když je v kapse hack!

Pokud se vám zdá, že výše popsaný postup instalace je pro vás složitý, můžete vyzkoušet nejlepší a nejjednodušší způsob sledování YouTube na FireStick, což je přes Mozilla Firefox a VPN na Firestick.

To je správně!

Mozilla nedávno spustila aktualizovanou verzi Firefoxu na FireSticku, která má uživatelům FireSticku snadný přístup k YouTube TV. Tuto verzi prohlížeče Mozilla Firefox lze bez problémů stáhnout a nainstalovat přímo z obchodu s aplikacemi Amazon.

V této verzi aplikace Mozilla Firefox je vyhrazená záložka, která umožňuje uživatelům přejít na YouTube pouhým kliknutím na ni. Tato funkce opravdu ulehčila život uživatelům Amazon FireStick a milovníkům YouTube.

Není to snadné?

Závěr

V takových rivalitách čelí koncoví uživatelé služeb konečné ztrátě. Nebyla by vyžadována žádná vylepšení nebo náhradní řešení, pokud by tito dva obři nebyli tak daleko proti sobě. Uživatelé se nyní musí při instalaci YouTube TV spolehnout na stažení souborů APK.

Google by si myslel, že stažení YouTube TV z obchodu s aplikacemi by odradilo uživatele Amazonky, ale jedna věc, na kterou Google zapomněl, je to, že pozorovatelé a online streamery vždy najdou hack pro všechno, jako je kodi na firestick.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map