Movie Theatre Butter Kodi Addon: Instalační příručka krok za krokem pro Kodi Leia a Krypton

Kino-máslo-kodi-addon

Movie Theatre Butter Kodi addon je další vidlička populárního doplňku Exodus Kodi a má stejné rozhraní Exodus Kodi. Dostupnost tohoto doplňku je však lepší než doplněk Exodus Kodi, protože umožňuje uživatelům sledovat filmy zády k sobě pomocí funkce automatického přehrávání..

Tato funkce je lepší než ostatní, protože nemusíte přepínat sledování dalšího filmu, jednoduše si sedněte a užívejte si seznam skladeb, aniž byste museli pokaždé klikat.

Další skvělou vlastností addonu Movie Theater Butter Kodi je to, že nabízí integraci Trakt a Real Debrid. Mnoho uživatelů Kodi dává přednost použití těchto služeb s nejlepší VPN pro streamování.

Filmové divadlo másla Kodi Addon Repository

Movie Theatre Kodi addon je k dispozici prostřednictvím kodi Diamond Repo, který má některé z nejlepších addonů Kodi jako Cartoon Network, Nejlepší britská komedie, Vortex, YouTube atd..

Jak nainstalovat Movie Theatre Butter na Kodi Leia verze 18.2 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na nastavení ikona (Gear ikona).
 2. Jít do Nastavení systému a povolit Neznámé zdroje.
 3. Vraťte se do nabídky nastavení a otevřete Správce souborů.
 4. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj z levého sloupce > Klikněte tam, kde se říká <Žádný> a zadejte toto URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ > klikněte OK > Pojmenujte tento zdroj médií jako ‘Diamant’ > Klikněte na OK > Klikněte dvakrát na URL a jméno a klikněte na OK zavřete dialogové okno.
 5. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Přidatons
 6. Klikněte na „ikona pole“Z levého horního rohu > Klikněte na Instalace ze souboru zip > Vybrat diamant > Klikněte na INSTALL_DIAMOND_REPO > Vybrat Diamond-Wizard-Repo.zip > Počkejte na oznámení.
 7. Nyní vyberte Instalace z úložiště volba > Klikněte na Diamond Wizard Repo > otevřeno Doplňky videa složku > Vybrat Movie Theatre Butter – Automatické přehrávání
 8. Klikněte na Nainstalujte >Počkejte na oznámení

Jak nainstalovat Movie Theatre Butter na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi > Jít do Nastavení.
 2. otevřeno Správce souborů.
 3. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Klikněte na <Žádný> a napište to URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ > klikněte OK > Pojmenujte tuto adresu URL média jako ‘Diamant’ > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu.
 4. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi > Klikněte na Přidatons
 5. Klikněte na „Ikona instalačního balíčku“Z levého horního rohu > Vybrat Instalace ze souboru zip volba > Vybrat diamant > Klikněte na INSTALL_DIAMOND_REPO > Klikněte na Diamond-Wizard-Repo.zip > Počkejte na oznámení.
 6. Klikněte na Instalace z úložiště volba > Vybrat Diamond Wizard Repo > Jít do Doplňky videa > Klikněte na Movie Theatre Butter – Automatické přehrávání
 7. Udeřil Nainstalujte >Počkejte na oznámení.

Movie Theatre Butter Kodi Stáhnout

 1. Stáhněte si do svého zařízení soubor Movie Theater Butter Kodi Addon Zip
 2. Otevřete Kodi > Jít do Přidatons
 3. Klikněte na „Ikona instalačního balíčku“ > Klikněte na Instalace ze souboru zip > Procházet a otevřít stažený soubor ZIP > Počkejte na oznámení.
 4. Nyní vyberte Instalace z úložiště volba > Klikněte na Diamond Wizard Repo > otevřeno Doplňky videa složku > Vybrat Movie Theatre Butter Auto-play.
 5. Klikněte na Nainstalujte >Počkejte na oznámení.

Movie Theatre Butter Down / nefunguje / chyby / opravy

Závislost na instalaci se nezdařila

Někdy se při instalaci doplňku třetí strany objeví chyba s uvedením „Nepodařilo se nainstalovat závislost“ a instalace tam končí. Důvodem této chyby může být zastaralé úložiště nebo chybějící soubory v úložišti.

Opravit

Chcete-li tuto chybu ix zkontrolovat, zkontrolujte zdrojovou adresu URL úložiště a zkontrolujte, zda je aktuální nebo ne. Pokud je úložiště přístupné, znovu jej stáhněte a zkuste to znovu. Pokud chyba přetrvává, zkuste nainstalovat doplněk z alternativního úložiště.

Zkontrolujte chybu protokolu

Při pokusu o přístup k doplňku nebo pokusu o otevření proudu se mohou objevit chyby protokolu. V obou scénářích může být příčinou této chyby vyboulená mezipaměť a zálohovaná data vašeho doplňku Kodi..

Opravit

Tuto chybu lze snadno opravit, vyčistit mezipaměť doplňku Kodi a další data backendu tak, že přejdete do nabídky doplňků a poté do sekce nástrojů. Pokud vymazání mezipaměti doplňku nepomůže, zkuste doplněk aktualizovat.

Závěr

Málo vidlic nemá potenciál poskytovat vysoce kvalitní zážitek, jako původní doplňky Kodi. Addon Movie Theatre Butter Kodi má však úžasné funkce, které prokazují jeho potenciál, a můžeme říci, že je to zdaleka jedna z mála nejlepších vidliček Exodusu..

Stáhněte si a nainstalujte tento doplněk a užívejte si sledování vašich oblíbených filmů s jednoduchým automatickým přehráváním v HD. Ujistěte se, že chráníte své soukromí pomocí spolehlivé sítě VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this