Kodi on Roku: Naučte se, jak nastavit Kodi na Roku Stick, Ultra a Roku Express

Jste streamující geek a přemýšlíte, jestli existuje způsob, jak Kodi používat na Roku?

Máme pro vás všechny odpovědi! Projděte si tohoto průvodce a prozkoumejte, jak můžete nainstalovat Kodi na Roku, omezení, kanály a mnoho dalšího.

Co je Roku?

Roku je řada streamovacích zařízení, která jsou vyráběna a navržena společností Roku Incorporation. Umožňuje milovníkům streamování streamovat požadovaný obsah odkudkoli pomocí těchto zařízení. Má předinstalované množství aplikací pro streamování a sledování filmů a televizních pořadů. Aplikace zahrnují Hulu, Fubo TV, Showtime Redbox, RT, SiriusXM, Showtime, Sling TV, TVLuux, Tubi TV, TuneIn Radio, TheBlaze, Time Warner Cable, Vmedia, Xfinity, Vudu, WWE atd..

Všechny tyto aplikace vyžadují předplatné pro streamování, ale kvalita, kterou nabízejí, je úžasná a stojí za to ji zaplatit. Navzdory všem poplatkům požadovaným pro streamování si lidé stále vyberou Roku kvůli poskytování kvalitních zkušeností.

Je Kodi na Roku?

Vlastně ne! Kodi nelze přímo nainstalovat na Roku, protože operační systém používaný Roku je přizpůsobený operační systém Linux s názvem Roku OS. Dokonce ani prodejna kanálů Roku nemá Kodi ve své knihovně. Kodi je sám o sobě streamovacím hráčem, který je k dispozici na mnoha platformách, ale bohužel, není k dispozici na Roku.

  Nejlepší vidlice Kodi pro duben 2023 - nejlepší alternativy Kodi

Kodi vs Roku

Kodi jako špičkový software pro streaming se stal nejlepší volbou pro streamování geeků po celém světě. Nejen to, Kodi byl velmi diskutovaný bod v titulcích taky! Kvůli globálním kampaním a zásadám proti nim z důvodu obav o porušení soukromí. Společnost Kodi však nabízí mnohem více, než kterákoli jiná platforma pro streamování.

Skutečnost, že Kodi je streamovací software, zatímco Roku je vlastně streamovacím zařízením, by srovnání těchto dvou nebylo významné. Roku je špičkový streamovací hráč a má velký potenciál. Používání Kodi by bylo určitě lepší volbou pro milovníky streamování, protože nabízí bezplatný i placený obsah (s odkazem na oficiální i neoficiální doplňky Kodi bez ohledu na jejich pirátské chování). To je to, co Roku postrádá, žádný volný obsah podle vlastního výběru.

Ne každý uživatel se rozhodne pro placený obsah, a to je skutečnost, kterou je třeba při nabídce služby brát v úvahu. Navíc není moudré a snadné nabízet kvalitní obsah zdarma bez jakýchkoli poplatků za předplatné.

Mohu si stáhnout Kodi pro Roku ?

Žádné překážky nemohou bránit streamujícím geekům v tom, aby překročili omezení streamovacího zařízení. Děkujeme všem geekům, kteří zjistili, že tento hack používá Kodi na Roku, což umožňuje pozorovatelům a majitelům Roku přizpůsobit svá zařízení Roku.

Přestože Kodi není k dispozici na Roku nebo není podporováno Roku, existuje způsob, jak nainstalovat Kodi na Roku a celý postup jsme popsali v této příručce..

Různé metody nastavení Kodi nebo XBMC na Roku

Zde jsou dva způsoby, jak můžete Kodi na Roku použít pomocí dvou různých platforem:

 Jak získat Kodi na Roku pomocí Windows PC ?

Nejzákladnějším a nejčastěji používaným zařízením nebo platformou pro Kodi je Windows. Proto jsme poskytli tuto metodu instalace Kodi na Roku pomocí Windows PC. Postupujte podle následujících kroků:

 1. Spusťte počítač a přejděte na Nabídka Start.
 2. Z Windows Search Bar, hledat ‘Nastavení zařízení’.
 3. Klikněte na Přidat zařízení.
 4. Ve formuláři se zobrazí mnoho možností, klikněte na Roku 3 a bude přidán jako vaše streamovací zařízení.
  Jak nainstalovat doplněk Yoda Kodi na Kodi Leia, Krypton a Jarvis (2023 Aktualizováno)

Jakmile provedete tyto kroky, získáte přístup ke Kodi na svém zařízení Roku tím, že jej přenesete na obrazovku. Odesílání obrazovky vám umožní sledovat vaše oblíbené filmy, videa a mnoho dalšího na vašem zařízení Roku. Jednoduché, není to tak?

Jak získat Kodi na Roku pomocí Android Smart TV ?

Tady je další metoda instalace Kodi na Roku pomocí chytré televize Android a to pomocí zrcadlení obrazovky. Následuj tyto kroky:

 1. Nainstalujte Kodi na Android Smart TV.
 2. Nyní zamířte Roku 3 Domovská obrazovka.
 3. Klikněte na Nastavení > Klikněte na Aktualizace systému a aktualizujte své zařízení na Roku Software Build 5.2 nebo na upgradovanou verzi.
 4. Jít zpět k Nastavení > Klikněte na Zrcadlení obrazovky volba.
 5. Rom tady, Povolit zrcadlení obrazovky vašeho Roku > Klikněte na OK.

Jak nainstalovat exodus na Roku

Při instalaci doplňku Exodus Kodi na Roku nemusíte postupovat zvláštním postupem. Stačí postupovat podle našeho průvodce „Jak nainstalovat doplněk Exodus Kodi“ a nainstalovat jej na hlavní odlévací / screeningové zařízení, které používáte např. ve vašem Android Smart TV nebo Windows PC.

Kanály Kodi Roku

Nejlepší věc na Roku je, že má svůj vlastní obchod pro kanály známé jako Roku Channel Store. Další fascinující věc je, že některé kanály Roku, které mají své vlastní doplňky Kodi. Zde je několik kanálů Kodi Roku, které byste měli určitě vyzkoušet:

 1. Prohlížeč
 2. BBC iPlayer
 3. VEVO
 4. NHL
 5. Snagfilms

Jak používat Kodi Leia verze 18.5 nebo nižší na Roku Streaming Stick, Ultra a Roku Express

Nezáleží na tom, kterou verzi Roku používáte, na verzi Kodi, kterou jste nainstalovali do svého castingového zařízení, záleží. Pokud přenášíte Kodi na svůj Roku pomocí počítače se systémem Windows, je třeba aktualizovat verzi Kodi na vašem Windows. Kodi Krypton verze 17 můžete nainstalovat na Roku nainstalováním Kodi Krypton verze 17.6 do počítače se systémem Windows nebo chytrou televizí Android.

  Jak nainstalovat doplněk F4MTester Kodi na Leia, Krypton a Jarvis za méně než 5 minut

Jak používat Kodi Jarvis verze 16 nebo vyšší na Roku Streaming Stick, Ultra a Roku Express

Jak bylo uvedeno dříve, verze Kodi na vašem primárním odlévacím / promítacím zařízení je důležitým bodem, protože váš Kodi není ve skutečnosti nainstalován na Roku, ale je vytvářen prostřednictvím vašeho smartphonu Android nebo vašeho PC s Windows. Proto nainstalujte Kodi Jarvis verze 16 podle kroků uvedených v tento průvodce, na zařízení a nainstalovat jej na Roku.

Nejlepší doplňky Kodi na Roku

Zde je 10 nejlepších doplňků Kodi, které byste měli na Roku použít:

 1. Smlouva
 2. Exodus
 3. Kick-off Sports
 4. Gurzil
 5. Placenta
 6. Sportovní ďábel
 7. Neptun Rising
 8. FireCat
 9. Vpád
 10. DAZN

Alternativní zařízení Roku pro Kodi

 1. Kodi na Windows
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na iPadu
 4. Kodi na Firestick
 5. Kodi na Apple TV
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na štítu Nvidia

Náhradníci Kodi pro roku

I když vždy doporučuji každému milovníkovi streamování používat Kodi kvůli jeho jedinečnosti, pokud hledáte nějaké alternativy k Kodi, doporučuji následující:

 1. Stremio
 2. Plex
 3. Terárium TV
 4. Emby
 5. Infuze

Kodi na Roku – nejčastější dotazy

Když se pokusíte něco nainstalovat hackerským způsobem, vždy se ve vaší mysli objeví nějaké obavy. Zde je několik nejčastějších dotazů:

Mohu Jailbreak Roku?

Odpověď na tuto otázku je jednoduše „ne“. Útěk z vězení znamená, že zařízení pro streamování znamená modifikovat / přizpůsobit zařízení tak, aby mohlo fungovat i mimo své skladové bariéry a omezení..

Jde o to, že s výrobcem Roku je navržen tak, aby jej nemohl věznit. Pokud však chcete jít nad rámec své skladové funkce, použití Kodi je pro vás tou nejlepší volbou.

Namísto přemýšlení o používání riskantních služeb PPV můžete prostřednictvím doplňků Kodi snadno streamovat filmy, televizní pořady, živé televizní pořady a sporty zdarma..

Je možné získat Kodi na Roku pomocí zařízení iPhone / mac?

Ano, můžete použít Kodi na Roku pomocí iPhone nejprve nainstalováním Kodi na iPhone a poté jeho zrcadlením na zařízení Roku.

Mohu dát Kodi na Roku bez počítače / bez zrcadlení obrazovky?

Ne, neexistuje žádná jiná metoda instalace Kodi na Roku kvůli složitosti jeho OS.

Jak mohu zrcadlit svůj telefon na Roku ?

Pokud má váš telefon možnost zrcadlení obrazovky, nebude to problém jako dnes, mnoho chytrých telefonů má tuto funkci. Pokud váš telefon nemá možnost zrcadlení obrazovky, můžete pro aktivaci této funkce nainstalovat aplikaci jiného výrobce.

Závěrečná slova

Roku je jedna skvělá věc, kterou vyzkoušet, a každý streamující geek to ví. Třešničkou na vrcholu je Kodi na Roku, který hladce streamuje váš oblíbený obsah díky spolupráci dvou nejlepších světových platforem pro streamování. Přestože nebyli oficiálně k dispozici na Roku, našli geekové způsob, jak umožnit Kodi napadnout ve světě Roku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this