Jak sledovat NFL Season 2023-2023 na Kodi Live Free Online Streaming

Co je NFL Network Kodi Add-on?

Národní fotbalová liga (NFL) Preseason konečně odstartovala a zápasy začnou od 10. září pro sezónu NFL 2023/2023. Akce začíná s 32 týmy bojujícími o korunu NFL. Síť NFL je oficiální kanál, který streamuje NFL na Kodi s živými zápasy na obrazovce.

Streamy NFL nemusí ve vaší oblasti fungovat kvůli geografickým omezením. Nejlepší způsob, jak sledovat NFL naživo bez jakýchkoli omezení nebo omezování ISP, je VPN na Kodi. Šifruje váš provoz a ochrání vaši identitu.

V této příručce jsme diskutovali o tom, jak sledovat NFL na Kodi. Dále jsme diskutovali oficiální doplňky Kodi a doplňky Kodi třetích stran, které by mohly být nainstalovány na Kodi Krypton a Jarvis. S níže uvedenými doplňky sledujte síť NFL na Kodi 2023.

 1. Kodi NFL Sunday Tickets 2023
 2. Jak se dívat na NFL na oficiálním doplňku NFL
 3. Jak sledovat NFL zdarma NFL Addon
 4. Jak sledovat NFL na Kodi 16
 5. Jak se dívat na NFL Highlights / Replays na Kodi
 6. Jak sledovat NFL na Kodi Firestick
 7. Jak získat Kodi NFL GamePass zdarma

Jak sledovat NFL na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

Jak již bylo řečeno, za účelem sledování NFL na Kodi nebo sportování na kodi máte dvě možnosti. Můžete sledovat NFL s oficiálními doplňky, které vyžadují předplatné, nebo můžete sledovat NFL s doplňky třetích stran bez předplatného. Diskutovali jsme o úředníkovi s předplatným a třetí stranou bez předplatného.

  Jak opravit chyby Covenant Kodi nefungují

Jak sledovat hry NFL na Kodi (oficiální doplňky)

1) NFL Game Pass na Kodi

 1. otevřeno Kodi > Jít do Doplňky > Nyní přejděte dolů a klikněte na Stahování tab.Jak se dívat na NFL na kodi
 2. Nyní klikněte na Doplňky videa.Jak sledovat nfl na kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Zde uvidíte seznam doplňků, které jsou k dispozici ve vašem Kodi > Přejděte dolů a najděte NFL Game Pass doplněk a klikněte na něj > Nyní klikněte Nainstalujte.nfl předává hru kodi
 4. Chcete-li zobrazit doplněk, přejděte zpět na Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Doplňky > Doplňky videa > NFL Game Pass > Vstoupit Uživatelské jméno a Heslo.nfl na nastavení kodi
 5. NFL se můžete přihlásit zde. Existuje jednorázová platba v USA124,99 $, zatímco můžete také platit ve splátkách USA44,99 $ / splátka.

nfl oficiální addon kodi

2) NFL.com na Kodi

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Doplňky karta umístěná ve svislé nabídce na levé straně > Nyní klikněte na Stahování tab.
 2. Vybrat Doplňky videa možnost ze seznamu.
 3. Existuje seznam doplňků, které se zobrazí uspořádané v abecedním pořadí > Najděte a klikněte na NFL.com > Klikněte na Nainstalujte.Jak sledovat NFL na doplňku NFL.com
 4. Jít zpět k Domovská obrazovka Kodi > Jít do Doplňky > Pak Doplňky videa > Na pravé straně obrazovky uvidíte seznam doplňků, přejděte dolů a klikněte na NFL.com a Užívat si!nfl.com na kodi kryptonu verze 17 nebo vyšší
 5. Doplněk NFL.com Kodi nezobrazuje živé zápasy NFL, ale pouze zdůrazňuje a analyzuje.

Jak sledovat hry NFL na Kodi bez předplatného (doplňky třetích stran)

1) Elektra Vault pro NFL

Elektra Vault nabízí více než jen zápasy NFL nebo jiné sporty, které si chcete prohlédnout. Nabízí filmy, televizní pořady a dokumenty. Zde je náš průvodce instalací Elektra Vault na Kodi.

 1. Po instalaci Elektra Vault, Otevři doplněk > Přejděte dolů a klikněte na Živé sportovní akce.Jak sledovat NFL na Kodi bez předplatného
 2. Kdykoli je pořad živý, objeví se v tomto seznamu stejně jako na obrázku níže.

jak se dívat na nfl na elektra trezoru

2) Sportovní svět

  Jak nainstalovat Kong TV na Kodi - odhadovaná doba je 3 minuty

Sports World je speciálně navržen pro sportovní fanatiky, kde si můžete prohlédnout mnoho kanálů, které ukazují živé NFL zápasy. Nainstalujte si doplněk Sports World z našeho průvodce.

 1. Po instalaci Sportovní svět Doplněk Kodi, otevřete jej > Nyní klikněte na Sportovní kanály.Jak se dívat na NFL na Sports World
 2. Zde uvidíte seznam kanálů, které jsou aktuálně zobrazeny v Sports World > Klikněte na Síť NFL nebo Sky Sports protože oba tyto kanály ukazují shody NFL. Užívat si NFL na Kodi 2023.

Jak sledovat hry NFL na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

1) NFL Game Pass

 1. otevřeno Kodi Jarvis > Klikněte na Systém Jídelní lístek > Poté vyberte Doplňky.
 2. Teď jdi ​​na Instalace z úložiště > Vyhledejte a klikněte na Úložiště doplňků Kodi.
 3. Klikněte na Doplňky videa > Pak přejděte dolů a hledejte NFL Game Pass > Nainstalujte.
 4. Po instalaci bude požadovat ID a Heslo. Přihlásit se k odběru Web NFL to nás stojí124,99 $ jednorázová platba.

Jak sledovat hry NFL Highlights / Replays on Kodi

 1. otevřeno Kodi Jarvis > Vybrat Systém možnost umístěná na přední straně > Klikněte na Doplňky.
 2. Nyní vyberte Instalace z úložiště volba > Přejděte dolů a vyberte Úložiště doplňků Kodi.
 3. Teď jdi ​​na Doplňky videa > Najděte a klikněte na NFL.com > Klikněte na Nainstalujte.
 4. Tento doplněk je zcela zdarma, ale nezobrazuje živé zápasy NFL. Můžete však vidět zvýraznění, analýzu před zápasem a analýzu po zápase.

Jak sledovat NFL na Fire Stick

Chcete-li sledovat NFL na Kodi Fire Stick, zvažujeme doplněk Elektra Vault od třetích stran, který bude možná vyžadovat nastavení sítě Firestick VPN. Sledujte NFL na Kodi Fire Stick podle následujících kroků:

 1. Otevři tvůj Fire Stick zařízení > Jít do Nastavení > Pak Systém > Nyní klikněte na Vývojářské možnosti > Zde musíte zapnout Ladění ADB a ZAPNĚTE Aplikace z neznámých zdrojů.
 2. Teď jdi ​​na Fire Stick Home Page > Klikněte na možnost Hledat v levém horním rohu a vyhledejte Kodi > Otevřete Kodi.
 3. Nyní postupujte podle pokynů uvedených v našem průvodci a nainstalujte aplikaci Elektra Vault na Kodi.
  Jak sledovat světový pohár FIFA 2023 na IPTV

Kodi NFL Sunday Tickets 2023

IPTV Subs je prémiový doplněk Kodi, který obsahuje mnoho PPV a živé vysílání populárních sportovních událostí. Nedělní vstupenka na útěk z vězení NFL je však možná, ale nedoporučuje se.

Nedělní vstupenka Kodi / XBMC NFL je kanál uvedený v tomto doplňku, který zobrazuje živé zápasy NFL..

Skvělou vlastností tohoto doplňku je jeho mnoho kanálů NFL Sunday Ticket, které současně ukazují zápasy NFL. Pokud jsou současně hrány 4 zápasy, rozdělí si své kanály tak, aby obsahovaly všechny tyto kanály. Kroky k instalaci IPTV Subs jsou uvedeny níže:

 1. otevřeno Kodi Krypton > Klikněte na tvar ozubeného kola Ikona nastavení > Vybrat File Manger > Dvojklik Přidat zdroj.
 2. Klepněte na ‘Žádný’ a typ URL http://gfservers.com/repo/ > Klikněte na OK > Zadejte název „GF Server“ > Klikněte na OK.
 3. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi > Jít do Doplňky > Instalační program balíčku ikona v levém horním rohu > Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > GF Server > Poté vyberte repository.gfserver.zip.
 4. Teď jdi ​​na Instalace z úložiště > Servery GF > Doplňky videa > IPTV Subs > Nainstalujte > Přihlaste se ZDE k odběru IPTV v USA13 $ / měsíčně nebo USA132 $ / rok předplatné.

Jak získat Kodi NFL Game Pass zdarma

Doplněk NFL Game Pass vyžaduje předplatné, které musíte zaplatit jednorázově, abyste mohli sledovat všechny zápasy NFL sezóny. Neexistuje žádný způsob, jak získat Kodi NFL Game Pass zdarma, ale můžete využít službu pro 7denní zkušební verze zdarma. Bezplatnou zkušební verzi můžete kdykoli ukončit.

Jak sledovat opakování Kodi NFL

Chcete-li sledovat přehlídky Kodi NFL, hlavní body a znalecký posudek, můžete nainstalovat doplněk Kodi NFL.com Kodi, který je součástí tohoto blogu. Toto je oficiální doplněk Kodi a najdete jej v úložišti doplňků Kodi. Tento doplněk vám poskytne úplný přehled o týmech, hráčích a jejich strategiích.

Zabalte se

Doplňky Kodi, které jsou zvýrazněny v tomto blogu, úspěšně streamují síť NFL na Kodi 2023. NFL je jedním ze čtyř nejpopulárnějších sportů v celé Severní Americe a má skvělé fanoušky. Tento blog uvádí, jak sledovat NFL na Kodi a Fire Stick. Takže si užívejte sledování NFL s Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this