Jak sledovat hru Thrones Season 8 na Kodi Leia, Krypton a Jarvis zdarma

8. sezóna nejoblíbenější televizní show na světě; Hra trůnů je hned za rohem a humbuk je vyšší než kdy jindy. Fanoušci začínají být netrpěliví, protože toto je poslední sezóna této úžasné televizní show a osud Westerosu a sedmi království se v něm projeví.

Pokud jste fanouškem Game of Thrones přemýšlel, jak sledovat Game of Thrones na Kodi, pak jste na správném místě. V této příručce jsme pokryli vše, co potřebujete, abyste se při pokusu o streamování této úžasné show nemuseli potýkat s žádnými problémy.

Poslední sezóna Game of trůnů bude vysílána na HBO 14. dubna a tato sezóna bude mít pouze šest epizod. Ujistěte se, že jste připraveni streamovat hru Game of Thrones Season 8 online, protože si nemůžete dovolit nechat ujít akci a drama této sezóny..

Game of Thrones Season 8 Official Trailer od HBO

Zdroj: Game of Thrones Official

Jak se dívat na hru Thrones Season 8 na Kodi Leia 18

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Ikona ozubeného kola jít do Nastavení > Klikněte na Správce souborů.
 2. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Otevře se dialogové okno > Klikněte na a zadejte toto URL: http://legionworldtv.com/zips/ > Klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj jako MrFreeworld > Klikněte na OK > Klikněte na OK zavřete dialogové okno.
 3. Jít zpět k Hlavní menu > Klikněte na Doplňky od menu vlevo > Klikněte na ikonu Ikona pole z levého horního rohu.
 4. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Přejděte seznamem dolů a vyberte MrFreeworld > Vybrat mrfreeworld.zip > Počkejte na oznámení.
 5. Klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno MR FREEWORLD > Jít do Video doplňky > Přejděte seznamem dolů a klikněte na Placenta > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na oznámení.
  Jak se dívat na Avengers Infinity War na Kodi Online Stream zdarma

Když se zobrazí oznámení, můžete se vrátit zpět do hlavní nabídky a získat přístup k tomuto doplňku v části video doplňky.

jak sledovat hru trůnů na kodi zdarma

9 Game of Thrones Houses

Jak sledovat GoT 8 na Kodi Krypton verze 17.6

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Nastavení (Ikona ozubeného kola) z levého sloupce.
 2. otevřeno Soubor Manažer > Poklepejte na ikonu Přidat zdroj volba > Klikněte tam, kde se říká <Žádný> a zadejte tuto adresu URL „Http://www.lvtvv.com/repo/“ > Klikněte na
 3. Pojmenujte zdroj médií jako ‘Kodil Repo > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.
 4. Návrat do hlavní nabídky > Klikněte na Přidatons tab > Klikněte na ikonu Krabice
 5. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba > Klikněte na Kodil Repo ze seznamu > Vybrat kodil-1.3.zip > Počkejte na oznámení.
 6. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Klikněte na Úložiště Kodil > Jít do Doplňky videa složku > Přejděte seznamem dolů a vyberte Vpád > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Jak sledovat hru o trůny na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi > Přejít na systémy > Klikněte na Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Zadejte adresu URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ kde se říká „Žádný“ > Nyní zadejte název zdroje médií „Jukebox“ > Poté klikněte na OK.
 3. Nyní se vraťte do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na systémy > Pak Nastavení > Doplňky > Instalace ze souboru zip.
 4. Klikněte na Jesusbox >  Nyní vyhledejte a klikněte na repository.jesusboxtv.zip > Počkejte na instalaci úložiště.
 5. Instalace z úložiště > Klikněte na úložiště JesusBox > Doplňky videa > Genesis Reborn > Nainstalujte doplněk.
 6. Nyní navštivte hlavní nabídku Kodi > Doplňky > Genesis Reborn a Enjoy!
  YouTube na Firestick and Fire TV - Jak nainstalovat za méně než 5 minut

Nejlepší Kodi Game of Thrones Add-ons

Ke sledování hry Game of Thrones sezóna 8 na Kodi, existují různé doplňky Kodi jiné než Genesis Reborn. Zde je seznam nejlepších doplňků Game of Thrones Kodi a streamujte epizody Season 8 včetně epizod z předchozích ročníků:

Nejlepší Kodi Game of Thrones Addons

 1. Exodus
 2. Gurzil
 3. Smlouva
 4. 123Movies
 5. PRODEJ
 6. Phoenix
 7. Specto
 8. HEVC VideoClub
 9. Poseidon
 10. Světluška

Titulky Kodi Game of Thrones

To by mohlo být velmi depresivní, když jste postupovali podle pokynů krok za krokem k instalaci addonu Kodi Game of Thrones 8. Ale na konci, když se epizoda začne streamovat, neexistují žádné titulky pro jazyk Dothraki.

Našli jsme způsob, jak lze titulky Kodi Game of Thrones přidat mnohem jednodušším způsobem. Jsou popsány dvě metody, tj. Ručně a automaticky.

Titulky Kodi Game of Thrones

Metoda 1: Ruční instalace titulků Kodi Game of Thrones

 1. Spusťte Kodi > Klikněte na doplňky > Nyní klikněte na ikonu „Installer Package“ vlevo nahoře> Instalace z úložiště > Úložiště doplňků Kodi > Titulky > Najděte a klikněte na Subscene.com.jak sledovat hru trůnů na kodi s titulky
 2. Klikněte na Instalovat > Počkejte, než se doplněk povolí > Nyní přejděte do hlavní nabídky Kodi > Jdi do nastavení > Klikněte na Nastavení přehrávače.hra trůnových náhrad na kodi
 3. Klikněte na kartu Jazyky, která je uvedena vertikálně na levé straně obrazovky > Jazyk titulků můžete změnit kliknutím na možnost „Jazyky pro stahování titulků“.jak přidat titulky pro sledování hry trůnů na kodi
 4. Při příštím zobrazení epizody Game of Thrones na Kodi si budete moci zobrazit titulky.

Metoda 2: Automatická instalace titulků Kodi Game of Thrones

 1. Spusťte Kodi > Přejít na doplňky > Klikněte na ikonu Installer Package > Instalace z úložiště > Přejděte dolů a klikněte na Služby > AutoSubs > Nainstalujte.hra trůnů automatické titulky na kodi
 2. Při příštím zobrazení videa bude video obsahovat část epizody Kodi Game of Thrones.
  Kodi na iPad - Jak nainstalovat bez počítače / s vězení rozbité ve 4 krocích

Jak se dívat na hru o trůny na Kodi HD

jak sledovat hru trůnů v HD na Kodi

Pokud si nepřejete snižovat kvalitu, můžete stále sledovat Kodi Game of Thrones na HD po instalaci HEVC VideoClub. Streamuje videa v HD i ve 3D kvalitě, která mohou být dostupná v komprimovaném formátu.

Očekávání od Game of Thrones Season 8

Upoutávka hry Game of Thrones Season 8 opravdu vyvolala spoustu otázek a spiknutí. Přívěs ukazuje, jak Jon Snow a Daenerys pochodují společně s jejich armádou přes Winterfell a Arya Stark a Sansa Stark ohromeni, když viděli draky létající nad pevností. Drakové létající nad Winterfellem je důležité si všimnout, protože tam žádný drak nelétal déle než 100 let.

Sam a Bran se dozvěděli o pravdě Jon Snowa, že není opravdu Bastard, ale skutečný dědic železného trůnu. Na druhou stranu, Tyrion Lannister, který byl velmi znepokojen vztahem Jon Snow a Daenerys, se také objevil v přívěsu s znepokojivým výrazem. Nemůžeme odhadnout, čeho se obával, protože se objevil v přívěsu pouze jednou.

Jon Snow a Daenerys jsou vidět na pozoruhodných významných místech a přívěs končí s koněm White Walkers přicházejícím k pevnosti. Jeden pocit, který tento přívěs dává, je, že se každý připravuje na bitvu a zjevně je to proti Bílým chodcům.

Game of Thrones můžete sledovat zdarma na Kodi s výše uvedenými pokyny. Pokud však potřebujete vyhnout se právním problémům, možná budete chtít získat Kodi VPN, abyste mohli hrát bezpečně.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this