Jak se dívat na HBO, HBO a HBO nyní na Kodi

HBO je špičkový televizní kanál na celém světě a toto tvrzení platí i díky nejpopulárnějším televizním pořadům vysílaným sítí. Game of Thrones, Silicon Valley, Westworld, jsou některé z nejpopulárnějších televizních pořadů, které se objevují na HBO.


Nic stojí za to lepší než HBO, ani Netflix, pokud jde o produkci špičkových televizních pořadů. Může se však divit, jak sledovat HBO na Kodi z celého světa. Tato příručka vám poskytne úplné pochopení toho, jak můžete streamovat HBO společně s dalšími kanály IPTV.

Je však třeba mít na paměti, že HBO Now a HBO Go vyžadují, aby byl kanál streamován prostřednictvím sítě VPN Kodi. HBO je americký kanál, takže je povolen pouze pro několik zemí po celém světě. Přečtěte si průvodce instalací.

Jak sledovat HBO na Kodi Krypton verze 17.6 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Nastavení (Ozubené kolo) ikona > Klikněte na Soubor Manažer > Poklepejte na ikonu Přidat zdroj možnost z levého sloupce.Jak sledovat HBO na Kodi Krypton verze 17.6 nebo vyšší
 2. Otevře se dialogové okno, klikněte na <Žádný> a napište to URL „Http://mavericktv.net/mavrepo“ a klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj jako „Maverick“ > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.nainstalovat HBO na kodi krypton
 3. Návrat do Hlavní nabídka Kodi a klikněte na Doplňkyúložiště maverick k instalaci HBO na kodi
 4. Nyní klikněte na Ikona ve tvaru krabice z levého horního rohu.jak přidat HBO kodi addon sledovat hru trůnů
 5. Vybrat Instalace ze souboru Zip možnost ze seznamu > Přejděte seznamem dolů a klikněte na Maverick.HBO kodi addon zip soubor
 6. Nyní klikněte na maverickrepo-3.8.zip a čekat na oznámení.sledujte HBO Go on kodi
 7. Nyní klikněte na Instalace z úložiště možnost a vyberte MaverickTV repo ze seznamu > Jít do Video doplňky složku > Klikněte na Maverick TVjak nainstalovat hbo na kodi firestick
 8. Klikněte na Nainstalujte a po instalaci doplňku počkejte, až se oznámení zobrazí.jak nastavit hbo na kodi jarvis
 9. Nyní se vraťte do Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Přidatons tab > Jít do Doplňky videa sekce > Klikněte na Maverick TV > Klikněte na Maverick TV live a pak jdi na Živá TV složku > Přejděte seznamem dolů a vyberte HBO.

Jak sledovat HBO na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Spusťte aplikaci Kodi Jarvis > Přejít do systému > Klikněte na Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj > Kliknutím na Žádný zadejte adresu URL http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Klikněte na Hotovo > Zadejte název úložiště, tj. „StreamHub“. > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 2. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi > Klikněte na Systém > Pak doplňky > Vyberte Instalovat ze souboru ZIP > StreamHub > repository.streamhub.zip > Počkejte na instalaci.
 3. Instalace z úložiště > Úložiště StreamHub > Doplňky videa > Klikněte na StreamHub > Nainstalujte.
 4. Chcete-li sledovat HBO na Kodi, přejděte na domovskou obrazovku Kodi > Videa > Doplňky > StreamHub > Živá TV > Android API > Mobdro > Přejděte dolů a vyhledejte HBO, klikněte na něj a užívejte si sledování.

Jak se dívat na HBO na Kodi – Video Tutorial

Podívejte se, jak můžete získat HBO na Kodi 2017, zobrazením výukového videa. Instalaci HBO provádí kompletní průvodce, abyste mohli sledovat své oblíbené televizní pořady.

Jak se dívat HBO nyní na Kodi

HBO Now není v Kodi k dispozici, protože úložiště, která byla použita pro streamování kanálu, byla vynucena vymáháním práva. Stále však můžete sledovat, jak se ukazuje, že se vysílá na HBO Now instalací doplňku Covenant na Kodi.

Instalační příručka spolu s videonávodem vám umožní nainstalovat Covenant, abyste mohli sledovat pořady, které jsou k dispozici v HBO Now. Můžete například sledovat True Detective, Left Overs, The Silicon Valley a mnoho dalších pořadů, aniž byste museli utratit penny..

Jak sledovat HBO na Kodi Fire Stick

Chcete-li sledovat HBO na Kodi Fire Stick, musíte zapnout ladění ADB a neznámé zdroje, abyste mohli nainstalovat HBO na Fire Stick. Poté musíte navštívit domovskou stránku Fire Stick a kliknout na Aplikace, které vás zavedou do aplikace Kodi. Pokud používáte Firestick s přerušeným vězením, je vysoce doporučeno použít VPN na Firestick, aby byla zajištěna bezpečnost. Odtud je třeba provést stejné kroky, jaké jsou popsány pro instalaci na Kodi Krypton nebo Kodi Jarvis.

Jak sledovat HBO nyní na Kodi Fire Stick

V aplikaci Kodi Fire Stick můžete jednoduše sledovat HBO Now stažením aplikace HBO Now z Amazon Appstore. Je to nejjednodušší způsob, jak si aplikaci stáhnout, ale po jejím otevření vyžaduje předplatné. Pokud jste již přihlášeni k odběru HBO Now, sledujete kanál jen dva kroky.

Jak se dívat na HBO Go na Kodi Fire Stick

 1. Chcete-li sledovat HBO Go na Kodi Fire Stick, postupujte podle níže uvedených instalačních kroků:
 2. Otevřete Fire Stick > Stáhněte si aplikaci HBO Go > Po instalaci otevřete aplikaci.
 3. Klikněte na Aktivovat zařízení, abyste dostali aktivační kód > Nyní zadejte tento kód do počítače.
 4. Otevřete počítač a klikněte na HBOGO.com/activate. Pokud jste mimo USA, budete potřebovat Kodi VPN, aby získal přístup kvůli geografickým omezením.
 5. Na této stránce musíte zvolit Amazon Fire TV nebo Fire Stick a potom klepněte na Pokračovat.
 6. Zde budete muset vybrat poskytovatele televize > Poté zadejte uživatelské jméno a heslo pro svého poskytovatele televize. Pokud neznáte uživatelské jméno a heslo, můžete se obrátit na svého poskytovatele televize.
 7. Nyní musíte zadat aktivační kód z televizoru a poté zvolit Aktivovat zařízení.
 8. Úspěšná zpráva od HBO Go vám řekne, že jste připraveni sledovat HBO Go. Užívat si!

HBO na Kodi chyby / opravy

HBO je jedním z nejoblíbenějších zábavních kanálů mezi uživateli Kodi a způsobil vývojářům doplňků velké množství tepla. HBO na Kodi se stala populární díky streamování Game of Thrones, což je nejpopulárnější televizní show na světě. Úřady zabývající se pirátstvím, jako je DMCA, si všimly mnoha streamovacích webů, které poskytovaly bezplatné streamování této show a doplňky Kodi byly na vrcholu seznamu.

Mnoho doplňků společnosti Kodi, které dříve hostovaly kanál HBO ve své knihovně, bylo buď vypnuto, nebo muselo HBO odtud vyloučit z knihovny kvůli zásahům úřadů a tlaku proti pirátství ze sítě HBO Network.

Některé z nejčastěji se vyskytujících chyb v důsledku těchto zásahů proti pirátství HBO jsou diskutovány níže:

Chyba při instalaci chyby závislosti

Selhání závislosti nastane, pokud je úložiště doplňků zastaralé nebo chybí některé soubory. Pokud se při používání HBO na Kodi setkáváte s tímto problémem, musí se vyskytnout něco špatného s používaným doplňkem.

Opravit

Zkuste tuto chybu opravit aktualizací doplňku. Pokud to nepomůže, budete muset přepnout na jiný doplněk Kodi, jako je ten uvedený v této příručce.

Nelze se připojit k úložišti

Problém s doplňky Kodi třetích stran je v tom, že jejich úložiště se neustále vypínají nebo se někdy nedokáže připojit. Důvodem této chyby je buď změna adresy URL hostitele úložiště, nebo vypnutí úložiště.

Opravit

Nejprve ručně zkontrolujte zdrojovou adresu URL, zda funguje nebo ne tak, že ji otevřete v prohlížeči. Pokud je úložiště online, zkontrolujte zdrojovou adresu URL, kterou jste zadali, přejděte do Správce souborů. Zkontrolujte, zda jste zadali správnou adresu URL bez mezer.

V případě, že úložiště nefunguje, vyhledejte alternativní doplněk, který má ve své knihovně kanál HBO a nainstalujte jej. Toto je optimální řešení pro takové případy.

Zabalení všeho nahoru

HBO obsahuje mnoho populárních televizních pořadů, které je těžké ignorovat. HBO můžete získat na Kodi 2017 podle kroků, které jsou zvýrazněny v průvodci a pomocí kterých můžete sledovat Game of Thrones online, Westworld, Veep a mnoho dalších televizních pořadů. HBO lze také nainstalovat na zařízení Fire Stick, jehož proces instalace byl také poskytnut. Zůstaňte tady a získejte další skvělé doplňky pro kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map