Jak nainstalovat Kong TV na Kodi – odhadovaná doba je 3 minuty

Kong TV vám umožní sledovat stovky kanálů IPTV z celého světa s nejlepší kvalitou videa na vašem zařízení Kodi. Má samostatné sekce rozděleny do mnoha kategorií, tj. Filmy, sport, živá televize, dokumenty, děti a mnoho dalšího. Zdroje obsahu poskytovaného společností Kong TV mají velmi málo špatných odkazů a to je důvod, proč je tento doplněk skvělý.

V této příručce jsme hovořili o úplném procesu instalace Kong TV na Kodi. Nech nás začít.

 1. Jak nainstalovat Kong TV na Kodi 16
 2. Kong TV nefunguje / Problémy / Chyby
 3. Stáhněte si Kong TV APK
 4. Recenze Kong TV Kodi
 5. Kong TV Kodi Repo Download

Jak nainstalovat Kong TV na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Nejprve musíte Otevřete Kodi Krypton > Poté vyberte Nastavení ikona v horním menu > Jít do Správce souborů.jak nainstalovat kong tv na kodi
 2. Přejděte dolů do nabídky a dvakrát klikněte na Přidat zdroj na levé straně obrazovky > Otevře se pole, kde musíte kliknout ‘Žádný’ volba > Zadejte URL http://devraiden.com/repo/ > Klikněte na OK > Nyní zadejte název úložiště, tzn. King Kong Repo > Klikněte na OK zavřít krabici.jak nainstalovat kong tv na kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Jít zpět k Kodi Home stisknutím “Backspace” na klávesnici > Jít do Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na Instalační program balíčku (Ikona rámečku) nahoře.jak přidat kong tv na kodi
 4. Zobrazí se seznam možností, takže klikněte na Instalace ze souboru ZIP > V okně otevřeném na obrazovce klikněte na King Kong Repo > Repository.KingKong.zip > Instalace bude trvat několik minut.kong tv kodi setup
 5. Klepněte na Instalace z úložiště volba > Najděte a klikněte na Úložiště krále Konga > Pak Doplňky videa > Kong TV > Nainstalujte.kong tv na kodi
 6. Chcete-li zobrazit doplněk, přejděte na Kodi Home > Pak Doplňky > Doplňky videa > Kong TV > Užijte si živou televizi!
  Jak nainstalovat doplněk Quasar Kodi za méně než 3 minuty

Jak nainstalovat Kong TV na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Spusťte aplikaci Kodi Jarvis ve vašem systému> Vybrat Systém možnost z nabídky > Klikněte na Správce souborů z možnosti podnabídky > Pak dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 2. Klikněte na ‘Žádný’ když se box otevře > Zadejte URL http://devraiden.com/repo/ > Klikněte na Hotovo > Potom zadejte název, tzn. King Kong Repo > Klikněte na OK.
 3. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi > Vybrat Systém menu znovu > Klepněte na Doplňky > Nyní klikněte na Instalace ze souboru ZIP > King Kong Repo > Poté vyberte repository.kingkong.zip
 4. Jít do Instalace z úložiště > Poté vyberte Úložiště krále Konga > Klikněte na Doplňky videa > Kong TV > Nainstalujte

Kong TV nefunguje / Problémy / Chyby

S doplňkem kong tv můžete mít různé typy chyb a chyb. Protože jsou tyto kanály vysílány z celého světa, mnoho uživatelů Kodi proto čelí těmto chybám. Některé z nich jsou zvýrazněny níže:

Závislost na instalaci se nezdařila

Kdykoli dojde k této chybě, znamená to dvě věci. Mohlo by to znamenat, zda doplněk nebo úložiště již neexistuje, nebo se doplněk nebo úložiště aktualizuje. Při zobrazení této chyby nemohla existovat žádná třetí možnost.

Řešení

Řešení tohoto problému často zahrnuje vyčkávání několika minut a potom se pokuste znovu nainstalovat konkrétní doplněk. Pokud to stále nefunguje, znamená to, že existuje problém s doplňkem, který je třeba opravit. Čekání na několik minut zajistí, že doplněk bude aktualizován.

Není k dispozici žádný proud ani zdroj

Ačkoli Kong TV vysílá většinu kanálů, které jsou uvedeny na jejich seznamu, ale některé z nich jsou geograficky omezené. To znamená, že tyto kanály nebudou vysílány, pokud nebudou sledovány ve své vlastní konkrétní zemi. Jinak se zobrazí zpráva „Žádný zdroj není k dispozici“.

  11 Nejlepší nástroje pro údržbu Kodi pro efektivní správu Kodi

Řešení

Tento problém lze vyřešit jednoduchým řešením a získat tak Kodi VPN. Umožní vám odblokovat geografická omezení a chránit váš systém před vnějšími hrozbami a spammery.

Kong TV APK

Kong TV v současné době nemá vlastní APK. Proto se doporučuje stáhnout zařízení Kong TV na zařízení Kodi Fire Stick. Podobné kroky se provádějí, jak je uvedeno výše v části Kodi Krypton.

Recenze Kong TV Kodi

@_PYDev_ Ahoj. Love the Kong addons. V Aeon Nox Silvo nemůžu do své sestavy přidat KongTV nebo KongKids. Zamrzne pokaždé, když kliknu na přidat zástupce

– Ronald Kapeller (@rkapeller) 2. srpna 2023

Při pohledu na odpověď uživatelů Kodi se může zdát, že se zdá, že Kong TV nefunguje správně při instalaci nového vzhledu Kodi. Jeden uživatel Kodi poukázal na to, že Kong TV není dobře smíchán s Aeon Nox Silvo Skin, a proto mrzne po každých několika minutách.

@ASB_YT Ref. KongTV App ……. všechny kanály zhasnou po 3 nebo 4 minutách.

– Pat (@Whelts) 1. srpna 2023

Další běžný přezkum zveřejněný uživateli Kodi je jeho selhání v udržování kanálů IPTV. Mnoho stížností je zaměřeno na vypnutí kanálů po každých 3 až 4 minutách. To znamená, že Kong TV má chyby, které se často vyskytují.

Kong TV Kodi Repo Download

Úložiště King Kong lze nainstalovat pomocí souboru ZIP a odtud můžete nainstalovat doplněk Kong TV přímo na Kodi. Postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Stáhněte si Kong TV Repository
 2. otevřeno Kodi > Jít do Doplňky > Vybrat Ikona pole na vrchu > Pak Instalace ze souboru ZIP > Navigovat nebo nahrát stažený soubor ZIP.
 3. Jít do Instalace z úložiště > Úložiště krále Konga > Doplňky videa > Klikněte na Kong TV > Pak Nainstalujte.
  Jak nainstalovat průvodce Ares na tutoriálu Kodi Leia, Krypton a Jarvis

Zabalení

Kong TV získává obrovskou popularitu díky pokrytí stovek kanálů IPTV. Kong TV lze nalézt v úložišti KingKong spolu s dalšími skvělými kodi doplňky. Nabízí kanály v dobré kvalitě videa a má méně špatných odkazů. V této příručce jsme diskutovali o tom, jak nainstalovat Kong TV na Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this