دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix | با PIA VPN به Netflix آمریکایی و ژاپنی دسترسی پیدا کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix یکی از محبوب ترین VPN برای خدمات Netflix بود. VPN توسط بسیاری از حرفهایهای جریان در سطح جهان برای انسداد محتویات محدود و دور زدن محدودیتهای جغرافیایی مورد استفاده قرار گرفت. دسترسی به اینترنت خصوصی معمولاً PIA نامیده می شود و دارای 3226 سرور در 33 کشور جهان است.

PIA بعد از انتشار خبرهایی مبنی بر اینکه PIA Netflix دیگر کار نمی کند ، در صنعت پخش جوی ابرو افزود. این بدان معنی بود که کاربران PIA دیگر نمی توانند از هرجای دیگری به غیر از ایالات متحده به کتابخانه Netflix دسترسی پیدا کنند.

چرا به NetPlix به یک VPN احتیاج دارید؟netflix - کتابخانه ها-در سراسر جهان

Netflix در واقع بهترین سرویس پخش در دسترس در سراسر جهان است اما واقعیت این است که بسیاری از مردم از آن بی اطلاع هستند این است که محتوای مشابهی را در هر منطقه ارائه نمی دهد. این کتابخانه ها برای مناطق مختلف متفاوت است و در هر کتابخانه مطالب مشابهی ندارند. نشانی اینترنتی Netflix همانند Netflix.com برای هر منطقه است. اما وقتی وارد آن می شوید ، این کتابخانه در هر منطقه متفاوت است.

دلیل این تفاوت در کتابخانه های Netflix ، مجوز و محدودیت های نظارتی توسط ارائه دهندگان محتوا است. همانطور که متوجه شد ، کتابخانه Netflix ایالات متحده بیشترین و بهترین نمایش را نسبت به سایر کتابخانه های منطقه ای Netflix دارد..

بیشتر بدانید: نمایش برای تماشای Netflix

نمایش های محبوب خاصی وجود دارد که کاربران Netflix مایل به تماشای آن هستند. اما به دلیل عدم دسترسی آنها در کتابخانه یک عامل ناامید کننده برای آنها است.

ناظران Binge در مورد اولویت های محتوای خود بسیار ویژه هستند و به دلیل این محدودیت ها احساس درماندگی می کنند. نکته دیگری که باید بدانید این است که کاربران نمی توانند به کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنند زیرا امکان جابجایی بین کتابخانه های محتوا وجود ندارد.

این غیرقابل دسترسی بودن محتوا برای کاربران Netflix از مناطق دیگر تنها با کمک یک VPN قابل دور زدن است..

  关于Khabib Nurmagomedov的7个未知事实,没人知道

از طریق VPN ، می توانید به یک سرور آمریکایی وصل شوید و به حساب Netflix خود وارد شوید. سیستم Netflix IP ماسک شما را تشخیص می دهد و به شما امکان دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده را می دهد.

این در واقع بهترین راه برای تماشای هر کدام از نمایشهایی است که می خواهید بدون هیچ زحمتی روی Netflix پخش کنید. هر سرویس VPN سرورهای بی شماری را در سراسر جهان فراهم می کند و به شما امکان می دهد منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی کتابخانه Netflix ایالات متحده روش دیگری وجود ندارد.

چگونه Netflix VPN را مسدود می کند?

تمرین استفاده از یک سرویس VPN برای پخش جریان با Netflix به تدریج افزایش یافت و Netflix بزودی متوجه آن شد. دارندگان مجوز و ارائه دهندگان محتوا از طریق پخش این محتوا درآمد کسب می کنند. و دسترسی به این محتوا از طریق خدمات VPN باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها شد.

ارائه دهندگان محتوا / احزاب مجوز ، Netflix را تحت فشار قرار داده اند تا از توزیع ایمن محتوای آنها اطمینان حاصل شود و چنین پراکسی ها و VPN ها را مسدود کنند. بنابراین ، Netflix سیستمهای خود را به روز کرد و شروع به شناسایی و مسدود کردن سرورهای پروکسی و VPN کرد.

سرورهای Netflix با تطبیق مکان DNS و آدرس IP شما تشخیص می دهند که کاربر در تلاش برای دسترسی به ویدیو از VPN استفاده می کند یا خیر. اگر آنها مطابقت داشته باشند ، سرور Netflix قادر به استفاده از VPN نخواهد بود. اما اگر بین آدرس IP و محل DNS شما تفاوت وجود داشته باشد ، قصد دارد استفاده از VPN را تشخیص داده و خطایی را نشان دهد.

اگر از VPN های رایگان و سرورهای پروکسی آنلاین استفاده می کنید ، احتمال شناسایی توسط سرورهای Netflix زیاد است. از آنجا که برخی ترافیک شما را فقط از طریق DNS مختلف انجام می دهند در حالی که برخی دیگر فقط آدرس IP شما را نقاب می زنند. هر دو پروتکل باید با یکدیگر مطابقت داشته باشند و این همان چیزی است که آنها در ارائه آنها ناکام هستند.

استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد برای دسترسی به یک کتابخانه Netflix متفاوت ، باعث حفظ حریم خصوصی و دسترسی شما خواهد شد.

  به Netflix USA دسترسی پیدا کنید و نمایش های تلویزیونی را تماشا کنید ، فیلم های آنلاین را از کتابخانه ایالات متحده Netflix تماشا کنید

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی / PIA با Netflix کار می کند?

من به چند وبلاگ و راهنمائی رسیده ام که می گویند PIA می تواند محدودیت های جغرافیایی کتابخانه Netflix را دور بزند.

بگذارید این افسانه را برای شما بدگویی کنم!

دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix با مسدود کردن Netflix کار نمی کند ، زیرا قبلاً برای دسترسی به سرورهای Silicon Valley برای دسترسی به Netflix ارائه می داد و این سرورها اکنون ممنوع شده اند.

سپاس خداوند را!

PIA قبلاً با Netflix کار می کرد اما این مدتی پیش بود! PIA برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی کتابخانه دیگر به Netflix دسترسی نمی دهد. با تشکر از سرکوب شبکه Netflix VPN که PIA را غیرفعال کرد تا دسترسی به Netflix را فراهم کند.

PIA Netflix راه حل

PIA با Netflix کار نمی کند. بگذارید این واقعیت غرق شود زیرا این یک مشکل بزرگ نیست. یک روش راه حل PIA Netflix وجود دارد که می تواند برای پخش با Netflix مورد استفاده قرار گیرد و در صورت عدم کار کردن ، تعداد VPN های جایگزین دیگری نیز وجود دارد که قابل استفاده هستند..netflix را مسدود کنید

این مراحل از راه حل PIA Netflix را دنبال کنید:

  1. روتر مورد استفاده خود را پیکربندی کنید dd-wrt و سپس آن را به هر سرور PIA ایالات متحده متصل کنید.
  2. اکنون ، مشتری PIA را برای ویندوز بارگیری کنید و به رایانه یا لپ تاپ خود به یک سرور آمریکایی متصل شوید.
  3. پس از اتصال هر دو رایانه و روتر خود به یک سرور VPN ، سعی کنید به Netflix دسترسی پیدا کنید. محدودیت جغرافیایی دور می شود و به کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی خواهید داشت.

اگر این راه حل برای شما پیچیده به نظر می رسد ، سعی کنید از یک سرویس VPN متناوب مانند ExpressVPN ، PureVPN یا NordVPN استفاده کنید ، که نیازی به راه حل ندارند. سرورهای ExpressVPN Netflix و NordVPN Netflix از نظر محدودیت دور زدن و سرعت شگفت انگیز هستند.

دسترسی به اینترنت خصوصی ژاپن

بسیاری از کاربران معتقدند که کتابخانه Netflix ایالات متحده بزرگترین کتابخانه از نظر تعداد محتوا است. با این حال ، اخیراً متوجه شدم که کتابخانه ژاپن Netflix دارای محتوای بیشتری نسبت به کتابخانه ایالات متحده است ، و آن را به بزرگترین کتابخانه محتوای Netflix در جهان تبدیل می کند. این کتاب حدود 300 عنوان محتوای دیگر در مقایسه با کتابخانه Netflix ایالات متحده دارد.دسترسی به اینترنت خصوصی netflix ژاپن

  2023年Amazon App Store上可用的最佳FireStick应用程序列表

با دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix می توانید به راحتی به کتابخانه ژاپن Netflix دسترسی داشته باشید. برای این کار کافی است به یک سرور ژاپنی که توسط PIA ارائه شده است متصل شوید. پس از اتصال به یک سرور PIA ژاپن ، به Netflix بروید و به حساب خود وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، کل کتابخانه Netflix ژاپن را مشاهده خواهید کرد.

از دسترسی به بزرگترین کتابخانه Netflix لذت ببرید و آن را در مقابل دوستان خود ببالید!

دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix Reddit Review

دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix به دلیل عدم امکان دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده برای کاربران خود با انتقادهای زیادی روبرو شده است. در اینجا آنچه معاون معاون ارشد مشتری در دسترسی به اینترنت خصوصی در مورد نگرانی های کاربران در مورد Reddit گفت:

نظر از بحث نظر IaisonQ از بحث "Netflix در مورد PIA".

شما مانند افرادی که هیچ تصوری نمی دانند PIA با Netflix ایالات متحده همکاری نمی کند ، به افرادی که از این صنعت هر روز بی اطلاع هستند ، می افتید:

اظهار نظر از نظر stymy از بحث "هیچ کس در اینجا به دسترسی به اینترنت خصوصی اشاره نمی کند ، اما من همیشه Netflix را از طریق VPN خود تماشا می کنم".

نتیجه

PIA ممکن است نتواند دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده را فراهم کند اما با سایر کتابخانه های منطقه ای Netflix کار می کند زیرا سرورهای PIA فقط در ایالات متحده ممنوع است. PIA به دلیل سرعت و پهنای باند خوبی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مورد توجه تماشاگران binge-تماشاگر قرار گرفته است..

دسترسی به اینترنت خصوصی یک سرویس VPN خوب است اما این واقعیت که PIA با Netflix دوستانه نیست ، به شهرت آن آسیب رسانده است. شایعات می گویند که آنها در حال کار بر روی تنظیم برخی از IP ها و سرورهای جدید در ایالات متحده هستند تا دسترسی کاربران به Netflix ایالات متحده را فراهم کند و ما فقط می توانیم صبر کنیم تا ببینیم که آیا این صحیح است یا خیر..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this