IPTV Kodi 18.0 نسخه – 15 بهترین IPTV Kodi Leia ، کریپتون ، جارویس Addons برای آوریل 2020

Kodi فقط برای پخش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و یا تماشای کمدی یکپارچهسازی با سیستمعامل نیست. کاربران آن را به دلیل بهترین افزونه های kodi که به کاربران امکان می دهد برنامه های زنده و مورد علاقه خود را نشان می دهند ، برنامه های تلویزیونی و سایر برنامه های زنده را ترجیح می دهند.


چندین افزونه رسمی IPTV Kodi 2018 وجود دارد و چند افزونه عالی IPTV رایگان وجود دارد که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث نیز ساخته شده است. با این حال ، بسیاری از افراد با نصب افزونه ها یا دسترسی به جریان های آنها با مشکلاتی روبرو می شوند.

دلیل این امر این است که افزونه های تلویزیون زنده Kodi دارای محدودیت جغرافیایی هستند و بدون پشتیبانی از VPN در Kodi ، دسترسی به جریان های آنها در خارج از منطقه تعیین شده خود امکان پذیر نیست..

نحوه نصب Platinum Smart IPTV Kodi در Leia و Krypton

 1. کدی را باز کنید > بر روی نماد چرخ دنده (تنظیمات) کلیک کنید.
 2. File Manager را انتخاب کنید.
 3. روی Add Source دوبار کلیک کنید.
 4. اینجا را کلیک کنید و این URL را تایپ کنید: ‘http://legionworldtv.com/wizard ‘ > تأیید را کلیک کنید.
 5. نام خود را به این منبع رسانه “Legion Repo” بگذارید و روی Ok کلیک کنید > URL و Name را دوبار بررسی کنید و دوباره Ok را بزنید.
 6. بازگشت به صفحه اصلی > روی منوی افزودنیها کلیک کنید.
 7. روی نماد کادر کلیک کنید.
 8. از پرونده فشرده نصب را انتخاب کنید > plugin.video.iptvplatinum.zip را انتخاب کنید > منتظر اطلاع رسانی باشید.

نحوه نصب Platinum Smart IPTV Kodi در نسخه Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

 1. راه اندازی کدی.
 2. کلیک سیستم > باز کن مدیر فایل > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.
 3. کلیک <هیچ یک> و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی: http://legionworldtv.com/wizard > کلیک انجام شده.
 4. این منبع رسانه را نامگذاری کنید لژیون Repo > کلیک انجام شده > کلیک خوب.
 5. بازگشت به کدی صفحه اصلی > قابل اعتماد و متخصص سیستم > کلیک کنید مواد افزودنی منو > انتخاب کنید از پرونده zip نصب کنید > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 6. قابل اعتماد و متخصص لژیون Repo > باز کن plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. آ اطلاع درباره نصب افزونه ظاهر می شود.

Platinum Smart IPTV Kodi بارگیری

 1. بارگیری کنید  فایل فشرده > قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی.
 2. کلیک کنید بر روی نماد جعبه.
 3. کلیک از فایل پستی نصب کنید > سیستم را مرور کرده و پرونده zip بارگیری شده را باز کنید > منتظر اطلاع رسانی باشید.

لیست کانال های هوشمند IPTV پلاتینیوم

در اینجا برخی از کانالهایی که کاربران می توانند روی Platinum IPTV تماشا کنند وجود دارد:

 1. NBC
 2. FOX
 3. ABC دیترویت
 4. WMYD TV20
 5. FXX USA
 6. Spike HD
 7. TRU TV HD
 8. تلویزیون وحشی
 9. شبکه جهانی ماهیگیری
 10. سرعت HD
 11. شرط بندی تلویزیون
 12. زمان فیلم
 13. اومنی 1
 14. امنی 2
 15. CNN HD

15 بهترین IPTV Kodi Addon برای 2020

 1. iTV
 2. سیلور
 3. BGTime.TV
 4. شارژ! تلویزیون زنده
 5. تلویزیون دنباله دار زنده
 6. D8
 7. C31
 8. تلویزیون ECB
 9. Cerebro Prime
 10. شبکه تلویزیونی CW
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. پاداش.TV
 14. Boom Boom TV
 15. تلویزیون DFB

بهترین افزودنیهای کد IPTV برای نسخه Leia نسخه 18

1) iTV

بهترین افزونه های IPTV Kodi

iTV یک شبکه تلویزیونی مستقر در انگلیس است که به کاربران امکان می دهد به محتوای پخش شده خود به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنند. کاربران Kodi می توانند تمام کانالهای انگلیس را از طریق افزودنی رایگان iTV IPTV Kodi به صورت مستقیم پخش کنند.

2) سیلور

افزونه رایگان Sylvr IPTV Kodi

وقتی صحبت از کیفیت و ویژگی های جریان می شود ، سیلور عالی است ، دست کم. با وجود ارائه تعداد کمی کانال ، Sylvr الزاماً افزودنی در کتابخانه Kodi شما است. بهتر بود اگر فقط تنوعی را ارائه می داد. با این وجود ، این افزونه به خوبی کار می کند و رابط کاربری بسیار کاربر پسند است.

3) BGTime.TV

افزودنی رایگان BGTime بلغارستان iptv

BGTime.TV یک سرویس آنلاین تلویزیون بلغاری است که به کاربران امکان می دهد در کانال های مورد علاقه بلغاری خود مشترک شوند. کاربران می توانند کانال های مورد نظر خود را ضبط ، پخش و پخش کنند. افزودنی BGTime.TV IPTV یک افزونه رسمی برای کاربران Kodi است و این امکان را می دهد تا با ثبت نام آنلاین ، به کانال ها و رویدادهای تلویزیونی زنده دسترسی داشته باشند..

4) شارژ کنید! تلویزیون زنده

شارژ! تلویزیون IPTV Kodi لیست جریان

شارژ! شبکه پخش برای پخش فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، رویدادهای زنده و کانال های ورزشی است. به دلیل محتوای عملی که به کاربران ارائه می دهد محبوب است. کاربران Kodi می توانند با نصب شارژ رسمی ، از این سرویس کاملاً به راحتی استفاده کنند! افزودنی TV Live IPTV.

5) تلویزیون دنباله دار زنده

برنامه دنباله دار تلویزیون زنده iptv kodi list addon

دنباله دار یک کانال تلویزیونی است که محتوای ژانر علمی تخیلی مانند اکتشافات ، توطئه های تاریخی ، نوآوری ها ، اختراعات و غیره را پخش می کند..

بهترین افزودنیهای کد IPTV برای کریپتون نسخه 17.6

1) D8

بهترین افزونه های کد IPTV برای کریپتون نسخه 17.6

D8 یک کانال تلویزیونی فرانسوی است و کاربران می توانند به راحتی به این کانال تلویزیونی فرانسوی دسترسی پیدا کرده و فیلم ها را از طریق افزودنی رسمی IPTV Kodi موجود در مخزن رسمی افزونه کدئی مشاهده کنند..

2) C31

لیست C31 انجمن iptv kodi Addon

کانال 31 یک کانال تلویزیونی با محوریت اطلاعات ، آموزش ، ورزش و سرگرمی داخلی است. این یک سرویس پخش تلویزیونی غیر انتفاعی در شهر استرالیا است.

محتوای آن از کوه دندنونگ پخش می شود ، برخی از ستاره های ناآشنا و لنگرهایی را از درون ویکتوریا پوشش می دهد. تقریباً 90 برنامه هر هفته پخش می شود و در داخل کشور تولید می شود.

3) تلویزیون ECB

addon کریکت ECB IPTV kodi m3u addon

این IPTV Kodi m3u مستقر در انگلیس است که پخش جریانی را از وب سایتهای رسمی تخته کریکت انگلیس و ولز فراهم می کند..

4) Cerebro Prime

افزودنی Cerebro Prime IPTV Kodi m3u

Cerebro Prime یک افزودنی شگفت انگیز IPTV Kodi m3u برای پخش رویدادهای ورزشی و سرگرمی در Kodi است. همچنین جریان هایی برای فیلم ها و مطالب مرتبط با علم ارائه می دهد.

5) شبکه تلویزیونی CW

شبکه تلویزیونی CW iptv kodi پرداخت کرد

شبکه تلویزیونی CW یک شبکه تلویزیونی آمریکایی است که برخی از محبوب ترین نمایش ها مانند Flash ، Jane the Virgin ، iZombie ، Jessica Jones ، The Vampire Diaries و غیره را پخش می کند و فعالیت های آن توسط شبکه CW ، LLC کنترل می شود و دفتر مرکزی آن در حال فعالیت است. بوربانک ، کالیفرنیا. کاربران Kodi می توانند با نصب این بهترین افزودنی پرداخت IPTV Kodi ، به راحتی تمام نمایش های موجود در شبکه تلویزیونی CW را مشاهده کنند.

بهترین افزودنیهای کد IPTV برای Jarvis نسخه 16

1) Darkzide IPTV

بهترین افزونه های کد IPTV برای جارویس نسخه 16

نکته ای که ممکن است بعد از خواندن نام آن در ذهن شما ایجاد شود محتوای ترسناک IPTV Kodi افزونه پرداخت شده است. با این حال ، اینطور نیست! در واقعیت ، این یکی از بهترین افزودنی های IPTV برای پخش کانال های مناطقی مانند نروژ ، دانمارک و سوئد است. دارای جریان های با کیفیت عالی است اما ممکن است با زبان روبرو باشید.

2) تلویزیون ExPat

Expat TV UK Iptv kodi به افزونه پرداخت کرد

ExPat TV یک افزونه عالی IPTV Kodi است که فقط برای جریانی پخش می شود که فقط در انگلستان محدود است. کاربران می توانند این افزونه Live IPTV را نصب کرده و فیلم های مورد علاقه ، برنامه های تلویزیونی و غیره را از کانالهایی مانند iPlayer BBC پخش کنند.

3) جایزه.TV

bonus.tv دانلود iptv kodi روسی

Bonus.TV یک سرویس پخش روسی است که به کاربران امکان می دهد کانال های روسی ، اوکراینی و برخی از کانال های بین المللی مورد علاقه خود را نیز پخش کنند. کاربران می توانند با نصب افزونه Bonus.Tv Kodi به راحتی فیلم ، برنامه های تلویزیونی را تماشا کرده و به موسیقی مورد علاقه خود گوش فرا دهند..

4) Boom Boom TV

Boom Boom iptv kodi دانلود

افزونه Boom Boom TV Kodi واقعاً Boom Up the Live TV Add-on را بازی کرد زیرا در این قسمت با انتخاب 1000 کانال تلویزیونی زنده بارگیری شده است و این کانال ها از مناطق مختلفی مانند انگلستان ، آمریکا ، اسپانیا و غیره وجود دارند. -on جامعه را متلاشی کرده و در مدت زمان کوتاهی به یکی از بهترین افزودنیهای رایگان IPTV Kodi تبدیل شده است.

5) تلویزیون DFB

تلویزیون DFB آلمانی iptv رایگان

DFB یک وب سایت رسمی برای تیم ملی فوتبال آلمان است که کلیه گزارشات و جریانهای مربوط به مسابقات و اخبار دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. کاربران می توانند این بهترین افزودنی IPTV آلمانی را برای پخش فیلم ها و اخبار مربوط به تیم فوتبال آلمان نصب کنند.

خطاهای هوشمند IPTV پلاتین / کار نکردن / مشکلات

خطای ورود را بررسی کنید

این نوع خطا در حین نصب مخزن یا افزونه به دلیل وجود پرونده های گمشده در مخزن یا داده های کش بیش از حد رخ می دهد.

ثابت

برای رفع این خطا دو مرحله وجود دارد زیرا دلیل آن مشخص نیست. ابتدا کش و افزونه سیستم خود را پاک کنید و نصب و باز کردن افزونه را امتحان کنید. اگر کمکی نکرد ، سعی کنید افزودنی را از یک مخزن قابل اعتماد و به روز شده دوباره نصب کنید.

نصب وابستگی انجام نشد

خطای وابستگی در صورتی رخ می دهد که کاربر سعی کند افزونه را از مخزن / منبع منسوخ نصب کند یا منبع میزبان خاموش باشد.

ثابت

برای برطرف کردن این خطا ، همیشه قبل از نصب افزونه اطمینان حاصل کنید که مخزنی که برای نصب افزونه استفاده می کنید به روز شده و خوب کار می کند.

بررسی پلاتین هوشمند IPTV Kodi

با قضاوت این تمجید که Platinum IPTV در سراسر جهان رواج دارد ، می توان آن را دوست داشتنی ترین IPTV افزودنی که در حال حاضر در بازی است ، قرار داد. ما برخی از توییت های کاربرانی که از این افزودنی ستایش می کنند ، تنظیم کردیم:

@ platinumiptv2 که کانالهای من را دوست دارد هنوز هم جفت می شوند. 6months و هنوز هم آن را دوست دارم!

– ADAM -aka- BIGZ (bigz_cov) 31 مارس 2018

عالی iptv m8 ، به ارزش پولی که فقط 1 سال پرداخت کرده اید بسیار خوشحال است

– گری ترنر (@ GARYrfc1872) 5 مارس 2018

@ platinumiptv2 با تشکر از شما ، درخشان کار می کنید ، بنابراین انتخاب زیادی به نظر می رسد که چند ماه دیگر از تلویزیون حرکت نخواهم کرد ??

– Bob (Animal) ™ (Bob_Animal) ۱۳ ژانویه ۲۰۱۸

کاربران همچنین از توسعه دهنده الحاقی بخاطر پشتیبانی وی در حل و فصل درخواستهایشان ستوده اند:

هفته گذشته این مجموعه تنظیم شد و تاکنون تحت تأثیر قرار گرفت. او همچنین به پیام ها بسیار پاسخگو بود.

– اندرو توماس (twmscfc) 31 مارس 2018

کلمات نهایی

افزودنیهای IPTV Kodi که در این بلاگ به آنها اشاره کردیم ، همه کار می کنند و با توجه به نیازها و ترجیحات شما مناسب هستند. همه اینها محبوب ترین افزودنی های رایگان IPTV هستند که هم اکنون در قفسه موجود است و شما حتی نمی توانید یکی از آنها را از دست دهید ، بنابراین آنها را نصب کنید و همین حالا پخش مستقیم را شروع کنید. با این وجود ، حین تلاش برای افزودن غیر رسمی Kodi برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود ، از یک سرویس Kodi VPN استفاده می کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای “نحوه نصب VPN بر روی Kodi” ما را ببینید. اگر حاضر نیستید هزینه آن را بپردازید ، می توانید یک سرویس رایگان VPN Kodi نیز انتخاب کنید. با این حال ، به دلیل تفاوت در ویژگی ها ، بسیار توصیه می شود که از یک سرویس VPN پولی استفاده کنید. امیدوارم تا حالا متوجه شده باشید که چرا با این افزونه نیاز به VPN برای Kodi دارید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map