כיצד להתקין VPN על Kodi בשתי שיטות שונות [2020]

קודי נמצא בענף זה זמן רב והוא פופולרי בקרב צופי הגזירה מכיוון שיש לו תכונות מתקדמות ותוכן איכותי. בנוסף, מגוון התכנים הקיימים ב- Kodi לא יאפשרו לכם לחשוב על שום דבר אחר. זוהי תחנה אחת לבידור, חדשות, ספורט, מוזיקה ועוד ועוד.

אחד הדאגות הגדולות בעידן הדיגיטלי הזה הוא אבטחת סייבר והזרמים המקוונים הם מהקורבן הגדול ממנו. משתמשי Kodi זורמים תוכן דרך התוספות שלו, שהן התוספות הרשמיות או התוספות הלא רשמיות (צד שלישי). תוספות רשמיות של Kodi מספקות זרמים המאושרים על ידי בעלי התוכן ומפיצים והם אינם מעורבים בשום פירטיות. תוספות של צד שלישי משמשות יותר מאשר הרשמיות ורבות מהן מספקות זרמים פירטיים, מה שמסמן אותם כבלתי חוקיים לשימוש.

רשויות והאקרים רבים מנצלים את הפגיעות של סטרימרים מקוונים ומרגלים אחריהם בזמן שהם זורמים ברשת ללא שום מושג. תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות הן נושא נפוץ העומד בפני מיליוני אזרחים ברחבי העולם. במיוחד כאשר אתה משתמש בפלטפורמת קוד פתוח כמו Kodi, מומלץ מאוד להגן על פרטיותך.

משתמשים חכמים מגנים על פרטיותם ונוכחותם המקוונת באמצעות VPN כאשר הם מצפינים את התנועה ומאבטחים את החיבור שלכם. עם זאת, לא כל VPN יכול לשמש לזרם מקוון מכיוון שלא לכל ספק VPN יש שרתים במהירות גבוהה. הייתי ממליץ לך לבחור מה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi כדי להגן על פרטיותך מהרשויות וליהנות מזרם חלק.

2 דרכים להשתמש ב- VPN ב- Kodi

ישנן שתי דרכים שונות בהן אתה יכול להשתמש ב- VPN ב- Kodi כדי לבטל את חסימת הזרמים ושמירה על פרטיות. אתה יכול להתקין את ה- VPN ישירות על Kodi, אם לספק יש תוסף קודי ייעודי. אחרת, תצטרך להתקין VPN במכשיר שלך ואז להריץ את Kodi מעליו. שתי השיטות הללו מנוסות ונבדקות ולא ניתן להבחין בשום בעיה.

הבה נבחן כיצד להתקין VPN ב- Kodi בשתי השיטות הבאות:

1. כיצד להתקין VPN בהתקן לשימוש ב- Kodi

אחת הדרכים היעילות ביותר להשתמש ב- VPN ב- Kodi היא להתקין אותו במכשיר שלך ואז להריץ Kodi דרך חיבור מאובטח. שימוש ב- VPN כזה לא יפריע לך בזמן הזרמת ותוכל לבטל את חסימת הזרמים ללא שום בעיה. שיטה זו מיושמת בעיקרון עבור ספקי ה- VPN שאין להם תוספת קודי ייעודית.

בצע את הצעדים הפשוטים הבאים להתקנת VPN במכשיר שלך:

  1. בקר באתר הרשמי של הספק והירשם לשירותו על ידי בחירה בחבילה המתאימה לך ביותר.
  2. הורד כעת את הלקוח / האפליקציה בהתאמה למכשיר ולמערכת ההפעלה שלך. לדוגמה, אם אתה משתמש ב- Windows, הורד לקוח שולחן עבודה של Windows.
  3. לאחר הורדתו התקן את הלקוח בהתקן. לאחר סיום ההתקנה, התחבר לשירות באמצעות האישורים שסופקו לך בעת ההרשמה.
  4. כעת התחבר לשרת מאובטח מרשימת השרתים.
  5. לאחר התחברות לשרת, פתח את Kodi במכשיר שלך.
  6. זרם עם כל תוסף שתרצה להשתמש בו ללא חשש מהגבלות.

2. כיצד להתקין VPN ב- Kodi – התקנה ישירה

PureVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi בעל תוסף Kodi ייעודי, מה שמקל על המשתמשים לאבטח את פרטיותם בזמן הזרמת. ומדריך ההתקנה הזה עושה שימוש במאגר המסופק על ידי PureVPN המיועד לקודי. כל המשתמשים ששדרגו ל- Kodi Leia 18, עקבו אחר נוהל זה להתקנת VPN בגירסה האחרונה של Kodi..

 1. הורד את קובץ ה- Zip של מאגר PureVPN.כיצד להתקין VPN ב- Kodi Krypton 17.6
 2. פתוח קודי > לחץ על תוספות כרטיסייה.התקן vpn על קודי ג'רביס
 3. הקלק על ה אייקון תיבה מהפינה השמאלית העליונה > לחץ על התקן מקובץ zip אפשרות.כיצד להתקין vpn עבור הזרמת קודי - -
 4. תופיע תיבת דו-שיח, דפדף למיקום של קובץ zip שהורדת ופתח אותו > התוסף יותקן ויופיע הודעה.כיצד להוסיף vpn על קודי - -
 5. חזור אל התפריט הראשי של קודי > לחץ על תוספות כרטיסייה> לך ל תוספות לתוכנית > בחר PureVPN> לחץ על הגדרות תוספות > תופיע תיבת דו-שיח עם אפשרויות.purevpn להגדרת קודי
 6. רחף עם הסמן מעל אפשרות תצורת VPN והזן את ה- פרטי כניסה של PureVPN > לחץ על אישור > כעת התחבר לשרת הרצוי לך מהרשימה.

סטרימינג מאובטח עם vpn לקודי

כיצד להתקין VPN ב- Kodi Leia 17.6

אם אתה משתמש בקודי קריפטון גרסה 17.6, בצע את הצעדים הבאים:

 1. פתח את קודי > לחץ על תוספות כרטיסייה > לחץ על הורד אפשרות מהרשימה.
 2. בחר תוספות לתוכנית > גלול מטה ברשימה ולחץ על מציג אינטרנט > לחץ על להתקין > המתן להופעת ההודעה.
 3. לאחר מכן חזור ל התפריט הראשי של קודי > לחץ על תוספות > לך ל תוספות לתוכנית > בחר מציג אינטרנט.
 4. התוסף ייפתח ותראה ממשק של דפדפן אינטרנט > הקלד קישור זה “https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip” בסעיף שורת כתובת ו – לחץ על בסדר > תופיע תיבה המבקשת את רשותך להוריד את קובץ ה- zip > לחץ על כן.
 5. הזן את היעד שבו ברצונך להוריד את קובץ ה- zip > לחץ על בסדר > ההורדה תתחיל ותקבל הודעה לאחר סיום ההורדה > לחץ על בסדר שוב סגור צופה באינטרנט.
 6. לחזור ל התפריט הראשי של קודי > לחץ על תוספות > לחץ על קופסא > לחץ על התקן מקובץ Zip > פתח את תיקיית היעד של קובץ zip שהורדת > לחץ על service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > המתן להתקנת התוסף.
 7. חזור אל התפריט הראשי של קודי > לחץ על תוספות כרטיסייה> לחץ על תוספות לתוכנית > פתוח צג PureVPN OpenVPN.
 8. לחץ על הגדרות תוספות > הכנס את שם משתמש ו סיסמה בכניסה לחשבון PureVPN שלך.
 9. תבחר אזור מדינה מהמקום שאתה רוצה לחבר לאינטרנט > לחץ על בסדר.

כיצד להגדיר Kodi VPN בנתב

אחת הדרכים הטובות ביותר לאבטחת הרשת שלך היא על ידי התקנת ה- VPN ב- Router. בדרך זו, לא רק שתוכלו להזרים בבטחה עם Kodi, אלא תוכלו ליהנות גם מרשת אלחוטית בטוחה. הגדרה זו מתאימה גם כאשר משתמשים מנסים להשתמש בקודי ב- Fire TV Stick עם VPN ב- Firestick בצע את הצעדים הבאים להתקנת VPN בנתב:

 1. התחבר ללוח הבקרה של נתב העגבניות שלך
 2. מהחלונית בצד שמאל, עבור אל ‘בסיסי‘ > לחץ על ‘רשת
 3. בחר את החיבור ‘סוגמהתפריט הנפתח
 4. הכנס את אישורי חשבון VPN המסופק על ידי ספק שירותי VPN שלך.
 5. סימון ביקורתהשתמש ב- DCHP‘ו-‘השתמש בשער ברירת מחדל ברשת מרוחקת
 6. תחת שער PPTP, הזן את כתובת השרת שאליה ברצונך להתחבר
 7. עזוב את ה ‘מסכת רשת משנה‘ו-‘אפשרויותשדה בלבד, אלא אם כן הורה על ידי ספק ה- VPN שלך
 8. עבור ‘מצב חיבור’ בחר ‘להשאיר בחייםמהתפריט הנפתח
 9. תבדוק אם MTU מוגדר כברירת מחדל
 10. ודא גם ש הגדרות LAN או אלחוטי מוגדרים כברירת מחדל
 11. כעת גלול מטה אל הדף והקש ‘לשמורוזהו, סיימת
 12. אתה יכול לבדוק את מצב החיבור על ידי מעבר אל סטטוס > יומנים > 25 שורות אחרונות

כיצד להתקין VPN בחינם ב- Kodi

אני לא ממליץ לאף אחד על VPN בחינם עבור Kodi מכיוון שהם לא אמינים כמו ספקי VPN בתשלום. VPNs אמורים לספק לך ביטחון ולכסות את הפגיעות שלך, שלדעתי לא יכולה להיעשות על ידי ספקי VPN בחינם. משתמשי VPN בחינם התמודדו עם בעיות חמורות כמו שמירת יומן ודליפות DNS. נושאים רציניים אלה אינם צפויים מספק VPN טוב ואמין.

עם זאת, אם אתם עדיין לא ששים לבזבז אגורה בודדת עבור VPN, תוכלו לנסות את TunnelBear עבור Kodi. זהו אחד מספקי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר עבור Kodi עם שרתים ביותר מ- 22 מדינות וכולם מספקים הורדה והעלאה במהירות גבוהה. TunnelBear משתמש בפרוטוקול הצפנה של AES 256 סיביות ובעל מדיניות קפדנית ללא יומני.

אתה יכול להשתמש ב- TunnelBear בחמישה מכשירים בו זמנית, אך חסרון אחד בשימוש ב- TunnelBear הוא שיש לו מגבלת נתונים של 500MB ליום. ל- TunnelBear אין שום תוסף קודי ייעודי אך אתה יכול להשתמש בו על ידי התקנתו ישירות במערכת שלך.

סיכום

אולי אתה תוהה מדוע אני מדגיש כל כך הרבה על שימוש ב- VPN של Kodi למרות שקודי היה שירות סטרימינג חוקי. הסיבה שמאחורי הדגש שלי על שימוש ב- VPN עבור Kodi היא שזרם מקוון עם Kodi באמצעות תוספות צד שלישי יכול אבל אתה בסיכון ואף אחד לא רוצה להתמודד עם החום הזה. שנית, סוגיות בנושא אבטחת סייבר צומחות מיום ליום ותמיד עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער.

הדגש השני שלי הוא על בחירת שירות VPN בתשלום ולא על ספק VPN בחינם מכיוון ששום דבר טוב לא בא בחינם. ספקי VPN בחינם אינם מגנים עליך אך הם משאירים אותך פגיע ומי יודע אם הם מנהלים את יומניך. אז היו חכמים בבחירת ספק VPN מכיוון שהפרטיות המקוונת שלכם תהיה על כף המאזניים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this