כיצד לנקות / להסיר את מטמון הווידיאו ב- Kodi XBMC (Leia / Krypton / Jarvis)

מה זה מטמון בקודי ?

כשאתה משחק סרטים, תכניות טלוויזיה וסרטונים אחרים באמצעות תוספות Kodi הם בדרך כלל מנגנים בצורה מבריקה. עם זאת, כל התוספות דורשות כמות נתונים מאופקת מראש כדי לוודא שהסרטונים שלך לא ממתינים כל שנייה. קודי שומר את חוצץ הווידאו הזה ב- RAM, באמצעות 20MB המוקצה לכל תוספות כברירת מחדל..

לפעמים, כדי לכסות תוספות חציצה באיכות גבוהה, עוקפים את הגדרות ברירת המחדל ושמירת נתונים חוצצים בכונן הקשיח. טוב ויפה למכשירים בעלי מפרט גבוה, אך התקנים בעלי מפרט נמוך נוטים להציג הודעות כמו “המטמון מלא, רוקן את הקובץ השמור.” זה מוביל להפעלת וידיאו איטית וחציצה כשמנגנים סרטונים באיכות גבוהה.

אין שום נזק בפינוי מטמון ברירת המחדל לתיקון קודי שאינו פועל, מכיוון שהוא מפנה מקום ומאפשר לתוספות אחרות להשתמש בו כדי ליצור חיץ להפעלת וידאו, מה שמקנה ביצועי סטרימינג מעולים. קודי תנקה בשלב מסוים את זיכרון המטמון באופן אוטומטי למקרה שהוא זקוק לשטח לתוספות שלו.

אז בואו ונמשיך לגלות כיצד להסיר (לנקות) זיכרון מטמון בקודי. אדגים את השיטה לניקוי מטמון ב- Kodi XBMC Krypton ו- Jarvis באמצעות ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi.

כיצד לנקות את המטמון באופן אוטומטי בקודי קריפטון 17 באמצעות סופר ריפו (תיקון בעיות חוצץ שנגרמות על ידי אחסון מלא)

עדכון: אשף מרלין כבר לא עובד דרך המקור הישן שלו וכנראה שכל המשתמשים קצת מודאגים. ובכן, יש פיתרון ברור לכולם! אתה יכול להשתמש Super Repo; חבילת הריפו המפורסמת, כדי להתקין את אשף מרלין או לדפדף בקטע מכשירי הקודי הטובים ביותר.

כדי לנקות את המטמון משתמשים Kodi יכולים לסמוך לחלוטין על Super Repo. להלן מדריך שלב אחר שלב להתקנת Super Repo ולניקוי מטמון.

 1. פתוח קודי > לחץ על סמל הגדרות (ממוקם בחלק העליון) > לך ל מנהל קבצים > ואז לחץ לחיצה כפולה הוסף מקור.כיצד להסיר מטמון בקודי באמצעות מרלין -
 2. לחץ איפה כתוב ‘אף אחד’ > הקלד את ה כתובת אתר > לחץ על בסדר > הקלד את שם מקור המדיה ‘סופררו’ > לחץ על בסדר.
  קוד מטמון ברור
 3. לחץ על ‘מקש לחזור אחורה’ מקש זמן רב לחזור אליו – – תפריט ראשי של קודי > כעת לחץ על תוספות > ואז לחץ על מתקין חבילות סמל (ממוקם בפינה השמאלית העליונה) .הסרת
 4. בחר התקן מקובץ Zip > לחץ על סופרפו > ואז לחץ על קריפטון > מאגרים > סופרפו. 
  התקנת קובץ zip סופר -
 5. לחץ על ‘superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip‘והמתן להתקנת קובץ ה- zip.כיצד לנקות את המטמון באופן אוטומטי בקודי
 6. בחר כעת התקן מהמאגר > בחר מאגרי SuperRepo [Krypton] [V7]  > מאגר תוספים > בחר SuperRepo All [Krypton [V7]  > לחץ על להתקין > המתן עד שההרחבה תאפשר.נקה מטמון בעת ​​הפעלת קודי
 7. חזור אל תוספות> לחץ על סמל תיבה> לחץ על התקן מהמאגר> לחץ על SuperRepo All [Krypton] [v7] > תוספות לתוכנית >לחץ על מאגר מרלין > כעת לחץ על אשף מרלין (לפעמים תיבת Merlin Wizard מופיעה בעצמה, אתה רק צריך ללחוץ על פתח מרלין Wiard מאותה תיבה).נקה מטמון בעת ​​הפעלת קודי
 8. לך ל ארגז כלים אפשרות שנמצאת בתפריט לעיל > בתחתית תוכלו לראות אפשרויות שונות, אך החשובות ביותר הן 3 האפשרויות, כלומר. מטמון נקה, מחק חבילות, ו מחק תמונות ממוזערות. מתחת לכל אחת מהאפשרויות הללו תישא חלל שכל אחת מהן נושאת. לחץ על כל שלוש האפשרויות הללו כדי לפנות מקום מיותר.בוצע ניקוי מטמון
 9. לחץ על יציאה לאחר שניקית את הקובץ השמור, מחקת חבילות ומחקת תמונות ממוזערות.

מזל טוב שניקית בהצלחה את הקובץ השמור של Kodi, תהנה מהשהייה מנגינת וידאו בחינם. זכור כי הזרמת וידאו תלויה גם במספר גורמים, כולל חיבור לאינטרנט, חיבור WI-FI שלך, מצערת ספק שירותי אינטרנט וכו ‘..

כיצד לנקות את מטמון Kodi באמצעות אשף Ares (לא עובד)

מאגר אמין נוסף בו תוכלו להשתמש בכדי לנקות את מטמון הקודי הוא אשף Ares. תוסף זה הוא בין מעט התוספות המומלצות ביותר של צד שלישי. בצע את הצעדים הבאים להתקנה וניקוי מטמון Kodi:

 1. פתוח קודי יישום> הקלק על ה סמל גלגל השיניים (הגדרות) נוכח בתפריט העליון> לחץ על מנהל קבצים.
 2. לחץ על הוסף מקור> לחץ על . הזן את כתובת האתר http://areswizard.uk/ ולחץ בסדר.
 3. תן שם למקור זה ‘ארס‘> לחץ בסדר> לחץ על בסדר שוב.
 4. לחץ על תוספות> לחץ על אייקון תיבה בראש העמוד השמאלי.
 5. לחץ על התקן מקובץ zip> לחץ על ארס> לחץ על “repository.aresproject-0.1.0.zip
 6. המתן להתראה> לחץ על התקן מהמאגר.
 7. לחץ על פרויקט ארס .
 8. עכשיו לך ל תוספות לתוכנית> בחר אשף ארס > ללחוץ להתקין.
 9. פתוח אשף ארס לאחר התקנתו.
 10. לך ל תחזוקה אפשרות בתפריט העליון> כעת לחץ על מחק מטמון \ מחק חבילות / מחק תמונות ממוזערות > המטמון יימחק.

זהו זה! פשוט, לא כל כך מסובך.

כיצד לנקות מטמון – מדריך מדריך וידאו

כיצד לנקות מטמון בגירסת 16 או למטה של ​​קודי ג’רוויס

 1. פתוח קודי ג’רוויס > ואז לחץ על מערכת בתפריט מול המסך > בחר כעת מנהל קבצים > לחץ לחיצה כפולה הוסף מקור אפשרות בתחתית.
 2. ברגע שתלחץ על הוסף מקור, בקרוב תופיע תיבה בה אתה צריך ללחוץ על האפשרות ‘ללא’ והקלד את http://srp.nu/  > לחץ על בוצע > סוג כתובת אתר שם למטה ‘סופר ריפו’ > לחץ על בוצע > ואז לחץ בסדר.
 3. לאחר שתסיים, חזור ל תפריט ראשי של קודי על ידי לחיצה ‘יציאה’ כפתור במקלדת > לך ל מערכת > ואז בחר תוספות > ואז לחץ על התקן מקובץ Zip > סופר ריפו > ואז בחר ג’רוויס > לחץ על מאגרים > סופרפו > superrepo.repo.0704.zip
 4. בחר כעת התקן מהמאגר > ואז סופר ריפו מאגר [Jarvis] [v6] > לך ל מאגר תוספים > בחר מאגר SuperRepo All [Jarvis] [v6] > מכה להתקין  
 5.  חזור שני שלבים ולחץ על התקן מהמאגר > מאגר SuperRepo All [Jarvis] [v6]> תוספות לתוכנית > אשף מרלין > להתקין
 6. פתח את אשף מרלין, עבור אל ארגז כלים אפשרות > כאן תוצג בפניך 3 אפשרויות, כלומר. נקה מטמונים, מחק חבילות, ו מחק תמונות ממוזערות. מתחת לאפשרויות הללו מופיע המרחב שכל אחת מהאפשרויות הללו צורכות.

כיצד לנקות קודי מטמון על הברית

Covenant, המזלג המכונה של אקסודוס, מועדף לרוב על ידי משתמשי קודי על סטרימינג של סרטים ותכניות טלוויזיה. מאז התיישן יציאת מצרים, ברית כבשה את אור הזרקורים. למרות עובדה זו, כדי לנקות את המטמון משתמשים Kodi יכולים להסתמך על זה.

אם ברצונך לנקות את קודי במטמון, משתמשים עשויים להזדקק להתקין קודם את התוסף Covenant. להתקנת הברית על קודי, עיין במדריך ההתקנה הזה.

להלן צעד אחר צעד כדי לנקות את הקובץ השמור לאחר התקנת הברית.

 1. פתוח קודי> עבור לתוספים> לך ל תוספות וידאו> פתוח ברית.
 2. עבור אל תפריט ראשי> פתוח כלים.
 3. כעת לחץ על נקה מטמון ו ספק ברור> לחץ על כן> הודעה ‘התהליך הושלם‘ יופיע.

שם, דרך קלה לנקות מטמון עבור משתמשי קודי. תהנה.

כיצד לנקות קודי מטמון באמצעות שיטה ישירה ידנית

לתהליך המטמון של Kodi נקה, תזדקק למאגר. אחרת לא ניתן לנקות מטמון בקודי. אם אתה רוצה שיטה ישירה, הנה מדריך קצר עבורך:

בצע את הצעדים הבאים בקודי כדי לנקות את המטמון:

 1. הורד את קובץ ה- Super Repo Zip במכשיר שלך.
 2. פתוח קודי > לחץ על תוספות> לחץ על הסמל בצורת תיבה בפינה השמאלית העליונה.
 3. בחר התקן מקובץ Zip > כאן אתה צריך נווט קובץ ה- Zip שהורדת > ייקח קצת זמן להתקנה.
 4. לחץ על התקן מהמאגר> בחר מאגרי SuperRepo [Krypton] [V7].
 5. לחץ על מאגר תוספות.
 6. לחץ על SuperRepo All [Krypton [V7] .
 7. לחץ על להתקין > המתן להתקנת התוסף.
 8. פתוח תוספות תפריט> הקלק על ה סמל תיבה.
 9. לחץ על התקן מהמאגר> לחץ על SuperRepo All [Krypton] [v7] > לחץ על תוספות לתוכנית.
 10. לחץ על מאגר מרלין > בחר אשף מרלין מהרשימה> לחץ על להתקין.
 11. פתוח הוסף תוכנית-ons > בחר אשף מרלין> לך ל ארגז כלים > לחץ על נקה מטמון.

כעת תוכלו ליהנות מזרמים מהירים ללא כל פיגור. תהנה!

כיצד לנקות מטמון ביציאת אקסודוס

חציצת וידיאו בתוספת Exodus יכולה לפעמים לקחת גילאים שעלולים להיות מאוד מתסכלים. אתה עלול להרגיש פחות מתעניין בצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה כאשר חיץ זה לוקח הרבה זמן. עם זאת, אתה יכול להתגבר על מכשולים אלה על ידי ניקוי מטמון ביציאת קודי. להלן השלבים הבאים:

 1. לאחר התקנת אקסודוס ב- Kodi, עבור אל תפריט ראשי של קודי
 2. לך ל תוסיף > תוספות וידאו > לחץ על יציאת מצרים.
 3. כאן תוכלו לראות אפשרויות רבות כולל סרטים, תכניות טלוויזיה, אך עליכם ללחוץ עליהם כלים אפשרות.
 4. כעת התבוננו בתחתית תוכלו למצוא שתי אפשרויות, כלומר. יציאה: ספקים ברורים ו יציאה: נקה מטמון. לחץ על שתי האפשרויות הללו ונקה הכל. כעת תוכלו לצפות בווידיאו ללא מאגר.

פיתרון זה יעבוד בצורה מושלמת עבור התוסף Exodus שלך. עם זאת, יציאת מצרים תעלם במהרה מכיוון שכבר הוחלף החלפתה, כלומר הברית. הנה התהליך להתקנת Covenant על Kodi.

כיצד לנקות מטמון בקודי FireStick

בדומה לגרסאות Windows, Mac ו- Android, תוכלו להשתמש באותן שיטות שלב אחר שלב המפורטות לעיל כדי לנקות את המטמון בקודי עבור FireStick שלכם. מכיוון של- Amazon FireStick יש אחסון מוגבל, טוב לנקות את המטמון באופן שגרתי במכשיר.

רק כדי להיות בטוח, בדוק גם את קישוריות ה- FireStick שלך עם הנתב ואז נקה את המטמון ב- FireStick בהתאם לאותם שלבים כפי שהוזכר לעיל..

אראה אותך שוב בקרוב

מקווה שמצאת את שלי כיצד להסיר את המטמון במדריך Kodi מועיל & בעיות הסטרימינג שלך הסתדרו בסדר. עיין בקטעי הבלוג והמדריכים שלנו לקבלת הרחבות מעניינות יותר, מדריכי תצורה, פתרונות לפתרון בעיות וחסימה של Kodi..

באשר למשתמשים המשתמשים בקודי ב- Firestick, נסה להשתמש ב- VPN בחינם עבור מקל Kodi Fire כדי לבטל את חסימת הזרמים המוגבלים בגיאוגרפיים ולהגן על פרטיותך..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this