איך לצפות ב- HBO, HBO Go ו- HBO עכשיו בקודי

HBO הוא ערוץ הטלוויזיה המוביל ברחבי העולם וההצהרה הזו נכונה בגלל תכניות הטלוויזיה הפופולריות ביותר ששודרו ברשת. משחקי הכס, עמק הסיליקון, Westworld, הם כמה מתוכניות הטלוויזיה הפופולריות ביותר שמוצגות ב- HBO.

שום דבר לא שווה יותר מ- HBO, אפילו לא נטפליקס בכל הקשור להפקת תכניות טלוויזיה מובילות. עם זאת, אפשר לתהות כיצד לצפות ב- HBO ב- Kodi מרחבי העולם. מדריך זה יספק לך הבנה מלאה כיצד ניתן להזרים HBO יחד עם ערוצי IPTV אחרים.

עם זאת, יש לזכור כי HBO Now ו- HBO Go דורשים VPN של Kodi כדי להזרים את הערוץ. HBO הוא ערוץ אמריקאי, ולכן הוא מורשה רק למדינות מעטות ברחבי העולם. המשך לקרוא עבור מדריך ההתקנה.

כיצד לצפות ב- HBO בקודי קריפטון גרסה 17.6 ומעלה

 1. פתוח קודי > הקלק על ה הגדרות (גלגל שיניים) סמל > לחץ פנימה קובץ מנהל > לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור אפשרות מהעמודה השמאלית.כיצד לצפות ב- HBO בקודי קריפטון גרסה 17.6 ומעלה
 2. תפתח תיבת דו-שיח, לחץ <אף אחד> והקלד את זה כתובת אתר “Http://mavericktv.net/mavrepo” ולחץ בסדר > שם למקור זה בשם “מאבריק” > לחץ על בסדר > לחץ על בסדר שוב כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.התקן את HBO בקודי קריפטון
 3. לחזור ל התפריט הראשי של קודי ולחץ על תוספותמאגר maverick להתקנת HBO בקודי
 4. כעת לחץ על סמל בצורת תיבה מהפינה השמאלית העליונה.כיצד להוסיף HBO קודי addon לצפייה במשחק הכס
 5. בחר התקן מקובץ Zip אפשרות מהרשימה > גלול מטה ברשימה ולחץ על מאבריק.קובץ מיקוד של HBO קודי
 6. כעת לחץ על maverickrepo-3.8.zip ולחכות להודעה.צפה ב HBO קדימה
 7. כעת לחץ על התקן מהמאגר אפשרות ובחר MaverickTV ריפו מהרשימה > לך ל תוספות וידאו תיקיה > לחץ על טלוויזיה של מאווריקכיצד להתקין hbo על קודקי Firestick - -
 8. לחץ על להתקין וחכה שההודעה תוקפץ כאשר ההתקנה תתקין.כיצד להתקין hbo בקודי ג'רוויס - -
 9. עכשיו חזר ל התפריט הראשי של קודי > הקלק על ה הוסףons כרטיסייה > לך ל תוספות וידאו קטע > לחץ על טלוויזיה של מאווריק > לחץ על טלוויזיה Maverick בשידור חי ואז ללכת ל שידור חי תיקיה > גלול מטה ברשימה ובחר HBO.
  כיצד להתקין מהירות על Kodi - מדריך 7 קל

כיצד לצפות ב- HBO בגרסה 16 או למטה של ​​קודי ג’רוויס

 1. הפעל את קודי ג’רוויס > עבור אל מערכת > לחץ על מנהל הקבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור > לחץ על None כדי לכתוב את כתובת האתר http://archive.org/download/
  repository.streamhub / לחץ על סיום > הקלד את השם למאגר, כלומר ‘StreamHub’ > לחץ על בוצע > לחץ על אישור.
 2. עבור למסך הבית של קודי > לחץ על מערכת > ואז תוספות > בחר התקן מקובץ מיקוד > StreamHub > repository.streamhub.zip > המתן להתקנתו.
 3. התקן מהמאגר > מאגר StreamHub > תוספות וידאו > לחץ על StreamHub > להתקין.
 4. לצפייה ב HBO ב- Kodi, עבור למסך הבית של Kodi > סרטונים > תוספות > StreamHub > שידור חי > ממשק API של Android > מובדרו > גלול מטה וחפש HBO, לחץ עליו ותיהנה לצפות.

כיצד לצפות ב- HBO בקודי – הדרכת וידיאו

צפו כיצד תוכלו להשיג HBO ב- Kodi 2023 על ידי צפייה בסרטון ההדרכה. להלן מדריך שלם להתקנת HBO כך שתוכלו לצפות בתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליכם.

כיצד לצפות ב- HBO עכשיו בקודי

HBO Now אינו זמין ב- Kodi מאחר שמאגרי השימוש ששימשו להזרמת הערוץ הוסרו על ידי אכיפת החוק. עם זאת, עדיין תוכלו לצפות במופעים המגיעים ל- HBO Now דרך התקנת תוסף Covenant ב- Kodi.

מדריך ההתקנה יחד עם הדרכת הווידיאו יאפשר לכם להתקין את Covenant כך שתוכלו לצפות בתוכניות הזמינות ב- HBO Now. לדוגמה, אתה יכול לראות בלש אמיתי, השמאל אובר, עמק הסיליקון, ותכניות רבות אחרות מבלי לבזבז אגורה.

כיצד לצפות ב- HBO ב- Kodi Fire Stick

כדי לצפות ב- HBO ב- Kodi Fire Stick, עליך להפעיל את ניפוי באגים ב- ADB ומקורות לא ידועים כדי שתוכל להתקין HBO ב- Fire Stick. לאחר מכן, אתה צריך לבקר בדף הבית של Fire Stick ולחץ על אפליקציות שיובילו אותך לאפליקציית Kodi. אם אתה משתמש בכלא שבור של Firestick, מומלץ מאוד להשתמש ב- VPN ב- Firestick כדי להבטיח אבטחה. משם אתה צריך לבצע את אותם השלבים שתוארו להתקנה על Kodi Krypton או Kodi Jarvis.

  כיצד להתקין את אפדה על קודי - הזרם סרטים בחינם בשידור חי באינטרנט על לייה, קריפטון, ג'רוויס, Firestick

כיצד לצפות ב- HBO עכשיו בקודי פייר סטיק

ב- Kodi Fire Stick תוכלו פשוט לצפות ב- HBO Now על ידי הורדת אפליקציית HBO Now מאפליקציית האמזונס. זוהי הדרך הקלה ביותר להוריד את האפליקציה אך דורשת דמי מנוי ברגע שפותחים אותה. אם אתה כבר מנוי ל- HBO Now, אתה רק שני צעדים משם צופה בערוץ.

כיצד לצפות ב- HBO ללכת על Kodi Fire Stick

 1. לצפייה ב HBO Go ב- Kodi Fire Stick, עקוב אחר שלבי ההתקנה שלהלן:
 2. מקל פתוח > הורד את אפליקציית HBO Go > פתח את האפליקציה ברגע שהיא מותקנת.
 3. לחץ על הפעל את המכשיר שלך כך שתקבל קוד הפעלה > כעת הזן את הקוד הזה במחשב שלך.
 4. פתח את המחשב ולחץ על HBOGO.com/activate. אם אתה מחוץ לארה”ב, היית זקוק ל- VPN של Kodi כדי לקבל גישה בגלל מגבלות גיאוגרפיות.
 5. בדף זה עליך לבחור Amazon Fire TV או Fire Stick ולחץ על המשך.
 6. כאן תצטרך לבחור את ספק הטלוויזיה שלך > ואז הזן שם משתמש וסיסמא עבור ספק הטלוויזיה שלך. אם אינך יודע את שם המשתמש והסיסמה, תוכל ליצור קשר עם ספק הטלוויזיה שלך.
 7. כעת עליך לספק את קוד ההפעלה שלך מהטלוויזיה ואז לבחור הפעל מכשיר.
 8. הודעת הצלחה של HBO Go תאמר לכם שאתם מוכנים לצפות ב- HBO Go. תהנה!

HBO על שגיאות / תיקוני Kodi

HBO להיות אחד מערוצי הבידור המועדפים ביותר בקרב משתמשי קודי גרמה לחום רב למפתחי הרחבות. HBO ב- Kodi הפכה לפופולרית בגלל סטרימינג של משחקי הכס, שהיא תוכנית הטלוויזיה הפופולרית ביותר בעולם. רשויות נגד פירטיות כמו DMCA הבחינו באתרי סטרימינג רבים שסיפקו סטרימינג בחינם למופע זה ותוספות קודי היו בראש אותה רשימה.

  Kodi בטלוויזיה החכמה של סמסונג - למד כיצד להתקין ב 6 שיטות קלות

תוספות רבות של קודי שאירחו בעבר ערוץ HBO בספריה שלהם, או נסגרו או נאלצו להדיר את HBO משם הספרייה בגלל התקלות של הרשויות והלחץ נגד פירטיות מרשת HBO.

להלן כמה מהטעויות הנפוצות ביותר כתוצאה מפגיעות אלה נגד פירטיות של HBO:

התקנת שגיאת תלות נכשלה

כשל בתלות מתרחש אם מאגר התוספים מיושן או חסרים קבצים כלשהם. אם אתה נתקל בבעיה זו בזמן שאתה משתמש ב- HBO ב- Kodi, בטח יש משהו לא בסדר בתוסף שאתה משתמש בו.

לתקן

נסה לתקן שגיאה זו על ידי עדכון התוסף. אם זה לא עוזר, תצטרך לעבור לתוסף אחר של קודי כמו זה שמוזכר במדריך זה.

לא ניתן היה להתחבר למאגר

הבעיה עם תוספות קודי של צד שלישי היא שמאגרי המידע שלהם כל הזמן נכבים או לפעמים אינם מצליחים להתחבר. הסיבה מאחורי שגיאה זו היא שינוי כתובת האתר של מארח המאגר או כיבוי המאגר.

לתקן

ראשית, בדוק את כתובת האתר של המקור באופן ידני, אם זה עובד או לא על ידי פתיחתו בדפדפן. אם המאגר מקוון, בדוק את כתובת האתר למקור שהזנת על ידי מעבר למנהל הקבצים. ודא שהזנת את כתובת האתר הנכונה ללא רווחים.

במקרה שהמאגר לא עובד, חפש תוסף חלופי שיש לו ערוץ HBO בספריה שלו והתקן אותו. זהו הפיתרון האופטימלי למקרים כאלה.

לעטוף את הכל

HBO מציגה תכניות טלוויזיה פופולריות רבות שקשה להתעלם מהן. אתה יכול להשיג HBO ב- Kodi 2023 על ידי ביצוע הצעדים שהודגשו במדריך ובעזרתם תוכלו לצפות במשחקי הכס באופן מקוון, Westworld, Veep וכל כך הרבה תוכניות טלוויזיה אחרות. ניתן להתקין HBO גם במכשיר ה- Fire Stick שלך, שתהליך ההתקנה שלו סופק גם כן. הישאר סביב לתוספות קודי נהדרות יותר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this