כיצד לצפות בלוקאס מתיססי מול מני פקוויאו בשידור חי מקוון בחינם ב- ESPN +

מני פקקיאו האגדי חוזר לזירה ביום ראשון הקרוב מול “בוגיימן” הארגנטינאי; לוקאס מתיססה על תואר אליפות Welterweight ואינך יכול לפספס לראות את המאבק הזה בשידור חי. עקוב אחר המדריך שלנו כדי ללמוד כיצד לצפות ב- Matthysse לעומת Pacquiao באופן מקוון באמצעות Kodi VPN וזרמים מקוונים.

מדוע יש כל כך הרבה הייפ למתיסי מול פקקיאו?

עברה כמעט שנה מני פקוויאו צעד ברגל בזירה ובמשך כל הזמן הזה הוא היה עסוק בקריירה הפוליטית שלו. אלופת העולם היחידה שמונה מחלקות העולם תכננה כעת לחזור לזירה בגין תוארו התשיעי. מנהל מני Pacquiao דיווח כי הוא היה רחוק מכל הפעילויות העסקיות בגלל אימונים למשחק התואר הקרוב שלו.

מצד שני, לוקאס מתייס; האלוף הנוכחי במשקל הרווחה מוכן להילחם במני פקקיאו ואין ספק שהוא לוחם מסוכן. ההבדל בין הגילאים של לוחמים אלה אינו כה משמעותי מכיוון שקאצ’יאו הוא רק בן 39, מת’יסה הוא בן 35. ההבדל הגדול ביותר שיש להרהר בו הוא יכולת הטבעת של שני הלוחמים.

כיצד לצפות במתתיה נגד Pacquiao נלחמים בשידור חי מקוון

אוהדי ספורט ואיגרוף ולחימה מכל רחבי העולם שמים עין במאבק הזה מכיוון שהאגדה חוזרת ואף אחד לא רוצה לפספס את זה. סיבה נוספת להייפ שלה היא בגלל התבוסה השנויה במחלוקת של פאקוויאו בידיו של ג’ף הורן בשנה שעברה. בסופו של דבר, הוא איבד את תוארו. זה יהיה נהדר לראות אותו שוב בזירה, שכן נראה אם ​​הוא התאושש מאותה תבוסה.

  כיצד לצפות ב 52 סופר קודי קודי תוך פחות מ -4 דקות

פקוויאו שחזר אחרי שנה מעיד בבירור שהוא לא יהיה בכושר הכי טוב כפי שהיה בראש הממשלה שלו. ואילו, לוקאס מתיסס הוא האלוף, נמצא בשלב הירידה שלו ככל שהרפלקסים שלו הולכים ונחלשים. עם זאת, עדיין תהיה לו יד על העליונה במאבק הזה נגד פקקאו בגלל התחרויות הרגילות שלו.

היכן אוכל לצפות במטיססי נגד פאקיאו אונליין?

זכויות השידור הרשמיות של Pacquiao לעומת Matthysse נרכשות על ידי ESPN Plus והיא תשדר את המשחק בשידור חי בפלטפורמה המקוונת שלה. ESPN plus הוא שירות נהדר מקוון מעולה של ESPN לכל חובבי הספורט. עם זאת, הבעיה בשירות זה הנגישות שכן זמינה רק בארה”ב והיא מוגבלת גיאוגרפית.

espn פלוס חסום

עם זאת, אתה עדיין יכול לגשת ל- ESPN פלוס באמצעות שירות VPN והתחברות לשרת בארה”ב. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לצפות במשחק בשידור חי בחינם, פשוט על ידי ביצוע ניסיון חינם למשך 7 ימים. גם לאחר מכן, מחיר המנוי הוא עד 4.99 $ לחודש.

ספקי VPNPriceOfferWebsite
PureVPN $ 10.95 $ 2.91 חודש לחודש

מבצע מיוחד: 73% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת
כריש גולש $ 11.91 $ 1.99 חודש לחודש

מבצע מיוחד: 83% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת
CyberGhost $ 12.99 $ 2.75 חודש לחודש

83% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת
ExpressVPN 12.95 $ 8.32 חודש לחודש

35% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת

שירות נהדר נוסף שתוכלו להשתמש בו לצפייה במאבק Pacquiao לעומת Matthysse הוא SKV ספורט PPV שירות. זה יאפשר לך להזרים את ההתאמה השלמה בשידור חי ללא מודעות, פיגורים או הפרעות. כל שעליכם לעשות הוא להירשם לתכנית שלה ולהתחיל להזרים.

איך לצפות במתיסי נגד פסקוויאו בשידור חי מקוון בחינם

Pacquiao לעומת Matthysse יהיה מופע אחד לצפות! כיוון שלשני הלוחמים הללו סגנון לחימה פוגעני ושניהם לוחמים כבדים. תוכלו לצפות במשחק זה בשידור חי בחינם על ידי גישה לאתרים / קישורים הבאים:

 1. Glory667
 2. פרנקי בלארד
 3. ליגת VIP
  כיצד להתקין אקסודוס רדוקס על קודי ליה, קריפטון וג'רוויס

espn פלוס ניסיון בחינם

עם זאת, אם הזרמים לעיל אינם פועלים, יש דרך להסתכל במאבק זה בשידור חי באינטרנט בחינם ב- ESPN +. ESPN מציע תקופת ניסיון חינם של 7 ימים, שתוכלו להירשם אליהם אם אתם בארצות הברית. אתה יכול להסוות את ה- IP שלך באמצעות VPN כדי לשנות את המיקום הנוכחי שלך לארה”ב ולהתחיל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 7 ימים כדי לצפות בקטטה בשידור חי בחינם.

קבל CTA VPN

איך לצפות במטיססי נגד פקוויאו בארגנטינה בשידור חי מקוון?

המתאגרף הארגנטינאי; לוקאס מתיסה יגן על תוארו נגד המתאגרף הפיליפיני פאקוויאו וברור שזה משחק גאווה לאומי. אוהדי אגרוף בכל העולם יכולים לצפות במשחק זה באופן מקוון מאתרי הסטרימינג החי שהוזכרו לעיל, אך אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור מעריצי האגרוף בארגנטינה היא Digital Place שיהיו בה זרמים חיים באיכות HD של המשחק..

איך לצפות במטיססי נגד פקוויאו בטלוויזיה

צפו במתתיה נגד Pacquiao בשידור חי מקוון בחינם

Sling TV הוא אחד משירותי הטלוויזיה המקוונים הטובים ביותר שקיימים באופן מקוון אך אבוי, הוא מוגבל גיאוגרפי לארה”ב בלבד. בשל ההגבלה הגיאוגרפית, אוהדי הסטרימינג המקוון נשללים משירות טלוויזיה מקוון כה גדול שיכול למלא את כל צרכי הזרימה של צופי Binge וסטרימינג של חנונים. עם זאת, אם יש לך VPN, אתה יכול לגשת אליו מכל מקום בעולם על ידי חיבור לשרת בארה”ב.

בכל מקרה, אם אתה מתגורר בארה”ב, אתה יכול לגשת בקלות לקלע הטלוויזיה ולתוכן אך לא ללא חיובי המנוי. עם זאת, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עם Sling TV (אם אתה בוחר את זה רק לצורך הזרמת הקרב) הוא שאתה יכול לקחת ניסיון חינם בן 7 ימים ולהזריק את המשחק בשידור חי באיכות HD ללא הפרעות.

Matthysse נגד Pacquiao נלחמים מיקום ותאריך

היכן אוכל לצפות ב- Matthysse לעומת Pacquiao Online?

ההתמודדות המוערכת מאוד הזו תתרחש ביום ראשון הקרוב; 15 ביולי (14 ביולי למשתמשים בארה”ב) בזירת אקסיאטה בקואלה לומפור, מלזיה. זה יהיה מאבק חובה לצפייה מכיוון ששני המתאגרפים האלה מדהימים ובעלי סגנונות איגרוף נהדרים.

  15 החלפות חלופות של NYAA - כיבוי אתר אנימה ותוספות אנימה של קודי

כרטיסים למתיזה נגד פקוויאו

מתיסס נגד פסקוויאו הוא משחק שכל אוהד אגרוף מצפה אליו ומדוע הם לא היו עושים זאת. המתמודד שמתמודד על התואר הוא אגדה בעולם האגרוף ואילו האלופה היא מתאגרפת מרעישה שעולה לכותרות לאחרונה. כל האוהדים שרוצים לצפות במשחק בשידור חי בזירה יכולים לקנות את הכרטיסים של Pacquiao לעומת Matthysse להילחם ברשת מהפורטלים הבאים:

 1. טיקביס
 2. סטאבוב
 3. SMTickets

אוסף האיחוד הטוב ביותר של קודי אגרוף לחגורה Welterweight במשקל רגיל

ישנם מספר תוספות קודי הטובות ביותר שקיימות באינטרנט אך מבין כולם, ריכזנו עבורכם 5 תוספות אגרוף הטובות ביותר. הקפד לנסות אותם:

 1. שטן ספורט
 2. ג’וקר ספורט
 3. UltimateIPTV
 4. פלייליסטים של UKTurk
 5. נגן יורוספורט

כיצד לצפות ב- Matthysse לעומת Pacquiao Live Online ב- Kodi Krypton v17.6

 1. פתוח קודי > הקלק על ה סמל גלגל השיניים > פתוח מנהל קבצים
 2. לחץ פעמיים על הוסף מקור > לחץ איפה כתוב ‘אף אחד’ > הזן כתובת אתר זו: http://mavericktv.net/mavrepo/ > לחץ על אישור > שם URL זה בשם ” MavRepo” > לחץ על בסדר > לחץ שוב על אישור כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.
 3. לחזור ל מסך הבית > לחץ על תוספות > הקלק על ה אייקון תיבה.
 4. בחר התקן מקובץ Zip אפשרות > לחץ על MavRepo > בחר repository.maverickrepo-3.4.zip > המתן להתראה.
 5. כעת לחץ על התקן מהמאגר אפשרות > בחר ריפו של MaverickTV > פתוח תוספות וידאו תיקיה.
 6. בחר ג’וקר ספורט > לחץ על להתקין > המתן להתראה המותאמת להרחבה.

כעת תהנו לצפות בקטטה בשידור חי על קודי בזרמים חלקים.

הערות לסיום

הקרב הולך להיות מדהים מכיוון ששני הלוחמים הללו בעלי סגנון לחימה ייחודי. Pacquiao אוהב להשתמש בזריזותיו ועבודות כף הרגל שלו, אך השאלה תהיה האם עדיין יש בו את הניצוץ והמגע הקודם. מצד שני, מתיססה אוהב לזרוק את משקלו עם אגרופים שהופכים אותו למתאגרף אגרסיבי נהדר. ההתנגשות הזו חייבת להיות עדה ואנחנו יודעים שגם אתם מצפים לזה. לכן כיסאנו את כל ההיבטים הדרושים כדי שתוכלו לצפות במשחק בשידור חי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this