כיצד להתקין 1Channel PrimeWire ב- Kodi XBMC בשבעה שלבים

תוספת לערוץ עבור Kodi לא רק מאפשרת למשתמשים בקודי להזרים סרטים, תכניות טלוויזיה או את תוכן המדיה המועדף עליהם, אלא שהיא הוסיפה תכונה מיוחדת שנקראת ‘החלק המועדף’. זה המקום בו משתמשי קודי יכולים לאחסן את תוכן הזרימה העדיף שלהם. בכך, מקל על מציאתו אחר כך.

1 התוסף Kodi Channel נשאר עם Kodi כאחת התוספות הפופולריות של קודי במשך זמן מה, רק בגלל הקישורים המועטים שלו או חסרי שום קשר. במדריך זה אנו מספקים שלב אחר שלב כיצד להתקין ערוץ 1 על Kodi.

כיצד להתקין 1Channel PrimeWire בגירסת Kodi 17
כיצד להתקין 1Channel PrimeWire בגירסת Kodi 16
1 ערוץ קודי חסום
הורדת קודי ערוץ 1
1 קודי ערוץ לא עובד

כיצד להתקין 1Channel PrimeWire בגירסת 17 של קודי קריפטון

  1. השקה קודי > כעת לחץ על ‘הגדרות’ מקש שניתן למצוא בחלקו העליון של המסך > בחר מנהל קבצים.כיצד להתקין ראשוני תעלה 1 על קודי - -
  2. כעת לחץ לחיצה כפולה הוסף מקור > לחץ על ‘אף אחד’ הכנס את כתובת האתר kodivpn.co/repo/kodil.zip והקלד את השם של מקור מדיה כפי ש ‘קודיל’.כיצד להתקין primewire 1 ערוצים בגירסת 17 של קודי קריפטון
  3. עכשיו חזור ל מסך הבית של קודי על ידי לחיצה ‘יציאה’ כפתור > לחץ על תוספות > כעת לחץ על ‘מתקין חבילות’ סמל שניתן למצוא בפינה השמאלית העליונה.חוט ראש ערוצי בקודי
  4. לחץ על התקן מקובץ zip > מצא ולחץ על קודיל > Kodil.zip > המתן לתוסף ל- לאפשר.חוט ראש ערוצים 1 בהגדרת קודי
  5. כעת לחץ על התקן מהמאגר > מאגר קודיל > תוספות וידאו> ערוץ 1 > להתקין > לאחר ההתקנה תראה תוסף 1 Channel מופעל.חוט ראש ערוצים 1 בהגדרות קודי
  6. התקנת בהצלחה 1 תוסף קודי לערוץ.חוט ראש ערוצים 1 בתצורת קודי
  7. לך ל מסך הבית של קודי > תוספות > תוספות וידאו > ערוץ 1 > תהנה!
  כיצד להתקין את Yoda Kodi Addon על Kodi Leia, Krypton and Jarvis (מעודכן 2023)

הורדת קובץ zip קוד רשתי עם ערוץ 1

כיצד להתקין 1Channel PrimeWire בגירסת 16 של Kodi Jarvis

השלבים להתקנת תוסף 1 Channel Kodi בגירסת 16 של Kodi Jarvis עוקבים אחר אותם צעדים שהוזכרו במדריך לעיל עבור Kodi Krypton Version 17. יש לזכור כי למרות שהשלבים עשויים להישאר זהים בשתי הגרסאות של Kodi. , הפריסה שונה לחלוטין.

בקודי ג’רוויס, אתה עשוי למצוא את התפריט הראשי שנמצא בתחתית המסך, ואילו בקודי קריפטון התפריט הראשי ממוקם בצד שמאל במצב אנכי. הבדל נוסף שעשוי למצוא הוא שמפתח ‘מערכות’ מוחלף על ידי מקש ‘הגדרות’ בקודי קריפטון גרסה 17.

אם אתה רוצה לדעת באיזו גרסה של Kodi אתה משתמש, אתה צריך ללכת אליו מסך הבית של קודי> הגדרות > מידע מערכת > סיכום > הביט בפינה השמאלית התחתונה כדי לחשוף את גרסת הקודי שלך.

כיצד להתקין 1Channel PrimeWire בגירסת 16 של Kodi Jarvis

1 ערוץ קודי חסום

בהחלט יכול לקרות שמסיבות שונות ייתכן שלא תוכלו לגשת לכמה קישורים לסרטים או לתוכניות טלוויזיה. זה אולי נראה לך כשבור, אך למעשה ניתן לגשת לקישורים אלה רק למשתמשים בקודי המתגוררים במדינה בה המעלה העלה גישה.

המשמעות היא שאם משתמש Kodi המתגורר באזור אסיה אולי לא יוכל לגשת לחלק מתכני המדיה שהועלו באזור ארה”ב. זה נקרא תוכן חסום גיאוגרפי. עם זאת, אינך צריך להיכנס לפאניקה כל עוד יש לך VPN לקודי.

VPN יאפשר לך לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי ללא קשר למיקומך הנוכחי ולכן תוכל להציג כל תוכן מדיה המוצע בתוספות Kodi. מלבד זאת, אתה יכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך שתחסום כל מי, כלומר ממשלה או ספק האינטרנט שלך, לעקוב אחר פעילותך באינטרנט. אתה חופשי לשוטט באינטרנט בבטחה!

הורדת קודי ערוץ 1

יש דרך נוספת להתקין תוסף 1 Channel Kodi שעלול לגרום לך לדלג על ארבעת השלבים הראשונים שהתוארו במדריך לעיל. אתה יכול להתקין ישירות קובץ מיקוד של מאגר ערוצים מכאן ולעקוב אחר שלבים נוספים:

  אשף הד קודי 17.6 - כיצד להתקין על קריפטון, ג'רוויס, Firestick ב 7 שלבים פשוטים

ברגע שאתה פותח את הקישור, זה יבקש את שלך רשות להוריד למכשיר שלך, ו- שמור את זה.

עכשיו התחל קודי > לך ל תוספות > לחץ על סמל מתקין חבילות > התקן מקובץ Zip > עכשיו לנווט הקובץ שהורדת במכשיר שלך > לחץ על בסדר.

בחר כעת התקן מהמאגר אפשרות > לחץ על מאגר קודיל > בחר כעת תוספות וידאו > ערוץ 1 > להתקין > תהנה!

1 קודי ערוץ לא עובד

משתמשי Kodi עשויים להיתקל בכמה מהבעיות שיכולות למנוע מהתוסף 1 Channel Kodi לעבוד. אלה סופקו להלן התיקונים שלהם:

1 ערוץ תלוי ברציפות

בזמן התקנת תוסף 1 Channel Kodi, משתמשי Kodi מנסים להשתמש בתוסף אך מתמודדים עם בעיות וקשיים רבים כולל התוסף שמתלה במשך זמן מה, סגירה פתאומית, או שזה עלול פשוט להפסיק לעבוד.

פיתרון

בעיה זו נמשכת מכיוון שאולי התקנת גרסת בטא 1 Channel Kodi. לאחר שתלחץ על ‘התקן’ תוסף לערוץ 1, הוא יבקש מהמשתמש אם ברצונו להתקין את גרסת הבטא החדשה או את הגרסה הישנה יותר..

גרסת בטא היא הגרסה שנמצאת כעת בפיתוח והיא עדיין לא שלמה. נסה להוריד את הגרסה המלאה של התוסף 1Channel Kodi שאמור לתקן את הבעיה.

אם בעיית התלייה נמשכת

משתמשי קודי עדיין יכלו להתמודד עם אותו גורל גם כשהתקנו את הגרסה הישנה והשלמה.

פיתרון

הסיבה להמשך הבעיה נובעת מהמשך השימוש שלך בגרסה הקודמת של Kodi, כלומר Kodi Jarvis גירסה 16. התקנת הגרסה האחרונה של Kodi, כלומר Kodi Krypton Version 17 עשויה לפתור את הבעיה שלך..

1 הערוץ נכשל בהתחברות לכתובת האתר

כאשר תוספות קודי מנסות לעדכן לגרסה החדשה יותר, או כאשר בעלי התוספות מחליפות ידיים, הקישור עשוי גם להיות נוטה להשתנות דרכו מותקן מאגר Kodi..

  כיצד להתקין מהירות על Kodi - מדריך 7 קל

הקישור המעודכן ביותר לתוסף 1 Channel Kodi הוא http://kdil.co/repo/

ברגע שאתה מחובר לקישור הימני, אתה יכול להתקין מהמאגר כמתואר במדריך צעד אחר צעד..

לעטוף דברים

אם תעקוב אחר המדריך המפורט שלב ההתקנה של ערוץ 1 על Kodi, ייתכן שתוכל להזרים סרטים, תכניות טלוויזיה, סרטים תיעודיים ותכני מדיה אחרים ללא עלות כלשהי. כדי לבטל את הנעילה של תוכן חסום גיאוגרפי באזור שלך, אתה צריך שיהיה לך VPN Kodi כדי לגשת לתקשורת. אם נראה כי 1 Channel Kodi לא עובד, ייתכן שתצטרך לבצע צעדים מסוימים כדי להתגבר על בעיות אלה. לאחר ההתקנה, כדאי לך ללכת!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this