15 החלפות חלופות של NYAA – כיבוי אתר אנימה ותוספות אנימה של קודי

זה היה מזעזע מחדשות לאוהבי סיקורי האנימה כאשר אתר סיקור האנימות המועדף עליהם NYAA הגיב בהודעת שגיאה. שגיאה זו נגרמה לביטול הדומיין של NYAA. עם זאת, אין חדש באתרים כמו טורפים של Yify או Nyaa (אולם YTS פעיל). אנשים שאוהבים סטרימינג של סרטים מקבלים אתרים כמו Nya, טורנירים נוספים או סיבובי זרם-סתרים חסומים ונכנסים אליהם אפילו באמצעות אתרי פרוקסי או מראה..

שימוש באתרים או תוספות כאלה יכול להיות מסוכן מכיוון שהזהות שלך חשופה להאקרים ורשויות. לכן, התקן מכשיר נוסף ל- VPN Kodi בהתקן. זה יגן על זהותך האמיתית ויאפשר לך ליהנות מזרם ללא שום חשש.

אתר הטורנט האהוב והפופולרי ביותר איבד שליטה על כל שמות הדומיינים שלו הכוללים nyaa.se, nyaa.eu ו- nyaa.org. הסיבה לכיבוי האתר עדיין אינה ידועה. אבל למרות התהייה ‘איך’ ו’למה ‘האתר עשה להיט, מאפשר לדון בכמה מהטובים ביותר חלופות של ניו יורק.

החלופות הטובות ביותר ב- NYAA

 1. סובלים נוראיים –
 2. שיתוף אנימה –
 3. Bytes של אנימה – Fansub של אנימה
 4. מפרץ הפיראטים – גנרל
 5. אקסטרה טורנט – כללי
 6. AniDEX – כללי
 7. Sukebei NYAA – שיבוט
 8. SallySubs – למטה
 9. AniSearch – פג תוקף
 10. BakaBT – פג תוקף

לקוח NYAA

לקוח Nyaa היה לקוח הטורנט שהספק את הקהל במזרח אסיה. זה סיפק מספר רב של סיקורי אנימה ובסופו של דבר הפך לפופולרי. אך בגלל הסוגיות והדאגות המשפטיות, היזמים שלה נאלצו לסגור אותה ולכן הוא התפרק.

חלופות חדשות

עם זאת, זמן קצר לאחר כיבוי, אחד מהתחומים שלו הופעל שוב בעוד מספר שבועות והתחיל לפרסם כי הם החליטו לעבוד מתחת לאדמה, והבקש את מבקרי האתר להוריד את הלקוח הבינארי שלהם. ראה תמונת מצב למטה:

לקוח נהא

ברור שזו הונאה שכן המפתחים אישרו כי הם סגרו אותה, בעוד הרמאי מנסה לנסות להרוויח כסף באמצעות קליקים של שותפים עצמאיים. ניסיונות מעין כאלה הפכו לנורמה באינטרנט.

להלן קצה חוט Reddit של משתמש המדווח על הנדנדה:

תגובה מהדיון התגובה של הפצלין מהדיון "האם אוכל פשוט להמשיך להשתמש ב- NYAA MIRROR?".

  16 תוספות ספורט הטובות ביותר לקודי להזרמת ספורט חי בחינם

אתרים מזויפים כאלו מספקים קישורי סניפים בלבד או קבצי exe, שברור שהם משהו שתרצה להתרחק ממנו. בנוסף, הם אינם בטוחים בגלל תוכנות הריגול ואיומי אבטחה אחרים.

10 חלופות לאתר NYAA אנימה

אם ברצונך לנסות חלופות אחרות לאתר NYAA, אולי עליך לשקול להציג את האתרים הבאים:

1) תת משווע

horriblesubs.info

אולי האלטרנטיבה המתאימה ביותר לאתר NYAA שתעשיית הטורנטים יכולה לבוא היא Horrible Subs. זה היה מתחרה עז של מיליון מבקרים מדי יום ב- NYAA ודירוג Alexa של 2,797. זהו אתר ידידותי למשתמש בו תוכלו להוריד תוכן אנימה אחרון.

2) שיתוף אנימה

שיתוף אנימציות

כפי שהשם מרמז, אנימה שיתוף הוא אתר לשיתוף מדיה שיש לו פריסה דומה ל- PirateBay. יש בו תוכן אנימה רבים לצפייה. לאתר יש גם את היכולת להוריד ולהעלות סדרות אנימה באופן מיידי. יש לו דירוג Alexa של 3,445.

3) Bytes אנימה

animebytes

אלטרנטיבה נוספת לאתר NYAA היא Anime Bytes עם נוכחות של כמות גדולה של תוכן אנימה אך אינה תואמת את NYAA. אתר זה ידרוש רישום לפני שתוכל להציג את התוכן. החיסרון של אתר זה עשוי לכלול מניעה של משתמשים חדשים כאשר ההרשמה מלאה.

4) מפרץ הפיראטים

מפרץ הפיראטים

בהתחשב במרכזי הסיקור הגדולים ביותר, יש רק שם אחד שמופיע מיד לראשך, כלומר PirateBay. למרות שהאתר התמודד עם כיבויים שונים, הוא עדיין מצליח להופיע כאתר סיקור פופולרי. הוא מכיל גם כמות עצומה של תוכן אנימה הזמין להורדה.

5) אקסטרה טורנט

חולץ

לבסוף, ExtraTorrent היא הבאה בתור ל- PirateBay המציעה מגוון רחב של סדרות, סרטי אנימציה ומופעים זמינים להורדה. מנוע החיפוש מתוכנן היטב לניווט קל יותר.

6) AniSearch

anisearch

AniSearch היא אלטרנטיבה של Nyaa Torrent המפורסמת שנסגרה בשנת 2023, המתמקדת בצבירת סיקור אנימה. אתה יכול לגשת אליו בקלות על ידי לחיצה כאן: AniSearch

7) בקעה

BakaBT

BakaBT הוא גם אלטרנטיבה טובה מאוד של Nyaa.se ומומלצת מאוד על ידי מעריצי אנימה. זהו גשש סיקור פרטי המספק תוכן אנימה באיכות גבוהה. תוכלו לבקר באתר BakaBT מכאן: BakaBT

8) AniDex

אניידקס

AniDex הוא עוקב ואינדקס עבור טורנירים של אנימה שמתמקד באנימה בשפה האנגלית בעיקר גם בשפות אחרות. ניתן לגשת אליו דרך: AniDex

9) סאליסובס

סליחות

Sallysubs תופס טורנירי אנימה באיכות HD מקבוצות אחרות, מבצע שינויים כלשהם ומשחרר אותו. כשנאיה הושבתה, היא החלה לתפוס מאתרים שונים והיא אלטרנטיבה טובה מאוד של Nyaa.se. בקר ב- Sallysubs על ידי לחיצה כאן: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

sukebei nyaa

החלפת Sukebei nyaa מורכבת בקטע למבוגרים ב- Nyaa.se. רבים מהמשתמשים העדיפו את Nya בגלל התוכן שלה למבוגרים והחלפת Sukebei Nyaa כיסתה את הוואקום הזה. אתה יכול לגשת לסיקור זה על ידי לחיצה על הקישור: Sukebei Nyaa

  מה זה פותר URL של Kodi? וכיצד להגדיר פתרונות כתובת אתר פופולריים

5 השיבוט / החלפת NYAA הטובים ביותר

 1. אנירה
 2. טוקיו טושוקאן
 3. טורניר AcgnX
 4. אנימה טושו
 5. פרויקט שנה   

אם הייתם מוצאים אתר שיבוט / החלפה של NYAA מדויקים, הגעתם למקום הנכון. הרשימה המוצגת להלן מציגה 5 שיבוטים / החלפות של NYAA:

1) אנירה

אתר AniRena Torrent הוא שכפול של אתר מפורסם אנימה NYAA. יש לו כרטיסיות מדיה דומות המסודרות בצורה אופקית בדף הבית המאפשר למשתמשים לנווט באתר בקלות.

נכון לעכשיו, באתר יש 14,360 סיקורים זמינים כיוון שהוא נמצא על סף צמיחה, כאשר בסך הכל 6,354 מריצים באתר שלו. AniRena גם מודיעה למשתמשים על מצבם הנוכחי לגבי הנתונים שהועברו למשתמשים. להיות שקוף ולהישאר נאמן למשתמשים שלו הוא המפתח של AniRena להתקדם בהסכמת המשתמש.

מחליף anirena nyaa

2) טוקיו טושוקאן

טוקיו טוקוקאן הוא אתר סיקור אנימה מקיף שהוא גם שיבוט / החלפה של NYAA. מסרטים לדרמות, מוזיקה לסרטוני מוזיקה, לאתר זה הכל. הוא מציע גם תוכן מדיה שאינו אנגלי למשתמשים שנמצאים בכל רחבי העולם.

אתה יכול להתאים אישית את ספריית המדיה שלך לאחר ההרשמה לאתר. חובבי אנימה יכולים לחפש בתוכן מדיה על בסיס גודל קובץ המאפשר להם להוריד תוכן ספציפי. החברה טוענת כי הוסיפו 2 שרתי DB חדשים שהגדילו את זמן הטעינה של האתר.

שכפול החלפת טוקיו טושוקאן

3) סיבוב AcgnX

Anime Comics Games Roman X-Project (AcgnX) הוא אתר שכפול / החלפה של NYAA עם תכונות מתקדמות. הוא מתקדם יותר מכל אתר האנימה שמופיע ברשימה.

מאז אתר האינטרנט של NYAA ירד, הרבה תנועה באינטרנט עברה לכיוון אתר זה. זו הסיבה שבגללה מעלה הסרטונים את הצורך בהארכת צמיחתה.

זה גם מודיע אם תכונות חדשות הוטמעו באתר או חדשות כלשהן הנוגעות למעריצי אנימה. AcgnX פורחת עם התוכן המדיה החדש וזו הסיבה שהיא שמרה את האתר כאופציה אטרקטיבית אחרי NYAA.

מראה החלפת acgnx nyaa

4) אנימה טושו

אנימה טושו עוקבת אחר העיצוב והניווט הדומים יחד עם תוכן המדיה לאתר NYAA. אנימה טושו היא בחינם לחלוטין ומציעה שירות אוטומטי בו היא מארחת שירותי DDL וגם את Usenet.

בעת העלאת תוכן מדיה לאתר זה בדרך כלל לוקח כמה דקות, והוא מועלה במהירות האפשרית. אנימה טושו טוענת שכ -300 מגה-בתים של הקובץ היו צורכים מספר דקות ומשקפים לפחות מארח אחד. זה ללא ספק מתחרה חזק ברשימת אתרי ה- torrent של אנימה.

שיבוט חלופי

5) פרויקט שנה

פרויקט שאנה הוא יחסית אתר טורניר אנימה חדש עם תכונה מדהימה שמאפשרת אוטומציה להורדות אנימה.

  כיצד לצפות במלחמת האינסוף של הנוקמים בזרם מקוון בחינם

פרויקט שאנה הוא יחסית אתר טורניר אנימה חדש, אך יש לו תכונה מדהימה המאפשרת לבצע אוטומציה של הורדות האנימה שלכם. באמצעות תכונה זו, באפשרותך להגדיר ללקוח המרושע להוריד את תוכן המדיה המועדף עליך באופן אוטומטי.

פרויקט שאנה הוא שיבוט / החלפה של NYAA אך מכיוון שהוא אתר חדש, חסר לו להציע מגוון של אמצעי מדיה.

למרות שהאתר אינו מציע כרטיסיית תפריט לז’אנרים שונים, אך חובבי אנימה יכולים לחפש ידנית.

פרויקט שאנה הוא התחליף האחרון של ה- nea

5 התוספות הטובות ביותר לקודי אנימה

אוהבי אנימה רבים עשויים להתווכח כי NYAA היה אתר הפיקוח האנימי הפופולרי ביותר. עם זאת, הם לא יסכימו פחות עם העובדה שקיימות פלטפורמות תחרותיות אחרות בהן ניתן להוריד סיקור אנימה.

Kodi הוא הפיתרון הטוב ביותר לכל דבר הכרוך מזרמת מדיה ותוכן ספורט ועד להורדת סיקור. זוהי תוכנית עם קוד פתוח הפועלת במגוון מכשירים שמנגנת תוכן וידאו וגם אודיו החל מבולקים, זרם חי או קבצים סטטיים..

Kodi היא הבחירה הגדולה הבאה שלך לתוכן סיקור אנימה. Kodi הוא קוד פתוח ויש מגוון של תוספות אנימה Kodi שניתן להוריד ב- Kodi. המקור העצום של התכונות הופך אותו לתוכנה אידיאלית לכל המעריצים ברחבי העולם. חובבי אנימה יכולים להזרים או להוריד כל סיקור שהם מעריצים.

אנו מספקים את חמש התוספות הטובות ביותר לקודי אנימה, אשר ככל הנראה יחליפו את אתר טורניר האנימה של NYAA:

KissAnime

באמצעות KissAnime, תוכלו למצוא למעלה מ- 130 עמודים של תכניות טלוויזיה אנימה באיכות הטובה ביותר, סרטים וטורנט. זהו תוסף האנימה המועדף ביותר עבור קודי שכן הוא מציע מעל 6,000 תכניות וסרטי טלוויזיה אנימה.

אנימציה

Animego הוא תוסף נוסף לאנימה עבור Kodi המציע קטגוריות רחבות ואפשרויות אנימה מפותחות עבור חובבי אנימה. הזרמה עשויה להימשך מעט מאוד זמן, אך עם מערכת התפריטים המלאה שלה היא יכולה להציג טונות של תוכן בידור.

אנימה

Animehere היא אפשרות מושלמת לכל מי שמחפש סרטי אנימה ותכניות טלוויזיה באיכות גבוהה. תוסף אנימה זה מגרד מספר עצום של תוכן אנימה דל באיכות. נוכחות מבנה תפריט מפותח תקל על חובבי האנימה לגלול אחר עדכונים אחרונים עם הכתוביות שלהם.

אנימה-IPTV

Anime-IPTV הוא שיתוף פעולה של מספר שירותים דומים המשלב יחד ליצירת תוסף קודי אנימה עיקרי. הוא מציע מאות תוכן שמע ווידאו ווידיאו. זה קל לניווט ואולי התוסף האנימי בעל התושיה ביותר.

פונקציה

אם זו הפעם הראשונה שלך אי פעם שאתה נתקל בתוסף אנימה של Kodi, אז Funimation הוא הבחירה הטובה ביותר שתבחר אי פעם. הפריסה של התוסף אנימה תקל עלייך למצוא כל חומר אנימה המקיף את האינטרנט. נוסף על כך, לא יהיו לך בעיות הנוגעות לחוקיות הגישה לתוכן. בדוק את התוספות הטובות ביותר לקודי.

מחשבות אחרונות

בעוד שאתר האנימה של NYAA עשוי להיעלם, למשתמשים ניתנת הזדמנות לחקור מקורות פוטנציאליים אחרים שיכולים להחליף את NYAA. תוספות אנימה של Kodi עשויות להראות אופציה מתאימה למעריצי אנימה בהן הם יכולים להזרים ולהוריד תוכן אנימה שונים. קל להתקנה של תוספות אנימה של Kodi ומציגה סיבוכים מועטים ללא שום סיכון.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this