Specto kahvli installimine Kodi-le – 6 sammu põhijuhend

Specto Kodi tuli ellu siis, kui Genesise taandas korrakaitse. Specto kahvel oli üks Kodi lisandmoodulitest, mille kutsus välja arendajate meeskond Hr. See on video lisandmoodul, mis sisaldab filme ja telesaateid. Sellel on Exodusega sarnane liides ja see pakub ka videote automaatseid subtiitreid.

Selles juhendis esitasime üksikasjalikud juhised kuidas paigaldada Specto Fork Kodi. Nii toimige järgmiselt:

Kuidas paigaldada Specto kahvlit Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

  1. Esimene samm, mida Kodi kasutajad vajavad, on käivitamine Kodi nende süsteemis > Seejärel klõpsake nuppu Seadete ikoon otsige ülaosas toiteikooni kõrval > Siin näete erinevaid võimalusi, valige Failihaldur > See avaneb hoidla lingi lehel, hoidla lisamiseks topeltklõpsuga klõpsates Lisage allikas.kuidas paigaldada specio kahvlit kodi
  2. Ekraani ette ilmub kast, nii et klõpsake seal, kus ta ütleb „Puudub” > See palub teil sisestada URL hoidla kodivpn.co/repo/kodil.zip ja klõpsake nuppu Okei > Allosas peate sisestama hoidla nime, nii et tippige ‘Kodil’ ja klõpsake nuppu Okei nii et kast kaob ära.kuidas installida specto kahvlit kodi krüptooni versioonile 17
  3. Hoidla installimiseks peate minema tagasi saidile Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid sakk > Nüüd klõpsake vasakus ülanurgas asuval kastiikoonil, mida nimetatakse ka Pakendi paigaldaja ikoon.specto kahvel kodi peal
  4. Valige suvand Installige ZIP-failist > Peate leidma valiku ‘Kodil’ ja klõpsake sellel > Leiate kaks ZIP-faili, klõpsake nuppu Kodil.zip > See installib hoidla.lisage kodi peal specto kahvel
  5. Klõpsake suvandil Installi hoidlast > Siis Kdili hoidla > Videod Lisapeal > Specto kahvel > Kliki Installi.specto kahvel kodi seadistamine
  6. Minema Kodi peamenüü > Valige Vahekaart Lisandmoodulid > Kliki Video lisandmoodulid > Specto kahvel > Nii et naudi!

specto kahvel kodi seaded

Kuidas installida Specto kahvlit Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

  1. Specto Forki installimiseks peate esmalt oma süsteemis avama Kodi > Siis klõps vahekaardil Süsteem, mis asub peamenüüs > Siis File Manager > Topeltklõps Lisage allikas > Klõpsake nuppu „Puudub” > Tippige URL kodivpn.co/repo/kodil.zip > Klõpsake nuppu Valmis > Tüüp Nimi Kodil > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
  2. Kodi avaekraan > Süsteem > Klõpsake nuppu lisandmoodulites > Nüüd klõps saidil Install alates ZIP-failist > Kodil > Kodil.zip > Oodake installimist > Installi hoidlast > Kdili hoidla > Video lisandmoodulid > Otsing jaoks Specto Fork jaoks väga pikast lisandmoodulitest > Seejärel klõpsake nuppu Installi > Pistikprogrammi installimine võtab aega.
  3. Sellest lisandmoodulist filmide ja telesaadete vaatamiseks minge tagasi Kodi avaekraanile > Videod > Lisandmoodulid > Specto kahvel!

Specto kahvel ei tööta

Põhjused, mis takistavad Specto Forkil Kodi kallal töötada, võivad olla erinevad. Oleme loetlenud 3 kõige levinumat viga, millega Specto Fork kasutajad kokku puutuvad. Siin on need järgmised:

Specto Kodi Voog pole saadaval

Kui sirvite filmi vaatama, klõpsate erinevatel linkidel või allikatel, mis teie soovituse saamiseks avanevad. Kui klõpsate neid linke, öeldakse teile, et voog pole saadaval. See tõrge võib Kodi kasutajad hulluks ajada, kuna nad peavad kogu toimingut uuesti kordama ainult siis, kui voog pole saadaval.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks peate avama Kodi > Minge lisandmoodulitesse > Video lisandmoodulid > Paremklõpsake Specto Fork ja minge seadetesse. Teie ekraani ette ilmub kast ja siin näete paljusid sakke, mis asuvad kasti vasakus servas.

Minge jaotisse Filmid, kust leiate allikate või veebisaitide loendi. Need on veebisaidid, kust Specto Fork teile filme toob. Sa saad Lülita välja veebisaidid, mille lingid on katki.

Specto ei suutnud sõltuvust installida

Specto võib leida paljudest hoidlatest. Kuid mitte kõik hoidlad ei uuenda lisandmooduleid regulaarselt. Kui mõni hoidla sisaldab lisandmooduli vanemat versiooni, siis seda ei õnnestu installida, kuvatakse siis tekst “Sõltuvuse tõrke installimine ebaõnnestus”.

Lahendus

Selle tõrke parandamiseks peate installima Kdili hoidlast Specto Fork, mis värskendab regulaarselt oma hoidlas olevat lisandmoodulit.

Specto kahvli installimine nurjus

Selle tõrke põhjuseks on mitu põhjust, sealhulgas Interneti rike ja hoidla sulgemine. Kui olete varem installinud hoidla, mis on praegu suletud, võite näha selle lisandmoodulites loetletud lisandmooduleid. Kui alustate installimist, küsib see tõrke “Installimine nurjus”.

Lahendus

Enne Specto Forki installimist kontrollige oma Interneti-ühendust, vastasel juhul ebaõnnestub installimine uuesti. Teine meetod, mis probleemi lahendab, on kontrollida praegu töötavat hoidlat, mida pole suletud.

Specto vs Exodus

Specto Fork anti algselt välja, et konkureerida Exoduse ja sarnaste kodi lisandmoodulitega, mis pakkusid tasuta filme ja telesaateid. Exodus sai aga kõigi aegade populaarseks lisandmooduliks tänu oma vastupidavale arendajate meeskonnale, kes värskendas Exodust järjepidevalt ja veendus, et Kodi kasutajatel oleks lihtsam oma lisandmoodulis sirvida..

Teisest küljest oli Specto Fork küll edukas mitmel korral, kuid see ei pakkunud kasutajatele Exoduse pakutavat sama väärtust. Tal puudus halbade linkide eemaldamine, ta ei suutnud sagedasi värskendusi pakkuda, samas ei paistnud ta kunagi Exoduse vastu tugeva konkurendina silma..

Specto Forkil on aga viimane naer, sest Exodus jõuab oma lõppu lähiajal pärast pakti ülevõtmist. Nüüd saavad Kodi kasutajad Exoduse asemel installida pakti.

Asjade kokku pakkimiseks

Specto Fork ei olnud kunagi järjepidevat lisandmoodulina käitamist, kuid kui see on võrgus, pole paremat lisandmoodulit, mis vastaks selle funktsioonidele. See sarnaneb Genesise ja pakti lisandmooduliga, kuid sellel on mõned probleemid kodi hoidlatega, mis laseb selle alla lasta. Kuid lisandmoodul töötab viimasel ajal kenasti ja selle eesmärk on sujuv purjetamine. Selles juhendis esitasime juhised Specto Fork’i installimiseks Kodi.

Thanks! You've already liked this