Kuidas vaadata 2023. aasta Kodi otseülekandeid tasuta kogu maailmas

kuidas kodi peal sporti vaadata

Kuidas vaadata 2023. aasta Kodi otseülekandeid tasuta kogu maailmas

Teie lemmikmängude otseülekandeid ei õnnestu leida või soovite oma lemmiksporti kõrglahutusega otseülekandena voogesitada?

Proovige kõiki oma lemmikspordialasid ja -üritusi voogesitada Kodi abil ja nautige parimat Kodi spordimängu. Nautige sujuvaid vooge mitmesugustest spordialadest koos parimate spordisoodustuste Kodi lisanditega oma seadmetele ja opsüsteemile.

Sirvige Kodi spordiraamatukogu ja installige ametlike ja mitteametlike Kodi spordi lisandmoodulite kogu.

Enne kui me edasi liigume, on see aasta pakitud mõningaid seljaga spordiüritusi ja te ei saa endale lubada, et neist ükski ilma jääb, kui olete spordisõber. Siin on nimekiri kõigist sündmustest, mida saate Kodi kaudu voogesitada:

Loe lisaks: Kuidas vaadata NFL-i Kodi Live Online’is

Olulisemad spordiüritused, mis voogesitatakse Kodil 2023. aastal

Spordiüritused AUGUSTIS Spordiüritused septembris
Euroopa meistrivõistlused Vormel 1 – Itaalia Grand Prix
NFL – rahvuslik jalgpalliliiga Jalgpall – UEFA rahvaliiga
Jalgpall – 2023-2023 Esiliiga hooaeg Golf – Eviani meistrivõistlused
Ragbi liiga – Challenge Cupi finaal Kriket – T20 lööklaine finaalpäev
Vormel 1 – Belgia Grand Prix Poks – WBA, IBF ja WBO maailma raskekaalu tiitlivõitlus
Tennis – US Open
Spordiüritused oktoobris Spordiüritused novembris
Vormel 1 – Jaapani Grand Prix Tennis – Fed Cupi finaal
Kriket – Sri Lanka versus Inglismaa, T20 Tennis – ATP finaalid
UFC – Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov Snooker – Suurbritannia meistrivõistlused

Kodi Sports – lahendus igale spordisõbrale

Sportimiseks mõeldud Kodi on üks peatus kõigi lemmikspordi vajaduste ja eelistuste täitmiseks, kuna sellel on parimad Kodi spordi lisandid. Mõned Kodi lisandmoodulid on kategooriapõhised, teised aga mitmekülgsed lisandmoodulid, mis pakuvad suures valikus spordivooge.

Kodi sporti kasutades ei pea te külastama ühtegi teist veebis voogesituse saiti ega otsima toimivaid voogesituse linke.

Kuidas voogesitada live-sporti Kodis Suurbritannias, USA-s, Kanadas või mujal maailmas?

Kuidas voogesitada live-sporti Kodis Suurbritannias, USA-s, Kanadas või mujal maailmas?

Suur osa publikust kasutab veebis voogesituse linke ja teenuseid suuremate spordisündmuste, näiteks FIFA maailmameistrivõistluste voogesitamiseks, UFC, ja Wimbledonis jne, kuna nende sündmuste leviedastus pole nende piirkonnas saadaval või pole neil mobiilside või hõivamise tõttu juurdepääsu otseülekandele.

Kodi tuleb sinna, lubades inimestel oma lemmik-live-sündmusi voogesitada kasutajatele kättesaadavates seadmetes.

nordvpn netflixKas ootate oma lemmikmeeskonna mängu vaatamist? Sõna ettevaatlik inimesi jälgitakse pidevalt sellistes riikides nagu Kanada, Suurbritannia ja USA. Need, kes on tabatud ebaseaduslikult voogesitusspordist, saavad trahvi. Ja sõda tasuta voogesituseta ilma loata ei näita mingeid peatumise märke. Siin tuleb Kodi VPN-i ühendust kaitsta kasutaja identiteeti ja blokeeringu tühistamine geograafiliselt piiratud spordi voogesitus. saada kodi vpn cta

Kontorites istuvad või reisivad inimesed saavad hõlpsalt jälgida otseülekannet, kasutades Kodi oma mobiiltelefonides, näiteks nutitelefonides, tahvelarvutites ja sülearvutites. Vaadake spordiülekandeid Suurbritannias, USA-s ja Kanadas või mujal maailmas, installides Kodi ja Kodi parimad spordirakendused.

Veel üks põhjus, miks kasutajad eelistavad Kodi sporti kasutada, on selle kasutuslihtsuse tõttu, mis võimaldab kasutajatel voogesitada ükskõik mida, lihtsalt käivitades rakenduse, avades lisandmooduli ja käivitades voogesitusi, mis neile meeldib.

Tänapäeval eelistavad paljud meelelahutus- ja spordiinimesed Interneti kaudu voogesitust, mitte oma telerite ees istumist, kuna veebis on voogesitamine mugavam kui telekat vaadata.

Kodil on parimad Kodi lisad elusate spordialade jaoks, mida saab kasutada kõigi suuremate spordivõistluste vormi jälgimiseks kogu maailmas. Hiljuti edastasid paljud inimesed kogu maailmast FIFA jalgpalli maailmameistrivõistlusi Kodil ja samamoodi voogesitab suur hulk inimesi UFC sündmusi Kodis.

Sellise tohutu publiku sissevoolu taga Kodi on põhjus katkematu ja sujuv voogesitus kogemus, mida keegi teine ​​peale Kodi pakkuda ei saa.

Kodi või mõne muu voogesitusteenusega voogesituse proovimisel tuleb aga mõista, et mitte kõik voog pole globaalselt saadaval. Teatud voogudel on geopiirangud, mida ei saa VPN-iga mööda minna. Mõned inimesed üritavad puhverserverite ja tasuta VPN-ide abil geograafiliselt piiratud voogudele juurde pääseda, mis pole eriti hea võimalus.

Esiteks peate nende puhverserverite ja tasuta VPN-teenuste tõttu seisma silmitsi paljude katkestustega. Teiseks ei tasu nende teenuste pakutavat kiirust siduda, kuna need rikuvad kõik voogesituse lõbu.

Ennekõike on kõige olulisem küsimus privaatsuse ja veebiturvalisuse osas, mida nendele teenustele ei saa usaldada.

Kvaliteetne VPN-teenus pakub sõjaväelist krüptimist, muutes teid veebis anonüümseks ja võimaldades teil kõigist piirangutest mööda minna. Veel üks hea asi kvaliteetsete VPN-teenuste juures on see, et need pakuvad teile sujuvat voogesituse kiirust, võimaldades teil oma lemmiksisu voogesituseta ilma probleemideta ja katkestusteta. Nendel kvaliteetsetel VPN-teenustel on küll mõned tellimistasud, kuid siiski tuleb nõustuda sellega, et tasud on üsna mõistlikud.

10 parimat lisandmoodulit otseülekande spordiülekannete jaoks

Internetis on saadaval sadu Kodi lisandmooduleid, mida saab kasutada Live Spordi voogesitamiseks Kodis. Neist sadadest Kodi spordi lisandmoodulitest on suurem osa lisad mitteametlikud, vähemuses aga Kodi ametlikud lisandmoodulid.

Põhjus on see, et ametlikud lisandmoodulid on piiratud ja töötavad suurepäraselt, need ei sule päevast päeva ja pakuvad kvaliteetset voogu igal ajal, kui soovite. Mitteametlikud Kodi lisandmoodulid ilmuvad siiski iga päev ja just nagu nad sulgevad nad iga päev. Kolmandate osapoolte lisandmoodulite teine ​​probleem on see, et neist on vaid mõned üksused, mis on voogesituse jaoks piisavalt usaldusväärsed.

Hoolimata kõigest, on paljude Kodi kasutajate valik kolmanda osapoole lisandmoodulite põhjuseks see, et need on tasuta ja kasutajad ei vaja iga spordisündmuse jaoks erinevat lisa, erinevalt ametlikest Kodi lisandmoodulitest, mis pole nii mitmekesised mitme spordisündmuse voogude näitamine.

Siin on mõned peamised Kodi lisandmoodulite valikud, mis meil teile on: nii ametlikud kui ka mitteametlikud.

Kodi ametlikud Kodi lisad elavaks spordiks

 1. MLB.TVkodi sport mlb-l

Pesapall ei pruugi jalgpalliga võrreldes olla kuigi populaarne mäng, kuid sellel on miljoneid fänne kogu maailmas. Mitte paljud teleringhäälinguvõrgud ei kata MLB-d ja seetõttu otsustab enamik pesapallifännidest voogesitada MLB-d otseülekandes võrgus. Õnneks saavad kõik MLB fännid, kellele meeldib pesapalli mänge võrgus voogesitada, vaadata kõiki MLB mänge Kodi kaudu otse MLB.TV spetsiaalse ametliku lisandmooduli Kodi kaudu. See Kodi lisandmoodul pakub elavaid kvaliteetseid vooge kogu hooajaks, nii et saate liikvel olles meelelahutuseks jääda.

 1. Tuff.TVtufftv spordi peal kodi peal

Tuff.TV on mitmekordne spordi voogesituse ja spordiga seotud vestluskülvi lisandmoodul, mis hõlmab selliseid spordikategooriaid nagu Võitlussport, Motosport, Jalgpall jne ning mõned jutusaated, mis on seotud ka autotööstuse ja elustiiliga. Veel üks asi selle Kodi lisandmooduli kohta on see, et see keskendub pigem meeste demograafiale kui üldisele demograafilisele vaatajaskonnale. See on suurepärane Kodi lisand meestele, kes soovivad oma Kodil täielikku paketti.

 1. Sportsnet nüüdsport nüüd sportsneti spordi lisand

Sportsnet Now on Kanada ringhäälinguvõrk, mis keskendub kõigile suurematele spordiüritustele ja pakub HD-kvaliteediga voogesitust. Sportsnet Now’l on oma ametlik Kodi lisandmoodul, millel on esmaklassilised voogud spordivoogesituse fännide jaoks. Üks asi, mida peaksite enne Sportsnet Now’i valimist teadma, on see, et see on Kanada ringhäälinguvõrk ja nende voogud on geograafiliselt piiratud. See tähendab, et Sportnet Now pakutavatele aurudele ei pääse Aasias juurde, kui te ei kasuta VPN-i.

 1. Sportschausportschau, et vaadata sporti tulekoldel

Kõigile Saksamaal elavatele spordisõpradele, kes soovivad spordisisu voogesitada Deutschlandist, pääseb Sportschau ametliku veebisaidi kaudu kõigi spordisündmuste voogudele otse Kodi kaudu. Sportschau on saksa spordiajakiri, mis kajastab olulisimaid spordialasid kogu maailmast riigikeeles. Sportschaul on oma ametlik Kodi lisandmoodul, mis asub ametlikus Kodi lisamoodulite hoidlas, millele saavad saksa kasutajad juurdepääsu sadamate sadamate sadamate kommentaaride vaatamiseks . Nagu iga teine ​​piirkondlik lisandmoodul, on ka Sportschau geograafiliselt piiratud ja sellele ei pääse juurde väljaspool Saksamaad. Väljaspool Saksamaad voogesituse kasutamiseks peavad kasutajad logima sisse VPN-teenuse.

 1. Uudneuudised spordialad jaanitulel

Newsy on uudisteplatvorm, mis loob ja jagab uudiseid lühivideotes, mis on seotud kõigi uudiste ja värskendustega kogu maailmast. Newsy poolt pakutavad uudiste kategooriad on sport, poliitika, teadus ja tehnoloogia, tervishoid, meelelahutustööstus ja äri. Newsy väidab, et toob esile erinevad uudised kogu maailmast, millel on õhuke neutraalne vaatepunkt ja ilma eelarvamusteta.

Kodi uudisedKunagi Kodi kohta kuulnud HÕIVATUD? Jah, need vastavad tõele & miljonite vaatamise blokeerimine tasuta sport. Kodi VPN on teie parim lahendus enda eest kaitsmiseks DMCA teated, autoriõiguse probleemid & deblokeerimine mitmesuguseid lisandeid, nagu Pure Sports, SportsDevil või Halow Live TV. VPN hoiab teie isikut & privaatsus on kogu aeg turvaline.blokeeri lisad cta

Mitteametlikud Kodi lisandmoodulid elava spordi jaoks

 1. Netstreami spordikeskusvõrgusilmad kodi sportimiseks

Otsides lisandmooduleid, mis pakuvad tasuta vooge mitmesugustele spordialadele, leiate neid vaevalt. Netstreams Sports Hub on hämmastav Kodi spordilisa, millel on igal ajal saadaval mitmesuguseid spordivooge. Mitte paljud mitteametlikud Kodi lisandmoodulid pole nagu Netstream Sports Hub, mis võivad hõlmata mitmesuguseid spordikategooriaid. Kasutajad saavad Kodi kaudu hõlpsalt oma lemmikspordi võistlusi jälgida ja sujuvat voogesitust nautida.

 1. SportsDevilSportsDevil

Vaieldamatult üks parimatest ja järjekindlalt pakutavatest Kodi lisandmoodulitest, mis pole kunagi oma kasutajaid alla lasknud. See on üks parimatest sportlikest Kodi lisandmoodulitest, mille kasutajad saavad valida, kuna selle pakutavad voogud on alati tipptasemel ja kõige parem on see, et see hõlmab kõiki peamisi spordisündmusi. SportsDevil on oma kvaliteedi tõttu teeninud Kodi kogukonnas suurepärase maine ja paljud Kodi kasutajad loodavad sellele oma voogesituse vajadusteks.

 1. Puhas sportPuhas sport-Kodi-Addon

Pure Sports on tohutult tõusnud suurepäraseks Kodi lisandmooduliks spordivõistlustele ja teeninud oma koha Kodi parimate lisandmoodulite seas. Pure Sports pakub kvaliteetset voogu kõikidest mängudest, mida otseülekandes edastatakse kogu maailmast. Pure Sportsil on väga lihtsasti kasutatav liides ja loodame, et Pure Sports Kodi lisandmoodul ei lase teid alla.

 1. Halow otse-TVHalow live sport kodi

Halow-teler on suurepärane lisandmoodul, kui soovite peopessa tuhandeid kanaleid. Halow Live TV Kodi lisandmooduli suurim asi on see, et see pakub otseülekandega premium kanaleid ja PPV spordiürituste otseülekandeid. See on üks väheseid üritusi, mis kajastab PPV sündmusi; vastasel juhul ei pruugi te leida ühtegi sellist kvaliteetset Kodi lisandmoodulit, millel on need funktsioonid. Halow TV Live töötab suurepäraselt ja sellel on kvaliteetsed kiirvood.

 1. Ülimus Sportülimusliku spordi lisand kodi jaoks

Supremacy Sports on kõige kuulsam Kodi lisandmoodul, mis on olemas olnud juba pikka aega. Supremacy Sports on sportlikuks kasutamiseks mõeldud Kodi lisandmoodul, mille eesmärk on pakkuda kasutajatele parimaid vooge, et nad saaksid oma lemmikmänge otseülekandes nautida. Supremacy Spordi pakutavad voogesituslingid on mõned populaarsemad spordikanalid, nagu BT Sports ja Ace Streams. Selle Kodi lisakatete spordikategooriad on jalgpall, WWE, UFC ja palju muud.

Kuidas vaadata spordiülekannet otseülekandes saidil FireStick?

FireStick on rakendus, mis muutis meelelahutuse nägu, pöörates revolutsiooni telerivaatamise kogemustele. Suur hulk inimesi kogu maailmas on kaablitest lahti saanud ja liiguvad nüüd selliste seadmete poole nagu Amazon FireStick. Kujutage ette, et teil on üks pistik, mis võib muuta teie teleri huvitava sisuga galaktikaks, mida soovite vaadata. Üks seade, mis pakub teile kõike, mida peate jälgima, ilma probleemideta ja ilma piiranguteta.

Sporditegevuse otseülekande HD-kvaliteediga teleris voogesitamiseks saab kasutada arvukalt FireSticki rakendusi. Siin on FireSticki rakenduste loend:

 1. WatchESPN
 2. Sling TV
 3. Hulu
 4. UFC võitluspass
 5. WWE võrk
 6. NFL
 7. NBA
 8. MLB
 9. MUTV
 10. NHL

Mõni neist rakendustest võib olla geograafiliselt piiratud, mis võib nõuda VPN-i seadistamist Firestickil. Nendest populaarseimatest spordialade otseülekannete voogesituse rakendustest soovitame teile viis parimat rakendust, mis teil spordisõprade jaoks kaasas peavad olema:

 1. WatchESPN

ESPN oli kunagi parim valik kaabel- ja satelliidi kaudu spordi vaatamiseks kogu maailmas, kuid mõni aeg tagasi laiendas see oma keskmist ka digitaalset turgu. Pole kahtlust, et see töötas nende jaoks hästi, kuna neil on sporditööstuses suurepärane maine. ESPN käivitas oma rakenduse mitme platvormi jaoks ja õnneks tegid nad seda ka FireTV ja FireSticki jaoks, nii et FireSticki kasutajad saavad HD-kvaliteediga oma lemmikspordi voogesitust nautida.

 1. Sling TV

Sling TV pole lisaks meelelahutusele suunatud voogesituse valdkonnas vaid enda jaoks alust pannud, vaid pakuvad ka spordikanalit. Parim asi Sling TV kasutamisel on see, et te ei pea registreeruma kogu teenuse osutamiseks, vaid ainult selle kanali jaoks, mida soovite vaadata. Seetõttu registreeruge lihtsalt oma lemmik spordikanalil Sling TV pakutavate võimaluste kaudu ja vaadake oma lemmikmänge otseülekandes.

 1. Hulu

Nautige Hulu otseülekande ja spordikanalite vaatamist, tellides teenuse Hulu Live TV. Hulu on Ameerika meelelahutus- ja meediateenus, mis pakub oma kasutajatele katkematuid meelelahutus- ja sporditegevusi. See teenus on geograafiliselt piiratud ja seda saab kasutada ainult USA-s. Kui soovite sellele juurde pääseda väljaspool USA piirkonda, saate VPN-teenuse abil geopiirangutest mööda minna.

 1. UFC võitluspass

Kas olete võitlusspordi, eriti UFC fänn? Siis peab teil olema UFC Fight pass Kodi lisandmoodul, mis pakub otseülekandeid UFC PPV sündmuste jaoks. Selles on kõik tulevased võitluste ajakavad, Fighter-intervjuud ja eelmiste kakluste tähtsamad kohad. Vaadake kõiki mängukaarte ja peamisi sündmusi selle rakenduse otseülekandes ja nautige tegevust oma FireStickis.

 1. WWE võrk

WWE võrk on taevas kõigile maakera fännidele kogu maailmas, kuna sellel rakendusel on vooge kõik matšid, WWE originaalsari, intervjuud, reaalsussaated ja mineviku tipphetked. Kasutajad saavad lisaks WWE-le sirvida ka WCW ja ECW sisu. Rakendus on mõistliku hinnaga ja kasutajad saavad ööpäevaringselt maadleda ilma probleemideta reklaamide ja piiranguteta.

Teine võimalus spordiülekande tasuta voogesitamiseks FireStickis on Kodi abil Kodi spordi lisandmoodulite kaudu. Kodi ei toeta tegelikult FireStick, kuid siiski saab seda installida jailbreak-meetodil. Kogu installiprotseduuri nägemiseks ja FireSticki Kodi kohta lisateabe saamiseks lugege meie juhendit.

Lõppsõnad

Kodi on kuulus voogesituselamuse poolest, mida ta on aastate jooksul pakkunud kõigile Binge’i jälgijatele ja voogesitusspetsialistidele. Vaatamata sellele, et ametivõimud on piraatlusega seotud väidete taustal silmitsi seisnud, on Kodi olnud ülemaailmselt enim jälgijaid. Kõigi vandenõude taga oli tõde, et Kodi ei osalenud piraatluses, vaid kolmanda osapoole lisandmoodulid olid, mis tähendab, et Kodi on väga legitiimne.

Kogu maailmas on kaabel- ja satelliittelevisiooni kaudu levitatud arvukalt spordialasid, kuid kõigil pole aega oma telerite ees istuda ja mänge vaadata. Seetõttu kipuvad inimesed voogesitama mänge veebis oma nutitelefonides, tahvelarvutites ja sülearvutites. Kodi on selliste inimeste jaoks parim valik, kuna see töötab mitmel platvormil ja seadmel ning asjaolu, et seal on suurepäraseid Kodi spordi lisandmeid, tugevdab tema positsiooni. Loodame, et see juhend aitab teil lahendada küsimuse, kuidas Kodil sporti vaadata, ja sellest on abi teie edaspidistes spordivoogudes.

Thanks! You've already liked this