Kuidas paigaldada keeristormi Kodi Kryptonile ja Jarvisele vähem kui 6 minutiga

Mis on Kodi Vortex

Vortex on uus spordi- ja muusika lisand, mille on välja töötanud kaks tehnoloogiatööstuse hiiglast, st Rock Crusher ja Dreamweaver. See lisandmoodul hõlmab paljusid spetsiaalseid spordisündmusi, sealhulgas jalgpall, UFC, motosport ja palju muud.

Rock Crusher ja Dreamweaver ei tee kunagi järeleandmisi kvaliteedis, nii et nende kahe vahel võite oodata midagi vähemat kui täiuslikku. Selles juhendis arutame, kuidas installida Vortex Kodi. Selle lisandmooduli installimiseks järgige allpool esiletõstetud samme Kryptoni ja Jarvise jaoks.

Kuidas paigaldada Vortex Kodi 17-le
Kuidas paigaldada Vortex Kodi 16-le
Laadige alla Vortex Repo
Vortex Kodi ei tööta / vead / probleemid
Kodi Vortex – ülevaateid

Hoiatus! Vortexi kasutamisel peaksite kasutama VPN-i, et jääda anonüümseks, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesita Vortexis piiramatut sisu.

Kuidas installida Vortexi Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Avatud Kodi Krypton 17 teie süsteemis > Koputage nuppu Seadete ikoon (hammasrattakujuline ikoon), mis asub ülaosas > Nüüd vali Failihaldur valik.kuidas paigaldada keerisesse kodi
 2. Siin näete hoidlate allikate loendit, kerige alla ja Topeltklõps peal Lisage allikas > Ilmub kast, kus peate klõpsama „Puudub” > Seejärel tippige Hoidla URL http://www.rockodi.com/ ja klõpsake nuppu Okei > Tippige nüüd meediumiallika nimi ‘Rokk’ ja klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle.kuidas installida keeris kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Kolmanda sammu jätkamiseks minge aadressile Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Nüüd koputage nuppu Pakendi paigaldaja ikoon (kastikujuline ikoon) vasakus ülanurgas.lisage keeris pööris
 4. Kliki Installige ZIP-failist > Ilmub kast, milles peate kerima allapoole ja klõpsama ‘Rokk’ > hoidla.Rockcrusher-1.6.zip > Hoidla installimine võtab natuke aega.laadige vortex kodi ZIP-fail alla
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Rockcrusheri hoidla > Video lisandmoodulid > Leidke ja klõpsake nuppu Vortex nimekirjast > Nüüd klõpsake nuppu Installi > Oodake, kuni see installib lisandmooduli.keerist kodi seadistamisel
 6. Lisandmooduli kuvamiseks minge tagasi saidile Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid sakk > Nüüd klõpsake nuppu Video lisandmoodulid > Kui vaatate ekraani paremale küljele, näete kodi lisandmoodulite loendit, kerige alla, et leida Vortex ja klõpsake sellel. Alustage Vortexi lisandmooduli kasutamist.
  Kuidas installida Schismi televiisor Kodi Leida, Kryptoni ja Jarvise kohta

pööris kodi seadetes

Kuidas paigaldada Vortex Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis 16 teie süsteemis > Kliki Süsteemid suvand, mis asub ekraani allosas > Nüüd vali Failihaldur.
 2. Topeltklõpsake loendi lõpus asuvat nuppu Lisa allikas > Nüüd kuvatakse hüpikaken, klõpsake nuppu “Puudub” > Tippige URL http://www.rockodi.com ja klõpsake nuppu Valmis > Tippige nimi „Rock” ja klõpsake nuppu Valmis > Nüüd klõpsake nuppu OK.
 3. Mine tagasi Kodi avaekraan > Valige Süsteemid valik uuesti > Seejärel klõpsake lisandmoodulitel > Installige ZIP-failist > Valige loendist „Rock” > Kliki hoidla.Rockcrusher-1.6.zip > Nüüd oodake selle installimist.
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Rockcrusheri hoidla > Kliki Video lisandmoodulid > Vortex > Installi > Oodake, kuni see installib lisandmooduli.

Laadige alla Vortex Repo

Vortexi lisand on leitud Rock Crusheri hoidlast. Selle hoidla saate alla laadida ka otse oma süsteemist, mis kustutab mõned ülaltoodud toimingud. Vortexi hoidla allalaadimiseks klõpsake siin ja toimige järgmiselt.

 1. Kui olete ZIP-faili alla laadinud ja oma süsteemi salvestanud, avage Kodi > Klõpsake lisandmoodulitel > Pakendi paigaldaja ikoon.
 2. Installige ZIP-failist > Liikuge allalaaditud ZIP-failis. Kui olete failis navigeerinud, kulub selle installimiseks mõni minut.
 3. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Rockcrusher Repo > Video lisandmoodulid > Vortex > Installi > Nautige!

Vortex Kodi ei tööta / vead / probleemid

Vortex oli varem saadaval voo lisandmoodulite hoidlas. Sellel on nüüd aga oma hoidla Rockcrusher, kuhu saate hõlpsalt Vortexi installida. Üleminek voo lisandmoodulitelt eraldi Vortexi lisandmoodulile on lisandmoodul põhjustanud probleeme. See ajaveeb sisaldab uusimat juhist Vortexi installimiseks, mis töötab suurepäraselt.

Vortexi lisandmoodul ei tööta

Kuni hoidla vahetuseni töötas Vorte kenasti. Nüüd, kui tal on eraldi uus hoidla, töötab see Kodi peal hästi ja töötab.

  Kuidas vaadata 2023. aasta Kodi otseülekandeid tasuta kogu maailmas

Kodi Vortex – ülevaateid

Vortex võimaldab teil veebis otseülekandes vaadata paljusid spordiüritusi, sealhulgas motospordi võidusõitu. Paljud Kodi kasutajad lülitavad Kodi oma Vortexi lisandmooduli veebispordi vaatamiseks ilma tellimusteta.

Tänu @ rockcrusher01 jaoks vinge #valem1 # haarava levi eest #vortexis. Parim võistluskate Kodil.

– Nick Anghel (@nickanghel) 13. mai 2023

Kodi kasutajad tajuvad Vortexit ka HD-voogesituse tõttu parimaks lisandmooduliks. Kõige tähtsam on see, et kogu voogesitus töötab suurepäraselt, jätmata meediumisisu laadima.

@ rockcrusher01 #VORTEXil on parim (võimalik, et AINULT HD / Eng töötav) Grammy auhindade voog KODI-s. Rekvisiidid ja TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Nick Anghel (@nickanghel) 13. veebruar 2023

Asjade lisamiseks

Kodi maailmas uus nimi Vortex on võtnud üle spordi ja muusika lisandmooduli. See on Kodi maailmas Rock Crusheri ja Dreamweaveri kahe populaarse nime toode. See hõlmab paljusid spordiüritusi, sealhulgas UFC PPV-üritusi, mida on veebis tasuta vaadata. Selles juhendis arutame, kuidas installida Vortex Kodi ja vaadata spordi otseülekandeid. Tutvuge meie kodi vpn juhendiga.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this