Kuidas installida Afdah Kodi-le – saate otseülekandena levitada tasuta filme Leida, Kryptoni, Jarvise, Firesticki kaudu

Afdah-Kodi-addon


Afdah Kodi lisandmoodul võimaldab kasutajatel oma lemmikfilme voogesitada, kärpides HD-kvaliteediga linke läbi Kodi Afdah.TV voo. Parim on see, et saate Afdahi Kodi blokeeringust vabastada, kui kasutate Kodi VPN-i ja saate seda kasutada nii palju kui soovite.

Mis on Afdah.TV ?

Afdah.TV oli ülemaailmne võrguteenuse voogesituse teenus, mida eelistasid liigvaatlejad, kuna nad saidid vaadata HD-filme Afdahis.

Afdahi tasuta filmide rakendus käivitati mõni aasta tagasi, kuid piraatlusprobleemide tõttu oli Afdahi filmi veebisait; Afdah.TV ja Afdah tasuta filmide rakendus karistati ning seetõttu blokeeriti Afdah TV rakendus ja Afdah Movie veebisait.

Afdah.TV põrkas aga tagasi ja muutis oma domeeni Afdah.to-ks ning taas oli kasutajatel juurdepääs Afdahi tasuta filmide rakendusele.

Miks ja kus on Afdah TV rakendus blokeeritud?

Afdah.TV blokeeriti peamiselt Suurbritannias, kuna paljud kasutajad said veebisaidile sisenemisel teateid. Siin on ekraanipilt ametlikust Afdahi sotsiaalmeediakontolt, milles küsitakse, kas Afdah Moviesi veebisait on Suurbritannias blokeeritud või mitte:

Miks ja kus on Afdah TV rakendus blokeeritud?

Kuidas avada Afdahi rakenduse blokeering? ?

Kui soovite Afdahi blokeeringu blokeerida, on teil vaja head VPN-i teenust, et vältida sellest tulenevat geopiirangut. Suurbritannia Interneti-teenuse pakkujad on blokeerinud juurdepääsu Afdahile ja võrgus on saadaval palju puhverservereid, mis aitavad teil Afdah TV-rakendusele juurde pääseda, kuid on alati oht, et selliseid veebiservereid kasutatakse ühe DNS-i lekke korral, mis võib teid tõsistesse probleemidesse seada.

Afdah Kodi hoidla

Afdah Kodi oli varem saadaval Mucky Ducksi hoidlas, kuid Mucky Ducki hoidla pole enam funktsionaalne. Nüüd on see saadaval Kodi Iisraeli hoidlas. Oleme selles juhendis esitanud Afdah Kodi lisandmooduli täieliku installiprotseduuri ja saate sellele viidata, et nautida HD-filme Afdah Kodi lisandmoodulil ja omada sama suurepäraseid kogemusi Afdah TV-rakendusega ka teie Kodis.

Kuidas paigaldada Afdah Kodi Leida ja Kryptoni versioonidele

 1. Käivitage Kodi oma seadmes > Klõpsake nuppu Seadistused ikoon.kuidas afdah kodi installida
 2. Kliki Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.kuidas installida afdah kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Klõpsake nuppu „Puudub” ja tippige http://lazykodi.com/ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas lisada afdah kohta kodi tulekera
 4. Andke sellele URL-ile nimi: ‘Lazy Kodi’ ja klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti ja dialoogiboks sulgub.afdah.tv add on kodi jarvis
 5. Mine tagasi Kodi peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon.häälestage Koda
 6. Kliki Installige ZIP-failist valik.afdah addon ei tööta
 7. Nüüd vali Laisk Kodi saadaolevad valikud.lae alla afdah kodi addon
 8. Kliki REPOSID > Kliki ANDROIDABA > Avatud hoidla > Valige hoidla.kodil-104.zip.afdah hoidla
 9. Nüüd klõpsake suvandil Installi hoidlast.afdah.to veebis tasuta filmide jaoks
 10. Avatud Kodili hoidla > Minge jaotisse Video lisandmoodulid > Valige Afdah > Klõpsake nuppu Installi

installige afdah laisk hoidla 2018

Kuidas installida Afdah Kodi Jarvis v16 ja uuematele versioonidele

 1. Laadige alla Kodili hoidla ZIP-fail.
 2. Avatud Kodi Jarvis V16.
 3. Kliki Installige ZIP-failist > Sirvige süsteem ja avage allalaaditud fail > Oodake teadet.
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Kodili hoidla.
 5. Avatud Video lisandmoodulid.
 6. Kliki Afdah > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

Afdahi seadistamine Fire Stickile ?

 1. Avatud Kodi peal Tulekepp. Kui te pole Kodi Fire Sticki installinud, installige see kõigepealt.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Järgige nüüd Kodi Leida ja Kryptoni versioonide jaoks varem välja töötatud installimismeetodit, sest vahet pole.

Selle sisu blokeeringu tühjendamiseks võite kasutada tasulist tasuta VPN-i Firestick Kodi 2020 jaoks.

Afdahi vead / probleemid / parandused

Afdah Addon ei tööta

Kui proovite juurde pääseda Afdah Kodi lisandmoodulile filmide vaatamiseks, võib see tõrge ilmneda teie Kodil. Selle tõrke põhjuseks võib olla pistikprogrammi vananenud allikas või pistikprogramm võib olla aegunud.

Paranda

Installige Afdah Kodi lisandmoodul Kodili hoidlast, nagu on selles juhendis varem mainitud. Lisandmoodul oli varem saadaval Mucky Ducksi hoidlas, kuid see hoidla enam ei tööta, tekitades probleeme sellele lisandmoodulile juurdepääsuga.

Mucky Duck Repo ei tööta

Mucky Ducki hoidla oli üks populaarsemaid Kodi lisandmoodulite hoidla ja see võõrustas paljusid populaarseid Kodi lisandmooduleid. Kuna tegemist oli kolmanda osapoole lisahoidlaga, oli selle sulgemine seetõttu haavatav.

Paranda

Mucky Ducki hoidla suleti ja kõik selle hostitud lisandmoodulid on nüüd saadaval ka teistes hoidlates. Nagu see Afdahi lisandmoodul oli saadaval Mucky Ducki hoidlas, kuid nüüd on see saadaval Kodili hoidlas.

Afdah Kodi – ülevaade

Afdah Kodi lisandmoodulil ja Mucky Ducksi hoidlal oli Kodi kogukonnas suurepärane maine, kuid pärast selle sulgemist tõstsid paljud kasutajad selle kohal kulmud:

Kommentaar arutelust burnt_wick kommentaar arutelust "Kas kõigil Mucky Ducksidel on lisandusi? Mul on probleeme mõne Mucky Ducksi lisamisega lisandmoodulitega, et nad saaksid värsket Kodi 17 installida. VPN-ist pole abi, üksikasjad allpool olevas tekstis.".

Lõppsõnad

Afdah.TV on hämmastav veebivoogesituse veebisait, mis sai paremaks, kui selle lisandmoodul töötati välja Kodi jaoks. See sait oli aga ise piraatlusega seotud ja nii ka selle lisandmoodul. Lisandmoodulit hoidnud hoidla suleti, kuid lisandmoodul on nüüd saadaval Kodili hoidlas. Proovige seda filmi lisandmoodulit, kuna sellel on palju pakkuda, kuid kasutage oma privaatsuse kaitsmiseks kindlasti VPN-i.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map