Kodi Nvidia Shield TV-s Ülim voogesitusepleier: lihtne 4 sammu juhend

Kodi on parim voogesituse videorakendus ja Nvidia on murranguline voogesituse ja mängude platvorm. Selle saab ühendada, et kogeda midagi, mida teised ei suuda pakkuda. Kodi on asi, mida saab paigaldada mis tahes platvormile, et ületada tänapäevaseid voogesituse kogemusi, ja seda väidet saab näha praktiliselt siis, kui installite Kodi Nvidia Shieldile.

Tutvuge selle juhendiga ja vaadake, kuidas saate Kodi installida ning nautida oma lemmiksisu voogesitust Nvidia Shieldil mõne parimate kodi lisanditega.

Mis on Nvidia Shield TV?

Nvidia Shield on üks populaarsemaid ja usaldusväärsemaid androidipõhiseid meediumipleiereid, mis riiulil saadaval. Nvidia on ülemaailmselt tuntud GPU tootja ja on selle tõttu tuntud. Nvidia Shieldi tulek oli aga nende tehtud suurepärane asi, kuna see tõi voogesituse meediumikonsoolide valdkonnas kaasa palju konkurentsi. Fakt, et Nvidia on GPU suurim tootja, on aidanud tal saada kvaliteetse video voogesituse juhiks. platvorm. Nvidia Shield pakub 4K kvaliteediga voogesitust ja Geforce mängukogemust.

Kuidas paigaldada Kodi Nvidia Shield TV-sse?

Kuna Nvidia Shield on androidi platvorm, saab Kodi hõlpsaks installimiseks kasutada Google Play poodi. Kuid mõnes piirkonnas ei ole Google Play pood geopiirangute tõttu juurdepääsetav.

 1. Käivitage Nvidia kilp > Minge Google Play poodi
 2. Klõpsake nuppu Otsi ja tippige Kodi > Ilmuvate tulemuste põhjal klõpsake XBMC välja töötatud Kodi peal.
 3. Klõpsake nuppu Installi ja Kodi laaditakse alla ja installitakse teie Nvidia Shieldi.
 4. Pärast installimist avage rakendus Kodi.

Parima voogesituse kogemuse nautimiseks installige nüüd parimad Kodi lisandmoodulid.

Nvidia Shield Kodi parimad omadused

Nvidia Shieldil on Kodis voogesitamiseks mõned asjad, näiteks:

 1. Nautige HD- ja 4K-kvaliteediga video voogesitust.
 2. Kaugjuhtimisfunktsiooniga hõlpsasti kasutatav liides.
 3. Kiire kiire voogesitus ja täiustatud juurdepääsetavus.

Kuidas värskendada Kodi versiooniks Kodi Krypton v17.6 Nvidia Shield TV-s?

Ainus viis Kodi värskendamiseks on selle uuesti installimine, laadides alla Kodi värskendatud versiooni Nvidia kilbil. Kuna Kodi on Google Play poes saadaval, saate seda värskendada, toimides järgmiselt.

 1. Avage oma Nvidia Shieldil Play poodhäälestus kodi nvidia kilptelevis
 2. Minge minu rakenduste juurdesetup kodi, kasutades Play poodi nvidia kilbil
 3. Klõpsake KodiNvidia kilp kodi jaoks
 4. Klõpsake käsul Värskenda (suvand Värskendus on saadaval ainult siis, kui värskendus on saadaval.)

Kuidas installida Kodi Jarvis v16 Nvidia Shield TV-sse ?

Värskendage oma Kodi Jarvise versiooni 16, toimides järgmiselt.

 1. Laadige alla APK fail Kodi Jarvise versioonist 16 teie Nvidial
 2. Ava alla laaditud ZIP-fail ja installima Kui küsitakse, klõpsake nuppu kirjuta olemasolev üle rakendus.

Kuidas installida Kodi lisad Nvidia Shield TV-sse ?

Mis tahes Kodi lisandmooduli Nvidia Shieldile installimise protseduur on sama, mis personaalarvutites ja FireStickis. Kodi atribuudid ja liides jäävad igal platvormil samaks ja seetõttu on ka selle installimisviis sama.

Nvidia Shield TV parimad Kodi lisad

Parimad teile soovitatud Nvidia Shieldi Kodi lisandmoodulid on:

 1. USTVNow
 2. BBC iPlayer
 3. Pakt
 4. Platsenta
 5. Uraan
 6. Neptuuni tõus
 7. Nemesis
 8. cCloud TV
 9. Planeedi MMA
 10. Mavericki teler

Nvidia Shield TV asendusliikmed Kodi jaoks

 • Nvidia kilbi alternatiiv Kodi jaoks

Amazoni välja töötatud Fire Stick on hämmastav video voogesituse seade kõigile neile voogesituse austajatele, kellele meeldib oma voogesitusmängijaid endaga kaasas kanda. Fire Stick on Kodi kasutamiseks suurepärane valik, kuna see pakub HD-kvaliteediga vooge ja väga kasutajasõbralikku liidest.

 • Windowsi alternatiiv Nvidia kilbile Kodi jaoks

Tõepoolest, Windows on mis tahes tarkvara proovimiseks kasutajate parim valik, eriti voogesituse osas. Põhjus on selle pakutav kohandamis- ja juurdepääsetavuse ruum. Windows on peaaegu iga platvormi põhiplatvorm ja Kodi puhul on see tõepoolest suurepärane valik.

 • Kodi operatsioonisüsteem Ubuntu

Ubuntut saab kasutada Kodi jaoks ja Kodi töötab sellega hästi, kuid Kodi installimisprotseduurid Ubuntu jaoks on teiste platvormidega võrreldes pisut keerulised.

 • Vaarika Pi alternatiiv Nvidia kilbile Kodi jaoks

Raspberry Pi on tegelikult väike arvutitahvel, mida saab muuta vastavalt mängu- ja aurutamisvajadustele. Just see teebki Kodi kasutamise suurepäraseks, kuna Kodi saab sellele installida ja see pakub suurepärast voogesituse kogemust.

 • Apple TV alternatiiv Nvidia kilbile Kodi jaoks

Kui kuulete sõna Apple TV, võib esimene asi, mis teile meelde võib tulla, lihtsalt teine ​​Apple’i välja töötatud nutiteler. Apple TV on Apple’i kujundatud ja välja töötatud digitaalne voogesitusseade. Nvidia Shield on Kodi kasutamise valimiseks suurepärane alternatiiv, kuna Apple TV voogesituse funktsioonid on hämmastavad.

 •  iPad alternatiivina Nvidia Shieldile Kodil

Kui elate tahvelarvutis voogesituse kaudu ja otsite potentsiaalset alternatiivset Nvidia Shieldi voogesitusplatvormi, siis peaksite proovima Kodi iPadi. Kodi installimisprotseduur iPadis on keerukas võrreldes teiste platvormidega nagu Widows ja Android. Kodi iPadis on aga tõesti hämmastav asi, kuna iPadi juurdepääsetavus on suurepärane.

Lõppsõnad

Kodi on imeliste maailmade maailm ja kui koos sellise suurejoonelise platvormiga nagu Nvidia Shield ühendada, kujutage endale ette võluvat kogemust. NVIDIA Shield on Nvidia välja töötatud suurepärane asi ja see on võitnud kasutajate südameid kogu maailmas. Proovige oma voogesituse ja mängude jaoks Kodi-d Nvidia Shieldil. Praegu pole saadaval palju platvorme, mis võimaldaksid 4K-kvaliteediga voogesitust.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this