WinRAR me shpejtësi dl shkarko

Besuar përrua

Zgjidhni të ngarkoni skedarët popullorë! WinRAR 64-bit është një program popullor i kompresimit të skedarëve që lehtësisht rezervon fotografi të shumta për të zënë më pak hapësirë ​​në kompjuterin tuaj. Versioni i fundit i WinRAR mbështet formatin e skedarëve RAR5, si dhe skedarët RAR dhe ZIP. Në krahasim me 7-Zip dhe WinZip, softveri ofron raporte më të mira të kompresimit për të ruajtur cilësinë e shkarkimit. Me arkitekturën e tij të pastër dhe të lehtë, WinRAR 64-bit është zgjidhja më e mirë për instalimin e Windows dhe raportin e mirë të kompresimit! (Funksioni () {(‘preview-app-page-desktop”);}); Për shumë vite, WinRAR është përdorur për të krijuar, çmontuar dhe hapur ZIP, RAR dhe disa formate të tjera skedarësh. Siç u përmend më herët, versioni i fundit i programit mbështet RAR5, i cili siguron performancë më të mirë të kompresimit sesa konkurrentët. Për shkak se 64-bit WinRAR vjen me 256-bit encryption AES, ajo mbron skedarët e kompresuar dhe fjalëkalimet. Nëse është kështu, softveri konsiderohet si një zgjedhje e sigurt për të mbrojtur privatësinë dhe përdorimin e softuerit në PC tuaj Windows, lehtë mund të krijoni skedarë personalë. Kjo është, programi ju lejon të krijoni automatikisht skedarë që mund të shkarkoni në vetëm disa klikime. WinRAR gjithashtu mund të rikuperojë skedarët e korruptuar, duke siguruar që nuk do të humbni të dhëna të rëndësishme gjatë procesit të dekompozimit.
https://www.kodivpn.co/bittorrent-free-download-torrent/
WinRAR 64-bit mbështet disa formate skedarësh duke përfshirë ZIP, RAR, ARJ, ACE, ISO, CAB, BZ2, TAR, XZ, UUE, JAR, GZip, LHZ dhe më shumë. Me menunë e opsioneve gjithëpërfshirëse, programi bën të lehtë konfigurimin e disa funksioneve në ndërfaqe. Nëse po, a mund të fillojnë zhvilluesit të përdorin softuer nga WinRAR 64-bit? Ndërsa shkarkimi falas WinRAR për PC vjen me ndërfaqen e vjetër dhe është i lehtë për t’u përdorur. Në krahasim me Bandizip dhe HaoZip, nuk keni pësuar ndonjë problem për shkak të bollëkut të shërbimeve dhe karakteristikave. Nga shiriti i përparuar i menusë ju mund të përdorni për shërbime si Shto / Fshi skedarin, skanimin e viruseve, krijimin e skedarëve të përzgjedhur dhe importimin, për të hapur një skedar të ngjeshur, kliko me të djathtën e skedarit, zgjidh Delete File dhe zgjedh një dosje specifike destinacioni. Kur mbaron, programi fillon të zvogëlojë skedarin. Brenda sekondave, të gjithë skedarët shfaqen në lëvizjen e zgjedhur që dëshironi të krijoni një skedar të kompresuar, gjithçka që duhet të bëni është të klikoni me të djathtën dhe zgjidhni New File / WinRAR. Klikoni në skedarin që dëshironi të klikoni dhe zgjidhni Shto për të mbuluar. Në mënyrë të ngjashme, kur doni të krijoni një skedar që mbyllet automatikisht, klikoni Unsubscribe nga azhurnimi kryesor i softuerit dhe klikoni OK. Kështu që nuk do të duhet të shqetësoheni për mbingarkesë nga shërbimi apo reforma. Me vetëm disa klikime, lehtë mund të kryeni detyra të kompresimit dhe dekompresionit. Që nga lëshimi i softverit, zhvilluesit janë përpjekur të ofrojnë një ndërfaqe të thjeshtë me të gjitha versionet. Prapëseprapë, a është kjo pak më pak me 64-bit programet WinRAR? Edhe pse WinRAR 64 vjen me shumë pajisje, ai ofron disa karakteristika të përparuara që nuk janë të disponueshme në aplikacione të tjera si arkivisti KGB. Për shembull, WinRAR ju jep mundësinë të mbroni fjalëkalimin tuaj dhe skedarët e koduar për të rritur sigurinë. Përveç kësaj, mjeti mund të përdoret për të kontrolluar integritetin e kujtesës dhe ju lejon të riparoni një ekspert ose përdorues të dëmtuar, mund të konfiguroni cilësimet për të punuar me programin tuaj të preferuar personal, azhurnimet e sistemit të skedarëve, regjistrimet e rimëkëmbjes, fjalorin e madhësisë, zgjedhjet e gjuhës , dështimi, memoria e menaxhimit, etj. Para krijimit të WinRAR, mund të përdorni ruajtjen e skedarëve për të mbrojtur pjesë të ndjeshme të WinRAR, përfshirë integrimin me simbolet e virusit për të mbrojtur kompjuterin tuaj. Para se të kompresoni një skedar, programi fillon skanerin për të gjetur ndonjë skedar të dobët. Versioni i fundit i softverit siguron mbështetje për formatin e skedarëve RAR5, i cili siguron shpejtësi më të lartë dhe më të shpejtë, përputhshmëri me sistemet operative, WinRAR mund të përdoret me Windows 10, 8, 7 dhe Vista. Për më tepër, mund të integrohet me antivirusin e instaluar në sistemin tuaj për të mbrojtur kompjuterin tuaj edhe nga kompresimi i diskut dhe djegia. Për dallim nga mjetet e tjera të ngjashme, softueri përdor një metodë të nivelit të lartë të kompresimit të skedarëve. WinRAR nuk krijon shumë memorie për të kursyer një hapësirë ​​të mirë në sistemin tuaj. Më në fund, ajo çon në përpunim më të shpejtë dhe shkëmbim të skedarëve. Nëse planifikoni të përdorni skedarë animacioni dhe audio, WinRAR ju lejon të përdorni algoritmin e përparuar të kujtesës pa shkarkuar një veçori që ju lejon të ndani kujtesën në numra më të vegjël, të shpërndarë nëpër pajisje të shumta. Brenda sekondave, ju mund t’i transferoni këto të dhëna në kompjuterët e tjerë, telefonat mobil ose pajisjet e ruajtjes portative. Kur përpiqeni të kompresoni skedarë të mëdhenj, ky shërbim ka madhësinë dhe shpejtësinë e skedarit gjatë përpilimit dhe shkrimit, WinRAR ofron rezultate të shkëlqyera. Sidoqoftë, kur punoni me skedarë të mëdhenj audio ose video, softveri mund të ngadalësojë sistemin, veçanërisht nëse jeni duke përdorur konfigurimin e pajisjeve më të vjetra. Për formatet e tjera të skedarëve, programi nuk ndikon plotësisht në paketat e sistemit tuaj, WinRAR 64-bit ka qenë gjithmonë standardi i industrisë për mjetet e kompresimit të skedarëve. Duke përdorur një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur, programi mund të përdoret për të kompresuar shpejt / ndarë skedarët, për të mbrojtur fjalëkalimin dhe nuk është gabim të thuash që WinRAR është një mjet i fuqishëm i kompresimit të skedarëve që mbështet formate të ndryshme duke përfshirë ZIP, RAR, ARJ, CAB , PGCE, ISO, UUE, LZH, BZIP2 dhe më shumë. Me këtë mjet ju mund të menaxhoni, organizoni dhe krijoni shabllone për mjete të lehta dhe të lehta për kompjuterët Windows. Për dallim nga ZipGenius, WinRAR 64-bit nuk është një shërbim falas. Sidoqoftë, ajo vjen me një gamë të gjerë opsionesh dhe shërbimesh konfigurimi. Për më tepër, gjykimi falas mund të vazhdohet, dhe madje pasi të mbarojë, mund të përdorni disa shërbime pa kufizime. Nga Interneti madje mund të shkarkoni Android për konkurrentë si FreeArc, WinRAR 64 bit ofron raport me shpejtësi më të shpejtë dhe kompresim më të mirë. Prandaj, është zgjidhja më e mirë për përdoruesit e Windows në të gjithë botën. Nëse jeni duke kërkuar për kompresim të thjeshtë dhe të thjeshtë të softuerit për menaxhimin e skedarëve, një shkarkim falas WinRAR do të ishte një opsion i mirë..

  Një udhëzues hap pas hapi se si të instaloni Kodi Krypton v18, 17.6 ose 16 në Windows

WinRAR

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this