Si të shikoni 52 Super Bowl Kodi në më pak se 4 minuta

Koha për ndeshjen vjetore të kampionatit të Lidhjes Kombëtare të Futbollit (NFL); Super Bowl ka mbërritur. Të gjithë sytë janë të vendosur të shohin se kush do të fitojë këtë vit. A do ta ruajnë titullin e tyre kampionët mbrojtës Patriotët e Ri të Anglisë, apo do ta kapërcejnë Philadelphia Eagles?


Epo, ju djema mund t’i shihni të gjitha falas, thjesht ndiqni udhëzuesin tonë për të parë se si të shikoni Super Bowl Kodi.

Super Bowl 2018 Shtesa Zyrtare Kodi

Përdoruesit që dëshirojnë të shikojnë Super Bowl me akses premium mund të përdorin shtesat e mëposhtme:

 1. Pass lojë NFL
 2. NBC Sports Live Extra
 3. com
 4. USTVNOW
 5. Luaj

Të gjitha këto shtesa janë në dispozicion në udhëzuesin më të mirë të shtesave Kodi.

Lajmerim i RENDESISHEM! Nëse jeni duke transmetuar Super Bowl me ndonjë prej shtesave pa të lidhur një VPN, atëherë kini kujdes! Ju jeni duke kompromentuar privatësinë dhe sigurinë tuaj. Kjo është ajo ku a Kodi VPN mbron identitetin tuaj & ju mban të sigurt nga njoftimet për shkeljen e të drejtave të autorit dhe DMCA ndërsa zhbllokoni përmbajtjen e kufizuar me gjeo.

 CTA

Shtesa jozyrtare të Super Bowl Kodi

 1. Dardhë e kanalit
 2. Platinum Smart IPTV
 3. Ultra IPTV
 4. PAC-12 Pro
 5. Gjykimi IPTV

Super Bowl 2018 Kodi Repository

Shtesa që ju rekomandojmë të shikoni Super Bowl në Kodi është Platinum Smart IPTV. Kjo shtesë mund të shkarkohet dhe instalohet nga Regjioni Legion.

Shkarkim Kodi Super Bowl

 1. Shkarkoni Skedar Zip shtesë në pajisjen tuaj > Shko tek Add-ons seksion.
 2. Klikoni në Shfletuesi i shtesave (ikona e kutisë).
 3. Klikoni mbi Instaloni nga skedari Zip > Navigate sistemi te shkarkuar zip skedar dhe Klikoni në plugin.video.iptvplatinum.zip > prisni për njoftimin e aktivizuar me shtesën.

Si të shikoni Super Bowl 2018 Kodi në Krypton Version 17.6 ose më të ulët

 1. Filloni duke hapur aplikacionin Kodi dhe duke klikuar në ikonën e ingranazheve (cilësimet) të pranishme në anën e sipërme të majtë të ekranit.si të shikosh kodi super tas
 2. Nga të gjitha opsionet në dispozicion, zgjidhni skedar menaxher.si të shikoni kodi superbowl në versionin krypton 17.6 ose më të ulët
 3. tani klikoni dy herëShto Burimin nga kolona e majtë.si të shtoni kodin addon super tas
 4. Do të shfaqet një dritare, klikoni aty ku thotë <Asnje> dhe hyr në këtë URL ashtu sic eshte http://legionworldtv.com/wizard > click Ne rregull.shkarko kodin super tas
 5. Tani emërtoni këtë burim Media “Legjioni Repo” dhe klikoni Ne rregull > Kontrolloni dy herë URL dhe emër dhe klikoni Ne rregull përsëri.kodi super tas në firestick
 6. Tani kthehu në shtëpi ekran dhe klikoni në Add-ons nga kolona e menusë në të majtë.setup kodi super tas
 7. Klikoni në Shfletuesi i shtesave (ikona e kutisë) prezent në këndin e sipërm të majtë.Cilësimet e kodit super tas
 8. Klikoni mbi Instaloni nga skedari Zip > Klikoni mbi plugin.video.iptvplatinum.zip nga lista dhe prisni për njoftimin e aktivizuar me shtesën.Konfigurimi i kodit SUPER tas
 9. Për të hyrë në këtë shtesë, shkoni te Menuja e shtesave nga ekran në shtëpi > hapur Shtesa të videos > Klikoni mbi Smart-IPTV.

Si të shikoni Super Bowl Kodi në Jarvis Version 16 ose më të lartë

 1. hapur Kodi.
 2. Klikoni mbi sistem > Shko tek Menaxher i Dosjeve > Klikoni dy herë Shto Burimin.
 3. Klikoni mbi <Asnje> dhe hyr në këtë URL tamam si kjo http://legionworldtv.com/wizard > click Done.
 4. Emërtoni këtë burim Legion Repo > Kliko Done > Kliko Ne rregull.
 5. Kthehu tek ekran në shtëpi > klikoni mbi sistem > Shko tek Add-ons menu >Kliko Instaloni nga skedari zip > Prisni njoftimin.
 6. hapur Legion Repo > Klikoni mbi plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. Ju do të njoftoheni nga a njoftim në lidhje me instalimin e shtesës.

Si të shikoni Super Bowl 2018 Kodi në Fire Stick

Për të parë Super Bowl në Fire Stick, së pari duhet të instaloni Kodi në Fire Stick. Ndiqni udhëzuesin tonë për të instaluar Kodi në Fire Stick.

 1. Nisja Kodi aplikim në Fire Stick.
 2. hapur Opsionet e zhvilluesit > Ndez Debutimi dhe aplikacionet ADB nga burimet e panjohura.

Tani ndiqni hapat e shtjelluar më lart për instalimin e kësaj shtese Kodi Krypton 17, pasi hapat janë të ngjashëm.

Si të shikoni Super Bowl Kodi pa kabllo

Super Bowl 52 do të transmetohet në të gjithë botën përmes këtyre kanaleve:

vendetTransmetuesit zyrtarë
Shtetet e BashkuaraNBC
Transmetimi NdërkombëtarPass lojë NFL (shërbim i paguar)
KanadëCTV, CTV 2, TSN (mbajtësit e transmetimit zyrtar në Kanada)
Mbretëria e BashkuarBBC, Sky Sports
AustraliShtatë Rrjeti, Fox Tel
MeksikëTelevisa
Zelanda e ReTV SKY (pajtim me pagesë)
Gjermani(SAT 1) Gjuha gjermane
NethelandsFox Sports 2 (me pagesë), Fox HD (Pa ajër)
Republika ÇekeSport2
SwitzerlandSAT 1 (mbulimi gjerman)
AustriPuls 4, Kanali 4
Itali Italia (mbulim pa ajër), FOX HD
Spanjëkanal+
FrancëW9
Vendet e AfrikësSuper sport, Star Times
Vendet e Amerikës së JugutTelevisa
BrazilDëbimet ESPN
Vendet KaraibeFox Sports, ESPN Deportes, NBC
IrlandëSport Sky
IndiSony Ten, Sony Gjashtë

Si të shikoni Super Bowl Live Free Online

Nëse nuk po planifikoni të shikoni Super Bowl në Kodi, atëherë mund t’i ndiqni këto lidhje për ta parë në internet:

 1. TV FUBO
 2. TV HULU
 3. Shko Sporte Shko

Sidoqoftë, do t’ju duhet një shërbim Kodi VPN për të hyrë në rrjedhat nëse jeni vendosur jashtë MB dhe SH.B.A..

Super Bowl 2018 Kodi VPN

Super Bowl është një ngjarje që askush nuk do të humbasë, por ndërsa jeni duke e shijuar atë, ju rekomandojmë të përdorni një shërbim të mirë VPN për të mbrojtur privatësinë tuaj dhe për të hyrë në rrjedhat e kufizuara gjeo.

Nuk ka rëndësi nëse po përdorni Kodi për të transmetuar apo duke përdorur lidhje të jashtme të rrjedhës, përdorimi i një VPN është i rëndësishëm.

Kush do të fitojë këtë Super Bowl 52?

Pas vlerësimit të hype, parashikimet dhe mendimet e ekspertëve të NFL, duket sikur shanset janë në favor të shqiponjave të Philadelphia. Sidoqoftë, tabelat mund të kthehen në çdo moment dhe ne do të duhet të jemi të durueshëm për t’i parë ato.

Fjalët përfundimtare

Super Bowl është vetëm 9 ditë larg dhe hyri tashmë është shumë në ajër. Shtë një nga ngjarjet më të mëdha në historinë e sportit dhe nuk mund të mungojë. Sigurohuni që e keni të instaluar Kodi, ndiqni udhëzuesin tonë plotësisht për të qëndruar larg çdo sherri. Ne kemi sqaruar të gjithë procedurën se si të shikoni Super Bowl Kodi dhe kjo duhet t’ju ndihmojë.

Sidoqoftë, mos harroni të mbroni veten. Përdorni një shërbim të mirë VPN dhe transmetoni aq sa dëshironi. Ji zgjuar!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map