Verze IPTV Kodi 18.0 – 15 nejlepších IPTV Kodi Leia, Krypton, Jarvis Addons za duben 2020

Kodi není jen pro streamování filmů a televizních pořadů nebo sledování retro komedie. Uživatelé to velmi preferují díky svým nejlepším kodi addonům, které uživatelům umožňují streamovat své oblíbené živé události, televizní pořady a další živé programy.


Existuje několik oficiálních nejlepších doplňků IPTV Kodi 2018 a existuje několik skvělých doplňků IPTV zdarma vyvinutých vývojáři třetích stran. Mnoho lidí však narazilo na problémy s instalací doplňků nebo přístupem k jejich streamům.

Důvodem je to, že doplňky Kodi Live TV jsou geograficky omezené a jejich toky nelze přistupovat mimo jejich určenou oblast bez podpory VPN na Kodi.

Jak nainstalovat Platinum Smart IPTV Kodi na Leia a Krypton

 1. Otevřete Kodi > klikněte na ikonu ozubeného kola (nastavení).
 2. Vyberte Správce souborů.
 3. Poklepejte na Přidat zdroj.
 4. Klikněte na její místo a zadejte tuto adresu URL: „http://legionworldtv.com/wizard“ > klikněte na OK.
 5. Pojmenujte tento zdroj médií „Legion Repo“ a klikněte na OK > Znovu zkontrolujte URL a jméno a znovu klikněte na OK.
 6. Vraťte se na domovskou obrazovku > Klikněte na nabídku Doplňky.
 7. Klikněte na ikonu pole.
 8. Vyberte Instalovat ze souboru ZIP > Vyberte plugin.video.iptvplatinum.zip > počkejte na oznámení.

Jak nainstalovat Platinum Smart IPTV Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. Zahájení Kodi.
 2. Klikněte na Systém > otevřeno Správce souborů > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 3. Klikněte na <Žádný> a napište to URL: http://legionworldtv.com/wizard > Klikněte na Hotovo.
 4. Pojmenujte tento zdroj médií Legie Repo > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 5. Jít zpět k Kodi Domovská obrazovka > Jít do Systém > Klikněte na Doplňky Jídelní lístek > Vybrat Instalace ze souboru zip > Počkejte na oznámení.
 6. Jít do Legie Repo > otevřeno plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. A oznámení o instalaci doplňku se objeví.

Platinum Smart IPTV Kodi Stáhnout

 1. Stáhněte si  Soubor ZIP > Jít do Doplňky.
 2. Klikněte na ikonu Ikona pole.
 3. Klikněte na Instalace ze souboru Zip > Procházejte systém a otevřete stažený soubor ZIP > počkejte na oznámení.

Seznam platinových inteligentních IPTV kanálů

Zde jsou některé kanály, které uživatelé mohou sledovat na Platinum IPTV:

 1. NBC
 2. LIŠKA
 3. ABC Detroit
 4. WMYD TV20
 5. FXX USA
 6. Spike HD
 7. TRU TV HD
 8. Divoká televize
 9. Světová rybářská síť
 10. Rychlost HD
 11. Sázejte TV
 12. Čas na film
 13. Omni 1
 14. Omni 2
 15. CNN HD

15 nejlepších doplňků IPTV Kodi pro rok 2020

 1. iTV
 2. Sylvr
 3. BGTime.TV
 4. Nabít! TV Live
 5. Comet TV Live
 6. D8
 7. C31
 8. ECB TV
 9. Cerebro Prime
 10. Televizní síť CW
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. Bonus.TV
 14. Boom Boom TV
 15. DFB TV

Nejlepší doplňky IPTV Kodi pro verzi Leia 18

1) iTV

Nejlepší IPTV Kodi Addons

iTV je britská televizní síť, která uživatelům umožňuje přístup k jejich vysílanému obsahu online. Uživatelé Kodi mohou živě streamovat všechny britské kanály prostřednictvím bezplatného doplňku iTV IPTV Kodi.

2) Sylvr

Doplněk Sylvr IPTV Kodi zdarma

Když přijde na streamování kvality a funkčnosti, Sylvr je skvělý, ruce dolů. Přestože Sylvr nabízí pouze několik kanálů, musí mít ve své knihovně Kodi doplněk. Bylo by lepší, kdyby mohla nabídnout jen různorodost. Nicméně doplněk funguje dobře a rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé.

3) BGTime.TV

BGTime bulharsko iptv addon zdarma

BGTime.TV je online bulharská televizní služba, která umožňuje uživatelům přihlásit se k odběru jejich oblíbených bulharských kanálů. Uživatelé mohou nahrávat, přehrávat a streamovat požadované kanály. Doplněk BGTime.TV IPTV je oficiální doplněk pro uživatele Kodi, který jim umožňuje přístup k živým televizním kanálům a událostem prostřednictvím registrace online.

4) Nabijte! TV Live

Nabít! TV IPTV Kodi list Streaming

Nabít! je síť pro vysílání filmů, televizních pořadů, živých událostí a sportovních kanálů. Je oblíbený kvůli obsahu akce, který nabízí uživatelům. Uživatelé Kodi mohou tuto službu docela snadno využívat ve svých aplikacích Kodi instalací oficiálního poplatku! Doplněk TV Live IPTV.

5) Comet TV Live

Doplněk Comet TV Live iptv kodi list addon

Comet je televizní kanál, který vysílá obsah sci-fi žánru, jako jsou objevy, historické spiknutí, inovace, vynálezy atd. Uživatelé Kodi mohou snadno přistupovat k tomuto kanálu ve své aplikaci Kodi instalací doplňku Comet TV Live Kodi z oficiálního úložiště Kodi.

Nejlepší doplňky IPTV Kodi pro Krypton verze 17.6

1) D8

Nejlepší doplňky IPTV Kodi pro Krypton verze 17.6

D8 je francouzský televizní kanál a uživatelé mohou snadno přistupovat k tomuto francouzskému televiznímu kanálu a sledovat videa prostřednictvím svého oficiálního doplňku IPTV Kodi, který je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi..

2) C31

C31 community iptv kodi list Addon

Kanál 31 je komunitní televizní kanál zaměřený na domácí informace, vzdělávání, sport a zábavu. Jedná se o neziskovou komunitní televizní službu se sídlem v Austrálii.

Jeho obsah je vysílán z hory Dandenong, pokrývá některé neznámé hvězdy a kotvy zevnitř Victoria. Téměř 90 programů se vysílá každý týden a je vyráběno na domácím trhu.

3) ECB TV

Doplněk kriketu ECB IPTV pro kodi m3u

Toto je britská IPTV Kodi m3u, která poskytuje živé přenosy z oficiálních webových stránek kriketové desky v Anglii a Walesu..

4) Cerebro Prime

Doplněk Cerebro Prime IPTV Kodi m3u

Cerebro Prime je úžasný doplněk IPTV Kodi m3u pro streamování sportovních akcí a zábavy na Kodi. Poskytuje také proudy pro filmy a obsah související s vědou.

5) Televizní síť CW

CW Television Network iptv kodi zaplaceno

CW Television Network je americká televizní síť, která vysílá některé z nejpopulárnějších pořadů, jako jsou Flash, Jane Virgin, iZombie, Jessica Jones, The Vampire Diaries atd. Její činnost je řízena společností CW Network, LLC a její ústředí je v Burbank, Kalifornie. Uživatelé Kodi mohou snadno sledovat všechny pořady, které jsou k dispozici v televizní síti CW, instalací tohoto nejlepšího IPTV Kodi placeného doplňku.

Nejlepší doplňky IPTV Kodi pro Jarvis verze 16

1) Darkzide IPTV

Nejlepší doplňky IPTV Kodi pro Jarvis verze 16

Jedna věc, která se vám mohla po přečtení názvu objevit, je hororový obsah IPTV Kodi placený doplněk. To však není! Ve skutečnosti je to jeden z nejlepších doplňků IPTV pro streamování kanálů z regionů, jako je Norsko, Dánsko a Švédsko. Má velmi kvalitní toky, ale můžete se potýkat s problémy s jazykem.

2) ExPat TV

Expat TV UK Iptv kodi zaplatil addon

ExPat TV je skvělý doplněk IPTV Kodi pro streamování obsahu, který je geograficky omezen pouze na Spojené království. Uživatelé si mohou nainstalovat tento doplněk Live IPTV a streamovat své oblíbené filmy, televizní pořady atd. Z kanálů, jako je BBC iPlayer.

3) Bonus.TV

bonus.tv ruské iptv kodi ke stažení

Bonus.TV je ruská rozhlasová služba, která uživatelům umožňuje streamovat své oblíbené ruské, ukrajinské a některé mezinárodní kanály. Uživatelé mohou sledovat filmy, televizní pořady a poslouchat svou oblíbenou hudbu velmi snadno nainstalováním doplňku Bonus.Tv Kodi.

4) Boom Boom TV

Boom Boom iptv kodi ke stažení

Boom Boom TV Kodi add-on opravdu Boom up the Live TV add-on game, protože je nabitý asi 1000 Live TV kanály z čeho vybírat a tyto kanály jsou z různých regionů, jako je Velká Británie, USA, Španělsko atd. Tento doplněk -on otřásl komunitou a stal se v krátké době jedním z nejlepších doplňků IPTV Kodi zdarma.

5) DFB TV

DFB TV německý iptv zdarma

DFB je oficiální web německého národního fotbalového týmu, který poskytuje všechny vnitřní zprávy a proudy související s zápasy a dalšími zprávami. Uživatelé si mohou nainstalovat tento nejlepší německý doplněk IPTV pro streamování videí a zpráv týkajících se německého fotbalového týmu.

Chyby Platinum Smart IPTV / nefungují / problémy

Zkontrolujte chybu protokolu

Tento typ chyby se vyskytuje během instalace úložiště nebo doplňku z důvodu chybějících souborů v úložišti nebo nadměrných dat mezipaměti..

Opravit

Tuto chybu lze opravit dvěma kroky, protože důvod je nejistý. Nejprve vymažte systém a mezipaměť doplňků a zkuste instalaci a otevření doplňku. Pokud to nepomůže, zkuste přeinstalovat doplněk ze spolehlivého a aktualizovaného úložiště.

Závislost na instalaci se nezdařila

K chybě závislosti dojde, pokud se uživatel pokusí nainstalovat doplněk ze zastaralého úložiště / zdroje nebo pokud je hostitelský zdroj vypnut.

Opravit

Chcete-li tuto chybu vyřešit, vždy se ujistěte, že před instalací doplňku je úložiště, které používáte k instalaci doplňku, aktuální a funkční..

Recenze Platinum Smart IPTV Kodi

Soudě podle chvály, že Platinum IPTV získává po celém světě, lze ji nazvat nejoblíbenějším doplňkem IPTV, který je aktuálně ve hře. Seřadili jsme několik tweetů uživatelů, kteří tento doplněk chválí:

@ platinumiptv2 milující mé kanály stále kamarád. 6 měsíců a stále to miluji!

– ADAM -aka- BIGZ (@ bigz_cov) 31. března 2018

Vynikající iptv m8, stojí za to peníze, které jste právě zaplatili za 1 rok tak šťastní

– Gary Turner (@ GARYrfc1872), 5. března 2018

@ platinumiptv2 Děkuji vám, pracujete skvěle, tolik možností vypadá, že se nebudu stěhovat z televize za pár měsíců ??

– Bob (Animal) ™ (@Bob_Animal) 13. ledna 2018

Uživatelé také ocenili vývojáře doplňků za jeho podporu při řešení jejich dotazů:

Mám to nastavit minulý týden a zatím ohromen. Také velmi dobře reagoval na zprávy.

– Andrew Thomas (@ twmscfc) 31. března 2018

Závěrečná slova

Doplňky IPTV Kodi, které jsme zmínili v tomto blogu, fungují a jsou vhodné podle vašich potřeb a preferencí. To vše jsou nejoblíbenější bezplatné doplňky IPTV dostupné na polici právě teď a nemůžete si ujít ani jednoho z nich, takže je nainstalujte a začněte streamovat živě hned teď. Ujistěte se však, že používáte službu Kodi VPN a zároveň zkoušíte neoficiální doplňky Kodi pro ochranu vašeho online soukromí.

Další informace naleznete v našem průvodci „Jak nainstalovat VPN na Kodi“. Můžete si také zvolit bezplatnou službu VPN Kodi, pokud za ni nechcete platit. Důrazně se však doporučuje používat placenou službu VPN z důvodu rozdílů ve funkcích. Doufejme, že už jste pochopili, proč potřebujete VPN pro Kodi s tímto addonem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map