Sportsdevil Kodi – Jak nainstalovat SportsDevil na Kodi [2023]

S doplňkem Sports Devil Kodi můžete streamovat sporty z více kanálů a v kvalitě HD pro různé sporty.

Trend geo-omezujících toků však stále roste a proto se důrazně doporučuje používat bezplatnou VPN pro Kodi on Firestick, která je k dispozici.

V tomto příspěvku vám poskytneme pokyny pro jak nainstalovat SportsDevil na Kodi. Podívejte se na našeho exkluzivního aktualizovaného průvodce kodony addons.

Úložiště SportsDevil Kodi Repository

SportsDevil je k dispozici v úložišti Kodil a lite bookmark. Oba repozitáře jsou hodnoceny jako jeden z nejlepších kodi repozitářů. Kodil je populární zdroj mnoha doplňků Kodi. Kromě SportsDevil, Kodil obsahuje další doplňky, jako jsou Exodus a Covenant, představující diverzifikovaný obsah dostupný pro diváky.

SportsDevil nejnovější verze

Zatím existuje pouze jedna aktualizace SportsDevil, kterou najdete v úložišti Kodil. Kromě toho není k dispozici jiné úložiště pro instalaci SportDevil. Ti z vás, kteří chtějí stáhnout / nainstalovat nejnovější verzi SportsDevil, Kodi Israel je nejlepší a jedinou možností, kterou máte.

Jak nainstalovat Sports Devil Addon na Kodi – Video tutoriál

Jak nainstalovat SportsDevil Kodi Add-on na Leia a Krypton pomocí Kodil Repo

Podle níže uvedených kroků můžete nainstalovat SportsDevil na Kodi a začít sledovat svůj oblíbený sportovní kanál za méně než 5 minut:

 1. Zahájení ‘Kodi‘Když jste s jeho instalací hotovi.jak nainstalovat sportsdevil na kodi
 2. Musím Nastavení> klikněte na Správce souborů>dvakrát klikněte na Přidat zdroj.sportsdevil nastavení správce souborů addon na kodi
 3. Zadejte nebo zkopírujte tento odkaz http://kdil.co/repo/ na místo, kde se říká .kroky konfigurace doplňku sportsdevil addon kodi
 4. Musíš pojmenujte zdroj médií, tak napište ‘Kodil RepoA klikněte Hotovo.sportsdevil kodi Addon repozitář
 5. Klikněte na “Esc” se vrátíte na domovskou obrazovku a kliknete na „Doplňky“>Moje doplňky >Instalace ze souboru ZIP.sportsdevil kodi Nastavení souboru zip pro addon
 6. Vybrat Kodil Repo> Kodil.zip> Počkejte několik sekund.addon sportsdevil kodi
 7. Stisknutím tlačítka ‘EscTo se vraťte zpět do předchozí nabídky a klikněte na Instalace z úložiště >Úložiště Kodil>Doplňky videa>Sportovní ďábel >Nainstalujte.sportsdevil kodi addon závěrečné kroky
 8. Instalace plug-inu může nějakou dobu trvat a jakmile skončí, ‘Umožnit’ před SportsDevil se objeví značka
 9. Jakmile se objeví povolená značka, přejděte na Domovská obrazovka > Videa > Video Addons >SportsDevil
 10. Pro streamování by se objevil seznam kanálů. Užívat si!
  Jak nainstalovat Afdah na Kodi - streamujte filmy zdarma online na Leia, Krypton, Jarvis, Firestick

seznamy nejlepších sportovních kódů kodi

Jak nainstalovat SportsDevil Kodi na Leia a Krypton pomocí úložiště Bookmark Lite

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Ozubené kolo ikona > Klikněte na Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj.jak nainstalovat sportsdevil kodi pomocí záložkového lite repozitáře
 2. Zadejte toto URL: http://bliss-tv.com/lite/ > Klikněte na OK > Pojmenujte zdrojovou adresu URL jako Záložka Lite > Klikněte na OK.jak nainstalovat sportsdevil kodi krypton verze 17.6 nebo nižší pomocí záložkového lite repozitáře
 3. Návrat na stránku „Kodi“ Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky > Klikněte na ikonu Ikona pole > Klikněte na Instalace ze souboru zip > Vybrat Záložka Lite > otevřeno Záložka Lite > Klikněte na repository.bookmarklite-1.6.zip > Počkejte na Doplněk povolen oznámení.jak nainstalovat sportsdevil na kodi jarvis verze 16 nebo vyšší pomocí záložkového lite repozitáře
 4. Nyní klikněte Instalace z úložiště > otevřeno Záložka Lite > otevřeno Doplňky videa.sportsdevil záložka lite repo download
 5. Klikněte na SportsDevil Kodi > Udeřil Nainstalujte > Počkejte, až se zobrazí oznámení.

jak nainstalovat sportsdevil na firi kodi firestick pomocí záložního lite repozitáře

Jak nainstalovat SportsDevil Kodi AddOn na verzi 16 Jarvis pomocí Kodil Repo

Při instalaci SportsDevil na Kodi verze 16 Jarvis zůstává celý proces stejný, kromě skutečnosti, že ikona „Nastavení“ byla nahrazena ikonou „Systém“..

Protože se jedná o předchozí verzi Kodi, různé doplňky a hostitelé souborů aktualizují své závislosti na nejnovější verzi v17. Aby SportsDevil kodi addon fungoval hladce na vašem systému, doporučujeme nainstalovat nejnovější verzi Kodi 18.2 Leia nebo Krypton verze 17.6.

Jak nainstalovat Sports Devil Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší pomocí úložiště Bookmark Lite

  1. otevřeno Kodi Jarvis V16.
  2. Klikněte na Systém > otevřeno Správce souborů.
  3. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
  4. Klikněte na <Žádný> a napište to URL http://bliss-tv.com/lite/ > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte to
  5. zdroj jako Záložka Lite > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
  6. Návrat do Kodi Home > Klikněte na Systém > Klikněte na Doplňky.
  7. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba > otevřeno Záložka Lite > Klikněte na repository.bookmarklite-1.6.zip > Počkejte, až se zobrazí oznámení.
  8. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Jít do Záložka Lite.
  9. Jít do Doplňky videa.
  10. Klikněte na SportsDevil Kodi > Udeřil Nainstalujte > Počkejte, až se zobrazí oznámení.

Sports Devil Kodi Stáhnout

SportsDevil je nejvýhodnějším doplňkem Kodi pro streamování sportovních událostí po celém světě. V poslední době však platformy poskytující doplněk klesly. Důvod pozadu je stále neznámý, ale řešení tohoto problému je k dispozici.

V současné době je metoda přímého stahování nejlepší volbou pro použití doplňku SportsDevil. Chcete-li stáhnout a nainstalovat doplněk SportsDevil Kodi, postupujte takto:

 1. Stažení Kodil Zip ve vašem zařízení.
 2. Jít do Doplňky> Klikněte na Ikona pole v levé horní části.
 3. Vybrat Instalace ze souboru Zip z nabídky> Navigovat systém k umístění stažený soubor ZIP> Vybrat Kodil.zip > Počkejte, až bude soubor ZIP nainstalován.
 4. Jít do Instalace z úložiště.
 5. Vybrat www.KodiIsrael.co.il nebo Úložiště Kodil > Jít do Doplňky videa> Vybrat SportsDevil> (Zobrazí se okno s různými verzemi) Vyberte Úložiště Kodil> Klikněte na Nainstalujte> Počkejte na instalaci úložiště.
  Jak se dívat na Avengers Infinity War na Kodi Online Stream zdarma

Tam to máte, bezproblémové a jednoduché!

SportsDevil Bookmark Lite Stáhnout Kodi

  1. Stáhněte si Soubor ZIP na vašem zařízení > Jít do Kodi Domovská obrazovka > Jít do Doplňky > Klikněte na Ikona pole > Klikněte na Instalace ze souboru zip > Procházet stažený soubor ZIP> Počkejte na Doplněk povolen oznámení
  2. Nyní klikněte Instalace z úložiště > otevřeno Záložka Lite > otevřeno Doplňky videa.
  3. Klikněte na SportsDevil Kodi > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Instalace FireDevil Kodi Fire Stick

Ti, kteří chtějí na Fire Fire streamovat živé sportovní přenosy, by měli mít nainstalovaný Kodi. Zde je náš průvodce nastavením pro instalaci Kodi na Fire Stick. Až budete s instalací Kodi hotovi, nainstalujte si doplněk Sports Devil Kodi Fire Stick podle těchto kroků:

   1. Běh Kodi Fire Stick > Klikněte na ikonu Nastavení Ikona > otevřeno Systém > otevřeno Vývojářské možnosti > Tady, Povolit Aplikace z neznámých zdrojů a Ladění ADB.
   2. otevřeno Správce souborů> Dvojklik Přidat zdroj> Klikněte na Žádný> Zadejte adresu URL http://kdil.co/repo/ > Klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj Kodil Repo> Klikněte na OK.
   3. Nyní se vydejte na Doplňky Jídelní lístek> Klikněte na ikonu Ikona pole.
   4. Jít do Instalace ze souboru Zip > Vybrat Kodil Repo > Klikněte na Kodil.zip > Počkejte, až se zobrazí oznámení.
   5. Nyní klikněte Instalace z úložiště.
   6. Vybrat www.KodiIsrael.co.il nebo úložiště Kodil> otevřeno Doplňky videa> Vybrat SportsDevil ze seznamu> Vybrat Úložiště Kodil z dostupných možností> Klikněte na Nainstalujte> Počkejte na instalaci úložiště.

Nyní můžete snadno streamovat pomocí doplňku Kodi Fire Stick a užívat si všech živých sportovních událostí. Zůstaňte chytří a při streamování přes Kodi používejte nejlepší vpn pro střelbu.

Instalace FireD Stick SportsDevil Kodi pomocí úložiště záložek Lite

Běh Kodi Fire Stick > Klikněte na ikonu Nastavení Ikona > otevřeno Systém > otevřeno Vývojářské možnosti > Tady, Povolit Aplikace z neznámých zdrojů a Ladění ADB.

Nyní si přečtěte výše uvedené kroky pro instalaci SportsDevil ve verzi Kodi Leia a Krypton.

SportsDevil Kodi Problémy / chyby / opravy

Jak aktualizovat SportsDevil na Kodi

Chcete-li zkontrolovat aktualizace týkající se nainstalovaných doplňků, přejděte na Domovská obrazovka > Addony> Video Addons > Dostupné aktualizace.

Pokud jsou k dispozici aktualizace pro SportsDevil, společnost Kodi doplněk aktualizuje automaticky nebo bude označovat název doplňku. Instalace aktualizací může trvat několik minut.

Instalace SportsDevil Kodi se nezdařila

Uživatelé čelí mnoha problémům se stahováním a instalací SportsDevil na Kodi. Mnoho uživatelů diskutovalo na online fórech o tom, že se u nich vyskytla chyba „Instalace se nezdařila“.

  Jak nainstalovat Mucky Duck Repo na Kodi Krypton / Jarvis - snadné kroky

Důvodem je to, že úložiště, která uživatelé používali, jsou pro účely údržby buď členěná, nebo nefunkční. Pokud používáte doplněk třetí strany, nejedná se o nic nového.

Řešení

Nejjednodušší řešení tohoto problému je vyzkoušet lepší úložiště, které je spuštěné a důvěryhodné. Uživatelé by to měli vyzkoušet Úložiště Kodi Israel (Kodil) ke stažení SportsDevil. Toto úložiště funguje a funguje docela dobře.

Webový požadavek SportsDevil Kodi se nezdařil

Chyba webového požadavku se nezdařila obvykle při přístupu k přímým přenosům. Někdy Kodi nedokáže přečíst skript nebo formát video obsahu proudu a zobrazí tuto chybu.

Řešení

Řešení této chyby je velmi jednoduché. Musíte jen povolit RTMP v Kodi. Chcete-li tuto chybu opravit, postupujte takto:

Přejít na Nabídka doplňků.

otevřeno Moje doplňky> otevřeno VideoPlayer InputStream.

=Klikněte na Vstup RTMP> klikněte na Umožnit.

Problém je vyřešen!

Protokol o kontrole chyb Sportsdevil Kodi

Check Log error je jednou z nejvíce dráždivých chyb, kterým musí uživatel čelit. Pokud se tato chyba objeví pouze v Kodi; když nepoužíváte žádný doplněk, mohlo to být kvůli hromadění mezipaměti. Tato chyba, která se objeví při používání doplňku, však znamená, že platnost úložiště vypršela nebo se aktualizuje.

Řešení

Tuto chybu opravíte tak, že nejprve zkontrolujete, zda se úložiště aktualizuje nebo ne. Pokud se neaktualizuje, znamená to, že úložiště, které jste použili k instalaci, je zastaralé. Vyhledejte aktualizované úložiště a nainstalujte doplněk z aktualizovaného úložiště.

Jak opravit SportsDevil Kodi

SportsDevil může způsobit některé problémy, které mohou zabránit správnému fungování doplňku. Uvádíme některé z často se vyskytujících problémů a jejich řešení.

Stream Kodi Stream není k dispozici

Kdykoli narazíte na takový problém, znamená to, že SportsDevil nemá v daném okamžiku k dispozici žádný live stream. Nejlepší je počkat a spustí se automaticky, jakmile bude k dispozici určitá sportovní událost.

Sportsdevil Kodi Script Failed

K této chybě může dojít, když nainstalovaný doplněk selhal při správném provedení jeho funkce. K chybě dochází z důvodu přítomnosti starší verze Kodi nebo addon k dispozici. Pokud problém přetrvává, upgradujte verzi Kodi nebo doplněk.

SportsDevil Kodi Download je Stuck

Při instalaci doplňku SportsDevil addon Kodi může dojít k problému, kdy stahování nebude dále pokračovat a přesáhne 0%. K tomu může opět dojít kvůli stažení starší verze doplňku. Nainstalujte SportsDevil znovu na Kodi, je pravděpodobné, že problém bude vyřešen.

SportsDevil Kodi Alternatives

Kromě SportsDevil existuje nový svět v živých doplňcích pro sportovní přenosy, které si můžete užít. Pokud SportsDevil z velké části nenaplní vaši chuť k jídlu, stále si můžete užít spoustu dalších doplňků Kodi pro živé vysílání sportů. Zde je seznam několika alternativ, které přímo soutěží s SportsDevil:

   1. Jen sport
   2. USTVNow
   3. DexterTV
   4. Channel Pear
   5. cCloud
   6. Playlist Loader
   7. Klub hráčů

Seznamy nejlepších kanálů SportsDevil Kodi

Po instalaci doplňku SportsDevil čelíte obrovskému výběru živých sportovních televizí, kde můžete jediným kliknutím sledovat své oblíbené sporty včetně tenisu, fotbalu, hokeje, NFL, UFC, golfu, kriketu a mnoha dalších sportů..

Populární seznam kanálů zahrnuje:

   1. Sky Sports
   2. BT Sports
   3. Síť NFL
   4. Box Nation
   5. Být ve sportu

Chcete-li přidat věci nahoru

Instalace doplňku SportsDevil na Kodi vám umožní sledovat sportovní přenosy naživo, sledovat hlavní události a recenze na poslední zprávě o zápase. Můžete si užít sledování posledního zápasu na mobilním zařízení nebo na počítači. Jak již bylo zmíněno dříve, některé toky v tomto doplňku jsou omezeny na Geo a pro překonání tohoto omezení budete muset na Kodi nainstalovat VPN. Můžete vyzkoušet bezplatnou službu Kodi VPN a vychutnat si plynulé streamování.

Pokud problém přetrvává, dejte nám vědět v sekci komentářů níže a podívejte se na náš seznam nejlepších doplňků Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Thanks! You've already liked this