Nejlepší krabice Kodi / XBMC duben 2023 – 41 nejlepších krabi Kodi pro streamování s VIDEO

Kodi je dříve známá jako XMBC, což je bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem, který vám umožňuje instalovat doplňky třetích stran. Pomocí těchto doplňků můžete streamovat filmy, sporty, televizní pořady, živé sporty, hry, hudbu a další obsah na jakékoli platformě.

Nejlepší krabice Kodi jsou plné funkcí a špičkových technologií, které vám umožní streamovat úžasný obsah. Naše nejlepší výběr boxů Kodi pro květen 2023 je Seguro Trojúhelník x4. Přečtěte si celou recenzi zde.

Exkluzivní speciální nabídky KodiVPN.co 2023
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USDPer měsíc

Chyť tento obchod

surfshark

11,95 USD 1,99 USDMěsíc

Chyť tento obchod (3 měsíce zdarma)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USDPer měsíc

Chyť tento obchod

Nejlepší uživatel vybral KODI box podle výsledků ankety KodiVPN.co

Čím dříve znáte nejlepší zařízení, tím lépe

[Klikni pro zvětšení]
Grafika JPEG se změněnou velikostí

Kodi box je set-top box, ve kterém je Kodi již nainstalován, a proto připojuje a přehrává tuny mediálního obsahu. V této příručce uvádíme přehled nejlepších krabi Kodi na základě jejich výkonu a popularity.

 1. Nejlepší Kodi Android boxy 
 2. Nejlepší Kodi právní boxy 
 3. Nejlepší Kodi Live TV boxy
 4. Nejlepší Kodi plně naložené boxy
 5. Jak obejít britskou elektronickou bezpečnost Zkontrolujte nezákonné krabice Kodi
 6. Nejlepší Kodi Linux boxy
 7. Balíčky zábavy zabalené

Nejlepší Android boxy pro Kodi

 1. Xbox
 2. Amazon Fire TV Stick
 3. Amazon Fire TV
 4. Nvidia Shield
 5. Seguro Trongle X4
 6. Emtec GEM Box
 7. Q-Box Amlogic S905
 8. T95X TV Box
 9. R99 4K od EBox
 10. Buzz tv 3000
 11. Vyzvednutí 2
 12. Dolamee D5 Tv Box
 13. TICTID
 14. Maxesla S905X Android TV BOX
 15. Zoomtak TV Box S912
 16. MyGica ATV

Podívejte se na srovnávací graf krabic Android.
nejlepší kodi boxy android linux ios

Nejpoužívanějšími boxy jsou boxy pro Android. Přicházejí ve všech tvarech a velikostech se skvělými specifikacemi, co se týče procesoru, videa, zvuku, úložiště a v neposlední řadě paměti. Existuje spousta zábavních boxů s vysokými až nízkými cenami a možná nebudete chtít nechat ujít to nejlepší na základě naší detailní recenze Kodi nejlepších boxů. Po dokončení výběru je snadnější nastavení kodi na Androidu pomocí několika rychlých kroků.

Nejlepší Kodi boxy Často kladené otázky FAQ

Co znamená útěk z vězení na Kodi?

Útěk z vězení na Kodi znamená nainstalovat Kodi na jakoukoli platformu nebo zařízení, které je přímo nepodporuje. Kodi nelze nainstalovat přímo na zařízení, jako je Fire Stick, Apple TV, iPad atd.

Metoda útěk z vězení se proto používá k instalaci Kodi na tato zařízení. Metoda Jailbreak znamená instalaci Kodi na taková zařízení pomocí některých aplikací třetích stran.

Jsou plně naložené krabice legální k použití?

Ne, plně načtené krabice Kodi nelze používat. Ve Velké Británii došlo k mnoha zatčením a v celosvětovém měřítku bylo mnoho takových případů, kdy uživatelé, kteří zakoupili, prodali nebo použili plně naložené krabice Kodi, museli čelit uvěznění nebo právním důsledkům.

Mnoho uživatelů Kodi také obdrželo právní oznámení od organizace DMCA a dalších příslušných úřadů. Proto se důrazně doporučuje používat VPN k zajištění bezpečnosti.

Používají se boxy Android legální?

Ano, krabice s Androidem jsou legální, protože aplikace nainstalované v nich nejsou používány pro streamování pirátského obsahu. Aplikace nainstalované v těchto krabicích Android vyžadují předplatné a obsah, který nabízejí, lze streamovat, nikoli stahovat. Proto jsou legální k použití.

Xbox One

Xbox one pro Kodi

Xbox One je výkonná herní konzole vyráběná společností Microsoft.

V sérii Xbox je dlouhý seznam modelů, ale nejnovější Xbox One X je dosud nejvýkonnější konzolou.

Je vybaven výkonným úderem s hraním 4K ultra HD, což umožňuje hráčům konzoly zažít hraní 60 FPS.

Nyní nyní Xbox one nyní oficiálně podporuje kodi, takže si užijte hraní a streamování nastavením kodi na xbox one.

Amazon Fire TV Stick

amazon fire tv stick se použije jako kodi box

Amazon Fire TV Stick má operační systém Android se čtyřjádrovým procesorem. Název si získal jako nejlepší návazce pro uživatele Kodi.

Nová verze Fire Stick 2023 pokračovala jako nejlepší streamer médií s rychlejším procesorem. Je to však drahý dotek než předchozí model.

Použití doplňků Kodi na FireStick je úžasný zážitek, který si nemůžete dovolit nechat ujít!

Amazon Fire TV

amazon fire tv kodi box

Amazon Fire TV má větší a větší funkce než Amazon Fire TV Stick, ale se stejným operačním systémem Android.

Je to nejlepší volba jako nejlepší box Kodi pro streamování Netflix nebo Amazon Prime Instant Video. Toto zařízení pracuje s Fire TV hladce a načítání Kodi by trvalo jen několik sekund.

Nvidia Shield

Nvidia štít Kodi box

Pokud jde o set-top box pro Android, Nvidia Shield je nejsilnější.

Od televizních pořadů až po nejnovější hry ve městě, má tato krabice veškerou zábavu, kterou si možná budete myslet.

Není proto překvapivé, že se jedná o nejlepší krabici Kodi pro uživatele Kodi. Nvidia Shield provozuje na svém poli nejnovější Android 6.0.

Seguro Trongle X4

Koduro Trongle X4 kodi box

Seguro Trongle X4 je další krabička, která do své krabice obsahuje Android 6.0. Pokud někdy potřebujete Kodi box pro streamování 4K videí, ale nemusíte platit ceny stoupající po obloze, pak je to perfektní volba.

Je zjevně vzácné, že zařízení má takové dobré vlastnosti a současně představuje několik omezení. Pro svůj účel vytváří nejlepší krabici Kodi.

Recenze videa na segmentu Seguro Trongle X4

Úplná recenze segmentu Seguro Trongle X4

Seguro Trongle X4 může být nejlevnější krabicí v šarži, ale neohrožuje to kvalitu videa, které streamuje. Podporuje 4K videa a je dodáván s bezdrátovou klávesnicí a má dotykové ovládání.

S ohledem na jeho vlastnosti má 2GHz čtyřjádrový procesor s procesorem ARM Cortex-A53 spolu s procesorem Penta-Core. Díky tomu vám jeho vysoce výkonná konfigurace zařízení poskytuje mimořádně vysokou rychlost, profesionální kvalitu videa a nejlepší uživatelský zážitek.

Podporuje téměř všechny audio a video formáty, takže se nemusíte zatěžovat tím, že nejprve převedete video formát. Kvalita obrazu působí dojmem blíže realitě, což se zdá docela působivé.

Emtec GEM Box

Emtec GEM KODI BOX

Je to jednoduchá volba pro každého, kdo nezná krabičky Kodi se všemi svými funkcemi a funkcemi.

Toto pole však neumožňuje nainstalovat nejnovější verze Kodi. Ale s průvodcem nastavením Kodi, jak je uveden v tomto nejlepším průvodci kodi, máte přístup ke starší verzi softwaru.

Q-Box Amlogic S905

Q Box Amlogic S905 na kodi

Q-Box S905 je pro Kodi opravdu perfektní díky 450 procesorům Penta-Core. Tento procesor nabízí výjimečné rozlišení 4 kB s streamováním 1080p.

Běží na Android OS 5.1 Lollipop s 16 GB interního úložiště. Aplikace a hry lze nainstalovat z Obchodu Google Play a mají uživatelsky přívětivé rozhraní.

  Jak nainstalovat Netflix Kodi na Leia, Krypton, Jarvis, Firestick, Raspberry-Pi a Linux Ubuntu

T95X TV Box

T95X TV Kodi Box

Pokud máte Andorid T95X, nemusíte se starat o nejnovější aktualizace, protože může získat veškerý přístup z obchodu Google Play.

Streamujte filmy a televizní pořady s doplňky Kodi třetích stran v rozlišení HD. Pokud narazíte na nějaké problémy, vždy existuje živá podpora, která vám poskytne pomoc.

R99 4K od EBox

EBOX-R99-3-nejlepší-kodi-box

Obrovská skříňka 4K přichází s mimořádně výkonným hardwarem. Ohromující přehrávač médií se skládá z 4 GB RAM, 32 GB ROM, Android 6.0 a vše je napájeno procesorem Hexa-Core. Zařízení se dále pyšní grafikou Ultra HD 4K.

Přehrávač médií se k televizoru připojí kabelem HDMI a dokáže udělat vše, co dokáže nejnovější zařízení Android, od sledování filmů po hraní her a stahování aplikací. Může to udělat vše pro to, aby vás celý den udržovalo.

Buzz TV 3000

Buzz TV 3000 je box pro Android, který může běžet přes milion různých aplikací, včetně Kodi.

Buzz TV má operační systém Android 6.0 Marshmallow, procesor 2GHz, 2 GB RAM a interní paměť 8 GB. Je možné spustit videa na 4k, 2k 1080 (60fps) a další low-end rozlišení.

 

Vyzvednutí 2

Pokud jde o nalezení výkonných krabic pro Android pro Kodi, Rveal 2 je bezkonkurenční.

Rveal 2 je poháněn procesorem Octa-Core a marshmallow pro Android 6.0. Můžete streamovat obsah v ultra-HD pomocí Rveal 2.

Dolamee D5 TV Box

V dlouhém seznamu dostupných krabic pro Android je televizor Dolamee D5 TV zařízení, které byste měli vyzkoušet. Box Kodi obsahuje procesor Octa Core Cortex A7 1,5 GHz, 2 GB RAM a 8 GB paměti.

Dolamee D5 navíc podporuje připojení Bluetooth a přehrává videa v rozlišení 4K, 2K a HD.

TICTID

TICTID Android box je pro Kodi vynikající, protože přichází s 2 GB RAM, 16 GB interní paměti a 2GHz čtyřjádrovým procesorem u kormidla.

Spolu s Kodi může napájet řadu dalších aplikací pro Android. Můžete streamovat pořady a filmy v různé kvalitě videa, včetně ultra HD.

Maxesla S905X

Maxesla Android box je podobný různým dalším streamovacím boxům, protože běží na procesoru Quad Core 2.0 Ghz, 2 GB RAM a 16 GB interní paměti.

Spustí Kodi bez problémů a umožní uživatelům sledovat obsah v UHD 4K.

Zoomtak TV Box S912

Zoomtak TV Box je jedním z druhů krabic pro Android, který přináší vynikající výkon a hladce běží Kodi.

Jak moc je to?

S Zoomtakem získáte procesor Octa Core 2.0GHz, 3 GB RAM, 32 GB ROM a ultra HD přehrávání.

MyGica ATV

Existují dvě varianty ATV MyGica, na které můžete narazit. Jedna varianta je k dispozici v Quad Core CPU, zatímco druhá je k dispozici s procesorem Octa-Core.

Volba mezi těmito dvěma závisí na úrovni výkonu, kterého chcete dosáhnout.

Obě však spustí Kodi bez přerušení a přehrávají videa v kvalitě 4K.

Srovnávací tabulka nejlepších krabic Android

Specifikace Amazon Fire TV

Amazon Fire TV

Amazon Fire TV Stick

Nvidia Shield TV

Nvidia Shield TV Box

Seguro Trongle X4

Seguro Trojúhelník x4

Emtec GEM Box

Emtec Gem Box

Podporované aplikace 1000+ 1000+ 1000+ 1000+ 1000+
Hlasová podpora Alexa Voice Remote Alexa Voice Remote
Paměť 2 GB 1 GB 3 GB 1 GB 1 GB
Úložný prostor 8Gb 8Gb 16 GB 8Gb 16 GB
Rozšiřitelné úložiště Až 200 GB Až 32 GB
Velikost 4,5 x 4,5 x 0,7 palce 3,4 x 1,2 x 0,5 palce 9,6 x 8,4 x 4 palce 5 x 2,0 x 2,99 palce 10,1 x 6,7 x 3,1 palce
Procesor MediaTek čtyřjádrový až 2 GHz dvoujádrový @ 2,0 GHz + dvoujádrový @ 1,6 GHz MediaTek Quad-core ARM 1,3 GHz Procesor NVIDIA Tegra X1, 256jádrový procesor Maxwell GPU Amlogic S905X Quad Core Media 1,5 GHz Amlogický čtyřjádrový S805 1,5 GHz
Bluetooth Bluetooth 4.1 LE Bluetooth 4.1 LE Bluetooth 4.1 LE Bluetooth 4.1 LE
Podporováno rozlišení výstupu 2160p až 30fps; 720p a 1080p až 60fps 720p a 1080p až 60fps 4K, HDR, 60fps HDMI – True 4K2K Full HD 1080p
Kompatibilita s TV 4K televizory s ultra vysokým rozlišením s HDMI schopným 2160p při 24/25/30/50/60 Hz a HDCP 2.2 Televizory s HDMI schopnými 1080p nebo 720p při 60/50 Hz, včetně oblíbených modelů kompatibilních s HDCP Snadné připojení k HDTV Snadné připojení k HDTV Snadné připojení k HDTV
Podporován formát obsahu Video: H.265, H.264

Zvuk: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC)

Fotografie: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Zvuk: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Fotografie: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video:(H.265 / HEVC až 4K HDR) (VP8, VP9, ​​H.264, MPEG1 / 2 Až 4K přehrávání při 60 FPS) (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9 / VC1 Až 1080p přehrávání při 60 FPS )

Zvuk: AAC, AAC +, eAAC +, MP3, WAVE, AMR, OGG Vorbis, FLAC, PCM, WMA, WMA-Pro, WMA-Lossless, DD + / DTS, Dolby Atmos a Dolby

Video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Zvuk: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Fotografie: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video: AVI, FLV, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, WebM, Xvid

Zvuk:MP3

Fotografie: BMP, GIF, JPG, PNG

Cena 89,99 USD 39,99 USD 199,99 USD 53,08 USD 99,99 USD

Nejlepší legální krabice Kodi

 1. Raspberry Pi 3
 2. Roku Ultra 4k
 3. Ebox T8 V
 4. Google Chromecast Ultra
 5. Google Chromecast
 6. Xiaomi Mi

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3 je nejlepší kodi právní box

Co se může zdát, je to malý počítač s brilantními funkcemi atraktivní pro mediální centrum Kodi.

Uživatelé Kodi jsou díky svému čtyřjádrovému procesoru schopni streamovat videa 1080p snadno.

Může být možné použít připojení Ethernet, pokud se při připojení k bezdrátové síti vyskytnou problémy s vyrovnávací pamětí.

Krabice stojí kolem 80 USD na amazonském trhu a její používání ve Velké Británii je legální a bezpečnější. S Pi 3 však není žádný případ skříňky, což znamená, že budete muset najít případ, který odpovídá jeho vnitřnímu obvodu.

Nepřichází ani s dálkovým ovládáním, ale můžete najít způsob, jak používat Kodi pomocí HDMI CEC kompatibilního televizního dálkového ovladače. Přinejmenším je to nejlepší box Kodi z hlediska výkonu.

Roku Ultra 4K

rok ultra 4k kodi box

Co dělá Roku Ultra 4K jako nejlepší krabici Kodi kromě toho, že je legální volbou pro uživatele Kodi? Jeho úžasný obsah, snadná navigace, nezaujaté vyhledávání obsahu a možnost přizpůsobení jej řadí mezi špičku v streamovacích boxech. K dispozici pouze za 129,99 USD

EBOX T8 V

EBOX T8 V kodi box

EBOX T8 V je nejnovější model uvedený na trh v roce 2016, což je možná nejrychlejší zařízení, které bylo vyrobeno.

Běží na nejnovějším Androidu a má vlastní nainstalovanou verzi Kodi Build. Rozšiřuje zážitek uživatelů Kodi při sledování filmů, televizních pořadů a sportu.

Existuje jedna speciální vlastnost, která je jeho jedinečnou prodejní nabídkou, a to včetně vlastního duálního spouštěče pro začátečníky a zkušené uživatele. Pokud jste nepoužívali televizní box, nemusíte se obávat, náš průvodce pro začátečníky vám pomůže dozvědět se o zařízení.

Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra kodi box

Pokud se nikdy nechcete doprovázet právními záležitostmi a chcete si ušetřit všech potíží, doporučujeme vám pořídit si Google Chromecast Ultra za 98 USD nebo méně.

Je to spíš dongle než tradiční televizní box, a díky tomu je diskrétní.

Může viset za vaším televizorem nebo počítačem a může poskytovat hodiny zábavy.

Toto malé a přenosné zařízení zobrazuje nadšení společnosti Google, které využívá trh 4K streamování.

Toto pole by bylo skvělé pro uživatele Kodi v blízké budoucnosti. Chromecast vyžaduje televizi s portem HDMI a sítí WiFi; Ethernet by také udělal.

Chromecast Ultra má připojený ethernetový port, díky němuž je schopen přehrávání 4K a videa HDR. Díky těmto funkcím se uživatelé cítí luxusnější než předchozí verze Chromecastu.

Google Chromecast

Předchůdce Chromecast Ultra; Chromecast také vytvořil spoustu humbuk mezi zábavními feťáky. Malý dongle je dodáván s napájecím kabelem a adaptérem. I když to vyžaduje WiFi síť a TV s HDMI portem.

S tímto úžasným zařízením můžete začít ve 3 jednoduchých krocích.

Jak nastavit Chromecast

 1. Začněte připojením Chromecastu k HDTV a napájení. Pak navštivte stránku chromecast.com/setup.
 2. Snadno připojte Chromecast k domácí síti WiFi.
 3. S lehkostí klepněte na tlačítko Cast v aplikaci podporující odesílání a vyberte video, které chcete přehrát na televizoru.

Xiaomi Mi

Xiaomi Mi kodi box

Bylo by nespravedlivé nemluvit o Xiomi Mi pro jeho elegantní a hezky vypadající zařízení. Je vybaven nejnovější technologií pro streamování milionů zábavního obsahu.

Zařízení, které je ve Velké Británii a ve většině zemí legální, má také rozlišení videa 4K, díky kterému je sledování televize lepší než jiná zařízení.

Mezi jeho funkce patří čtyřjádrový procesor, 2 GB DD3 paměti a 8 GB interního úložiště je vše, co potřebujete pro uložení vašeho oblíbeného obsahu. Kromě toho přichází za levnou cenu, tj. 70 USD nebo méně. Musíte však nainstalovat Kodi dříve.

Nejlepší krabice Kodi pro živou televizi

 1. Kukele S912
 2. SkyStream dva
 3. Rveal RT5
 4. Easystone Q Box
 5. Apple TV
 6. EZ-Stream Ti8

Kukele S912

nejlepší kodi boxy pro živou televizi

Tento box Kodi je vybaven klávesnicí a dálkovým ovládáním, které bylo načteno pomocí mnoha doplňků Kodi pro streamování TV.

Má výkonný 64bitový procesor s 3 GB RAM a navíc k tomu má zařízení snadnou navigaci, díky níž je uživatelsky přívětivý.

Knihovna médií se sama automaticky aktualizuje a má tendenci se každým dnem zvyšovat. Je to bezpochyby legální a nejlepší streaming box pro Kodi, jaký kdy najdete na trhu za cenu, za kterou stojí.

SkyStream dva

SkyStream Dva kodi box

Seznamte se s nejrychlejším a nejvýkonnějším televizním boxem, který je perfektním řešením pro vysoké účty za kabel. Je to nejlepší box Kodi s ohledem na snadné sledování kvalitních 4K videí.

Můžete streamovat tuny mediálního obsahu včetně všech hlavních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu atd., A přizpůsobit své zážitky ze streamování pomocí Androidu.

Je to legální krabice Kodi, která způsobila revoluci ve způsobu sledování televize. Miliony filmů, televizních pořadů a her vám přináší neomezenou zábavu. S aplikací SkyStream dva už nikdy nebudete muset padat za kořist do „plně naložených“ krabic.

Rveal RT5

Rveal RT5 kodi box

Když dostanete Rveal RT5 ke sledování televize, už nikdy nebudete muset říkat: „V televizi už nic není.“ Transformuje váš televizor do knihovny médií, kde můžete prohlížet nekonečný obsah zábavy.

Představte si, že jste někdy chtěli streamovat mediální obsah živě nebo na vyžádání, to je to pravé místo.

Cílem společnosti je zvýšit hodnotu televizních diváků pomocí kvalitních videí, snadné navigace a bezproblémového nastavení. Pánové, budoucnost televize je tady.

A pokud si nyní objednáte kód kuponu „KodiVPN“, získáte exkluzivní 10% slevu na nákup!

Easystone Q Box

Easystone Q Box pro kodi

Pokud potřebujete cenově dostupnou možnost sledování televize se 4K ultra-HD videi, pak vám Q Box může pomoci jako nejlepší volba.

Nemusí mít špičkovou technologii, protože krabička je založena na verzi Lollipop, ale určitě to stojí za vaše peníze.

Má ethernetový port, rychlé načítání času a přichází s klávesnicí, na které je připojena podložka pod myš.

Krabice má interní úložiště 16 GB, kde si už nikdy nebudete muset dělat starosti s nedostatkem místa.

Proto je nejlepším boxem pro streamování Kodi.

Apple TV

Apple tv box pro kodi

K tomu, co jsme se dozvěděli tak daleko od historie Apple, je rozhodnuto zjednodušit vše, s čím se setká. Toto prohlášení platí také pro Apple TV.

Zdá se, že společnost osvobodila televizi a umožňuje vám sledovat nainstalovanou aplikaci Netflix, HBO, Hulu, ESPN a mnohem více.

Ačkoli jedinou nevýhodou Apple TV, kterou jsme našli, je to, že musíte nainstalovat Kodi na Apple TV, protože software není předinstalován.

Pokud jste obeznámeni s Macem, nebudete mít při stahování Kodi z aplikací žádný problém. Je to zatím nejlepší kodi box, pokud čelíte způsobu instalace aplikací Kodi.

EZ-Stream Ti8

EZ Stream Ti8 kodi box

EZ-Stream Ti8 se snadno přenáší a lze jej prostřednictvím portu HDMI připojit k libovolné televizi. Proces nastavení zařízení je velmi snadný, ale streamování neomezeného obsahu je mnohem snazší než jeho nastavení.

Při stahování aplikací, jako jsou Amazon Video, Netflix, HBO, Hulu a další, můžete streamovat cokoli, co se vám líbí.

Nejlepší plně naložené krabice Kodi

 1. MXQ Pro
 2. Matricom Android G-Box Q2
 3. Minix Neo U1
 4. Nexsmart D32 Android Kodi TV Box

MXQ Pro

Nejlepší plně naložené krabice Kodi

Základním prvkem boxu MXQ Pro je předinstalované jeho mediální centrum Kodi. Dodává se s kompletní sadou sestav Kodi, které jsou ve většině zemí považovány za nezákonné.

Cena boxu je 32,49 USD, což je o pár dolaru méně než Fire Stick, a pro většinu lidí úžas, Kodi běží v tomto stroji mnohem lépe než na Fire TV Stick.

Matricom Android G-Box Q2

Matricom Android G-Box Q2 kodi

Matricom Android G-Box Q2 je malý box, ale s neomezeným streamováním prostřednictvím Kodi sestavení a doplňků.

Poskytuje rozlišení Ultra HD s kvalitou videa 4K a je napájen procesorem Octa-core.

Hraje hry bez zamrzání nebo závad, které by měly uspokojit herní fanoušky. Může také běžet výjimečně dobře s Amazon Prime Video.

Matricom G-Box Q3

Matricom G-Box Q3 pro kodi

Matricom G-Box Q3 je nejnovější edicí rodiny Matricom. Krabice s klávesnicí Touchpad a rychlým procesorem.

Nejlepší funkcí je však jeho rozhraní, které plně podporuje Amazon Prime.

Krabice je dodávána s dálkovým podsvícením Mini 2.4GHz, kde je vždy připravena streamovat cokoli z internetu.

Kromě toho má některé vestavěné doplňky, které vám umožňují streamovat tuny volného mediálního obsahu bez satelitu nebo kabelu.

Minix Neo U1

Minix Neo U1 kodi box

Pokud plánujete spustit Kodi na tomto poli, běží bezchybně a rychle. V krabici televizních médií je mnoho funkcí, které byste kdy chtěli.

Má čtyřjádrový procesor, paměť 2 GB DDR3 a interní paměť 16 GB. Celkově vzato, má vynikající možnosti Wi-Fi.

Minix Neo U9

Minix Neo U9 nejlepší kodi box

Minix Neo U9 je upgradovaná verze Minix Neo U1, která poskytuje dokonalý zážitek z domácího kina.

Přehraje nejoblíbenější, ale novější formáty souborů, které vám poskytují svobodu streamovat cokoli.

Poskytuje křišťálově čisté video s rychlostí 60 snímků za sekundu a poskytuje uklidňující účinek.

NEXSMART D32 Android TV Box

NEXSMART D32 Android TV Kodi Box

Tato krabice se může zdát malá, ale její výkon hovoří hlasitěji. Má nejnovější Android spolu s plně načtenými sestavami Kodi, kde můžete legálně nebo nelegálně streamovat mediální obsah.

Má čtyřjádrový procesor kombinovaný s grafikou Penta. Jelikož se jedná o krabici Android TV, můžete hrát hry z obchodu Google App.

Jak obejít britskou elektronickou bezpečnost Zkontrolujte nezákonné krabice Kodi

Nedávné prudké stávky a právní hrozby pro vývojáře a uživatele Kodi zabíjejí zážitek pro uživatele Kodi. To se stalo novou tváří, protože nyní jsou obyvatelé Spojeného království špioni úředníky a nakonec čelí přísné elektronické bezpečnostní kontrole nelegálních krabic Kodi.

Šance, že vás nechytí, jsou proto velmi minimální. Doporučeným způsobem, jak zůstat v anonymitě, je použití technologie Kodi VPN. Používáním VPN získáte následující výhody:

 1. Zachová anonymitu při streamování ze serverů.
 2. Získejte přístup k novým verzím.
 3. Přístup k obsahu blokovanému Geo.

Nejlepší Kodi Linux boxy

 1. Mag 254
 2. Pendoo X8 Pro
 3. T96N RK3229
 4. ARNU Box
 5. J95 4K JynxBox

Mag 256

mag-254-kodi-box

Díky zvýšené paměti RAM a účinnému procesoru vytváří výkonný set-top box. Představuje perfektní řešení pro streamování IPTV Kodi kanálů.

Úžasnou věcí na MAG 254 je jeho schopnost podporovat 3D videa. To znamená, že budete muset zažít nejlepší kvalitu zvuku a videa, jakou jste viděli jako set-top box.

Pendoo X8 Pro

pendoo x8 pro kodi box

Pendoo X8 TV box má nainstalován nejnovější Android, tj. Android 6.0, který poskytuje svým uživatelům dokonalý zážitek z jeho rozhraní. Má procesor s jádrem Octa s duálním Wi-Fi, díky čemuž je jedinečný box pro Android.

T96N RK3229

T96N RK3229 Nejlepší Kodi Box

Je to vždy skvělá krabička, když na nich můžete mít nainstalované aplikace a hry. Kromě toho se můžete dívat na filmy ve 4K kvalitě, což je pro uživatele Linuxu výhodnější.

T96N RK3229 má vestavěnou verzi Kodi Krypton verze 17, ve které můžete nainstalovat doplňky Kodi třetích stran pro prohlížení filmů a televizních pořadů bez jakéhokoli předplatného.

ARNU Box

arnu kodi box

ARNU Box byl vyvinut s ohledem na dvě nejdůležitější věci, jednoduchost použití a nejnovější technologie.

Většina krabic Android, které najdete, je komplikována irelevantními funkcemi.

ARNU Box se snaží co nejjednodušší uživatelské prostředí.

Jedná se o čistě linuxový box s předinstalovanými neomezenými doplňky Kodi. Stačí si koupit krabici a být připraveni streamovat vše na internetu.

JynxBox J95 4K

jynxbox-j95-best-linux-box

J95 LibreELEC Linux box je velmi elegantní a moderní Kodi box. Přehrávač médií dokáže vykreslit grafiku 4K Ultra HD s 2 GB RAM.

Toto ohromující zařízení je poháněno procesorem Quad-Core Cortex A53 S905 a musí být založeno na systému Linux.

64bitový gadget umožňuje snadnou instalaci Kodi na jeho 16 GB flash paměti bez jakéhokoli předplatného.

Balíčky zábavy zabalené

EBox H96 PRO plus

EBox H96 PRO plus

EBox H96 Pro je bestie z krabice Kodi, která se může pochlubit výkonnými funkcemi. Můžete streamovat v rozlišení Ultra HD 4k, vychutnat si vysoký výkon díky procesoru Octa Core 2.0GHz a 3 GB RAM.

EBox M8s Pro

EBox M8s Pro

Mezi různými krabiemi Kodi je EBox M8s Pro rozhodně jeden. Díky úsporným cenám a výkonným funkcím nabízí M8s Pro streamování Ultra HD, Android 7.1 Nougat a předinstalovaný Kodi.

EBox Zennon

EBox Zennon

Zennon je jedním z nejdostupnějších boxů Kodi pro streamování pořadů, filmů, živého televizního vysílání a různého dalšího obsahu.

Můžete si vychutnat přehrávání v rozlišení 1080p a 4K Ultra HD, se slušným výkonem z procesoru Quad Core a 1 GB RAM.

T8 V4

TV box T8 V4

T8 V4 je krabička pro Android starší generace, která nabízí značný výkon a 16 GB vnitřní paměti. Nabízí připojení SATA a stylový design.

EBox Q Android

EBox Q Android

EBox Q Android je lehký a kompaktní box Kodi, který poskytuje skvělý výkon. Můžete si užívat videa ve vysokém rozlišení a může se pochlubit 16 GB interní paměti s 2 GB RAM.

EBox Q Lite Android

EBox Q Lite Android

Balíček Q Life Android je dodáván v různých variantách s různými cenovkami.

Horní řada Q Lite má 8 GB paměti, 1 GB RAM a má lehký design.

Televizní hůl EBox

Televizní hůl EBox

TV Stick je univerzální zařízení pro streamování, které nabízí duální operační systémy (Windows 10 & Android 5.1).

Můžete zapojit TV Stick do kterékoli LED TV a proměnit ji v inteligentní TV. Televizní hůl nabízí také vynikající výkon a umožňuje vám streamovat veškerý obsah na Kodi, což z něj dělá slušný box Kodi.

Nejlepší Kodi boxy na E-Bay

 1. Arabský IPTV Box
 2. Evanpo T95Z Plus S912
 3. H96 Pro Plus

Arabský IPTV Box

Arabská IPTV Box se spojuje s televizními kanály pomocí signálů. Tímto způsobem musíte zaplatit pouze náklady na box bez ročního nebo měsíčního poplatku.

Doplňky Kodi jsou předinstalovány v krabici, která vám umožní streamovat filmy, televizní pořady a živé sporty za 150 USD. Může se to zdát trochu příliš drahé, ale Amlogic 4K CPU stojí za tu cenu.

.

Nejlepší Kodi boxy na EBay

Evanpo T95Z Plus S912

T95Z Plus S912 má účty speciálních funkcí pro nejlepší krabi Kodi, a to včetně procesoru Octa s jádrem, 6,0 Androidu a kvality videa 4K.

Tento box podporuje pouze doplňky Kodi, protože Kodi je předinstalován se základními standardními aplikacemi. Stojí za to přibližně 70 USD, což stojí za cenu těchto funkcí.

T95Z Plus S912 kodi box

H96 Pro Plus

H96 kodi box

H96 má nejnovější operační systém Android s názvem Android NOUGAT, což je rozšíření systému Android Marshmallow. Jedná se o vysoce výkonný a nejlepší box Kodi s jádrovým procesorem Octa, který maximalizuje rychlost hodin až 2,0 GHz. Box je však drahý na 135 USD.

Nejlepší Kodi boxy na Amazonu

 1. Krabice
 2. T95N Mini
 3. GooBand Doo

Krabice

Abox je nový model, který byl spuštěn v roce 2023 společností GooBang Doo. Jako operační systém je nainstalován nejnovější Android Marshmallow a díky Kodi může streamovat neomezené množství filmů a spouštět mnoho her.

Dalším jedinečným prodejním návrhem zařízení je jeho nový kabel HDMI 17 + 1 na rozdíl od ostatních kabelů 15 + 1. Účelem tohoto kabelu je podpora videa v kvalitě 4K. S touto funkcí to stojí jen asi 45 USD.

Nejlepší Kodi boxy na Amazonu

T95N Mini

T95N Mini TV box od Hongyu je další Android TV box s čtyřjádrovým procesorem a Wi-Fi přehrávačem médií. Umožňuje přístup k mediálnímu obsahu přes internet nebo prostřednictvím Kodi. Součástí balení je podpora HDMI, 2 porty USB a velikost, která se snadno vejde na vaše dlaně.

Můžete sdílet obsah se svými přáteli a naučit se používat tuto nejlepší krabici Kodi. Dalo by se to provést roamingem prostřednictvím jeho online fór a prohlížením výukových videí.

.

T95N Mini kodi box

GooBang Doo

GooBang Doo uvedl na trh nový televizní box s vlastní značkou. Je mnohem vyspělejší než jeho pod-značka Abox a stojí kolem 60 USD. Funkce tohoto boxu, který se liší od ostatních televizních boxů, je jeho dvoupásmové Wi-Fi. Při ukládání do vyrovnávací paměti nedochází k žádným zpožděním.

.

GooBang Doo kodi box

Nejlepší Android TV Box v roce 2023

Je Kodi Box legální?

Často slyšíme zprávy, které tvrdí, že krabice Kodi jsou nezákonné. Než se dostaneme do hloubky zpráv, které naznačují, že Kodi je nelegální, často nikdy nedostaneme šanci poznat pravdu.

Krabice Kodi jsou legální. Uživatelé Kodi mají možnost zakoupit krabice od různých společností a sledovat obsah zdarma.

Atribut, díky kterému jsou krabice Kodi nezákonné, jsou však uživatelé, kteří se pokoušejí zdarma streamovat kanály předplatného.

nejlepší kodi boxy

Některá pole, která jsou na trhu k dispozici, jsou upravena do té míry, že používají doplňky a doplňky třetích stran. To umožňuje lidem streamovat placený obsah zdarma.

Tato upravená zařízení jsou „plně načtena“, což znamená, že již mají vestavěný software, který by mohl umožnit přístup k kanálům pouze pro předplatné.

Proti těmto „plně naloženým“ zařízením rozhodl i nejvyšší soud Evropy. Prostřednictvím těchto zařízení lidé sledují pirátské filmy a živé sporty, které jsou účtovány za placené zobrazení (PPV).

Facebook nedávno aktualizoval svou obchodní politiku, kde vydal zákaz produktů, které umožňují neoprávněný přístup k digitálním médiím. Patří sem také krabice „plně naložené“ Kodi. Od nynějška Facebook zabrání prodeji těchto zařízení ze své platformy.

kodi právní pole

Když vezmeme v úvahu všechny chaosy související s krabiemi Kodi, nutí lidi přemýšlet o legálnosti nejlepších krabiů Kodi. Zkontrolovali jsme nejlepší streamingové krabice pro Kodi, které vás nikdy nedostanou do potíží.

Chcete-li přidat věci nahoru

I přes veškerou kritiku, které Kodi čelí, je důležité si uvědomit, že Kodiho krabice jsou v mnoha zemích legální. Pokud nejsou krabice plně naložené.

Uživatelé Kodi musí zůstat informováni o nejnovějších zprávách a trendech ve světě Kodi. Přesto by se nedostali do problémů s donucovacími orgány.

Uvádíme seznam nejlepších krabi Kodi na trhu včetně samostatné sekce, která pojednává o plně naložených krabicích.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this