Jak sledovat UFC 225 na Kodi Live Online zdarma

Poznámka: UFC 225 skončil, nicméně Mcgregor vs. Khabib tento rok získává hodně humbuk. Můžete sledovat Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor live online.

Mistrovství střední váhy UFC je na řadě, protože The Reaper aka Whittaker hájí svůj titul před soupeřem, který porazil po nárazu špičky na nohu; Yoel Romero. Octagon bude v plamenech a ujišťujeme vás, že si nemůžete dovolit nechat ujít živou akci s kodi sporty.

Můžete sledovat tuto hru naživo odkudkoli, stačí sledovat tohoto průvodce a zjistit, kdo bojuje a jak sledovat živé UFC 225.

jak se dívat ufc 225

UFC 225 Bojujte s místem a datem

Konečná bojová akce bude svědkem osmiúhelníku v sobotu 9. června a akce se bude konat v United Center v Chicagu v Illinois. Akce bude zahájena v 22:00 / 7:00 ETPT.

UFC 225 Vstupenky

Vstupenky na UFC 225 jsou v prodeji právě teď online; chytit se, než bude příliš pozdě. Chcete-li si zakoupit vstupenky, můžete navštívit následující weby nebo navštívit oficiální stránky UFC, kde najdete vstupenky:

  1. SeatGeek
  2. United Center
  3. Velitel vstupenek
  4. Viagogo

Bojové karty UFC 225

Událost UFC 225 bude osvětlena, protože některé z nejoblíbenějších a hovořených o stíhačkách v tomto odvětví půjdou hlava po hlavě. Hlavní událostí UFC 225 bude mezi Robertem Wittakerem aka The Reaper a The Soldier of God; Yoel Romero. Naposledy se tito dva tyrani Middleweight setkali tváří v tvář UFC 213 a vítězem tohoto zápasu byl Whittaker.

  Jak sledovat 52 Super Bowl Kodi za méně než 4 minuty

hlavní bojová karta ufc 225

Byl to epický boj, když oba bojovníci bušili navzájem celou svou silou a navzájem si odrazili hlavu proti plátnu a osmiúhelníku. Zápas však skončil, aniž by KO a Whittaker vyhráli jednomyslným rozhodnutím poroty. Tentokrát budou oba tito bojovníci více zaměřeni a připraveni se navzájem roztrhat, protože oba mají představu o síle a dovednosti ostatních. Zde jsou některé nejdůležitější informace o tom, kdy se oba naposledy setkali:

Další zápasy na bojové kartě budou také zábavné, protože bojovníci v těchto zápasech mají skvělé schopnosti, které si nemůžete dovolit nechat ujít. Jedním ze zápasů na bojové kartě, o kterém se hodně mluvilo, je bývalý mistr světa v zápase s těžkými váhami; CM Punk.

ufc 225 bojových karetPunk měl na začátku své kariéry ztrátu na UFC a teď se na něj všechny oči upírají, přemýšlel, jestli v trubkové bombě zbývá nějaká akce. Zde je kompletní karta boje, která vás hodí na oči:

ufc 225 na kodi

UFC 225 kanálů / oficiální seznam práv provozovatelů vysílání

Událost UFC 225 bude vysílána živě prostřednictvím kabelu / satelitu prostřednictvím těchto kanálů:

Země / Region Vysílače
Austrálie Fox Sports 3
Rusko VGTRK
Japonsko Satelitní síť WOWOW
Kanada Bojujte proti síti
Brazílie Globo

Jak sledovat UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2 Live Online bez kabelu

Ve světle oznámení UFC, že zavřeli další streamingovou službu a stíhali infonderi. Důrazně doporučujeme používat VPN pro UFC 225

CTA

Velmi často se musíte dívat na hru, ale nemáte kolem sebe žádnou kabelovou televizi, v takových případech můžete snadno přejít na tyto streamovací stránky a sledovat UFC 225 naživo:

1. PlayStation Vue

Jak sledovat UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2 Live Online bez kabelu

PlayStation Vue je online televizní služba, kterou spustila společnost Sony před 3 lety. Stejně jako jakékoli jiné online televizní služby umožňuje uživatelům sledovat živé televizní vysílání různých globálních kanálů. PlayStation Vue je jedním z nejoblíbenějších služeb videa na vyžádání a proč by tomu tak nebylo? Vyvinuto samotnou společností Sony, můžeme z toho očekávat nejlepší kvalitu.

  Jak se dívat na HBO, HBO a HBO nyní na Kodi

2. UFC.TV

ufc 225 na ufc.tv

UFC.TV je oficiální služba UFC pro streamování živých přenosů s placenými událostmi online za rozumnou cenu v kvalitě HD. To je skutečně nejtěžší způsob sledování události UFC 225 naživo online. Jednou z nejdůležitějších výhod je to, že uživatelé nebudou muset čelit problému vyhledávání streamů události nebo proudu se spoustou reklam a nízkými kvalitními toky.

3. BT Sports

ufc 225 na BT Sports

BT Sports je britská vysílací síť, kterou vlastní skupina BT. BT Sports je známá svým pokrytím sportovních událostí po celém světě a nejlepší věcí na BT sports je to, že poskytuje živé online přenosy sportovních akcí. Ve skutečnosti mnoho bezplatných online streamingových serverů vyřizuje sportovní přenosy BT a poskytuje je uživatelům.

Nejlevnější způsob, jak sledovat UFC 225 WHITTAKER VS. ROMERO 2

Vždy existují regiony, jejichž cena jízdenek je nižší než v mnoha regionech, protože tyto regiony nemají příliš široké pokrytí publika. S cílem pokrýt více publika z takových regionů je cena jízdenky snížena. To nejlepší, co můžete udělat, abyste si užili levnější letenku ve srovnání s cenou nabízenou ve vašem regionu, použít dobrou službu VPN a připojit se k serverům regionů nabízejících levné letenky. Zde je rozdíl v ceně vstupenek v různých regionech:

UFC PPV Porovnání cen
Země

Cena

Levné PPV přes VPN 
Filipíny 17,52 $ (920 piso)

PureVPN

2,48 $ / měsíc (77% sleva)

tlačítko (3)

Lucembursko 35,40 $
Pákistán 34,99 $
Singapur 24,99 $

Jak sledovat UFC 225 Romero 2 vs. Whittaker Free Live Online Streams

Ne každý si může dovolit zakoupení online streamingu na akci nebo zaplatit za předplatné živých streamů, ale můžete jej vždy zdarma napařit. Máme perfektní řešení vašich bezplatných dotazů na streamování, vyzkoušejte tyto online streamingové weby pro sledování živých událostí UFC 225:

Pouze první řádek.eu

Jak sledovat UFC 225 Romero 2 vs. Whittaker Free Live Online Streams

First Row Sports je sportovní online web zaměřený na streamování, který nabízí živé odkazy pro různé sporty, jako je fotbal, ragby, kriket, bojové sporty jako UFC a WWE, motoristický sport atd. Rychlost webu je velmi rychlá a jeho rychlost je proto velmi vysoká. preferované uživateli. Streamovací odkazy, které seškrabává a poskytuje, jsou formuláře Sky Sports, ESPN, BT Sports atd. Proto je spolehlivým zdrojem pro streamování živé akce UFC 225.

MMA Core

romero vs whittaker na jádře mma

Nic není lepší než vyhrazený web akce MMA, který poskytuje celou řadu obsahu ve vysokém rozlišení. MMA Core je web nabízející všechny zprávy, statistiky a živé přenosy ze světa MMA. Jádro MMA bylo po celém světě vysoce známé svou kvalitou služeb a dostupností obsahu.

Fight-Live.com

ufc 225 v boji naživo

Fight Live je one-stop místo pro všechny bojové akce live streaming z některých z nejlepších platforem v odvětví bojových sportů. Poskytuje živé stremas pro UFC, WWE, Bellator, MMA a Boxing. Návštěvníci mohou snadno sledovat bojové karty spolu s načasováním na webu před streamováním.

Jak sledovat UFC 225 na Kodi Krypton 17.6 nebo nižší bez kabelu

  1. otevřeno Kodi > Klikněte na Nastavení > otevřeno Správce souborů.jak se dívat ufc 225 na kodi
  2. Klikněte na Přidat zdroj > Klikněte na Žádný > Zadejte tuto adresu URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikněte na OK > Pojmenujte tuto adresu URL jako Svrchovanost > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu.jak sledovat ufc 225 na kodi kryptonu verze 17.6 nebo nižší
  3. Návrat na stránku „Kodi“ Domovská obrazovka > otevřeno Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na ikona pole > Clickt Instalace ze souboru zip.ufc 225 kodi
  4. Vybrat Svrchovanost > Klikněte na repository.supremacy-x.x > Vybrat repository.supremacy-x.x.zip > Počkejte na oznámení.UFC 225 kodi repozitáře
  5. Klikněte na Instalace z úložiště > Klikněte na Svrchovanost > otevřeno Video doplňky složku.addon ufc 225 kodi
  6. Vybrat Planet MMA  > Udeřil Nainstalujte > Čekat na Doplněk povolen oznámení.

ufc 225 kodi průvodce

Závěrečná slova

UFC 225 bude jistě noční zábavou, protože všichni závodníci přinesou akci do Octagonu. Celý svět má oči upřeny na událost, takže byste měli pospíšit a spoutat se, abyste viděli událost naživo. Tato příručka obsahuje úplné informace o všech požadovaných informacích, aby vás informovala, jak sledovat UFC 225.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this