Jak sledovat živé sporty na Kodi v roce 2023 zdarma po celém světě

jak sledovat sport na kodi

Jak sledovat živé sporty na Kodi v roce 2023 zdarma po celém světě

Nelze najít žádné živé přenosy pro vaše oblíbené hry nebo si nepřejete streamovat vaše oblíbené sporty naživo ve vysokém rozlišení?

Zkuste streamovat všechny své oblíbené sporty a události s Kodi a užijte si nejlepší sportovní akci Kodi. Užijte si plynulé proudy různých sportů s nejlepšími sportovními doplňky Kodi na příslušných zařízeních a operačním systému.

Projděte si sportovní knihovnu Kodi a nainstalujte si z kolekce oficiálních a neoficiálních sportovních doplňků Kodi.

Než se pohneme kupředu, byl tento rok plný sportovních akcí typu back-to-back a nemůžete si dovolit nechat ujít ani jednu z nich, pokud jste milovníky sportu. Zde je seznam všech událostí, které můžete na Kodi streamovat:

Přečtěte si více: Jak sledovat NFL na Kodi Live Online

Významné sportovní akce, které se budou streamovat na Kodi v roce 2023

Sportovní události v AUGUSTU Sportovní akce v září
Mistrovství Evropy Formule 1 – Italská Grand Prix
NFL – Národní fotbalová liga Fotbal – UEFA Nations League
Fotbal – 2023-2023 sezóna Premier League Golf – Evian Championship
Ragbyová liga – finále Challenge Cupu Kriket – T20 Blast Final Day
Formule 1 – Belgická Grand Prix Box – WBA, IBF a WBO světový boj o těžkou váhu
Tenis – US Open
Sportovní akce v říjnu Sportovní události v listopadu
Formule 1 – Japonská Grand Prix Tenis – Fed Cup finále
Kriket – Srí Lanka proti Anglii, T20 Tenis – ATP finále
UFC – Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov Snooker – UK Championship

Kodi Sports – řešení každého sportovního návazce

Kodi for sports je jedna zastávka pro splnění všech vašich oblíbených sportovních potřeb a preferencí, protože má nejlepší doplňky pro sport Kodi, ze kterých si můžete vybrat. Některé doplňky Kodi jsou specifické pro jednotlivé kategorie, zatímco jiné jsou univerzální doplňky, které poskytují širokou škálu sportovních proudů.

Používáním sportů Kodi nebudete muset navštěvovat žádný jiný web pro online streamování a nebudete muset hledat funkční odkazy pro streamování..

Jak streamovat živé sporty na Kodi ve Velké Británii, USA, Kanadě nebo kdekoli na světě?

Jak streamovat živé sporty na Kodi ve Velké Británii, USA, Kanadě nebo kdekoli na světě?

Velká část publika využívá online streamingové odkazy a služby pro streamování významných sportovních událostí, jako je FIFA World Cup, UFC, a Wimbledon atd., protože vysílací pokrytí těchto událostí buď není v jejich regionu k dispozici, nebo nemají přístup k živé akci, protože jsou mobilní nebo zaneprázdněni.

To je místo, kde přichází Kodi, což umožňuje lidem streamovat své oblíbené živé události na zařízeních, která jsou na dosah uživatelů.

nordvpn netflixTěšíme se na sledování vašeho oblíbeného týmu? Ještě slovo Pozor lidé v zemích jako Kanada, Velká Británie a USA jsou neustále sledováni. Ti, kteří jsou chyceni nezákonně streamující sporty, jsou pokutováni. A válka o svobodné streamování bez povolení neukazuje žádné známky zastavení. Zde přichází síť Kodi VPN chránit identitu uživatele a odblokovat geograficky omezené sportovní vysílání. dostat kodi vpn cta

Lidé, kteří sedí v kancelářích nebo na cestách, mohou snadno sledovat živý přenos pomocí Kodi na svých mobilních zařízeních, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky. Sledujte živé sporty ve Velké Británii, USA a Kanadě nebo kdekoli na světě instalací Kodi a nejlepších sportovních aplikací na Kodi.

Dalším důvodem, proč uživatelé dávají přednost sportovnímu Kodi, je jeho snadné použití, které uživatelům umožňuje streamovat, co se jim líbí, jednoduše spuštěním aplikace, otevřením doplňku a spuštěním proudů všeho, co se jim líbí..

  10 zcela zdarma VPN pro Kodi (2023)

V dnešní době mnoho zábavních a sportovních nadšenců upřednostňuje online streaming, než sedět před svými televizory, protože online streaming je výhodnější než sledování televize.

Společnost Kodi má nejlepší doplňky Kodi pro živé sporty, které lze použít ke sledování všech hlavních sportovních soutěží po celém světě. Nedávno velké množství lidí z celého světa streamovalo FIFA World Cup živě na Kodi a podobně velké množství lidí streamovalo živé UFC události na Kodi.

Důvodem tak obrovského přílivu publika směrem ke Kodi je nepřetržitý a bezproblémové streamování zážitek, který nemůže nabídnout nikdo jiný než Kodi.

Jedna věc, kterou je třeba pochopit při pokusu o streamování pomocí Kodi nebo jiné streamingové služby, je však to, že ne každý stream je dostupný globálně. Některé toky mají geo-omezení, která nelze obejít bez VPN. Někteří lidé se pokoušejí získat přístup k geograficky omezeným proudům pomocí proxy serverů a bezplatných VPN, což není skvělá volba.

Nejprve budete muset čelit mnoha přerušením kvůli těmto proxy serverům a bezplatným VPN službám. Za druhé, rychlost, kterou tyto služby nabízejí, nestojí za vázání, protože kazí veškerou zábavu ze streamování.

Především je nejdůležitější otázkou soukromí a on-line zabezpečení, se kterým nelze těmto službám důvěřovat.

Kvalitní služba VPN nabízí šifrování vojenské úrovně, díky čemuž je anonymní na webu a umožňuje obejít všechna omezení. Další skvělou věcí ohledně vysoce kvalitních služeb VPN je to, že vám poskytují plynulou rychlost streamování a umožňují vám streamovat váš oblíbený obsah bez jakýchkoli potíží a přerušení. Přestože tyto vysoce kvalitní služby VPN mají nějaké předplatné, je třeba přijmout jednu věc, že ​​poplatky jsou docela rozumné.

Top 10 doplňků pro Stream Live Sports

Online jsou k dispozici stovky doplňků Kodi online, které lze použít pro streamování živých sportů na Kodi. Z těchto stovek sportovních doplňků Kodi je většina doplňků neoficiálních, zatímco menšina bude oficiální doplňky Kodi.

Důvodem je, že oficiální doplňky jsou omezené a fungují skvěle, neuzavírají se každý den a poskytují vysoce kvalitní toky, kdykoli to budete chtít. Neoficiální doplňky Kodi však stále vyjdou každý den a právě tak se každý den vypínají. Dalším problémem s doplňky třetích stran je to, že existuje jen několik z nich dostatečně spolehlivých pro streamování.

Přesto se mnoho uživatelů Kodi rozhodlo pro doplňky třetích stran proto, že jsou zdarma a uživatelé nepotřebují jiné doplňky pro každou sportovní událost, na rozdíl od oficiálních doplňků Kodi, které nejsou tak rozmanité v zobrazující streamy pro více sportovních akcí.

Zde je několik nejlepších tipů doplňků Kodi, které pro vás máme: oficiální i neoficiální.

Oficiální doplňky Kodi pro živé sporty na Kodi

 1. MLB.TVkodi sporty na mlb

Baseball nemusí být populární hra ve srovnání s fotbalem, ale stále má miliony fanoušků po celém světě. Ne mnoho televizních vysílacích sítí pokrývá MLB, a proto se většina fanoušků baseballu rozhodne streamovat MLB online. Naštěstí všichni fanoušci MLB, kteří rádi streamují baseballové hry online, mohou sledovat všechny MLB hry live na Kodi prostřednictvím vyhrazeného oficiálního doplňku MLB.TV Kodi. Tento doplněk Kodi poskytuje živé vysoce kvalitní streamy po celou sezónu, takže se můžete pobavit i na cestách.

 1. Tuff.TVtufftv pro sport na kodi

Tuff.TV je vícenásobné sportovní vysílání a doplněk pro rozhovory s prasečími prasnicemi, který pokrývá sportovní kategorie, jako je Combat sport, Motorsports, Soccer atd. A také některé diskusní pořady související s automobilovým průmyslem a životním stylem. je to, že se zaměřuje spíše na demografii mužů než na celkové demografické publikum. Je to vynikající doplněk Kodi pro muže, kteří chtějí mít u svého Kodi kompletní balíček.

 1. Sportsnet Nowsports now sportsnet sports addon

Sportsnet Now je kanadská vysílací síť, která se zaměřuje na všechny významné sportovní události a poskytuje streamování v kvalitě HD. Sportsnet Now má svůj vlastní oficiální doplněk Kodi, který má prémiové toky pro fanoušky sportovních přenosů. Jedinou věcí, kterou byste měli vědět, než si vyberete Sportsnet Now je to, že se jedná o kanadskou vysílací síť a jejich toky jsou geograficky omezené. To znamená, že páry, které poskytuje Sportnet Now, nejsou přístupné v Asii, pokud nepoužíváte VPN.

 1. Sportschausportschau sledovat sporty na firestick
  Jak se dívat na Wimbledon 2023 Live online streamování bez kabelu na Kodi

Všichni sportovní fanoušci žijící v Německu, kteří chtějí streamovat sportovní obsah z Německa, mají přístup k streamům všech sportovních akcí na Kodi prostřednictvím oficiálních webových stránek Sportschau. Sportschau je německý sportovní časopis, který pokrývá hlavní sporty z celého světa v národním jazyce. Sportschau má svůj vlastní oficiální doplněk Kodi přítomný v oficiálním úložišti doplňků Kodi, ke kterému mohou němečtí uživatelé přistupovat a sledovat porty v komentáři německého jazyka . Stejně jako jakékoli jiné regionální doplněk je Sportschau omezen na geografickou oblast a nelze k němu přistupovat mimo Německo. Aby bylo možné přistupovat k jeho streamingu mimo Německo, uživatelé se budou muset přihlásit k síti VPN.

 1. Plný zprávnewsy sports on firestick

Newsy je zpravodajská platforma, která vytváří a sdílí zprávy v krátkých videích týkajících se všech aktuálních zpráv a aktualizací z celého světa. Novinkami kategorie Newsy jsou Sport, Politika, Věda a Technologie, Zdraví, Zábavní průmysl a Obchod. Newsy tvrdí, že upozorňuje na různé novinky z celého světa s naprostým neutrálním pohledem a bez jakéhokoli zkresleného pohledu.

Novinky společnosti KodiUž jsem někdy slyšel o Kodi CRACKDOWN? Ano, jsou pravdivé & blokuje miliony v sledování volný sport. Kodi VPN je vaše nejlepší řešení, jak se chránit před Oznámení DMCA, autorských práv & odblokování různých doplňků, jako jsou Pure Sports, SportsDevil nebo Halow Live TV. VPN si uchová vaši identitu & soukromí v bezpečí za všech okolností.odblokování addonů cta

Neoficiální doplňky Kodi pro živé sporty

 1. Netstream Sports Hubnetstreams pro kodi sporty

Při hledání doplňků, které poskytují bezplatné streamy pro různé sporty, jich jen stěží najdete. Netstreams Sports Hub je úžasný sportovní doplněk Kodi, který má vždy k dispozici celou řadu sportovních proudů. Není mnoho neoficiálních doplňků Kodi jako Netstream Sports Hub, které mohou pokrývat celou řadu sportovních kategorií. Uživatelé mohou snadno sledovat zápasy svých oblíbených sportů na Kodi a užívat si plynulého streamování.

 1. SportsDevilSportsDevil

Nepochybně jeden z nejlepších a důsledně dodávajících doplňků Kodi, který nikdy nesnížil jeho uživatele. Je to mezi nejlepší sportovní doplňky Kodi, které si uživatelé mohou vybrat, protože proudy, které poskytuje, jsou vždy špičkové a nejlepší je, že pokrývá všechny hlavní sportovní události. SportsDevil si díky své kvalitě získal skvělou pověst v komunitě Kodi a mnoho uživatelů Kodi se na ni spoléhá na potřeby sportovních přenosů.

 1. Čisté sportyPure-Sports-Kodi-Addon

Společnost Pure Sports ohromně vzrostla jako skvělý doplněk Kodi pro sport a získala si své místo mezi špičkovými doplňky Kodi v žádném okamžiku. Pure Sports má některé vysoce kvalitní streamy všech vysílaných her z celého světa. Pure Sports má velmi jednoduché rozhraní a doufáme, že doplněk Pure Sports Kodi vás nezklame.

 1. Vychutnejte si živou televiziHalow live sports kodi

Halow TV je skvělý doplněk, pokud chcete tisíce kanálů v dlani. Největší věcí na doplňku Halow Live TV Kodi je to, že poskytuje živé prémiové kanály a živé přenosy sportovních událostí PPV. Je to jedna z mála událostí, která poskytuje pokrytí událostí PPV; v opačném případě možná nebudete moci najít žádný spolehlivý vysoce kvalitní doplněk Kodi, který má tyto funkce. Halow TV Live funguje skvěle a má kvalitní toky rychlosti.

 1. Supremacy Sportsnadřazený sportovní doplněk pro kodi

Supremacy Sports je jedním z nejznámějších doplňků společnosti Kodi, který již nějakou dobu existuje. Supremacy Sports je doplněk pro sporty Kodi zaměřený na poskytování nejlepších streamů svým uživatelům, takže si mohou užívat streamování svých oblíbených her naživo. Odkazy na streamování poskytované společností Supremacy Sports tvoří některé z nejlepších sportovních kanálů, jako jsou BT Sports a Ace Streams. Kategorie sportů, které tento doplněk Kodi zahrnuje, jsou Fotbal, WWE, UFC a mnoho dalšího.

  Průvodce krok za krokem, jak nainstalovat Kodi Krypton v18, 17.6 nebo 16 ve Windows

Jak sledovat živé sporty na FireStick?

FireStick je aplikace, která změnila tvář zábavy revolucí v zážitcích ze sledování televize. Mnoho lidí na celém světě se zbavilo kabelů a nyní se pohybuje směrem k zařízením, jako je Amazon FireStick. Představte si, že máte jednu zásuvnou tyč, která dokáže proměnit váš televizor v galaxii se zajímavým obsahem, který chcete sledovat. Jedno zařízení poskytuje vše, co potřebujete sledovat bez jakýchkoli potíží a bez jakýchkoli omezení.

Četné aplikace FireStick lze použít pro streamování živých sportovních akcí v kvalitě HD v televizi. Zde je seznam aplikací FireStick:

 1. WatchESPN
 2. Sling TV
 3. Hulu
 4. UFC Fight Pass
 5. Síť WWE
 6. NFL
 7. NBA
 8. MLB
 9. MUTV
 10. NHL

Některé z těchto aplikací mohou být geograficky omezeny, což může vyžadovat nastavení VPN na Firestick. Z těchto nejlepších aplikací pro streamování živých sportovních akcí vám doporučujeme pět nejlepších aplikací, které musíte mít s sebou, pokud jste milovníky sportu:

 1. WatchESPN

ESPN byl kdysi nejlepší volbou pro sledování sportů na kabelových a satelitních po celém světě, ale před časem rozšířil své médium také na digitální trh. Není pochyb o tom, že to fungovalo dobře pro ně, protože mají skvělou pověst ve sportovním průmyslu. ESPN spustil svou aplikaci pro více platforem a naštěstí to udělali také pro FireTV a FireStick, takže uživatelé FireSticku si mohou užít streamování svých oblíbených sportů v HD kvalitě.

 1. Sling TV

Společnost Sling TV se v odvětví streamování zábavy online nečinila, ale nabízí také sportovní kanály. Nejlepší věcí na používání služby Sling TV je, že se nemusíte přihlašovat k celé službě, ale pouze k kanálu, který chcete sledovat. Proto jednoduše zaregistrujte svůj oblíbený sportovní kanál z dostupných možností, které nabízí Sling TV, a sledujte své oblíbené hry naživo.

 1. Hulu

Přihlaste se k odběru služby Hulu Live TV a sledujte živé kabelové a sportovní kanály na Hulu. Hulu je americká zábavní a mediální služba, která svým uživatelům poskytuje nepřetržitou zábavu a sportovní akci. Tato služba je geograficky omezená a lze ji využívat pouze v USA. Pokud si však přejete přistupovat mimo USA, můžete geo-omezení obejít pomocí služby VPN.

 1. UFC Fight Pass

Jste fanouškem bojových sportů, konkrétně UFC? Pak musíte mít doplněk Kodi UFC Fight pass Kodi, který poskytuje živé proudy pro události UFC PPV. Má všechny budoucí plány bojů, stíhací rozhovory a upozorňuje na předchozí boje. Sledujte všechny bojové karty a hlavní události naživo s touto aplikací a užijte si akci na vašem FireStick.

 1. Síť WWE

Síť WWE je nebe pro všechny fanoušky zápasů po celém světě, protože tato aplikace má potoky všech zápasů, originální série WWE, rozhovory, reality show a zdůrazňuje z minulosti. Uživatelé mohou kromě WWE prohlížet také obsah z WCW a ECW. Aplikace je za rozumnou cenu a uživatelé si mohou užívat zápas 24/7 bez jakýchkoli potíží s reklamami a omezeními.

Dalším způsobem bezplatného streamování živých sportů na FireSticku je Kodi prostřednictvím sportovních doplňků Kodi. Kodi ve skutečnosti FireStick nepodporuje, ale přesto jej lze nainstalovat pomocí metody útěku z vězení. Chcete-li zobrazit celý postup instalace a dozvědět se více o Kodi na FireStick, přečtěte si naši příručku.

Závěrečná slova

Společnost Kodi je známá pro streamingový zážitek, který během let poskytoval všem pozorovatelům Binge a streamujícím geekům. Navzdory tomu, že úřady čelily odporu ohledně obvinění z účasti na pirátství, byl Kodi na celém světě špičkovou volbou buldozerů. Pravda za veškerým spiknutím spočívala v tom, že společnost Kodi nebyla zapojena do pirátství, ale doplňky třetích stran byly, což znamená, že Kodi je velmi legitimní.

Četné sporty jsou vysílány po celém světě na kabelových a satelitní televizních kanálech, ale ne každý má čas sedět před svými televizory a dívat se na hry. Proto mají lidé tendenci streamovat hry online na svých chytrých telefonech, tabletech a noteboocích. Kodi je pro tyto lidi tou nejlepší volbou, protože běží na více platformách a zařízeních a skutečnost, že existují skvělé sportovní doplňky Kodi, posiluje její postavení. Doufáme, že vám tato příručka pomůže vyřešit otázku, jak sledovat sporty na Kodi, a bude to užitečné pro vaše budoucí sportovní přenosy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this