Jak nainstalovat VPN na Kodi pomocí 2 různých metod [2023]

Kodi je v tomto odvětví již dlouhou dobu a je oblíbená mezi sledovateli, protože má špičkové funkce a vysoce kvalitní obsah. Různorodost obsahu, který je k dispozici na Kodi, vám navíc nedovolí myslet na nic jiného. Je to jedna zastávka pro zábavu, zprávy, sport, hudbu a mnoho dalšího.

Jedním z největších problémů v tomto digitálním věku je kybernetická bezpečnost a online streamy patří mezi jeho největší oběti. Uživatelé Kodi streamují obsah prostřednictvím svých doplňků, které jsou buď oficiálními doplňky, nebo neoficiálními doplňky (třetími stranami). Oficiální doplňky Kodi poskytují toky povolené vlastníky a distributory obsahu a nejsou zapojeny do žádného pirátství. Doplňky třetích stran se používají více než oficiální doplňky a mnoho z nich poskytuje pirátské proudy, což je pro používání nelegální.

Úřady a mnoho hackerů využívá zranitelnosti online streamerů a na ně špionuje, zatímco on-line streamují online bez jakékoli potuchy. Spywarové programy a malware jsou častým problémem, kterému čelí miliony občanů z celého světa. Zejména pokud používáte platformu s otevřeným zdrojovým kódem, jako je Kodi, je vysoce doporučeno chránit vaše soukromí.

Inteligentní uživatelé chrání své soukromí a online přítomnost prostřednictvím VPN, protože šifrují přenos a zabezpečují vaše připojení. Ne všechny VPN však lze použít pro online streamování, protože ne každý poskytovatel VPN má vysokorychlostní servery. Doporučuji vám vybrat si nejlepší VPN pro Kodi, abyste ochránili své soukromí před úřady a užívali si plynulého streamování.

2 způsoby, jak používat VPN v Kodi

Existují 2 různé způsoby, jak můžete pomocí VPN v Kodi odblokovat toky dat a zachovat soukromí. VPN můžete nainstalovat přímo na Kodi, pokud má poskytovatel vyhrazený addon Kodi. V opačném případě budete muset do zařízení nainstalovat síť VPN a poté přes ni spustit Kodi. Obě tyto metody jsou vyzkoušeny a otestovány a v nich není ani žádný problém.

Podívejme se, jak nainstalovat VPN na Kodi pomocí obou těchto metod:

  Jak nainstalovat úložiště Maverick na Kodi Krypton, Jarvis & FireStick

1. Jak nainstalovat VPN na zařízení pro použití v Kodi

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak používat VPN v Kodi, je jeho instalace do zařízení a spuštění Kodi přes zabezpečené připojení. Používání VPN, jako je tato, vás nebude rušit při streamování a budete moci bez problémů odblokovat proudy. Tato metoda je v podstatě použitelná pro poskytovatele VPN, kteří nemají vyhrazený doplněk Kodi.

Chcete-li nainstalovat VPN do svého zařízení, postupujte takto:

  1. Navštivte oficiální web poskytovatele a zaregistrujte se pro jeho službu výběrem balíčku, který vám nejlépe vyhovuje.
  2. Nyní si stáhněte klienta / aplikaci odpovídající vašemu zařízení a operačnímu systému. Pokud například používáte systém Windows, stáhněte si desktopového klienta Windows.
  3. Po stažení jej nainstalujte do zařízení. Po dokončení instalace se přihlaste ke službě pomocí přihlašovacích údajů, které vám byly poskytnuty při registraci.
  4. Nyní se připojte k zabezpečenému serveru ze seznamu serverů.
  5. Po připojení k serveru otevřete v zařízení Kodi.
  6. Streamujte s jakýmkoli addonem, který chcete použít, bez obav z omezení.

2. Jak nainstalovat VPN na Kodi – přímá instalace

PureVPN je jedinou nejlepší VPN pro Kodi s vyhrazeným doplňkem Kodi, který uživatelům usnadňuje zabezpečení jejich soukromí při streamování. Tento instalační průvodce využívá úložiště poskytované společností PureVPN určené pro Kodi. Všichni uživatelé, kteří upgradovali na Kodi Leia 18, postupujte podle tohoto postupu a nainstalujte VPN do nejnovější verze Kodi.

 1. Stáhněte si soubor ZIP úložiště PureVPN.Jak nainstalovat VPN na Kodi Krypton 17.6
 2. otevřeno Kodi > Klikněte na Doplňky tab.nainstalovat vpn na kodi jarvis
 3. Klikněte na Ikona pole z levého horního rohu > Klikněte na Instalace ze souboru zip volba.jak nainstalovat vpn pro streamování kodi
 4. Objeví se dialogové okno, vyhledejte umístění staženého zip souboru a otevřete jej > doplněk bude nainstalován a zobrazí se upozornění.jak přidat vpn na kodi
 5. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky tab> Jít do Programové doplňky > Vybrat PureVPN> Klikněte na Nastavení doplňku > Zobrazí se dialogové okno s možnostmi.purevpn pro nastavení kodi
 6. Umístěte kurzor na možnost Konfigurace VPN a zadejte svůj Přihlašovací údaje PureVPN > Klikněte na OK > Nyní se připojte k požadovanému serveru ze seznamu.

bezpečné streamování s vpn pro kodi

Jak nainstalovat VPN na Kodi Leia 17.6

Pokud používáte Kodi Krypton verze 17.6, postupujte takto:

 1. Otevřete Kodi > Klikněte na Doplňky tab > Klikněte na Stažení možnost ze seznamu.
 2. Vybrat Programové doplňky > Přejděte seznamem dolů a klikněte na Prohlížeč webu > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte, až se zobrazí oznámení.
 3. Poté se vraťte do Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Jít do Programové doplňky > Vybrat Prohlížeč webu.
 4. Tento doplněk se otevře a uvidíte rozhraní webového prohlížeče > Zadejte tento odkaz „https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip“ do adresní řádek a Klikněte na OK > Objeví se pole se žádostí o svolení ke stažení souboru zip > Klikněte na Ano.
 5. Zadejte cíl, do kterého chcete soubor ZIP stáhnout > Klikněte na OK > Stahování začne a po dokončení stahování budete upozorněni > Klikněte na OK znovu Zavřít prohlížeč webu.
 6. Návrat do Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Klikněte na ikonu Krabice > Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > otevřete cílovou složku staženého zip souboru > Klikněte na service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > Počkejte na instalaci doplňku.
 7. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky tab> Klikněte na Programové doplňky > otevřeno PureVPN Monitor OpenVPN.
 8. Klikněte na Nastavení doplňku > Zadejte vaše Uživatelské jméno a Heslo pro přihlášení k vašemu účtu PureVPN.
 9. Vybrat venkovský region odkud se chcete připojit k internetu > Klikněte na OK.
  Jak nainstalovat SuperRepo Kodi na Leia, Krypton a Jarvis za 3 minuty

Jak nastavit Kodi VPN na routeru

Jedním z nejlepších způsobů zabezpečení vaší sítě je instalace VPN na routeru. Tímto způsobem můžete nejen bezpečně streamovat s Kodi, ale také si můžete užívat bezpečnou bezdrátovou síť. Toto nastavení se hodí také, když se uživatelé pokoušejí používat Kodi na Fire TV Stick s VPN na Firestick. Při instalaci VPN na router postupujte takto:

 1. Přihlaste se do ovládacího panelu směrovače Tomato
 2. Z panelu vlevo přejděte na ‘Základní‘ > Klikněte na ‘Síť
 3. Vyberte připojení ‘TypZ rozbalovací nabídky
 4. Zadejte vaše Pověření účtu VPN poskytované poskytovatelem služeb VPN.
 5. Zaškrtávací značka ‘Použijte DCHP‘ a ‘Použít výchozí bránu ve vzdálené síti
 6. Pod Brána PPTP, zadejte adresu serveru, ke kterému se chcete připojit
 7. Opustit ‘Maska podsítě‘ a ‘Možnosti‘, Pokud to poskytovatel VPN neposkytl
 8. Pro „Režim připojení“ vyberte „Udržet naživuZ rozbalovací nabídky
 9. Zkontrolujte, zda MTU je nastavena na výchozí
 10. Také se ujistěte, že vaše Nastavení LAN nebo bezdrátové sítě jsou nastaveny na výchozí
 11. Nyní přejděte dolů na stránku a stiskněte ‘Uložit‘A to je vše, hotovo
 12. Stav připojení můžete zkontrolovat na Postavení > Protokoly > Posledních 25 řádků

Jak nainstalovat bezplatnou VPN na Kodi

Nedoporučuji bezplatnou VPN pro Kodi komukoli, protože není tak spolehlivá jako poskytovatelé placených VPN. VPN mají poskytovat zabezpečení a pokrýt vaši zranitelnost, což podle mého názoru nemohou poskytovatelé VPN udělat zdarma. Uživatelé VPN zdarma čelí vážným problémům, jako je vedení protokolů a úniky DNS. Od těchto závažných problémů se neočekává dobrý a spolehlivý poskytovatel VPN.

Pokud se však stále zdráháte utratit jeden cent za VPN, můžete zkusit TunnelBear pro Kodi. Je to jeden z nejlepších poskytovatelů VPN zdarma pro servery Kodi, které mají servery ve více než 22 zemích a všechny poskytují vysokorychlostní stahování a odesílání. TunnelBear používá 256bitový šifrovací protokol AES a má přísné zásady bez protokolování.

  Jak nainstalovat Kodi Krypton, Leia a Jarvis na Xbox One

TunnelBear můžete použít na pěti zařízeních současně, ale jednou z nevýhod používání TunnelBear je to, že má datový limit 500 MB denně. TunnelBear nemá žádný vyhrazený doplněk Kodi, ale můžete jej nainstalovat přímo do vašeho systému.

Závěr

Možná se divíte, proč tolik zdůrazňuji používání Kodi VPN, přestože Kodi je legální streamovací služba. Důvodem mého důrazu na používání VPN pro Kodi je to, že online streaming s Kodi prostřednictvím doplňků třetích stran může, ale můžete být ohroženi a nikdo nechce čelit tomuto žáru. Za druhé, problémy s kybernetickou bezpečností rostou každým dnem a je vždy lepší být v bezpečí, než litovat.

Můj druhý důraz je spíše na výběr placené služby VPN než na bezplatného poskytovatele VPN, protože nic dobrého nepřichází zdarma. Poskytovatelé VPN zdarma vás nechrání, ale raději vás nechávají zranitelnými a kdo ví, zda si vaše protokoly uchovávají. Při výběru poskytovatele VPN tedy buďte inteligentní, protože bude ohroženo vaše soukromí online.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this