Jak nainstalovat úložiště Maverick na Kodi Krypton, Jarvis & FireStick

Maverick Repository je dobře známý, protože hostí svůj vlastní doplněk Maverick TV Kodi a mnoho populárních doplňků Kodi, jako je Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X atd. Toto úložiště lze snadno stáhnout a nainstalovat na Kodi bez nutnosti jakékoli problémy. Postupujte podle našeho průvodce a zjistěte, jak nainstalovat úložiště Maverick na Kodi.

Recenze úložiště Maverick Kodi

Maverick Repository získal popularitu díky svému vlastnímu doplňku Maverick. Má však mnoho dalších tradičních doplňků Kodi třetích stran. Toto úložiště bylo dříve známé jako Joker TV a bylo docela populární.

Joker změnil své jméno na Maverick a Maverick Repository se stalo prominentním jménem v komunitě Kodi. Úložiště Maverick má doplňky pro splnění všech potřeb streamování.

Jak nainstalovat reprosoustavu Maverick na Kodi krypton 17.6 a vyšší

Chcete-li nainstalovat úložiště Maverick na Kodi Krypton verze 17.6, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na ikonu Ikona nastavení > Clízat Správce souborů.Jak nainstalovat reprosoustavu Maverick na Kodi krypton 17.6
 2. Dvojklik Přidat zdroj > Otevře se dialogové okno s adresním řádkem a názvem pole > Klikněte na > a zadejte tuto adresu URL do adresního řádku „http://mavericktv.net/mavrepo > Klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj médií jako „Maverick> Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.Jak nastavit reprosoustavu Maverick na Kodi krypton 17.6
 3. Návrat do Hlavní menu > Klikněte na Doplňky tab > Klikněte na ikona instalačního programu balíčku (Box) z levého horního rohu.jak nainstalovat úložiště Maverick na kodi jarvis
 4. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na Maverick > Vybrat maverickrepo-3.5.zip > počkejte na oznámení.
  Jak nainstalovat průvodce Ares na tutoriálu Kodi Leia, Krypton a Jarvis

nainstalovat Maverick kodi repo ze souboru zip

Jak nainstalovat reprosoustavu Maverick na kodi jarvis 16 a níže

 1. otevřeno Kodi Jarvis V16.
 2. Klikněte na Systém > Klikněte na Správce souborů.
 3. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 4. Klikněte na <Žádný> a napište to URL http://mavericktv.net/mavrepo > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte tento zdrojový odkaz na médium jako Maverick > Klikněte na Hotovo > Klikněte na
 5. Vraťte se zpět Kodi Home Obrazovka > Klikněte na Systém > Klikněte na Doplňky.
 6. Vybrat Instalace ze souboru ZIP volba > Vybrat Maverick > Klikněte na maverickrepo-3.5.zip.

Jak nainstalovat úložiště Maverick na FireStick Kodi

Instalace úložiště Maverick na FireStick se neliší od ostatních zařízení. Nejprve musíte nainstalovat Kodi na vašem zařízení Fire Stick. Poté povolíte instalaci služeb třetích stran do zařízení.

Jít do Vývojářské možnosti z nabídky a zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Poté můžete snadno nainstalovat úložiště Maverick do svého zařízení FireStick a užít si všech skvělých doplňků, které toto úložiště nabízí v zařízení FireStick..

Doplňky Maverick Kodi

Zde je seznam všech nejlepších doplňků Kodi obsažených v úložišti:

 1. Joker Sports
 2. Maverick TV
 3. SportsDevil
 4. Kouzelný drak
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. Na Flixu
 8. Cartoon Network
 9. LiveStreams Pro
 10. Youtube

Maverick Repository FAQ

Zde je několik nejčastějších dotazů uživatelů Kodi týkajících se úložiště Maverick:

 Maverick Repo nefunguje

Pokud máte problémy s přístupem nebo instalací doplňku, měli byste okamžitě zkontrolovat, zda je zdrojová adresa URL, kterou jste přidali do Správce souborů, správná nebo ne..

Pokud je zadaná zdrojová adresa URL správná, ale úložiště stále nefunguje, úložiště pravděpodobně prochází aktualizací a měli byste počkat několik hodin..

 Maverick TV se nepodařilo nainstalovat závislost

Instalace selhání závislosti se nezdařila, pokud je úložiště zastaralé, zdrojová URL vypršela nebo pokud v úložišti chybí některé soubory. Pokud se setkáte s tímto eroorem, znovu si stáhněte repozitář a zkuste jej nainstalovat znovu.

  Jak nainstalovat USTVNow Kodi Addon v 5 jednoduchých krocích

Závěr

Mnoho úložišť Kodi získalo na popularitě poskytováním aktualizovaných doplňků Kodi a úložiště Maverick je jedním z nich. Jeho vlastní doplněk Maverick Kodi je také úžasným doplňkem Kodi pro streamování filmů a televizních pořadů ve vysoké kvalitě.

Jedna věc, kterou každé úložiště neuspěje, je přežít v průmyslové konkurenci. Mnoho skvělých úložišť přichází a odchází, protože mnoho z nich nemá žádné inovace ani jedinečnost. Zatímco mnoho z nich je penalizováno úřady a jsou nuceny ukončit svou službu.

Nejlepším způsobem použití doplňku nebo úložiště Kodi od třetích stran je zajištění placené nebo bezplatné VPN pro Kodi, aby bylo zajištěno vaše soukromí. Při streamování zůstaňte v bezpečí a vyberte si nejlepšího poskytovatele VPN na trhu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this