Jak nainstalovat průvodce Ares na tutoriálu Kodi Leia, Krypton a Jarvis

Reprezentace projektu Ares

Aktualizace: Ares Wizard byl dříve řekl, aby byl ukončen. Průvodce Ares je však zpět s novou adresou URL a spoustou nových sestav.

Projekt Ares je úložiště pro Ares Wizard, které obsahuje tuny mediálního obsahu včetně doplňků třetích stran pro kodi a vlastních doplňků Ares. Průvodce je v jeho programových doplňcích a stažením Průvodce získáte různé doplňky a úložiště pro váš Kodi. V této příručce poskytneme pokyny, jak nainstalovat Ares Wizard na Kodi v jednoduchých krocích. Takže čtěte dál!

Vezměte na vědomí, že některé z doplňků dostupných v Ares Kodi jsou omezeny Geo a je nutné je odblokovat pomocí VPN na Kodi.

Nová repo adresa URL průvodce Ares

Tento průvodce byl minulý rok ukončen a celá komunita Kodi byla šokována, když uslyšela smutnou zprávu. Průvodce byl klíčovým prvkem společnosti Kodi pro každého uživatele společnosti Kodi a když vyšel ze hry, uživatelé zůstali bezradní, jak jej nahradit.

Od chvíle, kdy se vrátila, ho však komunita Kodi přivítala s otevřenou náručí. Průvodce se vrátil s novou adresou URL, tj. „Http://ares-repo.eu/“. Uživatelé mohou snadno přistupovat k této adrese URL a používat svého oblíbeného průvodce, který má řešení pro všechny potřeby uživatele Kodi.

Jak nainstalovat Průvodce Ares na Kodi Leia verze 18.5 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Ikona ozubeného kola > Klikněte na Správce souborů > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 2. Klikněte na <Žádný> > Zadejte tuto adresu URL http://ares-repo.eu/ > Klikněte na OK > Pojmenujte tuto adresu URL jako AresBuild > Klikněte na OK > Zkontrolujte jméno a URL a potom klikněte na OK zavřete dialogové okno.
 3. Návrat na stránku Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Doplňky > Klikněte na ikona pole > Vybrat Možnost instalace ze souboru ZIP > Klikněte na AresBuild a čekat na oznámení.
 4. Nyní se vraťte do Domovská obrazovka a klikněte na Přidatons tab > Klikněte na Program Přidatons a vyberte Průvodce Aresem.
  Jak nainstalovat doplněk Quasar Kodi za méně než 3 minuty

Je to tak jednoduché!

Jak nainstalovat průvodce New Ares na Kodi – Video Guide

Jak nainstalovat Průvodce Ares na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Otevřete Kodi z vašeho systému > Klikněte na ikonu Nastavení > Vyberte Správce souborů > Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj.jak nainstalovat ares průvodce na kodi
 2. Zde uvidíte pole, takže klikněte na místo, kde se říká „Žádný“ > Nyní požádá o adresu URL, takže zadejte http://areswizard.uk/ a klikněte na OK > Nyní zadejte název zdroje médií „Ares“ a klikněte na OK > Znovu klepněte na tlačítko OK.jak nainstalovat ares průvodce na kodi krypton verze 17
 3. Nyní se vraťte do hlavní nabídky Kodi stisknutím klávesy „Backspace“ > Klikněte na doplňky > Pak ikona Installer Package.ares průvodce na kodi
 4. Nyní musíte kliknout na Instalovat ze souboru Zip File Option > Poté klikněte na Ares > respository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8 > Nyní počkejte na instalaci.jak přidat ares průvodce na kodi
 5. Po instalaci je třeba klikněte na možnost Nainstalovat z úložiště > Pak najděte a klikněte na projekt Ares > Přejděte na Programové doplňky > Průvodce Aresem > Nainstalujte > Instalace bude trvat několik minut.ares průvodce nastavením kodi
 6. Vraťte se zpět do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na doplňky > Programové doplňky > Poté klikněte na Ares Wizard > Automaticky nainstaluje a načte průvodce, který bude trvat několik minut.ares průvodce nastavením kodi
 7. Po dokončení přesměruje uživatele Kodi do svého průvodce, kde si můžete vybrat doplňky a sestavení. Takže si užijte!

Průvodce konfigurací ares kodi

Jak nainstalovat Průvodce Ares na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Spusťte aplikaci Kodi Jarvis > Systém > Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj > Klikněte na Žádný a zadejte adresu URL kodivpn.co/repo/ares.zip a klikněte na Hotovo > Zadejte název „Ares“ a klikněte na Hotovo > Nyní klikněte na OK.
 2. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi, kam potřebujete klikněte na Systém > Pak doplňky > Možnost instalace ze souboru ZIP > Áres > repository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8.zip > Počkejte na instalaci.
 3. Nyní vyberte možnost Instalovat z úložiště > Přejít na projekt Ares > Klikněte na Programové doplňky > Nyní klikněte na Ares Wizard > Nainstalujte > Počkejte na dokončení.
 4. Nyní se vraťte na domovskou obrazovku Kodi > Klikněte na Systém > Program > Doplňky > Průvodce Aresem > Začne se instalovat Ares Wizard do vašeho Kodi > Po instalaci můžete použít Ares Wizard.
  Jak nastavit LibreELEC OpenVPN na Fire Fire Kodi / Raspberry Pi / Amazon

Jak nainstalovat Ares Wizard na FireStick

 1. Jednoduše, nainstalujte Kodi na vaší Fire Stick přístroj.
 2. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Od této chvíle postupujte podle pokynů uvedených výše pro instalaci Ares Wizard na Kodi Krypton. Postup zůstane přesně stejný.

Stažení Ares Wizard

Chcete-li průvodce přímo stáhnout do Kodi, musíte kliknout na tento odkaz a požádat o svolení ke stažení souboru zip ve vašem systému. Jedná se o metodu přímého stahování na zip, kde můžete přeskočit počáteční 3 kroky, jak je popsáno v průvodci v části Kodi Krypton. Po stažení souboru ZIP do systému je třeba postupovat podle následujících kroků:

Klikněte na Instalovat ze souboru ZIP > Nyní procházejte soubor zip, který jste právě stáhli do svého systému > Nyní počkejte na instalaci.

Nyní postupujte stejným postupem jako v kroku 5, který byl zvýrazněn ve výše uvedené části.

Nové funkce průvodce Ares

Nejnovější verze Ares Wizard obsahuje některé funkce s přidanou hodnotou, které pomohou každému uživateli Kodi. Nově přidané funkce průvodce jsou následující:

Záloha

Nyní mohou uživatelé snadno vytvořit zálohu svých účtů Trakt a Real Debrid pomocí funkce zálohování. To jim pomůže uchovat svá data, pokud znovu instalují doplněk nebo aktualizují Kodi / doplněk.

Nastavení

Nabídka nastavení byla komplexnější a umožňuje uživatelům filtrovat obsah a kontrolovat aktualizace sestavení a provádět změny v konfiguraci zařízení.

 Vylepšení

Nová funkce vylepšení umožňuje uživatelům rychleji vymazat mezipaměť a opravit adresy URL poskytovatelů. Oprava URL adres a vymazání mezipaměti pomáhá zlepšit kvalitu streamování a rychlost Kodi.

 Údržba

V nabídce údržby bylo přidáno všechno toto a mnoho dalších nových nástrojů, které vám pomohou bezproblémově streamovat s tímto průvodcem, aniž byste se museli starat o problémy s kvalitou a úložištěm. Do této sekce byly také přidány možnosti, jako je vymazání miniatur, vymazání mezipaměti a správa účtu. Bylo také představeno vyskakovací okno týkající se konfigurace sestavení.

  Kodi na Ubuntu: Naučte se, jak nainstalovat a stáhnout Kodi na Ubuntu

Průvodce Ares nefunguje

Při použití tohoto průvodce se můžete setkat s běžnými problémy, jako je zobrazení černé obrazovky, kde se Průvodce Ares nenačte sestavení. Důvodem, proč tyto problémy čelíte, je skutečnost, že možná používáte starší verzi Kodi. Poslední verze Kodi je Krypton verze 17.3.

Řešení

Můžete najít nový Kodi, který chcete nainstalovat do svého systému, nebo nejnovější verzi. To lze nalézt v různých kodi repozitářích, včetně vlastního repozitáře. Doporučujeme si jej stáhnout z vlastního úložiště, abyste dostali nejnovější verzi.

Ares Wizard Nejlepší staví

Kodi Builds obsahuje kanály, které se po stažení průvodce automaticky stáhnou do vašeho Kodi. Některé z nejlepších sestavení Ares Wizard jsou uvedeny v níže uvedeném seznamu:

 1. Puls
 2. Apollo
 3. CosmicSaints
 4. Brians Kodi
 5. CHAPPiE
 6. Kondom
 7. Stavět Duggz
 8. Biagio Build
 9. Kryptonite
 10. Titan

Ares Wizard Alternativy

 1. Repozitář SuperRepo (Instalační příručka)
 2. Začátečníci & Úložiště Nerds (Instalační příručka)
 3. Úložiště SportsDevil (Instalační příručka)
 4. Úložiště Kodil (Instalační příručka s doplňkem Covenant)

Fórum Ares

Chcete-li se zúčastnit nebo získat informace o průvodci, můžete navštívit fórum. Uživatelé Ares a funkcionáři Ares se intenzivně účastní zábavy lidí s dotazy nebo návrhy. Na fóru jsou vždy nová vlákna, ze kterých by uživatelé mohli mít užitek tím, že si přečtou různé trendy a návrhy.

Závěrečná slova

Ares vám umožní stahovat různé doplňky na jednom místě a bez porušení potu. Ares je na rozdíl od jiných Průvodce, který má své vlastní doplňky pro fitness, sport a mnohem více. Na dosah ruky můžete streamovat živé sporty a světelné efekty. Zkuste tedy nainstalovat Ares Wizard na Kodi a užijte si veškerý balíček zábavy, který nabízí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this