Jak nainstalovat KODI na Apple TV – 8 Průvodce krok za krokem

Rozumím Jak nainstalovat KODI na Apple TV 4,3,2,1 není snadný úkol. Usnadnili jsme však pomocí našich 8 snadných kroků instalaci KODI do Apple TV.

Jednou z nejdůležitějších věcí v dnešní době pro každého online streameru je Kodi VPN, která může odblokovat omezené weby a poskytovat špičkové soukromí online. Pokud chcete být efektivní z hlediska nákladů, můžete vyzkoušet bezplatné poskytovatele služeb Kodi VPN. Za druhé, musíte začít s tím, že máte na Apple TV připravené následující věci, abyste mohli KODI snadno nainstalovat. Ujistěte se, že víte, jak nainstalovat VPN na Kodi.

Kodi na Apple TV

Než se pustíte dopředu, nastavení kodi na iPadu by také vyžadovalo následující:

 1. Xcode 8 nebo novější (zdarma)
 2. Nástroj pro iOS App Signer pro Mac (zdarma)
 3. Poslední soubor KODI .deb pro tvOS (zdarma)
 4. Zdarma (ale aktivní) účet vývojáře Apple (Zaregistrujte se, pokud jej nemáte)
 5. Počítač Mac nebo notebook se systémem Mac OS X 10.9 nebo vyšším

Než se však vydáme dále, měli bychom vám připomenout, že jediný spolehlivý způsob instalace Kodi funguje na Apple TV 4 a 2. K dispozici jsou také instalační příručky pro Apple TV 1 a 3, ale bohužel nefungují. Náš průvodce se proto zaměří na Apple TV 4 a 2.

Pokud tak neučiníte, můžete ztrácet peníze za drahé přehrávače digitálních médií znát ošklivou pravdu za 4k mediálních zařízení.

how-to-install-sideload-kodi-on-apple-tv

Co je Apple TV?

Apple TV se nesmí zaměňovat s Macintosh TV, což byla první počítačová televize Apple. Apple TV je stejně jako jiné streamingové boxy, ale s klasickým designem a specifikacemi Apple.

Společnost Apple dosud spustila 4 generace přehrávače digitálních médií. První z nich vyšel v září 2006 se zásilkami začínajícími v březnu 2007. A poslední oznámený v září 2015 s významnými aktualizacemi, jak uvedl Tim Cook (CEO společnosti Apple) „Budoucnost televize jsou aplikace“.

Dále dodal, že Apple TV potřebuje skvělý operační systém, aby zachytil rostoucí trh pro uživatele televizních připojených v USA.

  16 nejlepších úložišť Kodi pro duben 2023

uživatelé Apple TV

Apple TV zaznamenala meziroční pokles tržeb a ve stejném období minulého roku klesla až na 8%. Nebyl to samotný produkt, který byl blátivý.

Celková zkušenost se však od mediálního přehrávače ještě více očekává. Až do doby, kdy Apple přepracoval 4. generaci Apple TV úžasným rozlišením 4K Ultra HD. Apple TV 4. generace vytváří šílenství mezi uživateli.

KODI, Media Player

KODI, známé také jako XBMC (Xbox Media Center), je zdarma a již vydává zvuky s miliony uživatelů z USA, Velké Británie, Kanady, Německa a dalších. KODI je vysoce přizpůsobitelný s různými vzhledy a pluginy, hlavně kvůli jeho open source povaze.

Společnost KODI čelí problémům s legálností, ale jednoduše řečeno jde o elegantní přehrávač médií, který uživatelům umožňuje streamovat jakýkoli typ obsahu, ať už jde o placený obsah, nebo získat zdarma obsah chráněný autorskými právy. Existuje spousta skvělých doplňků KODI, které uživatelům umožňují sledovat filmy, sport, televizi a mnoho dalšího.

Jak nainstalovat KODI / XBMC na Apple TV 4. generace

Pokud jste zvědaví, zda můžete nainstalovat KODI na Apple TV čtvrté generace, musíte se zařadit. Instalace KODI do tohoto zařízení není tak jednoduchá jako instalace aplikace do vašeho mobilního telefonu.

Začněte se stahováním výše uvedeného softwaru do Apple TV 4. generace. Postupujte dále a přečtěte si naši příručku, jak udržovat zařízení v aktualizovaném stavu, jak aktualizovat kodi v Apple TV.

Kromě toho budete potřebovat kabel USB-C na USB-A.

Jak nainstalovat KODI / XBMC na Apple TV 4. generace pomocí USB C na A

Kabel USB C na USB A

Tento proces vám umožní nastavit KODI na Apple TV 4 bez útěku z vězení. To vám umožní postoupit KODI na Apple TV.

Jak nainstalovat Kodi na Apple TV pomocí Cydia Impactor

Chcete-li nainstalovat Kodi na Apple TV pomocí Cydia Impactor, postupujte takto:

1. Převést Debi soubor Kodi do ipa soubor > Rozbalit ‘data.tar‘Soubor.

2. Otevřete složku s názvem ‘data’> Jít do Aplikace > Vytvořte novou složku s názvem ‘Užitečné zatížení ve stejném místě určení „Kodi.app“.

3. Nyní střih a vložit „Kodi.app“ složka v nově vytvořené složce s názvem „Složka užitečného zatížení“ > Zapněte složku Payload > Vybrat ZIP jako archivní formát> pojmenujte to jako „Kodi.ipa“.

4. Nyní připojte svůj Zařízení Apple TV tvému PC > otevřeno Cydia Impactor > kopírovat a vložit Kodi.ipa soubor > Nyní budete muset vstoupit vaše Apple ID.

5. Nyní připojit vaše Apple TV tvému televize a zase to NA.

Zde uvidíte Kodi v nabídce aplikací připravené k použití!

Sideloading s Xcode a iOS App Signer

 1. Připojte Apple TV k počítači Mac a spusťte nový tvOS > Projekt aplikace v Xcode.Tato metoda se nazývá Sideloading s Xcode a iOS App Signer
 2. Vytvořte jedinečný identifikátor s novým názvem projektu jako KodiApple TV. Spolu s tím vytvořte jedinečný identifikátor balíčku, který bude používat stejný název projektu.snadno nainstalovat-kodi-on-apple-tv-4
 3. Pokud čelíte problému opravný soubor, klepněte na tlačítko opravit problém.how-to-sideload-kodi-on-apple-tv-4
 4. Budete požádáni o registraci bezplatného účtu vývojáře.how-to-sideload-kodi-on-apple-tv-4
 5. Později vyberte svůj vývojový tým.using-sideload-method-for-installation-kodi-on-apple-tv
 6. Pokračujte a otevřete aplikaci iOS App Signer. Vyberte podpisový certifikát a profil poskytování. Klikněte na Start a vyberte výstupní umístění. V této fázi vyberte svůj soubor KODI .deb ke stažení jako vstupní soubor.easy-setup-for-sideloading-kodi-on-apple-tv-4
 7. Návrat na stránku Xcode. V Xcode vyberte nabídku Okno a poté klikněte na Zařízení.8 kroků k instalaci kodi-on-apple-tv-4
 8. Chcete-li přidat Apple TV, najděte připojená zařízení a vyberte Apple TV spolu s tlačítkem plus pro přidání zařízení.
  Jak nainstalovat Kodi Krypton, Leia a Jarvis na Xbox One

Install-kodi-17.4-on-apple-tv

Ihned po výběru Apple TV ve výše uvedeném poli budete všichni připraveni užívat si KODI na svém Apple TV. Chcete-li však zvýšit svoji zábavu, možná budete chtít vybrat jeden z nejlepších doplňků KODI, který vám pomůže streamovat váš oblíbený film, sport nebo cokoli jiného.

5 nejlepších her Apple TV pro rok 2023 pouze za 5,00 USD

Hry jsou vždy vzrušením pro dítě nebo starého člověka. Díky skvělé technologii a grafice na Apple TV 4. generace budete rádi, když budete hrát tolik her, kolik chcete. Trend hraní her ve vysokém rozlišení Apple TV roste. Následuje přehled nejlepších 5 her Apple TV.

 1. Machinarium (4,99 USD)

  Je to logická hra point-and-click adventura vyvinutá Amanita Design.Machinarium-best-game-for-apple-tv

 2. Lumino City (4,99 USD)

  Lumino, vyvinuté společností State of Play Games, je dobrodružná logická hra.Lumino-City

 3. AG Drive (3,99 USD)

  Hořící závodní hra byla vyvinuta společností ZORG Entertainment Ltd, je plná antigravitačních plavidel.AG-Drive

 4. Alto’s Adventure (4,99 USD)

  Nekonečná hra pro snowboardisty od Snowmana.Altos-Adventure

 5. Crossy Road (zdarma)

  The Free Arcade hra byla vyvinuta Hipster. Revolves kolem koncepce kuřete přes silnici.

crossy road zdarma apple tv hra

Jak nainstalovat KODI / XBMC na Apple TV 2. generace

Zřeknutí se odpovědnosti Helix je poslední verze KODI, která pracuje na druhé generaci Apple TV.

Snadný způsob nastavení KODI na Apple TV 2 využívá příkazové řádky v počítači Mac.

Otevřete terminál v počítači Mac a zadejte daný příkaz.

ssh [email protected]
Příklad: ssh [email protected]

Vyžádá si výchozí heslo, které je vysokohorský

Pokračujte v zadávání následujících příkazů

apt-get install wget

wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-key add –

echo "deb http://apt.awkwardtv.org/ stablemain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

echo "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

aktualizace apt-get

apt-get install org.xbmc.kodi-atv2

restartujte počítač

Tak to je, jak snadné to bude, a vy jste všichni připraveni jít! Nyní budete moci spustit aplikaci KODI pro Apple TV 2. A pokud po přečtení této příručky sdílejte svoji zpětnou vazbu v komentáře sekce níže.

Alternativní zařízení Windows pro Kodi

 1. Kodi na Roku
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na iPadu
 4. Kodi na Firestick
 5. Kodi na Windows
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na štítu Nvidia

Apple TV 4 vs. Nvidia Shield TV pro KODI

Nová 4. generace Apple TV uvádí na trh novou platformu Apple tvOS a ekosystém aplikací. Zatímco televizor Nvidia Shield je vlajkovou lodí systému Android TV s jedinečným důrazem na herní výkon.

Můžete si vyzvednout Apple TV čtvrtou generaci za 179 USD nebo 199 USD s 32 koncerty, respektive 64 koncerty. I když můžete získat Nvidia Shield TV za 199 USD nebo 299 USD s 16 koncerty nebo 500 koncerty úložiště, které jsou obě rozšiřitelné díky slotu pro kartu micro SD.

Vzdálené funkce

Apple TV přichází se standardním pěkně úhledným hlasovým ovladačem s trackpadem, ale Nvidia Shield je standardně dodáván s herním ovladačem. Dálkové ovládání si můžete vždy zakoupit samostatně, takže zde je hra Nvidia Shield se standardní gamepadem hlavní prioritou.

Lze to však také použít pro navigaci v systému a ovládání mediálního obsahu a s IR přijímačem na přední straně můžete také použít standardní univerzální dálkový ovladač, jako byste mohli s Apple TV. Nyní, když porovnáme dálkový ovladač, jsou oba poněkud podobné velikosti a tvarového faktoru.

Oba mají ovladače hlasitosti, ale dálkový ovladač Apple TV přímo ovládá hlasitost televizoru pomocí infračerveného portu, zatímco dálkový ovladač Nvidia ovládá hlasitost ze samotné krabice Nvidia pomocí dotykového senzoru na dálkovém ovladači.

Oba mají tenké vysoce kvalitní kovové provedení s interní dobíjecí baterií. Nyní pouze štít dálkového ovládání obsahuje konektor sluchátek pro soukromé poslech zvuku. Přestože Apple TV může spárovat Bluetooth sluchátka pro podobnou funkci.

Design

Design boxu Nvidia s jeho geometrickými tvary a multi-texturovanými povrchy opravdu přitahuje hodně pozornosti, samozřejmě také máme ten podpis vedený zeleným světlem nahoře. Lze jej také postavit na stranu pomocí volitelného kovového stojanového příslušenství.

Apple TV je mnohem jemnější a kompaktnější design s bílou LED stavovou kontrolkou na přední straně a samozřejmě je to jaksi chtěl zmizet do pozadí. Ale štít má nahoře kapacitní tlačítko napájení, které Apple TV nemá, že něco, co není běžné, většina set-top boxů je mnohem větší rozdíly.

Specifikace

Všechny nové Apple TV 4K přicházejí s upgradovaným procesorem A10X Fusion Chip. Zatímco štít přichází s procesorem Nvidia Tegra X1.

Technologie rozlišení nyní, když obě mají, je konkurenceschopná, protože Shield má 4K HDR displej při 60 Hz na druhé straně. Apple TV 4K má také podobné aspekty rozlišení / videa. S tak vysokou grafikou a specifikace, oba tito přichází s velkou cenou.

Ale hej, to není konec světa, stále můžete najít spoustu KODI krabic, které jsou v kapse snadné. A po shromáždění recenzí a výzkumu pro nás je Nvidia Shield TV jasným vítězem díky svému elegantnímu designu a výkonu.

Ošklivá pravda Nejste si vědomi 4K video zařízení

Bez ohledu na to, jaké zařízení kupujete pro svou zábavu, záleží na tom, zda je 4K jen jednou částí rovnice. Obsah musí být kompatibilní s 4K následovaný samotnou televizí, s tím, že je třeba zajistit, aby streamovaný obsah byl 4K grafika. Televize musí být také schopna vyladit vaši grafiku s vysokým rozlišením.

Takže i když jste ochotni utratit až 300 USD za přehrávač médií, stále nebudete moci streamovat klasický obsah 4 kB. To je nejvíce omezující faktor, protože technologie, která má zastínit doručování obsahu, musí také zastínit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this