Jak nainstalovat doplněk Yoda Kodi na Kodi Leia, Krypton a Jarvis (2023 Aktualizováno)

yoda-kodi-addon-leia

Yoda Kodi je další vidlička oblíbeného doplňku Exodus Kodi. Díky tomuto doplňku si můžete vychutnat streamování filmů, televizních pořadů, dokumentů a mnohem více v kvalitě HD a 4K.

Pro streamování budete potřebovat nejlepší VPN, protože toky HD a 4k jsou geo omezené a VPN může tato omezení obejít.

Úložiště Yoda Kodi

Doplněk Yoda Kodi byl dříve k dispozici prostřednictvím úložiště Supremacy Kodi, ale úložiště bylo nedávno vypnuto a nyní je k dispozici prostřednictvím úložiště Kodi Israel Repository..

Jak nainstalovat Yoda Kodi na Leia / Krypton

Chcete-li nainstalovat doplněk Yoda na verzi Kodi Leia verze 18 a Krypton verze 17.6, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Ikona nastavení (rychlost) > otevřeno Správce souborů.jak nainstalovat yoda kodi addon na kodi krypton
 2. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Objeví se dialogové okno > Klikněte tam, kde se říká > Do adresního řádku „http://www.lvtvv.com/repo/“ zadejte tuto adresu URL. > Klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj médií jako „Kodil> Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.kodil
 3. Jít zpět k Hlavní menu > Klikněte na Doplňky > Klikněte na Ikona pole z levého horního rohu.jak nastavit yoda kodi addon
 4. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na Kodil > Vybrat repository.kodil-1.3.zip > počkejte na oznámení.covenant-kodi-zip-fichier-téléchargement
 5. Nyní klikněte na Možnost nainstalovat z úložiště > Klikněte na Úložiště Kodi Israel > otevřeno Doplňky videa složku.Doplněk videa Yoda kodi
 6. Rolujte seznamem a vyberte Yoda> Klikněte na Instalovat > Počkejte na oznámení.
  Jak nainstalovat Genesis Reborn na Kodi - Video výuka zahrnuta

yoda addon pro filmy a televizní pořady

Jak nainstalovat Yoda Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi Jarvis.
 2. Klikněte na Systém > Jít do Správce souborů.
 3. Klikněte na Přidat zdroj.
 4. Klikněte na <Žádný> a napište to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte tento zdrojový odkaz na médium jako Kodil > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 5. Vraťte se zpět Kodi Home Obrazovka > Klikněte na Systém > otevřeno Doplňky.
 6. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > otevřeno Kodil> Klikněte na repository.kodil-1.3.zip.
 7. Klikněte na Instalace z úložiště volba > Vybrat Svrchovanost > otevřeno Video doplňky složku > Vybrat Yoda > Klikněte na Nainstalujte.

Jak nainstalovat Yoda Kodi na Fire Stick

 1. Nainstalujte Kodi na vašem zařízení Fire Stick.
 2. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.
 3. Nyní postupujte podle výše uvedeného postupu pro instalaci doplňku Yoda Kodi Kodi krypton. Postup od tohoto bodu dále zůstane stejný.

Stáhnout Yoda Kodi

 1. Stáhněte si soubor ZIP doplňku Yoda Kodi.
 2. Jít do Hlavní nabídka Kodi.
 3. Klikněte na Doplňky.
 4. Klikněte na Krabice Ikona.
 5. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP.
 6. Procházejte systém a otevřete stažený soubor ZIP.
 7. Nyní klikněte na Instalace z úložiště volba.
 8. Vybrat Svrchovanost.
 9. Klikněte na Doplňky videa.
 10. Vybrat Yoda > Klikněte na Nainstalujte.

Recenze Yoda Kodi

Narazil jsem na pozitivní zpětnou vazbu ohledně doplňku Yoda Kodi od uživatelů Kodi. Zde je krátký pohled na to, co uživatelé o tomto doplňku Kodi mají co říci:

Komentář z diskuse Komentář Boogertwilliams z diskuse "Žádosti, doporučení, & Základy – listopad 2023".

Tento uživatel vyzkoušel Yoda Kodi pro streamování konkrétní televizní show a usilovným odkazem, který tento uživatel našel, byly HD. To je jeden z důvodů, proč doporučuji doplněk Yoda Kodi.

  Jak nainstalovat VPN na Kodi pomocí 2 různých metod [2023]

Komentář z diskuse Komentář TechnicalPyro z diskuse "Žádosti, doporučení, & Základy – listopad 2023".

Tento uživatel se tento doplněk líbí, ale zde uvedený nedostatek je přijatelný. Společnost Kodi geeks miluje integraci Trakt, aby si udržovala své seznamy a knihovnu. Yoda je vidličkou doplňku Exodus Kodi, ale nemá integraci účtu Trakt, jak měl Exodus.

Yoda Kodi nefunguje / chyby / opravy

Zde je několik chyb repostovaných uživateli Yoda Kodi na různých sociálních platformách. Takže jsem myslel na poskytnutí správné opravy těchto chyb:

Instalace doplňku se nezdařila

Možností je, že když se pokusíte nainstalovat doplněk ze složky video add-ons úložiště, doplněk se nemusí nainstalovat, objeví se upozornění „Instalace doplňku selhala“.

Opravit

Zkuste znovu nainstalovat úložiště, protože se tato chyba objeví, když některé soubory v úložišti chybí nebo pokud je úložiště zastaralé. Opětná instalace úložiště aktualizuje úložiště a budete moci snadno nainstalovat doplněk.

K dispozici nejsou žádné toky

Tato chyba se objeví, když se pokusíte otevřít titul obsahu z knihovny doplňků. Důvodem této chyby je to, že odkazy odkazovače nejsou schopny zachytit žádné streamovací odkazy od poskytovatelů pro konkrétní název obsahu. Poskytovatelé nebudou mít žádné odkazy pro streamování pro konkrétní název obsahu nebo může být systémová mezipaměť přetěžována.

Opravit

V mnoha takových případech bylo zaznamenáno, že vymazání mezipaměti pomohlo uživatelům. Pokud tedy chcete vymazat mezipaměť Kodi, podívejte se do našeho průvodce „Jak vyčistit video mezipaměť v Kodi“.

Závěrečná slova

Vidlice Exodus neustále přicházejí online a poté mizí, ale jen málo z nich má schopnost zůstat kolem a získat si reputaci.

Yoda Kodi je jednou z těch vidlic, na kterou se uživatelé mohou spolehnout. Má kvalitní streamingové odkazy a nezkracuje se často jako jiné vidlice Exodus.

  Jak nainstalovat Netflix Kodi na Leia, Krypton, Jarvis, Firestick, Raspberry-Pi a Linux Ubuntu

Doplněk Yoda Kodi je skvělou volbou pro uživatele Kodi, kteří si chtějí užít streamování filmů a televizních pořadů bez jakýchkoli potíží a složitosti. Rozhraní Yoda Kodi je přesně jako rozhraní Exodus Kodi, a proto je poměrně jednoduché a snadno použitelné.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this