11 doplňků Kodi Live TV pro streamování online kanálů na Kodi (včetně instalace)

Kodi Live TV

Kabelová televize je tak zastaralá, že lidé začali přecházet k lepším alternativám, protože řezání kabelů je novým trendem. Za druhé, proč by lidé raději platili za kabelovou televizi, když mohou streamovat svůj oblíbený obsah naživo, aniž by museli platit jediný cent?

Doplňky Kodi poskytují uživatelům po celém světě nekonečné možnosti. Kodi je streamovací software, který se neomezuje pouze na streamování filmů a televizních pořadů. Rovněž umožňuje uživatelům sledovat živé televizní vysílání a sport, proto tomu říkáme kompletní zábavní řešení. Existuje mnoho doplňků Kodi pro streamování Live TV v Kodi. Některé z nich jsou však geograficky omezené a mohou pro streamování vyžadovat nejlepší VPN.

Kodi přichází s úžasnými živými televizními funkcemi, které celý zážitek ještě vylepšují.

Proč jsou doplňky Kodi Live TV tak populární?

Kodi je významným hráčem v online streamingovém průmyslu a její popularita je díky jeho funkcím a úžasným doplňkům Kodi. Doplňky Kodi Live TV jsou mnohem populárnější než doplňky pro streamování filmů. Důvodem této popularity živých doplňků je to, že uživatelé si mohou vychutnat živé HD streamování svých oblíbených pořadů, sportů, událostí a mnohem více, aniž by platili poplatek za předplatné.

Uživatelé obvykle musí platit za kabelové předplatné, PPV nebo dokonce za živé online streamingové platformy. Díky neslavným doplňkům Kodi od třetích stran si však uživatelé mohou užít vše, co chtějí, aniž by utratili cokoli, ani není nutná registrace.

Jak nastavím Live TV na Kodi?

Chcete-li zjistit, jak sledovat živé televizní vysílání v Kodi, postupujte takto:

 1. Zahájení Kodi
 2. Klikněte na televize z levého sloupce.
 3. Klikněte na Vstupte do prohlížeče doplňků
 4. Klikněte na PVR IPTV Simple Client ze seznamu
 5. Klikněte na Konfigurovat volba
 6. Klikněte na Všeobecné tab
 7. Vybrat Umístění> Zapni to Vzdálená cesta (internetová adresa) volba
 8. Nyní klikněte na, URL seznamu M3U Play List > Zadejte URLkteré vám poskytl náš poskytovatel služeb IPTV > Klikněte na
 9. Nyní klikněte OK zavřete dialogové okno
 10. Klikněte na Umožnit a čekat na oznámení.

Nyní můžete streamovat živé TV Kodi z domovské obrazovky pouhým přechodem do části TV.

 1. cCloud TV

cCloud TV je jedním z nejoblíbenějších doplňků Live TV Kodi, který je na trhu již dlouhou dobu. Má stovky úžasných živých televizních kanálů ze zemí, jako jsou USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie a mnoho dalších. Jedna věc, kterou je třeba pochopit, je, že se jedná o doplněk IPTV; proto budete možná potřebovat službu VPN k odblokování její služby.

cCloud TV je bezplatný doplněk Kodi, což znamená, že můžete streamovat živou televizi bez jakéhokoli poplatku. Má všechny toky v nejlepší kvalitě a ad-on funguje bez přerušení. Můžete si také vybrat svůj vlastní server ze seznamu serverů v doplňku, který zobrazuje všechny živé servery.

 1. BBC iPlayer

Další populární klobouk IPTV Kodi add-on nevyžaduje žádný úvod. Pro ty z vás, kteří nevědí o BBC iPlayer, je to úžasný doplněk IPTV Kodi. Umožňuje uživatelům streamovat živé televizní kanály odkudkoli na světě bez utrácení peněz.

BBC iPlayer má originální BBC programy dostupné pro live streaming. Uživatelé s bydlištěm ve Velké Británii mohou snadno streamovat živou televizi prostřednictvím BBC iPlayer, ale uživatelé z jiných zemí nemohou tento doplněk použít. Jedná se o geograficky omezený doplněk a jeho použití kdekoli jinde než ve Velké Británii, budete potřebovat VPN nebo si můžete také zakoupit jeho předplatné.

 1. Kouzelný drak

Pro všechny uživatele Kodi, kteří hledají vysoce spolehlivý doplněk Kodi pro živé televizní vysílání na Kodi, můžete vyzkoušet doplněk Magic Dragon Kodi. Brzy po svém vydání se stal populárním názvem v komunitě Kodi kvůli svým vysoce kvalitním streamům. Zpočátku to bylo populární kvůli jeho filmovým proudům, ale postupně si uživatelé začali uvědomovat, že se jedná o vynikající doplněk pro streamování živého televizního vysílání na Kodi..

Doplněk Magic Dragon Kodi lze nainstalovat z úložiště Supremacy Kodi. Nainstaluje se za minutu a po spuštění tohoto doplňku se okamžitě otevře. I když hledáte proud, nemusíte čekat jako jiné doplňky.

 1. Vlčí smečka

Pokud hledáte doplněk živého televizního vysílání Kodi, který má pracovní toky pro britské a americké kanály, pak je pro vás Wolf Pack optimální volbou. Wolf Pack si získal popularitu v komunitě díky svým spolehlivým proudům, které vždy fungují, a jejich kvalitě.

Má všechny populární kanály z výše zmíněných dvou regionů. Živé sporty, zprávy a další živé televizní pořady můžete vysílat z různých kanálů nabízených v knihovně. Z úložiště Midian si můžete snadno stáhnout a nainstalovat doplněk Wolf Pack Kodi.

 1. Nezištně žijí

Nezávislý doplněk Kodi je skvělý živý televizní doplněk Kodi s mnoha kanály z celého světa. Většina lidí ví o tomto doplňku kvůli jeho úžasné a aktuální knihovně filmů a televizních pořadů. Je to však skvělý doplněk pro živé televizní vysílání a lidé si to nyní začínají uvědomovat.

Jedna z nejlepších věcí, kterou si všimnete o doplňku Selfless Kodi, je to, že má všechny kanály rozděleny podle svých žánrů. Uživatelé mohou snadno hledat své oblíbené kanály podle svého vkusu a preferencí, než procházet smíšeným seznamem.

 1. Phoenix Reborn IPTV

Phoenix Reborn IPTV je kompletní živý doplněk TV Kodi, který obsahuje živé televizní kanály z celého světa. Má kanály klasifikované jako britské a americké kanály a kanály ze zbytku světa. Uživatelé mohou procházet požadované kanály pro sledování živých datových proudů tak, že jdou přímo do příslušné složky.

Má řadu kanálů z celého světa pro hudbu, sport, hudbu a mnoho dalšího. Phoenix Reborn IPTV má vícejazyčné kanály z jiných regionů světa.

 1. TV One

TV One je velmi slušný doplněk IPTV Kodi a v poslední době se osvědčil díky poskytování vysoce kvalitních živých přenosů. Má více než sto pracovních kanálů, které jsou snadno dostupné pro streamování. Tyto kanály jsou rozděleny do kategorií, které zahrnují dokumentární filmy, zábavu, jídlo, děti, filmy, hudbu, zprávy, sport, kanály USA.

Kvalita streamů, které můžete najít, je však minimálně 480p a maximální 720p HD. Osobně jsem se pokusil nainstalovat a používat tento doplněk a zjistil jsem, že je docela vzrušující. Proudy byly plynulé, protože jsem neměl žádné problémy s vyrovnáváním. Tento doplněk si můžete stáhnout z úložiště Skymashi TV Repository.

 1. Chronos

Doplněk Chronos Kodi je známý nejen pro streamování nejnovějších filmů a televizních pořadů, ale je vysoce hodnocen i díky funkcím IPTV. Chronos má živé televizní kanály pro živé sporty, hudbu, živé události, zprávy, rádio atd. Instalace Chronosu není moc potíží, protože se instaluje do 30 sekund a funguje to opravdu dobře.

Vývojáři doplňků Chronos Kodi jej nedávno aktualizovali a zdá se, že do něj přidali další poskytovatele. To je důvod, proč vždy najdete pracovní toky a ne rozbité, což byl problém dříve.

 1. Zeus

Na rozdíl od výše uvedených doplňků pro živé televizní vysílání je Zeus ve skutečnosti vícejazyčným portugalským doplňkem Kodi. Má kanály z celého světa v angličtině, španělštině, portugalštině a mnoha dalších jazycích. Mnoho kanálů má anglické vokály, ale mají titulky v jiných jazycích, zatímco v ostatních je situace opačná.

Zeus má na výběr velkou knihovnu se stovkami živých televizních kanálů, ale jednu věc, kterou jsem si všiml, je kvalita streamů, která není konzistentní. Mnoho kanálů má dobrou kvalitu streamování, zatímco existují kanály, které běží na definici 420p. Budete si muset sami vyzkoušet kanály, abyste viděli kvalitu.

 1. ULTRA TV

Ultra TV je jedním z nejlepších addonů Kodi live TV ve vaší knihovně, pokud se těšíte na přímý přenos živých satelitních kanálů. Má kanály z celého světa, např. USA, Velká Británie, Španělsko, Francie, Indie. Další skvělá věc na tomto doplňku je, že v jeho knihovně je mnoho vícejazyčných kanálů, jako jsou francouzština, španělština, hindština, arabština atd..

Ultra TV není těžký doplněk Kodi jako ostatní a zabírá velmi málo místa a běží velmi hladce. Toto světlo není příliš mnoho doplňků IPTV, protože funkce, které mají, zabírají v porovnání s jinými doplňky Kodi mnoho místa..

 1. TV SuperTuga

Televize SuperTuga je jedním z nejlepších doplňků společnosti Kodi pro všechny uživatele Kodi, kteří chtějí streamovat různé obsahy z celého světa. Má rozsáhlou knihovnu kanálů z různých regionů po celém světě a mnoho mnohojazyčných kanálů. Ve své knihovně jsou však samozřejmě přítomny kanály z Velké Británie a USA.

Televize SuperTuga má všechny kanály rozdělené do různých sekcí a můžete streamovat sporty, filmy, VOD, zprávy, hudbu, dokumenty, vědecké kanály a mnoho dalšího.

Můžete sledovat živou televizi pomocí FireStick?

FireStick je jednou z nejlepších možností pro živé vysílání, protože obsahuje všechny špičkové funkce a aplikace pro streamování. Uživatelé se mohou snadno přihlásit k odběru jakékoli živé televizní služby, jako je HBO Now, ESPN nebo Hulu, na svém zařízení FireStick a zahájit živé televizní vysílání.

Kromě prémiových živých televizních služeb existují také služby FireStick zdarma, jako například:

 1. Živé NetTV
 2. Swift Streamz
 3. TV Catchup

Kromě těchto aplikací se můžete také rozhodnout pro Kodi na FireStick a začít streamovat prostřednictvím nejlepších živých televizních doplňků pro Kodi. Kodi funguje na FireSticku opravdu dobře a úžasný zážitek z řezání šňůr stoupá na novější úroveň, když jsou tyto dva kombinovány.

Závěrečná slova

Streamování živé televize na Kodi je opravdu úžasný zážitek a není pochyb o tom, že se jedná o budoucnost zábavy. Uprostřed této diskuse je však třeba vzít v úvahu také soukromí a zabezpečení online.

Streamování online se může zdát zábavné a všechno, ale vždy je to riskantní věc a jste vždy ohroženi kybernetickými hrozbami. Nejen to, že bezplatné streamování je v mnoha regionech vystaveno pirátství a jeho zapojení může způsobit právní potíže.

Doporučuji proto všem, abyste k ochraně vašeho soukromí a online přítomnosti používali poskytovatele VPN. Streamujte anonymně přes servery VPN a užijte si živý televizní zážitek společnosti Kodi, aniž byste nic riskovali.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this