107 doplňků Kodi pro duben 2020 – [100% práce]

Doplňky Kodi
Nejlepší věc na společnosti Kodi je, že umožňuje uživatelům streamovat různé obsahy z celého světa. Společnost Kodi si díky svým funkcím a dostupnosti získala skvělou pověst mezi online streamery. Streamování online vás může vystavit riziku a zabránit tomu, aby k tomu došlo, je nutná VPN pro Kodi, která by mohla zajistit vaše soukromí a zabezpečení online.


Contents

Seznam 107 doplňků Kodi (aktualizovaný seznam pro duben 2020)

Zde je seznam 107 doplňků Kodi, které jsem testoval, abych se ujistil, že fungují a jsou chráněny před malwarem:

Nejlepší doplňky Kodi pro duben 2020

Streamování online přes různé weby toto kouzlo nemá. To je důvod, proč se uživatelé rozhodnou pro nejlepší doplňky Kodi pro filmy a mít na paměti, v této příručce jsme pro vás uvedli nejlepší dostupné doplňky Kodi. Nezapomeňte je vyzkoušet!

                               

Nové doplňky Kodi

Doplňky neustále přicházejí a odcházejí každý den. Naším cílem je neustále vás informovat o nových doplňcích Kodi, které právě vstoupily do závodu, aby diváci mohli streamovat a užívat si zážitek z Kodi bez jakýchkoli potíží..

 1. Addon Kodi Magicality Kodi: Magicality Kodi
 2. Deathstar Kodi Addon: DeathStar Kodi
 3. Daboval Anime: Daboval Anime
 4. Yoda: Jak nainstalovat doplněk Yoda Kodi
 5. Trepidace
 6. Pandora Box Kodi Addon
 7. Loader Playlist: Jak nainstalovat playlist Loader Kodi Addon

Nejlepší doplňky Kodi pro filmy

1. Exodus

Exodus je nepochybně nejpopulárnějším doplňkem Kodi od třetích stran v komunitě. Od svého návratu do hry lze Exodus vidět téměř v knihovně všech uživatelů.

Exodus Kodi je doplněk pro streamování videa, který se může pochlubit bezkonkurenční reputací mezi uživateli Kodi. Exodus je známý svými aktualizovanými knihovnami filmů, televizních pořadů, živých televizních kanálů a rozhlasových stanic.

Kromě toho má vynikající funkci vyhledávání, kategorizované seznamy a oblíbené funkce. Diváci najdou filmy a televizní pořady seřazené podle roku, žánru, nejlépe hodnoceného, ​​vysoce hodnoceného a nejvíce sledovaného.

Je na čase, abyste si užili kanály SkyTV UK prostřednictvím Exodusu, sledovali nejnovější televizní pořady HBO, Netflix, HULU, Fox, STARS a mnoho dalších televizních kanálů hned po jejich oficiálním vysílání. V této příručce naleznete informace o instalaci softwaru Exodus (Kodi v16 a Kodi v17.6).

2. Pakt

Smlouva dorazila jako oficiální vidlička Exodus, představená stejným majitelem z několika důvodů. Když TVAddons záhadně zmizel ze světa Kodi, zpomalil Exodus, přestože byl pravidelně aktualizován.

Nakonec, když Exodus Kodi přestal pracovat, Covenant převzal stejnou kvalitu knihovny a rozhraní. Nový dodatek Covenant splnil očekávání fanoušků Exodus tím, že zvedl, kde Exodus odešel. Přečtěte si našeho nejnovějšího průvodce, jak nainstalovat smlouvu na kodi.

3. Gurzil

Gurzil je vidlička Exodus a je perfektní náhradou za jakýkoli doplněk pro streamování filmů nebo televizních pořadů. Poté, co tým vývojářů Exodus nazval quit, se objevilo mnoho nových doplňků Kodi včetně Gurzil.

Gurzil je jedním z nejspolehlivějších doplňků Kodi a nikdy nezklame uspokojení potřeb uživatelů ze sledování. Kompletní průvodce instalací gurzilu najdete zde.

4. Placenta

Doplněk Placenta Kodi je vidličkou Exodusu a titulky nabízí více možností a lepší toky. Tento doplněk, který vyvinuli pan Blamo a Muad’Dib, je nyní k dispozici v úložišti Kodil.

Nabízí vysoce kvalitní streamy a má všechny nejnovější tituly obsahu, což z něj činí jeden z nejlepších doplňků Kodi. Postupujte podle tohoto průvodce a učte se Jak nainstalovat doplněk Placenta Kodi Addon.

5. Neptun povstání

Nikdo nemůže odmítnout doplněk, který nabízí mnohem více než Covenant, přestože je jeho vidličkou. To je věc s Neptunem, který roste, což je vidlička doplňku Covenant a Exodus Kodi, ale má lepší knihovnu a kvalitnější toky.

Doplněk Neptun Rising Kodi zaznamenává titulky díky pozitivním recenzím uživatelů. Uživatelé tvrdí, že nabízí toky v kvalitě HD, které se přehrávají jediným kliknutím, a jeho rychlost ukládání do vyrovnávací paměti je docela dobrá.

S ohledem na zpětnou vazbu od uživatelů je tento doplněk určitě doporučen. Následovat Instalační příručka pro Neptun Rising a užijte si streamování oblíbeného obsahu.

6. Doplněk Kodi Reddit

Reddit je místo, kde najdete všechny online geeky. Čtenáři zde mohou najít vlákna týkající se téměř každého softwaru, různých API, webového obsahu, videí a mnohem více. Být doplňkem Kodi a držet se dál od Reddit je těžké, pokud jste geek video. Jeden se vždy snaží vyzkoušet nové doplňky a průzkum začíná odtud.

Pokud hledáte mezi nejlepšími doplňky Kodi, najdete doplněk Kodi Reddit vždy v seznamu. Nyní používejte videa Reddit bez minimalizování Kodi a otevírání jakéhokoli prohlížeče prostřednictvím doplňku Kodi Reddit.

Nejlepší videonahrávky pro Kodi

1. F4M Tester

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč téměř všechny běžné doplňky vyžadují, aby F4M Tester fungoval správně? Protože F4M Tester je hlavním důvodem, tyto doplňky jsou schopné uživatelům poskytovat vysoce kvalitní datové proudy. F4M Tester add-on poskytuje základní dekódovací protokol požadovaný pro video add-ons, zmocňuje add-ons pro zlepšení uživatelského dojmu.

2. Magic Dragon Addon

Addon Magic Dragon Kodi je jedním z mála doplňků Kodi, který poskytuje živé televizní vysílání Kodi. Addon Magic Dragon Kodi má nejlepší streamingové odkazy pro sledování sportu, filmů, televizních pořadů, živých televizí, komiksů a ještě mnohem více.

To vše v jediném spolehlivém doplňku Kodi je těžké najít a za to jde kredit do Supremacy Repository. Má mnoho dalších skvělých doplňků Kodi jako Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA atd.

Jak nainstalovat Addon Magic Dragon Kodi

3. Doplněk Aspis

Aspis je skvělý doplněk Kodi pro sledování filmů, televizních pořadů a živé televize ve vysoké kvalitě. Odkazy na streamování poskytované doplňkem Aspis Kodi jsou velmi kvalitní, protože běží bez problémů a bez shazování.
Doplněk Aspis Kodi je přítomen v úložišti Supremacy a musíme ocenit akt, který společnost Supremacy přichází s několika skvělými doplňky pro uživatele Kodi.

4. TechStreams

TechStreams je jedinečný doplněk Kodi pro streamování filmů, televizních pořadů, živých sportů, živých televizních kanálů a mnoho dalšího. Unikátním prvkem tohoto doplňku Kodi je, že tahá odkazy na streamování z webů Torrent.

To je důvod, proč má společnost Tech Streams Kodi addon k dispozici všechny nejnovější filmy a televizní pořady. Další skvělá věc, kterou tento doplněk Kodi nabízí, je to, že obsahuje rychlé a HD streamovací odkazy.

5. Digibox

Doplněk Digibox je potěšení zejména pro uživatele, kteří mají účty Trakt, Real Debrid, a pro uživatele, kteří jej nemají, si tento doplněk mohou stále užít pomocí standardních odkazů pro streamování. Uživatelé mohou také streamovat filmy, televizní pořady a dokumenty.

 

Nejlepší doplňky pro Kodi 3d

Zábava bez 3D se cítí jako ztráta času, že? Představte si, že používáte vysoce kvalitní toky, ale nejsou 3D, nebude to legrace! To víme, a proto jsme pro vás uspořádali nejlepší doplňky Kodi 3D.

1. Oči

Je velmi vzácné najít doplněk Kodi, který nabízí odkazy na streamování ve 3D kvalitě pro obsah pro děti, filmy, televizní pořady, hororové filmy a sport. Eyeasses je jedním z těch vzácných doplňků Kodi, které nabízejí všechny výše uvedené a další.

Automaticky přeloženo z angličtiny

Nejlepší videonahrávky Kodi 4K

Sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady, dokumenty, živé sporty, živé akce, programy a mnoho dalšího ve 4K kvalitě. Stáhněte si a nainstalujte si nejlepší video addony Kodi 4K nyní a posuňte své zážitky ze sledování na zcela novou úroveň.

1. Nemesis

Nemesis je nejnovější indukcí na světě Kodi, ale její vlastnosti mají překvapivé uživatele Kodi. Nabízí rozlišení videa 4 k, které je lepší než rozlišení 1080p. Umožňuje divákům sledovat filmy a televizní pořady v rozlišení 4 kB s doplňkem Nemesis Kodi. Tato funkce je však za cenu. Aby Nemesis fungoval, je nutné, abyste se zaregistrovali s Real-Debrid, které stojí 6 EUR za 6 měsíců předplatného.

2. Skutečné filmy

Real Movies je filmový doplněk, který vám ukáže filmy ve 4K, HD a 3D kvalitě videa. Mezi hlavní kategorie patří krabičky (televizní kanály), filmy, komedie a mnoho dalšího. Tento doplněk Kodi se neustále aktualizuje, a proto ho mnoho miluje.

Doplňky Kodi pro Live TV

Sledování živé televize mimo domov nebo v práci nebylo nikdy snadné, ale díky Kodi, které má řadu nejlepších kodi doplňků pro živé TV. Nyní sledujte svou oblíbenou živou událost na Kodi odkudkoli a odkudkoli.

Je však důležité, aby uživatelé pochopili potřebu VPN v Kodi při používání doplňků Kodi třetích stran nebo živých televizních doplňků. Pokud sledujete filmy na Kodi, musíte si zajistit připojení a zůstat anonymní a pokud se pokoušíte sledovat živé televizní vysílání, pak vám VPN pomůže s přístupem ke streamům s omezeným přístupem.

1. USTVNow

USTVNow je oficiální doplněk Kodi, který uživatelům Kodi umožňuje sledovat veškerý jejich oblíbený obsah z amerických televizních kanálů. Je velmi snadné použití, všichni uživatelé musí udělat, stačí se přihlásit k doplňku a sledovat, co chtějí sledovat. Tento doplněk můžete nainstalovat podle našeho průvodce pro Jak nainstalovat USTVNow Kodi Addon

Uživatelé si mohou nainstalovat tento doplněk Kodi na Windows PC a Amazon Fire Stick, který také podporuje další top firickové aplikace. Navíc mohou uživatelé, kteří mají verzi Kodvis společnosti Jarvis, nainstalovat tento doplněk na své příslušné zařízení.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer je oficiální doplněk Kodi dostupný v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Umožňuje uživatelům sledovat jejich oblíbené sportovní události, zábavní kanály, živou televizi, nové vysílání a mnoho dalšího.

Je to skutečně jeden z nejlepších doplňků společnosti Kodi ve Velké Británii. Jedná se však o geograficky omezený doplněk Kodi, který mimo území Spojeného království nefunguje. Přečtěte si další informace o tomto doplňku a naučte se, jak nainstalovat tento doplněk Kodi, podle našeho průvodce BBC iPlayer.

3. Ccloud televize

Ccloud TV je nepochybně jedním z nejstarších a nejlepších doplňků Kodi pro sledování živých televizních kanálů v Kodi. Nabízí stovky živých televizních kanálů a odkazy, které poskytuje, jsou skvělé z hlediska kvality a rychlosti.

Další skvělá věc, o tomto doplňku je, že neustále aktualizuje. Uživatelé mohou pomocí tohoto doplňku Kodi sledovat cokoli, jako jsou zprávy, sport, zábava atd. Tak na co čekáš? Nainstalujte nyní cCloud na Kodi!

4. IPTV Bonanza

Všichni uživatelé Kodi, kteří rádi sledují obsah z celého světa, mohou odkazovat na doplněk IPTV Bonanza Kodi, protože poskytuje živé televizní pořady z různých regionů, jako je Spojené království, Spojené státy, Francie, Španělsko, Německo atd. Nejen televizní pořady, ale uživatelé mohou také sledovat živé sportovní a hudební pořady.

Stáhněte si IPTV Bonanza

5. Salvazebul italská IPTV

Salva59s a Baal Zebul z rodiny zlých králů vyvinuli italský IPTV Kodi Addon Salvazebul. Jedná se o italský televizní addon poskytující online obsah z kanálů vysílaných v Itálii. Tento doplněk je k dispozici v úložišti Android.

Stáhněte si italskou IPTV Salvazebul

6. SmoothStreams

Pokud hledáte doplněk Kodi, který nabízí sportovní a jiné kanály pro zábavu, pak je pro vás SmoothStream ideální. S více než 50 živými televizními kanály můžete streamovat živé přenosy spolu s četnými televizními pořady pomocí SmoothStreams. Pro stream jsou k dispozici různé kvality, tj. 540p, 720p a 1080p.

Nejlepší doplňky pro Kodi pro sport

Proč hledat nepříjemné online streamingové odkazy na svou oblíbenou sportovní událost, když je k dispozici na Kodi! Sledujte, jaké sporty se vám budou líbit, pomocí nejlepších doplňků Kodi pro sporty v kvalitě HD bez problémů.

1. SportsDevil

SportsDevil je vyhrazené živé vysílání a dohání televizní doplněk pro milovníky sportu. SportsDevil pokrývá obrovské množství sportovních kanálů pro kriket, tenis, fotbal, lední hokej, závody, cyklistiku a mnoho dalšího.

SportsDevil je oblíbeným fotbalem & fanoušci kriketu pro dlouhý seznam streamovacích kanálů, které jsou k dispozici pro sledování živých událostí, zvýraznění, pre & zveřejňujte zápasové zápasy a dobírejte televizi. Sports Devil nabízí 12 fanoušků beINSports pro fanoušky anglické Premier League, aby si mohli užít všechny zápasy naživo. Mezi rozsáhlý seznam kanálů, které společnost SportsDevil nabízí: SkySports, Fox Sports, BT Sports a další.

Přečtěte si naši kompletní instalační příručku Sportsdevil zde.

2. Podvod

Přestože jeho název může být trochu sporný, doplněk Deceit Kodi je skvělou volbou pro sledování živých sportů a živých televizí. Nejlepší na tomto doplňku je, že má dostupnost integrace Trakt a Real Debrid, kterou společnost Kodi geeks vysoce oceňuje. Doposud funguje doplněk Deceit skvěle a nebyly o něm hlášeny žádné problémy.

Podvod je k dispozici v úložišti One Nation Repository.

3. GenieTv Kodi Utility a IPTV Sports

Doplněk Genie TV Kodi Utility and Sports je kompletní balíček pro uživatele Kodi, kteří rádi streamují Kodi pravidelně. GenieTV poskytuje vysoce kvalitní sportovní a živé televizní proudy. GenieTV především disponuje skvělými nástroji pro údržbu i pro řešení problémů s Kodi.

Aby mohli geokové Kodi a Noobs pokračovat v streamování bez potíží. Můžete také oslovit vývojáře doplňků GenieTVKodi prostřednictvím jejich oficiální skupiny na Facebooku. Repozitář GenieTV Kodi je k dispozici v úložišti GenieTv.

4. Žolík Sportovní

Doplněk Joker Sports Kodi je k dispozici v úložišti Maverick Kodi Repository. Má kategorie poskytující BT sporty, 3pm Kick off Footy, Sports Channel Extra atd.

5. AceStream

Mezi dlouhý seznam doplňků Kodi pro sledování sportu a různého obsahu máme AceStream, který funguje na protokolu BitTorrent. Toto není vaše obvyklé doplnění na slovo. AceStream je streamingová platforma, která běží přes vlastní přehrávač médií.

Pro spuštění AceStream na Kodi potřebujete Plexus Player. Plexus je programový addon, který je k dispozici v úložišti Fusion. Jakmile přidáte přehrávač Plexus, aktualizujte jeho modul a spusťte streamy z AceStream na Kodi.

Ace Stream je k dispozici v úložišti Adryan List Repository.

Nejlepší doplňky Kodi pro fotbal

1. Falcon Sports

Falcon sports je úžasné rozšíření pro milovníky sportu, kteří chtějí sledovat živé sportovní akce. Falcon sports má několik skvělých odkazů pro uživatele, a to i v HD kvalitě. Další skvělá věc na tomto rozšíření je, že rychlost odkazů je velmi rychlá na rozdíl od jiných doplňků.

Stáhněte si Falcon Sports.

2. DAZN

Můžeme nazvat DAZN (Da Zone) jako novou kategorii Netflix pro sport v doplňcích Kodi. Jedná se o prémiový doplněk, který uživatelům nabízí vysoce kvalitní odkazy na sportovní akce za nízký poplatek 20 USD. Uživatelé si mohou tento doplněk stáhnout, nainstalovat a přihlásit se k odběru a užívat si plynulé sportovní zábavy na Kodi. DAZZN si vydobyla úctu ze strany Kodi komunity ve velmi krátké době.

3. Eurosport Player

Eurosport Player Kodi addon je skvělý doplněk pro streamování fotbalových událostí po celém světě. Nejlepší na tomto doplňku je, že má také dostupnost obsahu na vyžádání. Uživatelé se však musí přihlásit, aby získali přístup k tomuto doplňku. Tento doplněk lze použít na PC, Mac, Fire TV / Fire Stick, Android nebo Raspberry Pi.

Stáhněte si EuroSport Player Now!

Nejlepší doplňky pro Stream English Premier League

1. NBC Sports

NBC Sports je jednou z největších sportovních sítí na světě, která existuje již více než 70 let. Sídlí ve Stamfordu ve Spojených státech a je vlastněna sportovní skupinou NBC. NBC pokrývá všechny významné sportovní události po celém světě, jako je anglická Premier League, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC a olympiáda..

2. FOX Sports GO

Fox Sports je oficiálním provozovatelem Světového poháru FIFA 2018. Naštěstí má doplněk Kodi pro všechny fotbalové fanatiky, kteří chtějí streamovat fotbalový světový pohár. Tento doplněk je považován za nejlepší doplněk pro Kodi pro streamování fotbalu.

Stažení Fox Sports Go.

3. Fotbalové zápasy

Existuje spousta fotbalových fanoušků, kteří by nemuseli být schopni sledovat zápasy, když začínají živě. Football Replays je nejlepší doplněk pro kodi, který poskytuje všechny vrcholy herních soutěží v hlavních ligách (EPL, La Liga, Bundes Liga). Pokud tedy utíkáte pozdě na zápasy Světového poháru FIFA, obávejte se, že fotbalové sázky vám poskytnou všechny hlavní body na vašem Kodi..

Stažení Fotbalové zápasy.

4. Fotbal dnes

Fotbal Dnes má hlavní doplněk pro Kodi hlavní kategorie jako Premier League, Hry, Liga mistrů UEFA, Highlights, La Liga, Primeir Leagu a mnoho dalšího.

Tento doplněk lze nalézt v repozitáři Colossus a dokonce i v úložišti Kodil. Colossus je však nejvíce doporučován pro streamování FIFA World Cup 2018

Stažení Fotbal dnes

5. Vykopněte Kodi Addon

Mnoho fotbalových maniaků má hlad, aby sledovali své oblíbené týmové hry. Tento nejlepší doplněk pro kodi v kategorii sportů poskytne spoustu volných kousků úžasných momentů FIFA World Cup. Kick off kodi addon je velmi zaměřen na anglickou Premier League. Konkurenční zápasy světového poháru však můžete streamovat s pohodlím streamování HD.

Stažení Výkop

6. DC Sports

DC Sports je docela podobný špičkové kodi addon Sports Devil. Tento kodi addon třetí strany má co nabídnout všem sportovním fanouškům. Vzhledem k tomu, že FIFA World Cup 2018 je za rohem, DC Sports je nutností sledovat tyto úžasné cíle a omezovat soupeření v krku mezi nejlepšími fotbalovými stranami na světě.

Stažení DC Sports

Nejlepší addony Kodi UFC pro sledování bojů UFC

Streamování toho nejlepšího z bojových sportů již není problém. Sledujte své oblíbené zápasy UFC v HD kvalitě s těmito nejlepšími doplňky UFC Kodi.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA je pravděpodobně nejvhodnější ze seznamu pro zobrazení událostí UFC na Kodi. Kromě živých událostí, jako jsou zápasy UFC, zobrazuje také dokumenty, televizní pořady a minulé události UFC. Tento doplněk Kodi je navržen speciálně pro PPV UFC, protože zachycuje veškerý obsah související s UFC přímo do vaší krabice Kodi nebo softwaru Kodi.

Nejlepší Kodi Zápasy Addons

Kodi je úžasné místo pro miliony zápasových fanoušků z celého světa, což jim umožňuje vyhýbat se svým oblíbeným zápasovým zápasům.

 1. Zápas na vyžádání:

Nyní, pokud jste fanouškem wrestlingu a chcete zachytit všechny akce z WWE, pak je WWE on Demand ideálním doplňkem Kodi pro vás. S oblíbenými platbami za zhlédnutí, jako jsou Royal Rumble a WrestleMania, nabízí addon vzrušující akci z World Wrestling Entertainment. Stejně tak je snadné streamovat staré zápasy přístupem do archivní sekce.

Stáhněte si zápas na vyžádání

 Doplňky Kodi pro Android

Přestaňte hledat dál a vyberte si z těchto doplňků pro Android Kodi, které fungují nejlépe na zařízeních Android, včetně chytrých telefonů, tabletů a počítačů.

1. Psi Bollocks

Nenechte se zmást svým jménem, ​​tento doplněk je úžasný, jaký máte na Kodi. Má širokou škálu kategorií, jako jsou filmy, dohlédnutí na televizi, dokumentární filmy, sekce pro děti, hudba, rádio, sport a televizní pořady. Tento doplněk lze také nazvat doplňkem Kodi. Není mnoho doplňků poskytujících tak rozmanitost a kvalitu toků, jako je tento doplněk.

2. Noční hrůzy

Jste fanouškem Hororového obsahu? Pokud ano, tento doplněk se vám velmi doporučuje. Night Terror je úžasný doplněk Kodi z úložiště Illuminati, který má celou řadu obsahu pro fanoušky hororu, jako jsou Paranormální filmy, televizní pořady, dokumenty, filmy o skutečném zločinu, reality show a dokument o skutečném zločinu.

 Doplňky Xbox One Kodi

1. Doplněk FireCat Kodi

Každý chce doplněk Kodi vše v jednom, aby se předešlo problémům s hledáním jiného doplňku pro všechno. Doplněk Firecat Kodi je vše v jednom doplňku Kodi, který má kategorie obsahu, jako jsou filmy, televizní show, živá televize, hudba, dokumenty, nastavení atd..

Doplněk FireCat Kodi je k dispozici ve Velké Británii Kodi Repository. Kliknutím na odkaz jej stáhnete.

Doplněk FireCat Kodi: Stáhnout Firecat

2. Kratos Kodi Addon

Kratos byl mytologický tvor ze všech dob slavné videohry „God of War“. Doplněk Kratos Kodi nemusí být doplňkem Bůh Kodi, ale určitě se liší od ostatních kvůli částem obsahu, které má.

Kategorie, které obsahuje, zahrnují filmy, televizní pořady, sbírky, nástroje a tento doplněk má také integrační funkci Trakt. Není pochyb o tom, že doplněk Kratos Kodi je jedním z nejlepších doplňků Kodi. Doplněk Kratos Kodi si můžete stáhnout kliknutím na následující odkaz: Stáhnout Kratos

Nejlepší doplňky Kodi pro PPV

PPV je to nejlepší, co byste měli sledovat, když jste v proudu a flámu. Uživatelé s tím však vždy čelí problémům. Proto jsme diskutovali o některých z nejlepších Kodi Addons pro PPV.

1. Vader Streams

Vader Streams je lahůdkou pro všechny fanoušky PPV po celém světě, protože nabízí odkazy na Pay per view události z celého světa. Jedná se o placený doplněk a uživatelé musí před přístupem k jakýmkoli odkazům zaplatit poplatek. Vader Streams si získal díky své kvalitě vynikající pověst mezi všemi ostatními doplňky.

Stáhněte si Vader Streams.

Nejlepší doplňky pro hry Kodi

Kodi nabízí vše, co ostatní nemohou! Nainstalujte si níže uvedené nejlepší Kodi Game Addons a užívejte si své oblíbené hry na Kodi.

1. Twitch Gaming

Herní doplněk Twitch umožňuje sledovat proudy lidí, kteří hrají hry po celém světě. Jedná se o profesionální hráče, kteří hrají maratonské herní akce a jejich hry jsou zajímavé sledovat.

Tento doplněk najdete v oficiálním úložišti společnosti Kodi a je dobrou volbou pro trávení volného času a sledování hraní profesionálů.

2. Hry na YouTube

Hraní na YouTube je podobné Twitch, kde uživatelé Kodi mohou sledovat, jak si ostatní hrají hru a dokončují celý herní maraton.

Tento doplněk naleznete v doplňku YouTube, který je v oficiálním úložišti Kodi. K dispozici je samostatná část pro hraní her a streamování bude k dispozici pro herní videa.

Doplňky Kodi pro MAC

Nejlepší věc na Kodi je, že běží na téměř všech zařízeních a pokud ne, pak geekové vždy najdou způsob, jak to spustit. Můžete nastavit Kodi na iPadu, Kodi zapnuto Apple TV a více.

1. Hráči Klub

Hraní na YouTube je podobné Twitch, kde uživatelé Kodi mohou sledovat, jak si ostatní hrají hru a dokončují celý herní maraton.

Tento doplněk naleznete v doplňku YouTube, který je v oficiálním úložišti Kodi. K dispozici je samostatná část pro hraní her a streamování bude k dispozici pro herní videa. Postupujte podle našeho průvodce “Jak nainstalovat hráče Klub ”.

2. Flux It Kodi Addon

Flux Jedná se o doplněk Live TV Kodi, který s Mac OSI pracuje opravdu dobře. Uživatelé mohou prostřednictvím tohoto doplňku streamovat Flexus TV, Flexus Radio, Stratus TV a mnohem více. Addon Flux Kodi je k dispozici v úložišti Aliunde.

Nejlepší doplňky pro Kodi s omezeným přístupem pro Geo

Existuje mnoho doplňků, které budou fungovat pouze na konkrétních místech. Pokud chcete obejít geo-omezení a užívat si neomezeného streamování v Kodi, nezapomeňte použít VPN. Zde jsou některé služby VPN, ze kterých si můžete vybrat:

 1. Ultimate IPTV

Ultimate IPTV add-on je relativně nový přírůstek do rodiny doplňků IPTV, ale zbývá být geograficky omezen. Tento doplněk vyžaduje technologii Kodi VPN k odblokování geografických omezení pro vysílání mnoha kanálů IPTV po celém světě. Jeho videa jsou v kvalitě HD, ale uživatelské rozhraní vypadá trochu komplikovaně, aniž by byly zmíněny žádné konkrétní kategorie. Najdete jej v úložišti Kodil a TK Norris Repo.

Nejlepší legální / placené doplňky Kodi

Vždy, když budete používat prémiové doplňky, vždy najdete vše, co předčí. Oficiální doplňky jsou bezpečné a mají dobrou kvalitu streamovacích odkazů.

Vyberte si ty nejlepší z těchto nejlepších legálních / placených doplňků Kodi, platte za předplatné a užívejte si plynulého streamování.

1. Video s hlášením o buzzu

Buzzfeed si získal světovou reputaci díky zprávám a zábavnímu obsahu sdílenému na svých webových stránkách a na sociálních médiích. Buzzfeed je internetová mediální společnost, která má síť skvělých producentů obsahu a skvělým způsobem zdůrazňuje jejich žurnalistické kvality..

Má skvělou fanbázovou formu po celém světě a nejlepší průlom, který si vydělal, je, že nyní Netflix bude hostit sezónu krátkých stoií od novinářů Buzzfeedu. Nezapomeňte si ujít skvělý obsah, který s nimi sdílí, takže nainstalujte oficiální doplněk Buzzfeed Kodi z oficiálního úložiště doplňků Kodi a užívejte si každodenní videa Buzzfeed..

2. CollegeHumor

Pokud jste feťák sociálních médií, který miluje humor a sarkasmus na cestách, určitě byste o CollegeHumor určitě slyšeli. Tato webová stránka komedie je známá na sociálních médiích díky humornému a satirickému obsahu, který sami produkují, a obsahu, který sdílejí ostatní.

Obsah CollegeHumor je oční bonbón a my víme, že ho budete rádi sledovat na Kodi. Nainstalujte tedy doplněk CollegeHumor Kodi z oficiálního úložiště doplňků Kodi a začněte sledovat nejzábavnější videa a nejlepší spoofy dostupné online.

3. ACE IPTV

ACE IPTV je prémiový doplněk pro Kodi, který nabízí širokou škálu obsahu. Sledujte populární sporty jako NFL, NBA, NHL, MLB a mnoho dalšího. ACE IPTV přináší proudy z oblíbených kanálů, jako jsou BT Sport a Sky Sports.

Kromě toho si mohou diváci vychutnat tisíce filmů a televizních pořadů pomocí ACE IPTV. Přidáním tohoto doplňku do Kodi získáte přístup k kanálům, jako jsou BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies a další. Dokonalý prémiový doplněk Kodi má tedy vše pro každého.

4. SportsAccess

SportsAccess je prémiový doplněk Kodi, který nabízí sporty z celého světa. Po přihlášení k odběru služby mohou streamery přistupovat ke svým oblíbeným zápasům z NBA, NHL, fotbalu (fotbal) a mnohem více.

Doplněk přináší obsah z mnoha kanálů, jako je SkySports. Jako způsob platby přijímá SportsAccess pouze bitcoiny. Pro mnohé to může znít nepříjemně, ale je to lepší pro vaše soukromí.

5. Mania HD

SportsAccess je prémiový doplněk Kodi, který nabízí sporty z celého světa. Po přihlášení k odběru služby mohou streamery přistupovat ke svým oblíbeným zápasům z NBA, NHL, fotbalu (fotbal) a mnohem více.

Doplněk přináší obsah z mnoha kanálů, jako je SkySports. Jako způsob platby přijímá SportsAccess pouze bitcoiny. Pro mnohé to může znít nepříjemně, ale je to lepší pro vaše soukromí.

Kodi Cartoon Addons

Karikatury addony jsou něco, co není jen pro zábavu dětí, ale i pro dospělé. Pokud jste tedy dospělí, ponořte se do nostalgie do moře a pohlcujte své oblíbené karikatury z celého světa. Vyzkoušejte tento doplněk karikatur na Kodi hned!

 1. Nickelodeon a Nickelodeon Jr

Pokud potřebujete doplněk, který ukazuje televizní pořady Nickelodeon i Nickelodeon Jr., pak není lepší doplněk. Vaše děti mohou být posedlé Nickelodeonem, který je vede k bodu, kde se haywire, když se zmocní svých oblíbených programů.

Doplňky Kodi pro indické kanály

Bylo by otázkou štěstí, kdybyste našli online funkční odkaz na indické kanály a obsah Bollywood. Uživatelé Kodi však mají štěstí, že mohou sledovat svůj oblíbený obsah Bollywood pomocí těchto doplňků Kodi pro indické kanály.

1. Prohlížeč

Viewster je oficiální doplněk Kodi pro napařování filmů a televizních pořadů online. Má různé kategorie jako Akce, Romance, Drama a samostatné sekce pro filmy a televizní pořady v každé kategorii. Je k dispozici v sekci doplňky videa v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

2. Einthusan

Einthusan je bezpochyby nejúžasnějším doplňkem filmů Bollywood pro všechny fanoušky Bollywood. Hlavním důvodem je to, že má obsah v osmi různých jazycích, jako je Tamil, Telugu, Kannada, Hindština, Malayalam, Bengálština, Marathi a Punjabi. Není to skvělé?

Kromě toho má tento doplněk filmy také kategorie podle pohlaví, roku atd. Nejedná se o oficiální doplněk Kodi a doporučujeme vám použít k ochraně vašeho online soukromí dobrou službu Kodi VPN. Tento doplněk je k dispozici v úložišti doplňků SuperRepo Kodi.

Stáhněte si fotografii einthusan

3. TV v zóně Desi

TV on Desi Zone je nutností mít doplněk Kodi pro všechny milovníky indického obsahu / televizních pořadů. Má řadu televizních kanálů a televizních pořadů. Uživatelé mohou snadno procházet a hrát, co chtějí, protože doplněk má velmi dobré rozvržení. Uživatelé získají přístup ke všem největším kanálům, jako jsou Sony, NDTV, IBN, Sahara atd.

4. SnagFilms

SnagFilms je oficiální doplněk Kodi s obrovskou knihovnou obsahu z celého světa. Tento doplněk je přibližně 30 kategorií filmů a televizních pořadů a je určen pro všechny balíčky. Má vyhrazenou sekci pro Bollywoodské filmy a televizní pořady. Snadno je najdete v oficiální sekci doplňků videa Kodi add-ons.

5. Bollywoodské filmy

Bollywood Movies je společnost Kodi, která je speciálně zaměřená na filmy Bollywood a indický obsah. Tento doplněk lze stáhnout a nainstalovat pomocí programu Super Repo. Má dobrou sbírku tamilských a hindských filmů.

Stáhněte si Bollywood filmy

Nejlepší doplňky Kodi pro Kanadu

Kanadští diváci žijící v zahraničí mají snadný přístup ke svému oblíbenému kanadskému obsahu výběrem některého z těchto nejlepších doplňků Kodi pro Kanadu. Tyto doplňky jsou určeny pro místní zprávy, místní televizní pořady a další události.

1. CanTV Live

CanTV Live je živý televizní doplněk pro kanadské streamery, kteří žijí v zahraničí vzácně žijící v Kanadě, ale nemají přístup k místním zpravodajským kanálům. Umožňuje divákům sledovat místní zprávy a další živé televizní pořady a sporty.

2. Vyrobeno v Kanadě

Vyrobeno v Kanadě IPTV je jedním z nejoblíbenějších doplňků IPTV Kodi, a to nejen mezi kanadským publikem, ale také celosvětově.

Přestože se jmenuje Made in Canada, neposkytuje pouze kanadský obsah, ale má také širokou paletu amerického a anglického obsahu. Z tohoto důvodu byl tento doplněk oceněn na celém světě prostřednictvím komunity Kodi.

Tento doplněk byl však pro kanadské publikum tou nejlepší volbou. Tento doplněk je k dispozici v úložišti společnosti Kodi Israel.

3. Canada on Demand

Canada on Demand je úžasný doplněk pro uživatele, kteří chtějí sledovat své oblíbené pořady a televizní kanály. Doplněk Kanada na vyžádání nabízí proudy pro více než 30 kanadských televizních kanálů a kvalita poskytovaných toků je skvělá. Tento doplněk je vysoce doporučen uživatelům, kteří chtějí streamovat kanadský obsah.

Kodi Spanish Addons

1. Pelisalacarta Kodi Add-on

Pelisalacarta je španělský doplněk Kodi pro sledování všech španělských filmů a televizních pořadů. Je k dispozici v Super Repo. Pelisalacarta má širokou škálu španělského obsahu a často se označuje jako poklad španělského obsahu.

Největší vlastností tohoto doplňku, který lze nazvat jeho USP, je to, že tento doplněk nejen streamuje obsah, ale také umožňuje uživatelům stahovat svůj oblíbený obsah. Ale použití tohoto spolehlivého VPN s tímto doplňkem je opravdu nutné.

2. Latino TVChopo Addon

Možná jste viděli mnoho doplňků Kodi pro sport a fitness, ale všechny jsou doplňky Kodi založené na anglickém jazyce..

Latino TVChopo Addon je latino (španělský) doplněk Kodi pro streamování sportů a fitness ze španělských televizních kanálů. Tento doplněk obsahuje více než 10 kategorií t procházení a funguje to skvěle.

Stáhnout Latino TVChopo Addon

Nejlepší doplňky pro zdraví a trénink Kodi

Fitness geekové z celého světa mají přístup ke svým oblíbeným školicím přednáškám a dalším výukovým programům o kondici na Kodi. Níže jsou uvedeny nejlepší doplňky Kodi Health Fitness a cvičení, které vám poskytují nejlepší videa.

1. Pulzní fitness

Mezi seznamem nejlepších doplňků pro fitness a cvičení Kodi je Pulse Workout pravděpodobně nejslavnější z nich. Tento doplněk je návodem k vašemu fitness programu, protože čtenáře informuje o vzpírání, józe, dietních tipech, cvičeních a mnohem více.

Sbírka motivačních videí vám také pomůže pokračovat v životě a žít zdravěji. Svým divákům dále poučí, jak zhubnout a být v dobré kondici. Tento doplněk lze nalézt na stránkách Kodil Repo.

2. Fyzičnost

Doplněk fyzičnosti je o nabídce videí motivačních a tréninkových programů, což je dobré pro jednotlivce, kteří jsou v počáteční fázi tréninku.

Má samostatnou sekci pro UFC, kde streamery získávají veškeré informace o zápasech UFC a zůstávají informovány o tom, co se děje v životě sportovců. Proto je skvělým doplňkem i pro milovníky UFC. Najdete ji na stránkách Dandy Media a Kodil Repo.

Nejlepší Kodi počasí Addons

Díky Kodi budete mít přehled o všech nejnovějších předpovědích počasí z celého světa. Nainstalujte si ty nejlepší addony počasí Kodi a sledujte počasí na cestách.

1. Met

Met Office je doplněk Kodi, který poskytuje informace o počasí načítáním dat z tisíců míst U.K. Díky funkcím, jako je 5denní predikce, automatické umístění, minimální doba odezvy a spolehlivá pozorování, se tomuto doplňku podařilo získat dobrou pověst.

Nevýhodou tohoto doplňku je však omezení výběru pouze jednoho místa současně. Celkově je tento doplněk jedním z nejlepších doplňků počasí Kodi.

Stažení: Soubor Met Office Zip

2. OpenWeatherMap Extended

Tento doplněk má pro něj poněkud doslovný význam; stejně jako kterákoli jiná mapa poskytuje podrobné informace o počasí.

Tento doplněk poskytuje přesné předpovědi počasí a mapy počasí od 36 hodin do 14 dnů. Další rozdíl v tomto doplňku je v tom, že vyžaduje osobní klíč API. To pomáhá při častých aktualizacích.

Stažení: Soubor OpenWeatherMap Zip

3. Yahoo Weather: Stáhnout

Kdo o Yahoo neslyšel? Každý má, že jo! Yahoo byl v té době nejoblíbenějším poskytovatelem webových služeb. Yahoo věřil v jednoduchost a použití a totéž platí i pro jeho počasí.

Snadné nastavení, použití a porozumění, Yahoo add-on počasí je bezpochyby silným doporučením. Uživatelé Kodi by to měli určitě vyzkoušet, protože se jedná o jeden skvělý doplněk Kodi. Jeho požadavky na přihlášení, bezproblémové instalace a uživatelsky přívětivé rozhraní definují jeho kvalitu.

Stáhnout: Yahoo! Soubor počasí

Ve zkratce

Doufám, že se vám líbil náš seznam nejlepších 107 doplňků Kodi. Užijte si mix skvělého videa & hudební služby z celého světa s našimi uvedenými doplňky a dejte nám vědět, jak se vám líbily. Pokud jsme něco zmeškali, dejte nám vědět a přidáme je k odpočítávání.

Pokud potřebujete pomoc s instalací nebo konfigurací doplňků, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map